Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 minutes ago, dimitroula10 said:

Εξαρτάται που καλείς. Η Q πχ. Δίνει 200' με χρέωση ανά δευτερόλεπτο και ρολοβερ για Αμερική, Αυστραλία, Ε Ε, κλπ. Πόσο χρεώνει το λεπτό το λικουιντ για ΕΕ ή Αυστραλία?

Επομένως πρέπει να βλέπουμε και άλλα στοιχεία? Αν πάρεις Πακιστάν ή Αίγυπτο? 

Επομένως υπάρχουν αυτά τα πακέτα σε όλες τις εταιρείες γιατί δεν έχουν όλοι τις ίδιες ανάγκες ούτε τρώνε σουβλάκια με το ζόρι.

Εγώ έχω και λικουιντ και δεν αγοράζω σουβλάκια. Αλλά το λεπτό ομιλίας είναι πραγματι το πιο φτηνό. 

Τώρα οποίοι παιρνουν τηλ στο εξωτερικό από το κινητό είναι άλλη περιπτωση. Εγώ π.χ. από τότε που έχει βγει η κινητή τηλεφωνία δεν έχω καλέσει ουτε 1 φορά στο εξωτερικό. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, VIPdriver said:

Όσοι έχουν την ατομική προσφορα των 5 ευρώ που δίνει 1000 λεπτά και απεριόριστο ίντερνετ ειναι, κατά τη γνώμη μου, οι μοναδικοι που έχουν λόγο να παραμενουν στην Q

Νομίζω, χωρίς να το γνωρίζω σίγουρα, πως αυτή την προσφορά την βγάζει, όταν ανανεώνεις κάθε δίμηνο και απλώς διατηρείς τα χρήματα. Δεν τα καταναλώνεις δηλαδή.

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sou_d said:

Νομίζω, χωρίς να το γνωρίζω σίγουρα, πως αυτή την προσφορά την βγάζει, όταν ανανεώνεις κάθε δίμηνο και απλώς διατηρείς τα χρήματα. Δεν τα καταναλώνεις δηλαδή.

Ειναι πακετο που οταν το αγοράσεις φευγει απο το σημειο προσωπικων προσφορων και περιμενεις τον επομενο μηνα μηπως το ξαναδωσει. Η επιλογη σε ποιον και ποσο συχνά το δινει ειναι εντελως τύχη (κουτουρού).

Link to comment
Share on other sites

Αν δε φύγει το countdown αυτή θα παραμείνει συμφέρουσα. Γιατί θα έχεις την επιλογή να προσθέτεις πακέτα κάθε εβδομάδα. 

Και Ίντερνετ κ ομιλία. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Όσοι έχουν την ατομική προσφορα των 5 ευρώ που δίνει 1000 λεπτά και απεριόριστο ίντερνετ ειναι, κατά τη γνώμη μου, οι μοναδικοι που έχουν λόγο να παραμενουν στην Q

Απόλυτα σωστό. Και η προσφορά 3€/3gb σε συνδυασμό με VoIP είναι ιδανική λύση για οικονομία. Μαζί με την επέκταση υπολοίπου βγαίνει τρίμηνο. Θέλω να πιστεύω ότι δεν έχουν αυτοκτονικές τάσεις να τα κόψουν αυτά γιατί δεν πρόκειται να κερδίσουν τίποτα.

25 minutes ago, VIPdriver said:

Ειναι πακετο που οταν το αγοράσεις φευγει απο το σημειο προσωπικων προσφορων και περιμενεις τον επομενο μηνα μηπως το ξαναδωσει. Η επιλογη σε ποιον και ποσο συχνά το δινει ειναι εντελως τύχη (κουτουρού).

Εμείς το παίρνουμε με ΣΜΣ και έρχεται συνεχώς. Μερικές φορές από φόβο μήπως κοπεί το ενεργοποίησα 1 μέρα πιο νωρίς αλλά έρχεται κανονικά. Φτου μην το ματιάσω.😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Ειναι πακετο που οταν το αγοράσεις φευγει απο το σημειο προσωπικων προσφορων και περιμενεις τον επομενο μηνα μηπως το ξαναδωσει. Η επιλογη σε ποιον και ποσο συχνά το δινει ειναι εντελως τύχη (κουτουρού).

