Jump to content

Πιστωτικές κάρτες/Τράπεζες


CptBill
 Κοινοποίηση

Έχεις Πιστωτική Κάρτα;  

1.711 members have voted

  1. 1. Έχεις Πιστωτική Κάρτα;

    • Έχω Visa
      924
    • Έχω MasterCard
      445
    • Έχω Amex [aka American Express]
      143
    • Έχω Cash Card [Maestro κλπ.]
      276
    • Έχω Άλλη [Euroline κλπ.]
      58
    • Τις Έχω Όλες [Είμαι Credit Card Addicted!!!]
      87
    • Έχω Diners
      78
    • Δεν Έχω
      452


Recommended Posts

Και γιατί λένε όλοι ειναι απάτη και τοκογλύφοι και να προτίμησω υπέραναληψη όψεως;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, δηλαδή αν το πλήρωνε πχ μετά απο 3 μήνες, θα ήταν 18χ90/365;

για την ακρίβεια ο τόκος είναι 0,18 Χ90/365 επί το αρχικό ποσό

 

Και γιατί λένε όλοι ειναι απάτη και τοκογλύφοι και να προτίμησω υπέραναληψη όψεως;

Γιατί η υπερανάληψη έχει συνήθως 9-11% επιτόκιο και όχι 18.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, μάλλον αυτοί που λένε για απάτες και τοκογλυφια δε πλήρωσαν ποτέ τους τίποτα τόσα χρόνια..
Link to comment
Share on other sites

Έχω χρεωστικά κάρτα της Πειραιώς (Visa Debit) και τη χρησιμοποίησα το Σεπτέμβρη στο Booking.com για να κάνω κράτηση σε ξενοδοχείο για τον Δεκέμβρη. Έλαβα χθες μήνυμα από το ξενοδοχείο που με ενημέρωσε ότι το pre-authorization απέτυχε - στο μεταξύ επικοινώνησαν μαζί μου και από την Πειραιώς για να με ενημερώσουν για την προσπάθεια χρέωσης από το ξενοδοχείο, την οποία και αναγνώρισα. Παρόλα αυτά, το ξενοδοχείο εξακολουθεί να μην μπορεί να κάνει το pre-authorization της κάρτας, με αποτέλεσμα να μου ακυρώσει την κράτηση, 5 μέρες πριν το ταξίδι μου.

 

Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών της Πειραιώς, όπου μου είπαν ότι προφανώς προσπαθούν να περάσουν την κάρτα σαν πιστωτική, κάτι που δεν είναι δυνατόν για τις χρεωστικές, αλλά ότι το θέμα είναι του ξενοδοχείου (και του τρόπου που προσπαθεί να χρησιμοποιησει την κάρτα) και όχι της τράπεζας, οπότε θα πρέπει να βρουν άλλο τρόπο να χρησιμοποιήσουν την κάρτα μου.

 

Επειδή κινδυνεύω να μείνω χωρίς δωμάτιο στις διακοπές μου, μπορεί να μου πει κανείς αν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, τι μπορώ να κάνω σε συνεργασία με το ξενοδοχείο για να μείνει ενεργή η κράτηση? Υπόψην ότι έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές την κάρτα για αγορές και κρατήσεις στο εξωτερικό, χωρίς κανένα πρόβλημα... Δεν έχω πιστωτική και οι υπόλοιπες χρεωστικές μου είτε ακυρώθηκαν (Probank / Marfin) είτε είναι Maestro (Εθνική) που δεν είμαι σίγουρος αν περνάει στο Booking.com

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έχω χρεωστικά κάρτα της Πειραιώς (Visa Debit) και τη χρησιμοποίησα το Σεπτέμβρη στο Booking.com για να κάνω κράτηση σε ξενοδοχείο για τον Δεκέμβρη. Έλαβα χθες μήνυμα από το ξενοδοχείο που με ενημέρωσε ότι το pre-authorization απέτυχε - στο μεταξύ επικοινώνησαν μαζί μου και από την Πειραιώς για να με ενημερώσουν για την προσπάθεια χρέωσης από το ξενοδοχείο, την οποία και αναγνώρισα. Παρόλα αυτά, το ξενοδοχείο εξακολουθεί να μην μπορεί να κάνει το pre-authorization της κάρτας, με αποτέλεσμα να μου ακυρώσει την κράτηση, 5 μέρες πριν το ταξίδι μου.

