Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ από τις 16 Ιουνίου μέχρι τώρα κατανάλωσα 33,2 mb, πάντως αν δω ότι τελειώνουν θα χρησιμοποιώ πιο συχνά opera mini που συμπιέζει τα δεδομένα και άρα καταναλώνεις λιγότερα mb. Πιστεύω ότι είναι μια καλή λύση για αυτούς που δε θέλουν να καταναλώνουν πολλά mb.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν πίνεις και ποτέ έξω καφέ,ούτε πέρνεις τυρόπιτα,εφημερίδα κτλ...

Αν τα 3 ευρώ ως απόλυτο ποσό σας φαίνονται πολλά,πραγματικά απορώ γιατί έχετε κινητό και ακόμα περισσότερο γιατί έχετε επιλέξει κάποιο smartphone.

 

Φιλε μου δεν εχει να λεει.

Το οτι κανεις καποιες επιλογες πχ στην αγορα κινητου δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις και τον μ@λ@κα οταν σε χρεωνουν και με το παραπανω για κατι.και αν θες μιλαω γενικα και οχι μονο για το ιντερνετ της κιου..

Και γενικα ειναι πολυ διαφορετικα τα παραδειγματα που αναφερεις απο το οτι μια καρτοκινητη αποφασισε να μου χρεωσει ξαφνικα 1 ευρω τα 10 μβ.γιατι τα 5 ευρω τα 200 (που ακομα μου φαινονται πολλα) ειναι καλοκαιρινη προσφορα και δεν ξερεις αν θα ισχυει και μετα απο δυο μηνες.

Και αν θες να το παμε με το σκεπτικο σου προτιμω να πιω εναν καφε παραπανω με τα 5 ευρω παρα να τα δωσω για να κανω κατι που σε ολες τις χωρες του κοσμου θεωρειται δεδομενο και παρα πολυ φθηνο..να σερφαρω με το κινητο μου..:-)

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν εχει να λεει.

Το οτι κανεις καποιες επιλογες πχ στην αγορα κινητου δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις και τον μ@λ@κα οταν σε χρεωνουν και με το παραπανω για κατι.και αν θες μιλαω γενικα και οχι μονο για το ιντερνετ της κιου..

Και αν θες να το παμε με το σκεπτικο σου προτιμω να πιω εναν καφε παραπανω με τα 5 ευρω παρα να τα δωσω για να κανω κατι που σε ολες τις χωρες του κοσμου θεωρειται δεδομενο και παρα πολυ φθηνο..να σερφαρω με το κινητο μου..:-)

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

το ότι πίνεις τον ακριβότερο καφέ της ευρώπης δεν σε χαλάει δηλαδή.εκεί θέλεις να τα σκάς κ να σου αρέσει!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

το ότι πίνεις τον ακριβότερο καφέ της ευρώπης δεν σε χαλάει δηλαδή.εκεί θέλεις να τα σκάς κ να σου αρέσει!

 

Mα εννοειται οτι με ενοχλει..απο,τι ειδες στο ποστ μου,αν το καταλαβες,μιλησα γενικα και οχι μονο για το ιντερνετ της κιου.

Και οπως κανω παραπονο για τον καφε που λες εσυ,ετσι κανουμε παραπονο και για την χρεωση του ιντερνετ της κιου.τοσο απλα

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ετσι...δωστε φθηνα πακετακια στο λαο..τους χαλουσε που ολοι πριν ειχαν την προσφορα με το 1 ευρω?ας την ξαναφερουν να δουν κοσμο
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το ΙGB με 15€ δεν είναι άσχημη προσφορά για καρτοκινητά WIND

Τώρα με Q 5€ για 200mb πάλι νομίζω δεν είναι πολλά χρήματα...