Ναι ναι το ξέρω. Απλώς ενώ παλαιότερα διαχειριζόμουν 5 αριθμούς, το έδινε μόνο σε αυτόν που του έκανα απλώς ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Δεν κάνω διαφήμιση πουθενά. Αναφέρω την εμπειρία μου κι εσύ την δική σου, χωρίς συναισθηματική αντίδραση όμως εγώ. Ο χρήστες διαβάζουν τις γνώμες όλων και αποφασίζουν.

Εσύ όμως έχεις ένα θέμα, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα, που λέγεται "γνωστική ασυμφωνία". Ψάξτο λίγο.

Ξεκίνησες το μήνυμά σου λέγοντας " Μένουμε Q για 4+ λόγους". Περιμένω να διαβάσω επιχειρήματα που υποστηρίζουν γιατί να μείνει κάποιος στην Q. Ήδη το πρώτο από τα 4 ξεκάθαρα δεν είναι και όταν σου το επισημαίνω το επιβεβαιώνεις: "Είναι οδηγός επιβίωσης και οικονομίας, όχι πλεονέκτημα."

Όπως θα σου είπε ο ψυχολόγος σου, η γνωστική ασυμφωνία είναι όταν νιώθεις την ασυμφωνία ανάμεσα σ’ αυτό που πιστεύεις και σ’ αυτό που κάνεις (ή επί προκειμένου γράφεις). Ακολούθησε τις συμβουλές του και μη προσπαθείς να το γνωματεύσεις σε αγνώστους στο ίντερνετ γιατί βγάζεις και κακία χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, spiliot said:

την ασυμφωνία ανάμεσα σ’ αυτό που πιστεύεις και σ’ αυτό που κάνεις

Κοντά είσαι. Λέγεται όταν υποστηρίζεις την επιλογή σου αγνοώντας την πραγματικότητα. Αφού έφυγες από Q νοιώθεις την ανάγκη να υποστηρίξεις την επιλογή σου.

Ανεξάρτητα αν δεν σε αφορά το ζήτημα, ούτε κανένας σου είπε ότι έκανες λαθος.🙄 Αντίθετα εγώ δεν υποστηρίζω την επιλογή μου σε κάποια εταιρεία αλλά απλώς παραθέτω τα υπέρ και τα κατά κάθε εταιρείας. Με αυτή την αντίδραση των φανατικών φτιάχνονται τα μπραντ νεϊμς, που βέβαια εκμεταλλεύονται τους πελάτες.

Εκτός θέματος εδώ αλλά εντός όλων των θεμάτων και των διαπληκτισμών για όλες τις μη πληροφοριακές αναρτήσεις.😁

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dimitroula10 said:

Κοντά είσαι. Λέγεται όταν υποστηρίζεις την επιλογή σου αγνοώντας την πραγματικότητα. Αφού έφυγες από Q νοιώθεις την ανάγκη να υποστηρίξεις την επιλογή σου.

Ανεξάρτητα αν δεν σε αφορά το ζήτημα, ούτε κανένας σου είπε ότι έκανες λαθος.🙄 Αντίθετα εγώ δεν υποστηρίζω την επιλογή μου σε κάποια εταιρεία αλλά απλώς παραθέτω τα υπέρ και τα κατά κάθε εταιρείας. Με αυτή την αντίδραση των φανατικών φτιάχνονται τα μπραντ νεϊμς, που βέβαια εκμεταλλεύονται τους πελάτες.

Εκτός θέματος εδώ αλλά εντός όλων των θεμάτων και των διαπληκτισμών για όλες τις μη πληροφοριακές αναρτήσεις.😁

Εγώ που είμαι και στην Q και στο liquid και στο Frog  να μιλάω ελεύθερα ή θα τρώω dislike όπως συνηθίζεις να μοιράζεις;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ που είμαι και στην Q και στο liquid και στο Frog  να μιλάω ελεύθερα ή θα τρώω dislike όπως συνηθίζεις να μοιράζεις;

Τιιι; δεν έχεις what's up????? 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Ας συμφωνησουμε οτι ενας στους 100 που παιρνει την προσωπικη προσφορα με τα 5 ευρω (που εγω μια φορα την ειδα στη ζωη μου) και χρησιμοποιει το κινητο με πολυ συγκεκριμενο τροπο μπορει να ειναι ευχαριστημενος και να στειλει και ευχητηρια καρτα στη Nova φετος για χρονια πολλα.