 

Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών της Πειραιώς, όπου μου είπαν ότι προφανώς προσπαθούν να περάσουν την κάρτα σαν πιστωτική, κάτι που δεν είναι δυνατόν για τις χρεωστικές, αλλά ότι το θέμα είναι του ξενοδοχείου (και του τρόπου που προσπαθεί να χρησιμοποιησει την κάρτα) και όχι της τράπεζας, οπότε θα πρέπει να βρουν άλλο τρόπο να χρησιμοποιήσουν την κάρτα μου.

 

Επειδή κινδυνεύω να μείνω χωρίς δωμάτιο στις διακοπές μου, μπορεί να μου πει κανείς αν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, τι μπορώ να κάνω σε συνεργασία με το ξενοδοχείο για να μείνει ενεργή η κράτηση? Υπόψην ότι έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές την κάρτα για αγορές και κρατήσεις στο εξωτερικό, χωρίς κανένα πρόβλημα... Δεν έχω πιστωτική και οι υπόλοιπες χρεωστικές μου είτε ακυρώθηκαν (Probank / Marfin) είτε είναι Maestro (Εθνική) που δεν είμαι σίγουρος αν περνάει στο Booking.com

 

Η μόνη φορά που δεν έγινε δεκτή η χρεωστική Visa της Πειραιώς που τη χρησιμοποιώ από το 2005 είναι σε ξενοδοχείο. Είχα μιλήσει με την τράπεζα και μου είχαν πει ότι φταίει η τράπεζα του ξενοδοχείου και ότι αυτοί δίνουν έγκριση για τη συναλλαγή. Τελικά είχαν δίκιο και έφταιγε η Alpha Bank.

 

Η λύση ήταν η πληρωμή με πιστωτική της Πειραιώς.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Έχω χρεωστικά κάρτα της Πειραιώς (Visa Debit) και τη χρησιμοποίησα το Σεπτέμβρη στο Booking.com για να κάνω κράτηση σε ξενοδοχείο για τον Δεκέμβρη. Έλαβα χθες μήνυμα από το ξενοδοχείο που με ενημέρωσε ότι το pre-authorization απέτυχε - στο μεταξύ επικοινώνησαν μαζί μου και από την Πειραιώς για να με ενημερώσουν για την προσπάθεια χρέωσης από το ξενοδοχείο, την οποία και αναγνώρισα. Παρόλα αυτά, το ξενοδοχείο εξακολουθεί να μην μπορεί να κάνει το pre-authorization της κάρτας, με αποτέλεσμα να μου ακυρώσει την κράτηση, 5 μέρες πριν το ταξίδι μου.

 

Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών της Πειραιώς, όπου μου είπαν ότι προφανώς προσπαθούν να περάσουν την κάρτα σαν πιστωτική, κάτι που δεν είναι δυνατόν για τις χρεωστικές, αλλά ότι το θέμα είναι του ξενοδοχείου (και του τρόπου που προσπαθεί να χρησιμοποιησει την κάρτα) και όχι της τράπεζας, οπότε θα πρέπει να βρουν άλλο τρόπο να χρησιμοποιήσουν την κάρτα μου.

 

Επειδή κινδυνεύω να μείνω χωρίς δωμάτιο στις διακοπές μου, μπορεί να μου πει κανείς αν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, τι μπορώ να κάνω σε συνεργασία με το ξενοδοχείο για να μείνει ενεργή η κράτηση? Υπόψην ότι έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές την κάρτα για αγορές και κρατήσεις στο εξωτερικό, χωρίς κανένα πρόβλημα... Δεν έχω πιστωτική και οι υπόλοιπες χρεωστικές μου είτε ακυρώθηκαν (Probank / Marfin) είτε είναι Maestro (Εθνική) που δεν είμαι σίγουρος αν περνάει στο Booking.com

θα χρησιμοποιήσεις κάρτα φίλου σου .

Η κάρτα δεν θα χρεωθεί. Το ξενοδοχείο παίρνει έγκριση .

