Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλό δώρο !!

Το ερώτημα είναι αν δίνεται σε όλους η σε μερικούς σαν πχ προσωπικη προσφορά.

 

Τα τελευταία 2GB και 500 λεπτά είναι από προσφορά "ανανέωσε μέσα στις επόμενες 2 μέρες και πάρ τα". Είχε έρθει σε μένα και φαντάζομαι και σε πολλούς άλλους. Τα υπόλοιπα είναι γνωστά.

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 2GB και 500 λεπτά είναι από προσφορά "ανανέωσε μέσα στις επόμενες 2 μέρες και πάρ τα". Είχε έρθει σε μένα και φαντάζομαι και σε πολλούς άλλους. Τα υπόλοιπα είναι γνωστά.

 

Άρα, είναι προσωπική προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα καποια προσφορα γι αυτα.Η προσφορα ηταν για τα 1500 προς Q καθως και τα 10+1GB στην εφαρμογη.

H προσφορα που λετε ηρθε με sms αλλα ελεγε για ανανεωση απο 12 ευρω και πανω. Εγω εκανα 10αρα ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

H προσφορα που λετε ηρθε με sms αλλα ελεγε για ανανεωση απο 12 ευρω και πανω. Εγω εκανα 10αρα ανανεωση.

 

Έτσι λέει, αλλά τα δίνει και με 10.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση από την εφαρμογή λέει προσπάθησε ξανά, από χθες το ίδιο ξέρει κανείς μήπως γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση από την εφαρμογή λέει προσπάθησε ξανά, από χθες το ίδιο ξέρει κανείς μήπως γιατί?

 

εμενα μου το κανει αυτο οταν χρησιμοποιω custom dns....

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση από την εφαρμογή λέει προσπάθησε ξανά, από χθες το ίδιο ξέρει κανείς μήπως γιατί?
Μπες από browser.

Γνωστό πρόβλημα.

Αν έχεις την τελευταία έκδοση δεν γίνεται τίποτα.

Θέμα υπερβολικής ασφάλειας μάλλον.

Κι εγώ που έχω ρούτ συσκευή δε δουλεύει με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω ανανέωση από την εφαρμογή λέει προσπάθησε ξανά, από χθες το ίδιο ξέρει κανείς μήπως γιατί?

 

Και εγώ που νόμιζα πως είμαι ο μοναδικός... Έσβησα την εφαρμογή την πέρασα εκ νέου αλλά πάλι τα ίδια.

Οπότε και εγώ μέσω explorer έκανα δουλειά μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εμενα μου το κανει αυτο οταν χρησιμοποιω custom dns....

 

Έχεις δοκιμάσει με την επιλογή ανενεργό DNS και δουλεύει;

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά κατήργησα την εφαρμογή,δεν με καλύπτει ούτε στα υπόλοιπα ούτε στα περισσότερα ξέρετε τι εννοώ,γενικά δεν με ικανοποιεί,έφτιαξα ένα short ....στη κεντρική οθόνη και τέλος

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

120' προς όλους και 100 sms προς όλους με 3 € για πεντέμισι περίπου ώρες ακόμη.

 

Για εμάς που δεν προλάβαμε πότε είναι η επόμενη προσφορά; Μ. Παρασκευή ίσως; Μακάρι να έχει χρόνο ομιλίας πάλι, αν και πάμε για μεγαλύτερο πακέτο λογικά στα 4 ευρώ...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν προλάβαμε πότε είναι η επόμενη προσφορά; Μ. Παρασκευή ίσως; Μακάρι να έχει χρόνο ομιλίας πάλι, αν και πάμε για μεγαλύτερο πακέτο λογικά στα 4 ευρώ...

 

Μ. Πέμπτη πρωί σε λίγες ώρες το επόμενο countdown.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα δώσει gb ίντερνετ. Ίσως πάλι να να δώσει κάτι καλό σε χαμηλή τιμή όπως τα 6gb με 3€ που έδωσε την Πέμπτη πριν το τριήμερο της καθαρής Δευτέρας.
Link to comment
Share on other sites

250' προς ολους και 500MB με 4ε ως τη Δευτέρα του Πασχα το απογευμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μακάρι να έχει χρόνο ομιλίας πάλι, αν και πάμε για μεγαλύτερο πακέτο λογικά στα 4 ευρώ...

 

Εχεις πεσει μεσα σε ολα, παιξε τζόκερ! :lol:

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στις προσφορές μου βγάζει τα 10GB για 30 μέρες με 8€ και τα 400' + 1GB για 30 μέρες με 5€. Προφανώς δεν το βγάζει σε όλους, εκτός αν αρχίσουν να το δίνουν σταδιακά οπότε θα πρέπει να εμφανιστεί τις επόμενες ημέρες.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι θα πρέπει να βάλω τουλάχιστον 15€ κάρτα για να πάρω τα 50gb ,άσε που δεν τα χρειάζομαι τόσα πολλά....όποτε πριτς αλλά γιατί 10.40 και όχι 10 η 11 η τουλάχιστον δύο μήνες εστω
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα για ανανέωση από 12 ευρώ με δώρο 300' και 1GB για 15 ημέρες αν βάλω κάρτα μέσα στις επόμενες 2 ημέρες. Έβαλα 10€, πήρα την παραπάνω προσφορά καθώς και τα 10GB για 2 εβδομάδες που δίνει με την πρώτη ανανέωση μέχρι 20/4 και τα 1500' και 1GB για ένα μήνα της ονλαιν ανανέωσης και έχω και το καθαρό ποσό της ανανέωσης για να αγοράσω πακέτο ή κάποιο countdown σε 15 ημέρες που θα τελειώσουν τα δωρεάν πακέτα. Πολύ καλά μου ήρθαν αυτό τον μήνα οι προσφορές!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια μηνύματα έρχονται και στο f2g.

Μιλάμε για μεγάλη οικονομία.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή Ανάσταση με Κάουντ Ντάουν της Q που λήγει μετά την Ανάσταση.

 

250' προς όλους

500MB

 

με 4 ευρώ, για ένα μήνα

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,καλη Μεγαλη Εβδομαδα σε ολους.Σημερα ανανεωσα 10ευρω και μου εδωσαν δωρο:

-10GB για 14 ημερες,

-1GB για 30 ημερες,

-1500' προς Q για 30 ημερες

-500' προς ολους για 30 ημερες

-2GB για 30 ημερες

 

Απο τα 10 ευρω εμειναν μεσα 8.63 ευρω

Πολυ δυνατα δωρα

 

Που την έχει αυτή την προσφορά?

Εγω βλέπω ότι λέει για τα 10gb και τα 1500 προς q

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...