 

Δεν μπορεί όλοι εμείς που έχουμε συμβόλαια να κοιτάμε συνέχεια τους μετρητές και η Q να δίνει τόσο καιρό "απεριόριστο" internet

Δεν νομίζω πολλοί από εσάς να ενεργοποιούσαν κάποιο πακέτο όσο δεν χρέωνε, ούτε και αυτοί με 100mb με ένα ευρώ να νοιαστήκαν τόσο αν το ξεπέρναγαν.

Σίγουρα λάθος της Q είναι! Αλλά όπως δεν μιλάγατε τότε μην μιλάτε και τώρα...

 

200mb για φυσιολογική χρήση από κινητό μια χαρά είναι... Τώρα αν θέλετε να βλέπετε youtube, facebook ας πληρώσετε και κάτι παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

πολύ σωστά τα έγραψες!

Μια χαρά είχαμε βολευτεί όσο δεν χρέωνε η Q το ιντερνετ και κανείς δεν είχε παραπονεθεί που δεν τον χρεώνε.

Τώρα που δίνει τα 120ΜΒ με 3ευρώ (που και πάλι φθηνά είναι) πάλι καλά να λέμε. Είμαστε και σε περίοδο κρίσης και οι εταιρίες δεν μπορούν να κάνουν ανοίγματα. Πόσο μάλλον να προσφέρουν δωρεάν υπηρεσίες.

Όσοι θέλουν να κάνουν download στον υπολογιστή με hotspot/wifi sharing απο το κινητό τότε ας πρόσεχαν. Και μακάρι να αλλάξουν εταιρία. Δεν το θεωρώ δίκαιο εμείς που δεν κάνουμε/κάναμε "κατάχρηση" τόσο καιρό να πληρώνουμε τα όποια μέτρα παίρνει η εταιρία για να διασφαλίσει τα κέρδη της απο υπερβολική κίνηση δεδομένων.

 

Όσοι πάλι κάνουν μια λογική χρήση του ιντερνετ απο το κινητό τους, τότε μια χαρά βολεύονται με τα 120 και 200ΜΒ. Εαν θέλουν κάτι παραπάνω ας πληρώσουν.

 

Εγώ με το δωρεάν ιντερνετ, είχα πολλούς μήνες να κάνω ανανέωση χρόνου.

Απο τις 17 που ξεκίνησε η χρέωση έβαλα 5 ευρώ.

5 ευρώ "πάγιο" κάθε μήνα είναι αστείο να το συζητάω!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

3 μερες 134,42 ΜΒ απο τα 200 διαθεσιμα ΔΕΝ το εχω Ξανα δει κ φυσικα ουτε θα με ξανα δουν κ αυτοι

 

Αντιος Αμιγκος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 μερες 134,42 ΜΒ απο τα 200 διαθεσιμα ΔΕΝ το εχω Ξανα δει κ φυσικα ουτε θα με ξανα δουν κ αυτοι

 

Αντιος Αμιγκος!!!!!!!

LoL τι φταίνε αυτοί για την καταναλωση που κάνεις εσυ?? ή θες να πεις ότι δν κατανάλωσες τόσα όσα λέει?

Link to comment
Share on other sites

έλα μου ντε...:lol:

 

πάντως προτιμώ πλέον το ασύρματο ίντερνετ (με το φλασάκι σε 7ιντσο) από το να βγάζω τα μάτια μου σε οθόνες κινητών.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

3 μερες 134,42 ΜΒ απο τα 200 διαθεσιμα ΔΕΝ το εχω Ξανα δει κ φυσικα ουτε θα με ξανα δουν κ αυτοι

 

Αντιος Αμιγκος!!!!!!!

 

Εγώ πάντως έχω γνωστό που έχει βάλει σε σύνδεση (iPhone 4) το non-stop με 50€ και έχει 40GB το μήνα... Δεν τα χρησιμοποιεί όλα!

Αν και εσύ κάνεις ιδια χρηση δεν μπορείς να την βγάλεις με 5€

Οπότε adios και σε σένα...