Η τελική πληρωμή μπορεί να γίνει με δική σου κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Θελω να εγγραφω στο web banking της alpha, αποκλειστικα και μονο για να παρακολουθω τις κινησεις της πιστωτικης. Δεν με ενδιαφερει να προμηθευτω την Συσκευή Πρόσθετου Κωδικού Ασφαλείας και να πληρωσω 8 ευρω για κατι που δεν θα χρειαστω αφου δεν προτιθεμαι να κανω αλλου ειδους συναλλαγες. Επειδη παροτι διαβασα τις πληροφοριες στο site της alpha δεν ειναι ξεκαθαρο, γινεται να εγγραφω χωρις την συσκευη ή ειναι υποχρεωτικη η αποκτηση της?
Link to comment
Share on other sites

Καλά το χρεώνουν το μαραφέτι?? Τραγικοί!! Εγώ νομίζω το είχα πάρει έτσι αλλά πάνε πολλά χρόνια πίσω..
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Θελω να εγγραφω στο web banking της alpha, αποκλειστικα και μονο για να παρακολουθω τις κινησεις της πιστωτικης. Δεν με ενδιαφερει να προμηθευτω την Συσκευή Πρόσθετου Κωδικού Ασφαλείας και να πληρωσω 8 ευρω για κατι που δεν θα χρειαστω αφου δεν προτιθεμαι να κανω αλλου ειδους συναλλαγες. Επειδη παροτι διαβασα τις πληροφοριες στο site της alpha δεν ειναι ξεκαθαρο, γινεται να εγγραφω χωρις την συσκευη ή ειναι υποχρεωτικη η αποκτηση της?

 

Νομιζω ειναι υποχρεωτικη η αγορα της συσκευης.

Εναλλακτικα μπορεις να κατεβασεις για android την εφαρμογη αλλα κ αυτη την χρεωνουν 8 ευρω.

Ελεος

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να εγγραφω στο web banking της alpha, αποκλειστικα και μονο για να παρακολουθω τις κινησεις της πιστωτικης. Δεν με ενδιαφερει να προμηθευτω την Συσκευή Πρόσθετου Κωδικού Ασφαλείας και να πληρωσω 8 ευρω για κατι που δεν θα χρειαστω αφου δεν προτιθεμαι να κανω αλλου ειδους συναλλαγες. Επειδη παροτι διαβασα τις πληροφοριες στο site της alpha δεν ειναι ξεκαθαρο, γινεται να εγγραφω χωρις την συσκευη ή ειναι υποχρεωτικη η αποκτηση της?

Για να προσθέσεις στο e-banking την πιστωτική σου χρειάζεσαι κωδικό ασφαλείας άρα πρέπει να σκάσεις τα 8 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να πληρωσεις τα 8 ευρω για το τοκεν αν δεν το χρειαζεσε. ας μην γραφει ο καθενας οτι του κατεβει χωρις να ξερει.

εγω παρακολουθω 5 πιστωτικες καρτες μου μεσω e banking της alpha. και τις 5 καρτες τις περασε στο συστημα ο υπαλληλος στον οποιο εκανα την αιτηση για εκδοση κωδικων e banking.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι token στην Alpha.

Αλλά χωρίς αυτό δεν μπορείς να στείλεις χρήματα αλλού, και δεν μπορείς να προσθέσεις κάρτα , μπορεί όμως να στην προσθέση υπάλληλος της τράπεζας.

Link to comment
Share on other sites

Ο υπαλληλος? Αρα πρεπει να πας στην τραπεζα? ή μπορεις τηλεφωνικα ή μεσω φαξ?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν εγραφεσαι στην υπηρεσια e-statements της alpha.μπορεiς και απο εκει να παρακολουθεις την εικονα των καρτων σου.δεν χρειαζεσαι το ebanking της alpha.και αν δωσεις 1ε/μηνα καε φορα που γινεται κινηση στην καρτα σου θα εχεις ενημερωση στο κινητο ή στο email.
Link to comment
Share on other sites

Η εμπορικη ειχε ενημερωση δωρεαν στο email

Τοσο δυσκολο ειναι να ειναι δωρεαν κ απο την Alpha?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να πληρωσεις τα 8 ευρω για το τοκεν αν δεν το χρειαζεσε. ας μην γραφει ο καθενας οτι του κατεβει χωρις να ξερει.

