Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και δεν μπορώ να βρω λύση. Ενώ με τη Vodafone μπορώ να μπω στο NAS FILE SERVER του τοπικού δικτύου μου απομακρυσμένα, με τη κάρτα της q δεν μπαίνει. Κάτι το μπλοκάρει. Υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις στη κάρτα;

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Τα 1000' προς Q και 500mb με 10€ στην πρώτη ανανέωση του μηνα,τα παίρνουμε και με καρτα απο περίπτερο η μόνο online/κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Τα 1000' προς Q και 500mb με 10€ στην πρώτη ανανέωση του μηνα,τα παίρνουμε και με καρτα απο περίπτερο η μόνο online/κατάστημα?

 

στην πρωτη περιπτωση παιρνεις 500 στη 2η 1 γιγα.

 

Δηλαδή αν βάλεις κάρτα εφόσον λήξουν τα πακέτα, αν πάρεις από περίπτερο / μίνι μάρκετ κτλ. θα λάβεις 500 ΜΒ. Μόνο μέσω Πιστωτικής /Χρεωστικής /PayPal δίνει 1 GB. Και όλα αυτά με 10€ ανανέωση.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το 5ψήφιο πολύ γνωστής ασφαλιστικής εταιρίας.

Μίλησα 4:13"

Μου έφαγε 2,75€ :blink:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν βάλεις κάρτα εφόσον λήξουν τα πακέτα, αν πάρεις από περίπτερο / μίνι μάρκετ κτλ. θα λάβεις 500 ΜΒ. Μόνο μέσω Πιστωτικής /Χρεωστικής /PayPal δίνει 1 GB. Και όλα αυτά με 10€ ανανέωση.

 

και στο καταστημα δινει 1 γιγα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το φτηνότερο πακέτο για data ρε παλικάρια;

Δε με ενδιαφέρει το μέγεθος.

4€ 450mb και άμα κάνεις online ενεργοποίηση σου δίνει 700mb.Και κάθε τόσο παίζουν και τα countdown offers που δίνουν πχ με 2€ 2gb για 15 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το φτηνότερο πακέτο για data ρε παλικάρια;

Δε με ενδιαφέρει το μέγεθος.

μεσα απο την εφαρμογη ή το myq σε μονιμη βαση υπαρχει πακετο με 700mb με 4 ευρω. Κατα διαστηματα εμφανιζονται στην ενοτητα countdown offers και πιο φτηνα πακετα π.χ. 250 mb με 1 ευρώ για 1 μηνα ή 2 γιγα με 2 ευρω για 15 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το 5ψήφιο πολύ γνωστής ασφαλιστικής εταιρίας.

Μίλησα 4:13"

Μου έφαγε 2,75€ :blink:

 

Κι εγώ την έχω πατήσει με νούμερο ασφαλιστικής. Δυστυχώς τα 5ψηφία χρεώνονται ξεχωριστά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να εχουν καποιο στανταρ προγραμμα, 1 φορα τουλαχιστον βγαζει, καποιες φορες θυμαμαι και 2 μεσα στην εβδομαδα ειδικα στην αρχη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω q κ wind σταθερο κ ιντερνετ μπωρο να να βαλω τα 120 λεπτα που δινει η wind σε καθε μηνα δωρεαν λογο σταθερου?σε q αριθμο?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI Y360-U61 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς. Αν ομως ο αριθμός εχει ερθει απο αλλο δικτυο θα πρέπει να εχει κλείσει 6 μηνες στην wind/q για να μπορεί να μπει στο συνδυασμό. Αν έχει περάσει το 6μηνο απο τη φορητότητα μπορεις να το βαλεις χωρίς πρόβλημα. Αν παλι ηταν πάντα q το βάζεις ελεύθερα χωρις περιορισμό.
Link to comment
Share on other sites

Πού είναι το live chat που υπήρχε στη σελίδα τους;

 

Καταργήθηκε;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν η τελευταία μέρα που μπορούσα να ενεργοποιήσω με 3 ευρώ τα 300 λεπτά και 20 sms προς όλους.

 

Ενημερωτικά....το έκανα και λίγες ώρες μετά μου ήρθε νέο μήνυμα για τα 1500 λεπτά και 1.5 gb με 8 ευρώ για 30 μέρες.

 

Αυτό ξέρετε, αν μετά, έχει ισχύ για πάντα;

Θα πρέπει κάθε μήνα να ενεργοποιώ το πακέτο για να μη μου το καταργήσουν;

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το βάλεις έστω μία φορά κατά προτίμηση τώρα. Κάποτε έκαναν έλεγχο και το κόψανε σε όσους δεν το είχαν ενεργοποιήσει για έξι μήνες συνεχόμενους. Οπότε και να μην το βάλεις για ένα μήνα δεν τρέχει και τίποτα. Το για πάντα στα καρτοκινητά της wind είναι σχετικό. Πιστεύω επειδή είναι πολλοί αυτοί που το εχουν,θα υπάρξει έγκαιρη ενημέρωση για αλλαγή/κατάργηση. Να ρωτησω πόσα λεφτά βάζεις το μήνα και ποσα πακέτα ενεργοποιείς ? Για στατιστικούς λόγους ρωτάω για να δούμε σε ποιους προτιμούν να στέλνουν τέτοια μηνύματα. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Βάζω 5 ευρώ ανά δίμηνο επειδή έχω και δεύτερο αριθμό και ενεργοποιώ το πακέτο με τα 3.5 ευρώ από την εφαρμογή.

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν η τελευταία μέρα που μπορούσα να ενεργοποιήσω με 3 ευρώ τα 300 λεπτά και 20 sms προς όλους.

 

Ενημερωτικά....το έκανα και λίγες ώρες μετά μου ήρθε νέο μήνυμα για τα 1500 λεπτά και 1.5 gb με 8 ευρώ για 30 μέρες.

 

 

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου ηρθε και μενα το μήνυμα με τα 300' + 20 SMS αλλα δεν το εβαλα.. Μωρέ λες να μου τύχαινε και μένα κατι παρόμοιο με τα 1500';;Ποιος ξερει..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτηκα ότι ίσως είχε σχέση το δεύτερο μήνυμα με τη ενεργοποίηση της πρώτης προσφοράς γι' αυτό και το είπα.

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...