Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το φρογκ ειναι πραγματι συμφέρον αλλά μέχρι 120'/μηνα με 3ε. Εαν θελετε παραπανω λεπτα θα πρεπει να ξαναγορασετε το συγκεκριμένο πακετο, αρα 6ε/μηνα. Στο liquid θα εχετε με 4ε/μηνα 550'. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, powerup said:

Eμενα συνεχιζει να ληγει 31/12

Δοκίμασε να κλείσεις και να ξανά ανοίξεις την εφαρμογή. Ή κύλιση προς τα κάτω στην αρχική οθόνη να κάνει ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, kmpatra said:

Δοκίμασε να κλείσεις και να ξανά ανοίξεις την εφαρμογή. Ή κύλιση προς τα κάτω στην αρχική οθόνη να κάνει ανανέωση

Εμένα έληγε η προσωπική προσφορά  800’ 1,5gb 8€ χθες και δεν ανανέωσα πακέτο και σήμερα ήρθε unlimited+1000' με 5 

και λήγει 31/12. Εαν συνεχίσουν έτσι θα μείνω αλλίως στην κόκκινη που πήγα και τα άλλα 2 νουμερα που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την summer offer με είκοσι ευρώ για είκοσι μέρες όλα απεριόριστα και μου έφαγε όλα τα λεφτά στο εξωτερικό με δύο τηλέφωνα που έκανα στην Ελλάδα

 

Με κοροϊδεύουν;

Μόνο τα mb ισχύουν στην περιαγωγή; Με είκοσι ευρώ αγορά;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, CoyoteD said:

Πήρα την summer offer με είκοσι ευρώ για είκοσι μέρες όλα απεριόριστα και μου έφαγε όλα τα λεφτά στο εξωτερικό με δύο τηλέφωνα που έκανα στην Ελλάδα

 

Με κοροϊδεύουν;

Μόνο τα mb ισχύουν στην περιαγωγή; Με είκοσι ευρώ αγορά;

Γνωστά αυτά. Πρώτα ρωτάς να μάθεις και μετά αγοράζεις. Τώρα την πάτησες.

Link to comment
Share on other sites

 

Τι λάθος έκανα, το λέει καθαρά

 

Είναι υποκρισία έτσι; Έπρεπε να γράφει όριο ομιλίας; 

 

 

Το πακέτο αποτελεί προωθητική ενέργεια και είναι διαθέσιμο για ενεργοποιήσεις έως 31/08/2023.

Το πακέτο έχει διάρκεια 20 ημέρες από την ενεργοποίησή του.

H τιμή ενεργοποίησης του πακέτου είναι 16,1€.

Για τη χρήση των MB απαιτείται διαθέσιμο υπόλοιπο τουλάχιστον ίσο με 0,01€.

Δεν υπάρχει μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων.

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2023 at 1:02 ΠΜ, CoyoteD said:

Πήρα την summer offer με είκοσι ευρώ για είκοσι μέρες όλα απεριόριστα και μου έφαγε όλα τα λεφτά στο εξωτερικό με δύο τηλέφωνα που έκανα στην Ελλάδα

 

Με κοροϊδεύουν;

Μόνο τα mb ισχύουν στην περιαγωγή; Με είκοσι ευρώ αγορά;

Οι προσφορές πακέτων ομιλίας/μηνυμάτων ισχύουν μόνο εντός Ελλάδας. Μόνο τα πακέτα εξωτερικού ισχύουν νομίζω και στις αντίστοιχες χώρες εξωτερικού. Καλύτερα να έχεις MB και να λειτουργείς VoIP ή κάποιο IM (Viber, Messenger, Whatsapp) όταν είσαι έξω.

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Mivas said:

Οι προσφορές πακέτων ομιλίας/μηνυμάτων ισχύουν μόνο εντός Ελλάδας. Μόνο τα πακέτα εξωτερικού ισχύουν νομίζω και στις αντίστοιχες χώρες εξωτερικού. Καλύτερα να έχεις MB και να λειτουργείς VoIP ή κάποιο IM (Viber, Messenger, Whatsapp) όταν είσαι έξω.

Ναι οκ, λέμε τι γράφει

 

Όχι τι κάνουν 

 

Την άλλη φορά θα πάρω αυτά με τα 7 γιγα 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, powerup said:

Γινονται προσφορες 30 ημερωv στο coundown. offer ?Αν ναιι που μπορω να. τις δω ?

 

Ναι, στις προσωπικές προφορές που φαίνονται στην πάνω μπάρα με κόκκινο πακέτο στην εφαρμογή της Q

Link to comment
Share on other sites

Eκει φαινονται.οι προωπικες. προσφορες  μιλω για coundown offer που ειναι συνηθως 15/μερα

 Καπου να φαινονται το. Ιστορικο τους σε ενα site .

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, powerup said:

Eκει φαινονται.οι προωπικες. προσφορες  μιλω για coundown offer που ειναι συνηθως 15/μερα

 Καπου να φαινονται το. Ιστορικο τους σε ενα site .