εγω παρακολουθω 5 πιστωτικες καρτες μου μεσω e banking της alpha. και τις 5 καρτες τις περασε στο συστημα ο υπαλληλος στον οποιο εκανα την αιτηση για εκδοση κωδικων e banking.

 

Επειδή δεν διαβάζεις σωστά και είπες ο καθένας γράφει ό.τι θέλει εγώ είπα ότι για να προσθέσεις στο e banking σου την κάρτα σου ζητάει κωδικό ασφαλείας που μόνο με το token μπορείς να το κάνεις. Το ίδιο ισχύει και για να προσθέσεις μόνος σου προθεσμιακές καταθέσεις κτλ κτλ Εσύ μπορείς να τη βρίσκεις πηγαίνοντας με το παραμικρό στην τράπεζα. Σε κάποιον μπορεί να στοιχίσει περισσότερο από 8 ευρώ το να πάει στην τράπεζα. Κ σε παρακαλώ να προσέχεις τις εκφράσεις σου όταν δεν ξέρεις αυτόν που απευθύνεσαι.

To e statement αν δεν κάνω λάθος παρέχει συγκεντρωτική χρήση και δεν δέχεται όλες τις κάρτες. Εγώ έχω την dynamic visa και δεν γην δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Για να προσθέσεις στο e-banking την πιστωτική σου χρειάζεσαι κωδικό ασφαλείας άρα πρέπει να σκάσεις τα 8 ευρώ.

 

Διαβασε καλα τι εγραψες. Αυτο που γραφεις δεν ισχυει, ειναι αναληθες.

Εισαι ανενημερωτος και παραπληροφορεις, μαλλον εν αγνοια σου.

Τα αλλα που γραφεις ειναι για καταναλωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε καλα τι εγραψες. Αυτο που γραφεις δεν ισχυει, ειναι αναληθες.

Εισαι ανενημερωτος και παραπληροφορεις, μαλλον εν αγνοια σου.

Τα αλλα που γραφεις ειναι για καταναλωση.

 

Προσπάθησες να προσθέσεις μόνος σου από e banking της alpha (χωρίς να συνδεθείς με κωδικό ασφαλείας του e-token) ή απλά έτσι το λες; Για να δούμε τελικά ποιος έχει άγνοια.... Με το που πατήσεις πρόσθεση κάρτας δες τι μήνυμα σου βγάζει και πόσταρε το.....Διάβασε και τι έγραψε ο Vasileios πιο πάνω. Αν δεν μπορείς πες μου να σου στείλω screen shot. Επειδή είναι γιορτές το έκανα εγώ για σένα... :)

 

" Πληροφοριακό μήνυμα

 

Η συναλλαγή αυτή εκτελείται μόνο με χρήση "Πρόσθετου Κωδικού Ασφαλείας".

Από το μενού "Διαχείριση", μπορείτε να κάνετε αίτηση για χρήση των υπηρεσιών με Πρόσθετο Κωδικό Ασφαλείας.

(Μετά την επεξεργασία της αιτήσεώς, θα σας αποσταλεί η ειδική συσκευή την οποία πρέπει να ενεργοποιήσετε)"

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

εχω μια emporiki debit που ληγει σε ενα μηνα, θα μου στειλουν την contactless enter visa ή την απλη; ευχαριστω

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες να προσθέσεις μόνος σου από e banking της alpha (χωρίς να συνδεθείς με κωδικό ασφαλείας του e-token) ή απλά έτσι το λες; Για να δούμε τελικά ποιος έχει άγνοια.... Με το που πατήσεις πρόσθεση κάρτας δες τι μήνυμα σου βγάζει και πόσταρε το.....Διάβασε και τι έγραψε ο Vasileios πιο πάνω. Αν δεν μπορείς πες μου να σου στείλω screen shot. Επειδή είναι γιορτές το έκανα εγώ για σένα... :)

 

" Πληροφοριακό μήνυμα

 

Η συναλλαγή αυτή εκτελείται μόνο με χρήση "Πρόσθετου Κωδικού Ασφαλείας".

Από το μενού "Διαχείριση", μπορείτε να κάνετε αίτηση για χρήση των υπηρεσιών με Πρόσθετο Κωδικό Ασφαλείας.