Link to comment
Share on other sites

LoL τι φταίνε αυτοί για την καταναλωση που κάνεις εσυ?? ή θες να πεις ότι δν κατανάλωσες τόσα όσα λέει?

 

LoL πολυ αστειο!!! :wacko:

Με χρηση μονο Email μεσω Exchange Και ουτε καν Browsing αν σου φαινετε πιτσιρικα αστειο τοτε εμας που δινουμε τα λεφτα κ Δεν τα βρισκουμε κατω Δεν μας ειναι αστειο!!!

 

απλα η χρεωση του Ιντερνετ αλλαξε απο μια Ημερομηνια κ μετα.

Καποτε με απλη χρηση στα 500 εμενε κ καβατζα τωρα 200 ΜΒ για 30 ημερες ουτε για 1 βδομαδα δεν φτανει με την χρεωση που κανουν..

Edited by Cannibal
Link to comment
Share on other sites

LoL πολυ αστειο!!! :wacko:

Με χρηση μονο Email μεσω Exchange Και ουτε καν Browsing αν σου φαινετε πιτσιρικα αστειο τοτε εμας που δινουμε τα λεφτα κ Δεν τα βρισκουμε κατω Δεν μας ειναι αστειο!!!

 

απλα η χρεωση του Ιντερνετ αλλαξε απο μια Ημερομηνια κ μετα.

Καποτε με απλη χρηση στα 500 εμενε κ καβατζα τωρα 200 ΜΒ για 30 ημερες ουτε για 1 βδομαδα δεν φτανει με την χρεωση που κανουν..

 

Θα συμφωνησω μαζι σου.

Δεν ξερω γενικα γιατι συγχεουμε παντως ασχετα πραγματα μεταξυ τους.

Αλλο το οτι ηταν τσαμπα και τωρα δεν ειναι,αλλο οι καφεδες,αλλο το ιντερνετ στο κινητο αλλο οι χρεωσεις που για καποιο λογο μερικοι δεν βλεπουν οτι καθε μηνα γινονται και πιο τραγικες.ας μην πω για τα 300 με 1 που ξαφνικα θεωρειται καλη προσφορα απο κει που χες τα υπερδιπλασια.

Ας μην πουμε για το δωρεαν ιντερνετ που για να το χει δωρεαν το ειχε επι σκοπου..για να τσιμπισει πελατες και οχι επειδη μας αγαπαει.αρα εννοειται θα το σχολιασω οταν το κοψουν.

Και μην ακουσω οτι δεν μπορει να κανει ανοιγματα μια εταιρια που εχει απο πισω ολοκληρη γουντ.ειπαμε...αυτα ειναι αστεια.δεν θεωρειται καν ανοιγμα το δωρεαν ιντερνετ ειδικα απο τη στιγμη που μετα απο ενα ορισμενο ποσο mb σου ριχνε την ταχυτητα σε G.

Μηπως να μην μιλησω και για το 1/mb απο τη στιγμη που δεν εχεις πακετο?αυτο ειναι τουλαχιστον εμετικο.σορρυ για τον χαρακτηρισμο αλλα δεν ξερω πως αλλιως να το πω οταν αλλες εταιριες με ενα ευρω σου χαριζουν δωρεαν ιντερνετ ολοκληρη μερα..

Και ξαναλεω.η προσφορα του ιντερνετ ειναι καλοκαιρινη..μακαρι να βγω ψευτης αλλα σε λιγο καιρο η προσφορα θαναι 1 ευρω ανα 10 μβ οπως ηταν στο μηνυμα που ενημερωναν οτι θα χρεωνεται το ιντερνετ.

Το κακο ειναι οτι η κιου δεν ηταν ετσι.και τωρα εχει γινει σαν τις αλλες.αυτο πιστευω μας νοιαζει ολους.οχι τα 5 ευρω που στην τελικη δεν τα βρισκουμε και στον δρομο

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τείνει να γίνει το πιο παρανοικό νήμα του myphone το συγκεκριμένο...