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν σε sites αλλά μόνο σε προσωπικά αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

οι προσφορες countdown τον τελευταιο καιρο σε ποσοστο >95% είναι 15νθημερες. Μπορεις να δεις το ιστορικο των προσφορων στο fb της q  (qkiniti) όπου τις ανακοινώνουν τις περισσότερες φορές.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, powerup said:

Γινονται προσφορες 30 ημερωv στο coundown. offer ?Αν ναιι που μπορω να. τις δω ?

 

Κατά καιρούς στο συγκεκριμένο thread ανέβαζα τα εκάστοτε countdown. Αν δεν κάνω λάθος το τελευταίο με διάρκεια 30 ημέρες πρέπει να ήτανε τέλη Μαΐου. Από κει και πέρα είναι μονιμως δεκαπενθήμερα...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gpapas640 said:

Κατά καιρούς στο συγκεκριμένο thread ανέβαζα τα εκάστοτε countdown. Αν δεν κάνω λάθος το τελευταίο με διάρκεια 30 ημέρες πρέπει να ήτανε τέλη Μαΐου. Από κει και πέρα είναι μονιμως δεκαπενθήμερα...

Από 11/5 μέχρι σήμερα τα countdown έχουν διάρκεια 15 ημερών

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, powerup said:

Γινονται προσφορες 30 ημερωv στο coundown. offer ?Αν ναιι που μπορω να. τις δω ?

 

Καουνταουν και 30 μέρες δεν συνυπάρχουν πλεον. Λαστ γίαρ... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Καουνταουν και 30 μέρες δεν συνυπάρχουν πλεον. Λαστ γίαρ... 

κάουντ ντάουν δεν αξίζουν πλέον, το κόστος ισοδυναμεί σχεδόν με τα στάνταρ πακέτα τα οποία δίνουν λιγότερα ή είναι ακριβότερα των άλλων καρτοκινητών με μόνη εξαίρεση τον βάτραχο δυστυχώς...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Η sim είναι 10 μηνών σε poco x3 nfc στο οποίο δουλεύει το VoLTE. Τα έχουμε ξαναγράψει τα παρατράγουδα που δεν ήξεραν την τύφλα τους στην εξυπηρέτηση και μου το "ενεργοποιούσαν" με παλιότερη sim και δεν είχαν εξήγηση γιατί δε δούλευε μέχρι που σκέφτηκα μόνος μου ότι ίσως πρέπει να την αλλάξω με την 5G sim. Και το όνομα δικτύου Q Telecom επειδή ρωτούσε κάποιος 

Επίσης έχασα κι εγώ το 5ευρο δώρο 1000+unlimited αφού το ενεργοποιησα 3 ή 4 μήνες σερί και πλέον έχω το 800 + 1,5 με 8 ευρώ 

Screenshot_2023-07-10-20-26-03-373-edit_com.opera.browser.jpg

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Έλαβαν αυτό από αποστολέα Q

Quote

ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA! 500ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ANA ΔEYT/ΠTO KAI KΛHΣEIΣ ΠPOΣ EE + 200SMS + 2GB + ROLLOVER MONO ME 8,90€! MΠOPEIΣ NA TO ENEPΓOΠOIEIΣ ΣTEΛNONTAΣ 95 ΣTO 12410 KAΘE MHNA ΓIA 12 MHNEΣ!

σε αριθμό που ήδη μεταφέρθηκε σε vodafone και myq και λοιπά δεν λειτουργούν γιατί διαγράφηκε από το δίκτυο...

Δεύτερο νούμερο στο οποίο στέλνουν διαφημιστικά μετά την μεταφορά του αλλού. Σκορποχώρι...

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να είναι και τυρακι για να επιστρεψεις... Ποσο καιρό εχει φύγει το νούμερο απο q?

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη, μου το μετέφεραν λάθος. Το νούμερο είναι ακόμα ενεργό στη nova και ήρθε μήνυμα ότι αύριο θα μεταφερθεί στη vodafone. Το myq από browser πριν δεν έμπαινε αλλά τώρα μπαίνει, μάλλον άσχετο προσωρινό πρόβλημα. Στο app στο δωράκι δεν δείχνει την προσφορά που ήρθε με μήνυμα.

Την προηγούμενη φορά σε άλλο νούμερο το διαφημιστικό της q είχε έρθει μετά την τρίτη μέρα από την μεταφορά και σίγουρα όχι πάνω από βδομάδα. Από τότε δεν ξαναπήρε άλλο.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA! 500ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ANA ΔEYT/ΠTO KAI KΛHΣEIΣ ΠPOΣ EE + 200SMS + 2GB + ROLLOVER MONO ME 8,90€! MΠOPEIΣ NA TO ENEPΓOΠOIEIΣ ΣTEΛNONTAΣ 95 ΣTO 12410 KAΘE MHNA ΓIA 12 MHNEΣ! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ https://nvgr.gr/epik

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί και σε εμένα παρόλο που δεν μου έχει έρθει. Έστειλα μήνυμα και μου απάντησε δεν επαρκεί το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...