Για το υπολοιπο 99% αυτα τα ποστ του στυλ 4 λογοι να παραμεινεις στην Q εν μεσω για αλλη μια φορα αδικαιολογητων αυξησεων των τιμολογιων της σε καιρο που ο κοσμος δεν εχει να ζεσταθει,φαινονται καθαρα σαν διαφημιση της εταιριας.

Q ειχαμε.

Τελειωνω κατι χρηματικα υπολοιπα που εχουν μεινει και παω και τον τελευταιο αριθμο Frog

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, azuli said:

Ας συμφωνησουμε οτι ενας στους 100 που παιρνει την προσωπικη προσφορα με τα 5 ευρω (που εγω μια φορα την ειδα στη ζωη μου) και χρησιμοποιει το κινητο με πολυ συγκεκριμενο τροπο μπορει να ειναι ευχαριστημενος και να στειλει και ευχητηρια καρτα στη Nova φετος για χρονια πολλα.

Για το υπολοιπο 99% αυτα τα ποστ του στυλ 4 λογοι να παραμεινεις στην Q εν μεσω για αλλη μια φορα αδικαιολογητων αυξησεων των τιμολογιων της σε καιρο που ο κοσμος δεν εχει να ζεσταθει,φαινονται καθαρα σαν διαφημιση της εταιριας.

Q ειχαμε.

Τελειωνω κατι χρηματικα υπολοιπα που εχουν μεινει και παω και τον τελευταιο αριθμο Frog

Ξεκάθαρα dislike θα φας.. 😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, azuli said:

Για το υπολοιπο 99% αυτα τα ποστ του στυλ 4 λογοι να παραμεινεις στην Q εν μεσω για αλλη μια φορα αδικαιολογητων αυξησεων των τιμολογιων της σε καιρο που ο κοσμος δεν εχει να ζεσταθει,φαινονται καθαρα σαν διαφημιση της εταιριας.

Είναι κάτι που δεν ισχύει? Δεν είναι η μόνη εταιρεία που δίνει επέκταση υπολοίπου, χωρίς να σου τρώει τα λεφτά? Δεν είναι η μόνη εταιρεία που δίνει προσωπικές προσφορές με ασυναγώνιστες τιμές? Δεν είναι η μόνη που δεν βάζει φραγή με μηδενικό υπόλοιπο? Δεν είναι η μόνη εταιρεία που χρεώνει 0,30€ προμήθεια? Είναι κάτι που δεν ισχύει? Επειδή εσύ δεν παίρνεις (? αν δεν?) αναιρούνται όλα?

Γιατί δεν βλέπεις καθαρά αλλά αντιδράς συναισθηματικά? Δεν λέω πάρτε Q για εισερχόμενες και WiFi on the Spot για να κάνετε οικονομία?

Αυτό δεν λέγεται διαφήμιση, λέγεται ενημέρωση. Γνωστική ασυμφωνία πάλι.😁

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλα ακουγεσαι σα να δουλευεις για τη nova.

Για ενα μεσο χρηστη η Q πλεον δεν ειναι συμφερουσα επιλογη,γι αυτο και φευγουν ολοι τρεχοντας.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, azuli said:

Sorry αλλα ακουγεσαι σα να δουλευεις για τη nova.

Για ενα μεσο χρηστη η Q πλεον δεν ειναι συμφερουσα επιλογη,γι αυτο και φευγουν ολοι τρεχοντας.

Το συμφέρον ή όχι εξαρτάται από τις ανάγκες του καθενός. Αν δεν σε ενδιαφέρει το πακέτο απεριόριστα+1000'/5€ και θέλεις διατήρηση αριθμού πηγαίνεις στο cashback. Αν θέλεις μόνο εισερχόμενες και ΣΜΣ για έναν χρόνο, χωρίς λεφτά, παραμένεις.

Δηλαδή δουλεύω για την νόβα και λέω μην βάζετε λεφτά γιατί έχετε εισερχόμενες με μηδενικό υπόλοιπο?

