Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

21 ώρες πριν, makap said:

Την 13/1/23, αν θυμάμαι καλά, αμέσως μετά την επίσημη αναγγελία της εξαγοράς της Wind από την United (Nova), κυκλοφόρησε η προσφορά της για απεριόριστη ομιλία και sms και 2GB με συμβόλαιο και 13€/μήνα. Μετέτρεψα τα 2 από τα 4 Q που είχα σε συμβόλαιο και ησύχασα από το εβδομαδιαίο κυνήγι των countdown που αργότερα μειώθηκε σημαντικά η διάρκειά τους από 30 σε 15 μέρες!!!

Σε εμένα είπαν απεριόριστα όλα, αλλά δεν ρώτησα λεπτομέρειες και όρους. Δεν είναι κακή προσφορά, απλώς ούτε θέλω συμβόλαιο, ούτε απεριόριστα χρειάζομαι για να δώσω 13€ αφού καλύπτομαι με πολύ λιγότερα. Λέω να το κρατήσω κάρτα, κι όσο πάει... 😎

On 22/7/2023 at 3:56 ΠΜ, panos43 said:

Εγώ θελω παρακαλω το τηλεφωνο 

Σου έστειλα π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; μέχρι πριν κάποιο καιρό έβαζε κάποιος αν ήθελε κάρτα μέσω της εφαρμογής και πλήρωνε και μέσω paypal. Σήμερα μπήκα να βάλω και μου ζήτησε visa. Έτσι το έχουν όλες οι εταιρίες;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μόνο η vodafone έχει κρατήσει το PayPal, οι υπόλοιποι το κατάργησαν προφανώς λόγω αυξημένων προμηθειών.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kmpatra said:

Νομίζω μόνο η vodafone έχει κρατήσει το PayPal, οι υπόλοιποι το κατάργησαν προφανώς λόγω αυξημένων προμηθειών.

Και η κοσμοτε δέχεται παυπαλ

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανένας αυτό με τα 21 ευρώ όλα απεριόριστα από q καρτοκινητο σε συμβόλαιο να μας πει ;αλλάζεις σιμ ; Η ταχύτητα στα data καλή ;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 24/7/2023 at 11:48 ΜΜ, panos43 said:

Και η κοσμοτε δέχεται παυπαλ

Μεγάλη βλακεία, ειδικά αν σκεφτεί κανείς πως πήγα εκεί για να έχω απλά ένα νούμερο να με βρίσκουν στις διακοπές. Άρα πάμε για αλλαγή. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Jim30 said:

Έχει βάλει κανένας αυτό με τα 21 ευρώ όλα απεριόριστα από q καρτοκινητο σε συμβόλαιο να μας πει ;αλλάζεις σιμ ; Η ταχύτητα στα data καλή ;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εχω πιάσει 20/20 και όταν ζορίζει έχω 5/5. Ομως αυτό πως το ρωτάς? Δηλαδή και να σου πούμε στην περιοχή σου θα πιάνει κάτι άλλο.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Jim30 said:

Έχει βάλει κανένας αυτό με τα 21 ευρώ όλα απεριόριστα από q καρτοκινητο σε συμβόλαιο να μας πει ;αλλάζεις σιμ ; Η ταχύτητα στα data καλή ;

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προφανώς αλλάζεις σιμ. Οι σιμ της Q είναι μόνο Q. Τώρα για την ταχύτητα, όπως είναι η Q , θα είναι και η nova.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εχεις υπολιπο για να κανει πρωθεση αριθμου οταν το κινιτο ειναι κληστο γιατι σε εμενα οταν χτηπαω το αρθμο Q η κληση δεν παει στον αλλον αριθμο απλα κλινει χωρης κανενα μηνημα

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, opmgls said:

Είναι εντυπωσιακό (αν και αναμενόμενο) πως έχει "ερημώσει" αυτό το νήμα...

Και γω περιμένω να με ενεργοποιήσουν σήμερα-αύριο από q σε frog.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχει κανα μηνα που μπηκα frog και το φχαριστιεμαι

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν απολαμβάνω τα 1000 λεπτά κάθε πρώτη του μήνα λόγω σταθερού που με υπερκαλύπτει στις ανάγκες ομιλίας και περιμένω να δω αν θα αλλάξει κι αυτό και πως θα συνεχίσει το πράγμα με τις προσφορές δεδομένων που ευτυχώς οι ανάγκες μου δε ξεπερνούν τα 2GB συνήθως. Μπήκα ελαφρώς στη σκέψη να μπω σε συμβόλαιο με 21 ευρώ και τα πάντα απεριόριστα με διακοπή εντελώς του σταθερού στο σπίτι που πληρώνω 23 το μήνα για 8Mbps (!) και 1500 προς wind που πρακτικά δεν αγγίζω καν, αλλά έχω ακόμη δέσμευση ενός χρόνου και προς το παρόν το άφησα. Αν όμως έκανα μεγάλη χρήση στο κινητό (τώρα με το ζόρι να μιλήσω 400 λεπτά το μήνα) μάλλον θα προχωρούσα

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Σε αριθμό με απενεργοποιημενο qfee από την πρώτη στιγμή που εμφάνισαν αυτή τη μόδα εκανα χθες ανανέωση 10€ και χρέωσε 1,70€ δίνοντας τα ανάλογα άχρηστα «δώρα». Έστειλα τσατ και φυσικά τα επέστρεψαν και απενεργοποίησαν πάλι το qfee και συγγνώμες μπλα μπλα μπλα.. το νου σας λοιπόν μετά το 2€ για χρήση Ίντερνετ βρήκαν νέο κόλπο;

Link to comment
Share on other sites

Χθες μηδενίστηκε το υπόλοιπο λόγω λήξης.
Σήμερα έβαλα 8€ κ μπήκαν καθαρά 6,97€ (1,03 κράτηση).
Μου έχουν κ εμενα τo qfee ή είναι χρεώσεις ΦΠΑ κλπ?
Η κάρτα είναι σε gps tracker κ οτι θα μπορώ να κάνω ειναι μεσω εφαρμογής.



Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, coulis said:

Χθες μηδενίστηκε το υπόλοιπο λόγω λήξης.
Σήμερα έβαλα 8€ κ μπήκαν καθαρά 6,97€ (1,03 κράτηση).
Μου έχουν κ εμενα τo qfee ή είναι χρεώσεις ΦΠΑ κλπ?
Η κάρτα είναι σε gps tracker κ οτι θα μπορώ να κάνω ειναι μεσω εφαρμογής.



Tapa
 

Μετά το φόρο/τέλη βγαίνει 7,27€, άρα σε χρέωσαν και 0,30€ (που νόμιζα ότι το είχαν σταματήσει, αλλά μάλλον λάθος έκανα). 

Link to comment
Share on other sites

Εβαλαν σε κανενα το πακετο απεριοριστα gb +1000' με 5€ που μας εκοψαν τον Ιουλιο ως "προσωπικη προσφορα " ?

Εμενα ληγει η πρ προσφορα (που εστειλαν στους περισσοτερους χωρις αεριοριστα ) 7/8.

Link to comment
Share on other sites

Οι τρέχουσες προσωπικές λήγουν οπως ειπες 7/8. Σε καποιους την ειχαν δωσει το μηνα αυτο και ληγει τότε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...