Τσάμπα τέλος...

Όποιος θέλει Q θα πληρώνει,όποιος θεωρεί ότι δεν τον συμφέρουν οι χρεώσεις πάει άλλου.

Με 5 ευρώ κάποιος μπορεί να έχει 100(200) mb για χρήση από το κινητό του που είναι αρκετά για λογική χρήση μέσα σε ένα μήνα,μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για mobile internet.

Για τους περισσότερους μας τα 5 ευρώ είναι η βενζίνη 1-2 ημερών ή απλά ο καφές και η τυρόπιτα που πέρνουμε για πρωινό στην δουλειά.

Αν δεν έχετε λοιπόν τα 5 ευρώ δεν θα έπρεπε να είστε εδώ...και όποιος κατάλαβε,κατάλαβε...Κόψτε λοιπόν την κλάψα για το internet της Q λες και είναι όλη σας η ζωή

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

LoL πολυ αστειο!!! :wacko:

Με χρηση μονο Email μεσω Exchange Και ουτε καν Browsing αν σου φαινετε πιτσιρικα αστειο τοτε εμας που δινουμε τα λεφτα κ Δεν τα βρισκουμε κατω Δεν μας ειναι αστειο!!!

 

απλα η χρεωση του Ιντερνετ αλλαξε απο μια Ημερομηνια κ μετα.

Καποτε με απλη χρηση στα 500 εμενε κ καβατζα τωρα 200 ΜΒ για 30 ημερες ουτε για 1 βδομαδα δεν φτανει με την χρεωση που κανουν..

καταρχάς μιλα όμορφα. το ότι μπήκε χρέωση δν σημαίνει ότι άλλαξε η κατανάλωσή σου, και δν φταίει η εταιρεία αν εσύ χαλας 200ΜΒ σε 3 μέρες. Η εταιρεία φταίει για την χρέωση του ίντερνετ.

ΥΓ εγώ με σχεδόν καθημερινό σερφάρισμα στο fb + καιρό+μερικές ειδήσεις rss + ελάχιστα βίντεο στο youtube κατανάλωνα το πολύ 80ΜΒ το μήνα. με opera turbo εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Τείνει να γίνει το πιο παρανοικό νήμα του myphone το συγκεκριμένο...

Τσάμπα τέλος...

Όποιος θέλει Q θα πληρώνει,όποιος θεωρεί ότι δεν τον συμφέρουν οι χρεώσεις πάει άλλου.

Με 5 ευρώ κάποιος μπορεί να έχει 100(200) mb για χρήση από το κινητό του που είναι αρκετά για λογική χρήση μέσα σε ένα μήνα,μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για mobile internet.

Για τους περισσότερους μας τα 5 ευρώ είναι η βενζίνη 1-2 ημερών ή απλά ο καφές και η τυρόπιτα που πέρνουμε για πρωινό στην δουλειά.

Αν δεν έχετε λοιπόν τα 5 ευρώ δεν θα έπρεπε να είστε εδώ...και όποιος κατάλαβε,κατάλαβε...Κόψτε λοιπόν την κλάψα για το internet της Q λες και είναι όλη σας η ζωή

 

Δηλαδη να μην κρινουμε της κινησεις μιας καρτοκινητης?οπως εσυ λες να κοψουμε την κλαψα μπορω εγω αντιστοιχως να σου πω να μην τις διαβαζεις τις κλαψες αν σε ενοχλουν.

Αλλα δεν μπορεις να μου στερησεις το δικαιωμα να πω την αποψη μου σε ενα φορουμ.

Φιλικα παντα

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[...]

Όποιος θέλει Q θα πληρώνει,όποιος θεωρεί ότι δεν τον συμφέρουν οι χρεώσεις πάει άλλου.

[...]