Και θεωρείς λογική αυτή την σκέψη σου? Ότι πεις.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, azuli said:

Sorry αλλα ακουγεσαι σα να δουλευεις για τη nova.

Για ενα μεσο χρηστη η Q πλεον δεν ειναι συμφερουσα επιλογη,γι αυτο και φευγουν ολοι τρεχοντας.

Ευτυχώς που ξεκίνησες το σχόλιό σου με το "Sorry", αλλά συνεχίζεις να αγνοείς όλους τους άλλους που χρησιμοποιούν και θα χρησιμοποιούν την Q, όσο αυτή τους εξυπηρετεί.

Γιατί δεν καταλαβαίνεις ότι η κινητή τηλεφωνία απευθύνεται σε όλους τους Έλληνες και ξένους που κατοικούν σ' αυτή τη χώρα και καθένας διαμορφώνει τις επιλογές του ανάλογα με τις ανάγκες του.

Γιατί χαρακτηρίζεις κάποιον ότι "δουλεύει για τη Nova" επειδή διαφωνεί με την απόφασή σου να πας σε άλλο πάροχο για τις δικές σου ανάγκες.

Έχω Q που δεν έχει υπόλοιπο από τον ΜΑΡ 2023 και συνεχίζω να κάνω τη δουλειά μου (να δέχομαι κλήσεις και και εξαψήφια νούμερα επιβεβαίωσης από τράπεζες) χωρίς να βάλω € από τότε.

Πότε θα καταλάβεις επιτέλους ότι κάθε μέλος αυτού του forum έχει διαφορετικές ανάγκες και επιλέγει τον πάροχο που τις καλύπτει?. Πότε θα σταματήσεις να ειρωνεύεσαι όσους έχουν αντίθετη άποψη από σένα?

Edit

Έγραφα και δεν είχα διαβάσει το σχόλιο της dimitroula10

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στην cosmote εδω στα Χανια και τους λεω θελω απο q να ερθω frog και μου λενε δεν εχουμε καρτες,σε καμια βδομαδα και αν,μαλλον μετα τις γιορτες.Παω στον γερμανο λεει δε μεταφερουμε σε καρτοκινητο,μονο σε συμβολαιο αν θελετε.Να υποθεσω οτι γινεται online;και ακομη ξερετε αν πρεπει να εχει τιποτα λεφτα μεσα στο Q μου για να φυγω ή κατι αλλο να προσεξω;Οσο για τον αν αξιζει η Q;μπορει για καποιον που θελει μονο εισερχομενες(ποσοι να ειναι),για μενα που ειναι ο κυριος και μοναδικος αριθμος μου και θελω 5-10 giga και το πολυ 100 λεπτα το μηνα ειναι χαλια σε σχεση με τη frog για παραδειγμα.ΧΑΛΙΑ!και καθομαι και ψαχνω και περιμενω τη καθε προσφορα,και ειναι ακριβα.Εννοητε οτι προσφορες των 5 ευρω με απεριοριστα data και 1000 λεπτα εχω παρει..μια 2 χρονια τωρα;ΤΕΡΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ekatonenteka said:

Πηγα σημερα στην cosmote εδω στα Χανια και τους λεω θελω απο q να ερθω frog και μου λενε δεν εχουμε καρτες,σε καμια βδομαδα και αν,μαλλον μετα τις γιορτες.Παω στον γερμανο λεει δε μεταφερουμε σε καρτοκινητο,μονο σε συμβολαιο αν θελετε.Να υποθεσω οτι γινεται online;και ακομη ξερετε αν πρεπει να εχει τιποτα λεφτα μεσα στο Q μου για να φυγω ή κατι αλλο να προσεξω;Οσο για τον αν αξιζει η Q;μπορει για καποιον που θελει μονο εισερχομενες(ποσοι να ειναι),για μενα που ειναι ο κυριος και μοναδικος αριθμος μου και θελω 5-10 giga και το πολυ 100 λεπτα το μηνα ειναι χαλια σε σχεση με τη frog για παραδειγμα.ΧΑΛΙΑ!και καθομαι και ψαχνω και περιμενω τη καθε προσφορα,και ειναι ακριβα.Εννοητε οτι προσφορες των 5 ευρω με απεριοριστα data και 1000 λεπτα εχω παρει..μια 2 χρονια τωρα;ΤΕΡΜΑ.

Κοίτα η Nova στα Χανιά είναι για τα μπάζα. Παίζει να είναι από τις χειρότερες περιοχές.

Στο θέμα μας τώρα: Δεν χρειάζεται να έχεις υπόλοιπο στην κάρτα. Ακόμα και με ληγμένο υπόλοιπο γίνεται φορητότητα. Εγώ ήμουν πολύ ευχαριστημένος στο Γερμανό στα Κουνουπιδιανά. Σε 30 ώρες ήμουν στην Cosmote (και με αλπακ στο frog). Κάνε ένα τηλ και ρώτα.

https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Εδώ μπορείς να κάνεις αίτηση φορητότητας online.

4 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Αν δεν σε ενδιαφέρει το πακέτο απεριόριστα+1000'/5€ και θέλεις διατήρηση αριθμού πηγαίνεις στο cashback.

Αυτό που το παρουσιάζετε σαν στάνταρ πακέτο ενώ κατά 80% σου το δίνουν όταν δεν βάζεις κάρτα ουσιαστικά για να σε δελεάσουν, το θεωρείτε σωστό; το κάνετε επανειλημμένα. Δεν είναι πακέτο, είναι προσωπική προσφορά  και δεν είναι σίγουρο ότι θα την έχει κάποιος.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Αυτό που το παρουσιάζετε σαν στάνταρ πακέτο ενώ κατά 80% σου το δίνουν όταν δεν βάζεις κάρτα ουσιαστικά για να σε δελεάσουν, το θεωρείτε σωστό; το κάνετε επανειλημμένα. Δεν είναι πακέτο, είναι προσωπική προσφορά  και δεν είναι σίγουρο ότι θα την έχει κάποιος.

Πότε είπα ότι είναι σταθερό πακέτο? Πάντα λέω ότι είναι προσωπική προσφορά και είναι τυχερός όποιος την παίρνει ή δεν βάζει λεφτά όπως εμείς και βάζει λεφτά μόνο όταν έρχεται η προσφορά. Όποια και αν είναι αυτή. Λυπάμαι που στο χαλάω αλλά βλέπω αντικειμενικά την πραγματικότητα.🤪

Αν δεν τον συμφέρει, φεύγει. Είπα ποτέ κάνετε φορητότητα γιατί έχει αυτό το πακέτο? ΟΧΙ. Μην διαστρεβλώνετε αυτά που γράφω.😄😁

 

3 ώρες πριν, ekatonenteka said:

Πηγα σημερα στην cosmote εδω στα Χανια και τους λεω θελω απο q να ερθω frog και μου λενε δεν εχουμε καρτες,σε καμια βδομαδα και αν,μαλλον μετα τις γιορτες.Παω στον γερμανο λεει δε μεταφερουμε σε καρτοκινητο,μονο σε συμβολαιο αν θελετε.Να υποθεσω οτι γινεται online;και ακομη ξερετε αν πρεπει να εχει τιποτα λεφτα μεσα στο Q μου για να φυγω ή κατι αλλο να προσεξω;

Αυτά να τα δούνε αυτοί που λένε ότι μόνο η νόβα δουλεύει τον κόσμο και ότι οι άλλοι είναι καλοί.

Φίλε εγώ που έκανα φορητότητα σε φρογκ ονλαιν, χρειάστηκε να την κάνω 3 φορές και την τρίτη αντέδρασαν, μετά από πολλές ενοχλήσεις τηλεφωνικά και βέβαια με χρέωσαν 15€ μου έβαλαν πακέτα που δεν ήθελα και είπα χαλάλι τους. Πήγα απλώς για το 3ευρο τον μήνα μόνο ομιλία. Έτσι το δουλεύω τώρα. 10€ το τρίμηνο για τον παππού και τώρα με την αύξηση θα πηγαίνω κατάστημα.

Θα σου πρότεινα για τιμωρία της Q να παρέμενες με μηδενικό υπόλοιπο και να έχεις εξερχόμενες voip με WiFi on the spot, που δίνει με 6€ 10 γκιγκα με ρολοβερ. Μία χαρά θα κάνεις την δουλειά σου με VoIP. Με 10,35 € έχεις 2000' χωρίς λήξη και μπορούν όλοι στην οικογένεια να έχουν αυτή την υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, dimitroula10 said:

Μία χαρά θα κάνεις την δουλειά σου με VoIP. Με 10,35 € έχεις 2000' χωρίς λήξη και μπορούν όλοι στην οικογένεια να έχουν αυτή την υπηρεσία.