πού αλλού, όλοι τις ίδιες χρεώσεις έχουν στα πακέτα :p

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς μιλα όμορφα. το ότι μπήκε χρέωση δν σημαίνει ότι άλλαξε η κατανάλωσή σου, και δν φταίει η εταιρεία αν εσύ χαλας 200ΜΒ σε 3 μέρες. Η εταιρεία φταίει για την χρέωση του ίντερνετ.

ΥΓ εγώ με σχεδόν καθημερινό σερφάρισμα στο fb + καιρό+μερικές ειδήσεις rss + ελάχιστα βίντεο στο youtube κατανάλωνα το πολύ 80ΜΒ το μήνα. με opera turbo εννοείται

 

Oταν ειχα τα 500ΜΒ με mini opera κ κλεισμενες υπηρεσιες παρα μονο τον καιρο να κανει update fb και ******** τετοια κομμενα τα εχω μια χαρα την εβγαζε, τωρα με ουτε ΚΑΝ χρηση mini opera κ οτιδηποτε αλλο παρα μονο οπως προ ανεφερα email και μονο απο απο το exchange εφαγε για πλακα 70ΜΒ σε 1μερα αν αυτο σου λεει κατι εχει καλως..

Edited by Cannibal
Link to comment
Share on other sites

Oταν ειχα τα 500ΜΒ με mini opera κ κλεισμενες υπηρεσιες παρα μονο τον καιρο να κανει update fb και ******** τετοια κομμενα τα εχω μια χαρα την εβγαζε, τωρα με ουτε ΚΑΝ χρηση mini opera κ οτιδηποτε αλλο παρα μονο οπως προ ανεφερα email και μονο απο απο το exchange εφαγε για πλακα 70ΜΒ σε 1μερα αν αυτο σου λεει κατι εχει καλως..

ε άμα κατέβασε 500 email λογικο είναι

Link to comment
Share on other sites

Oταν ειχα τα 500ΜΒ με mini opera κ κλεισμενες υπηρεσιες παρα μονο τον καιρο να κανει update fb και ******** τετοια κομμενα τα εχω μια χαρα την εβγαζε, τωρα με ουτε ΚΑΝ χρηση mini opera κ οτιδηποτε αλλο παρα μονο οπως προ ανεφερα email και μονο απο απο το exchange εφαγε για πλακα 70ΜΒ σε 1μερα αν αυτο σου λεει κατι εχει καλως..

 

Αν κανείς update fb/weather κάθε μια ώρα, 20 mb τη μέρα λίγα θα σου είναι.

 

Trackera, σωστά μιλάς.

 

Όποιος θέλει να βγάλει το άχτι του ας πάει αλλού.

 

Swyped from my Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ε άμα κατέβασε 500 email λογικο είναι

570 συγκεκριμενα κατεβασε.

 

Αν κανείς update fb/weather κάθε μια ώρα, 20 mb τη μέρα λίγα θα σου είναι.

 

Trackera, σωστά μιλάς.

 

Όποιος θέλει να βγάλει το άχτι του ας πάει αλλού.

 

Swyped from my Galaxy S II using Tapatalk

 

οχι μονο τον καιρο εχω αφησει να update απολυτως τιποτα αλλο επειδη το εχω τσεκαρει στο λεω.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

570 συγκεκριμενα κατεβασε.

 

οχι μονο τον καιρο εχω αφησει να update απολυτως τιποτα αλλο επειδη το εχω τσεκαρει στο λεω.

 

Κοίτα, ότι και να έκανε, η αντιμετώπιση (και η συμπεριφορά) σου είναι λάθος.

 

Δεν ξέρεις τι έφταιγε και πιό πιθανόν είναι να γινόταν στο κινητό σου στο background κάποιο upload/download παρά η q να σε χρεώνει διπλάσια.

 

Αν θες να γκρινιάξεις και να μας πεις ότι η Q σε υπερχρεώνει και θες να φύγεις, μεγειά σου και χαρά σου. Αν δεν έχεις τσάμπα και σε ξενερώνει επίσης με το καλό (και να δω που θα βρεις φθηνότερα...)