Δεν θα την κάνει μια χαρά τη δουλειά του στα Χανιά. Έχει θέματα η Nova και μάλιστα σε πολύ κεντρικά σημεία σε πετάει σε Edge. Και αν θες και η Vodafone τα ίδια κάνει. Σίγουρα σε καλύτερη φάση είναι η Cosmote. Αλλά καμία δεν ενδείκνυται για Voip. Θα κόβονται οι κλήσεις. Τα Χανιά δεν είναι εύκολη περιοχή στην κάλυψη.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kalitexnis_g said:

Αλλά καμία δεν ενδείκνυται για Voip. Θα κόβονται οι κλήσεις. Τα Χανιά δεν είναι εύκολη περιοχή στην κάλυψη.

Υπάρχει το call back όπου δρομολογείται κανονικά η κλήση μέσω δικτύου κινητής. Αλλά ακόμα και με 2G δουλεύει αρκεί να μην μιλάνε ταυτόχρονα και οι δύο.

Ποτέ δεν κόβεται η κλήση, απλώς υπάρχει κάποια καθυστέρηση. Η οικονομία θέλει μία προσπάθεια, αλλά αν γλυτώνεις 10€ τον μήνα στο τέλος του χρόνου είναι 120€ το ένα τηλέφωνο. Αν υπάρχουν μερικά τηλέφωνα στην οικογένεια βγαίνει ένας βασικός μισθός. Άλλωστε γι αυτό είμαστε εδώ. Οικονομία.

Αλλιώς έχουμε ένα συμβόλαιο και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dimitroula10 said:

Υπάρχει το call back όπου δρομολογείται κανονικά η κλήση μέσω δικτύου κινητής. Αλλά ακόμα και με 2G δουλεύει αρκεί να μην μιλάνε ταυτόχρονα και οι δύο.

Ποτέ δεν κόβεται η κλήση, απλώς υπάρχει κάποια καθυστέρηση. Η οικονομία θέλει μία προσπάθεια, αλλά αν γλυτώνεις 10€ τον μήνα στο τέλος του χρόνου είναι 120€ το ένα τηλέφωνο. Αν υπάρχουν μερικά τηλέφωνα στην οικογένεια βγαίνει ένας βασικός μισθός. Άλλωστε γι αυτό είμαστε εδώ. Οικονομία.

Αλλιώς έχουμε ένα συμβόλαιο και τέλος.

Ακριβώς! Εξάλλου όλοι εδώ μέσα με τα οικονομικότατα iPhone κάνουν τα speedtest τους!! 😉

Κατά τα άλλα, συμφωνώ μαζί σου για την οικονομία αλλά μέχρι κάποιο βαθμό. Παίζω Big Bang για να έχω το ιντερνετάκι μου και δεν πληρώνω σταθερό. Και στο Frog μου δίνουν 10€ και 1000 λεπτά επειδή τους απείλησα ότι θα φύγω. Αλλά η ιστορία με το voip μου φαίνεται too much..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kalitexnis_g said:

Κατά τα άλλα, συμφωνώ μαζί σου για την οικονομία αλλά μέχρι κάποιο βαθμό. Παίζω Big Bang για να έχω το ιντερνετάκι μου και δεν πληρώνω σταθερό.

Συμφωνώ μαζί σου αλλά έχουν βοηθηθεί μερικά άτομα, που πήραν λεπτομέρειες με πμ. Κάποιοι που δεν έχουν αιφον και απεριόριστα, γλύτωσαν μερικά ευρώ.

Αν θέλεις μπορείς  να κάνεις μία δοκιμή να δεις πως δουλεύει. Νομίζω ότι στις σελίδες τους έχουν δοκιμαστικές κλήσεις από υπολογιστή. Και με 2€ δίνουν απεριόριστα για έναν μήνα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Αλλά η ιστορία με το voip μου φαίνεται too much..

Κι εμένα το voip μου φαίνεται του ΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...