 

Γενικά αυτά τα πόστ τύπου: Με χρέωσε παραπάνω, τελείωσε το τσάμπα ίντερνετ, κτλ κτλ... φεύγω από την Χ εταιρεία και είμαι μάγκας.... μόνο καλό δεν κάνουν και σίγουρα επικοιδομητικά δεν είναι ούτε οδηγούν σε κάποια συζήτηση. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Cannibal και τίποτα άλλο να μην είναι, 570 email αρκούν για να φύγουν τα MB σφαίρα[/offtopic]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, ότι και να έκανε, η αντιμετώπιση (και η συμπεριφορά) σου είναι λάθος.

 

Δεν ξέρεις τι έφταιγε και πιό πιθανόν είναι να γινόταν στο κινητό σου στο background κάποιο upload/download παρά η q να σε χρεώνει διπλάσια.

 

Αν θες να γκρινιάξεις και να μας πεις ότι η Q σε υπερχρεώνει και θες να φύγεις, μεγειά σου και χαρά σου. Αν δεν έχεις τσάμπα και σε ξενερώνει επίσης με το καλό (και να δω που θα βρεις φθηνότερα...)

 

Γενικά αυτά τα πόστ τύπου: Με χρέωσε παραπάνω, τελείωσε το τσάμπα ίντερνετ, κτλ κτλ... φεύγω από την Χ εταιρεία και είμαι μάγκας.... μόνο καλό δεν κάνουν και σίγουρα επικοιδομητικά δεν είναι ούτε οδηγούν σε κάποια συζήτηση. Αυτά.

 

Τσαμπε δεν ειχα ποτε ειχα f2g & το.εκανα σε Q επειδη μου αρεσε το τοτε 500mb internet και ειχα βολευτει με 5ευρω ανα μηνα,τωρα πως το εξηγεις με τον δικο μ μετρητη απο τις 10 το πρωι εως τωρα εχει φαει 32mb με 3 email και αυτα ειδα τις Κεφαλιδες μοναχα!!! και σπιτι ενδιαμεσα εχω wifi ,πριν εμπαινα fb,browsing κλπ τωρα Τριτη το εβαλα κ σημερα τελειωσε ηδη!!! διχως χρηση τρελη.

 

[offtopic]Cannibal και τίποτα άλλο να μην είναι, 570 email αρκούν για να φύγουν τα MB σφαίρα[/offtopic]

 

ειρωνικα απαντησα αδερφε.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Τσαμπε δεν ειχα ποτε ειχα f2g & το.εκανα σε Q επειδη μου αρεσε το τοτε 500mb internet και ειχα βολευτει με 5ευρω ανα μηνα,τωρα πως το εξηγεις με τον δικο μ μετρητη απο τις 10 το πρωι εως τωρα εχει φαει 32mb με 3 email και αυτα ειδα τις Κεφαλιδες μοναχα!!! και σπιτι ενδιαμεσα εχω wifi ,πριν εμπαινα fb,browsing κλπ τωρα Τριτη το εβαλα κ σημερα τελειωσε ηδη!!! διχως χρηση τρελη.

 

ειρωνικα απαντησα αδερφε.

 

α) χρησιμοποίησε το edit και μην κάνεις διπλά ποστ

β) Το εξηγώ ως πρόβλημα του κινητού σου. Γιατί εγώ παίρνω 20+ email την ημέρα (στο 2g/3g), έχω sync facebook/weather/twitter και ότι άλλο πρόγραμμα έχω εγκανταστήσει και πάνω από 5-10mb δεν χαλάω την μέρα.

Α ναι... έχω Q.

 

Τώρα λοιπόν που πέρασε μια μέρα και το σκέφτηκες καλά για πες μας.. σε ποιά εταιρεία θα πας που έχει φτηνότερο ίντερνετ;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...