(Μετά την επεξεργασία της αιτήσεώς, θα σας αποσταλεί η ειδική συσκευή την οποία πρέπει να ενεργοποιήσετε)"

εξακολουθεις να επιμενεις και να εκτιθεσε. στην ερωτηση που εκανε ο φιλος παραπανω εγραψε πουθενα οτι θελει να προσθεσει την πιστωτικη του αποκλειστικα μεσω e banking? ΟΧΙ

ΕΣΥ γνωριζες οτι αυτο γινεται ΜΟΝΟ μεσω e banking και εσπευσες να τον ενημερωσεις οτι πρεπει να πληρωσει τα 8 ευρω για να το κανει. επαναλαμβανω για τελευταια φορα μηπως και το καταλαβεις αν και ειμαι απαισιοδοξος. αυτο μπορει να γινει χωρις να πληρωσεις τα 8 ευρω απλα και μονο πηγαινωντας στο καταστημα, πραγμα το οποιο θα κανεις ετσι και αλλιως για να παραλαβεις τους κωδικους και να ενεργοποιηθει το e banking, γεγονος που καταρριπτει τις αστειες δικαιολογιες σου οτι ισως συμφερει σε καποιον να πληρωσει τα 8 ευρω απο το να παει σε ενα καταστημα. που ετσι και αλλιως πρεπει να παει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το booking δέχεται χρεώσεις αυστηρά και μόνο μέσω πιστωτικής κάρτας και τίποτε άλλο,είχα δοκιμασει τον σεπτέμβρη να κάνω κάτι αντίστοιχο αλλά δεν μου επέτρεψαν,παρ'όλα αυτά πήρα τηλέφωνο το ξενοδοχείο.τους εξήγησα το πρόβλημα και μου έκαναν κανονικά την κράτηση στην τιμή που είχα βρει μέσω booking.

 

Προσπάθησε και έτσι μήπως βγάλει άκρη.

Link to comment
Share on other sites

θα χρησιμοποιήσεις κάρτα φίλου σου .

Η κάρτα δεν θα χρεωθεί. Το ξενοδοχείο παίρνει έγκριση .

Η τελική πληρωμή μπορεί να γίνει με δική σου κάρτα

 

Λίγα λόγια και χρήσιμα, όπως πάντα. Μίλησα με την αδερφή μου που είναι στο εξωτερικό και μάλλον θα χρησιμοποιήσω τη δική της κάρτα για την κράτηση. Δεν ήξερα ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω κάρτα που δεν είναι στο όνομά μου για το booking

 

Έχω την εντύπωση ότι το booking δέχεται χρεώσεις αυστηρά και μόνο μέσω πιστωτικής κάρτας και τίποτε άλλο,είχα δοκιμασει τον σεπτέμβρη να κάνω κάτι αντίστοιχο αλλά δεν μου επέτρεψαν,παρ'όλα αυτά πήρα τηλέφωνο το ξενοδοχείο.τους εξήγησα το πρόβλημα και μου έκαναν κανονικά την κράτηση στην τιμή που είχα βρει μέσω booking.

 

Προσπάθησε και έτσι μήπως βγάλει άκρη.

 

'Όντως, το είδα κι εγώ έστω και αργοπορημένα ότι τα ξενοδοχεία του Booking.com δέχονται μόνο πιστωτικές εκτός αναφοράς του αντιθέτου στη σελίδα του ξενοδοχείου. Σε αντίστοιχη περίπτωση σε ξενοδοχείο των ΗΠΑ είχα καταφέρει να κάνω κράτηση με την χρεωστική Mastercard της Probank και δεν με είχαν ενημερώσει για κάποιο πρόβλημα.

 

Ήδη προσπαθώ να τους ψήσω μέσω emails και να τους πείσω ότι δεν θα χάσουν τα χρήματά τους, ενώ τους πρότεινα να μου υποδείψουν εναλλακτικούς τρόπους για να μπορέσω να προπληρώσω τη μία βραδιά. Όχι τίποτε άλλο, αλλά θα έχουμε και μωρό παιδί μαζί μας και δεν είμαστε για να ψάχνουμε για ξενοδοχείο μέσα στην παγωνιά... (τα αεροπορικά τα έχουμε βγάλει από τον Αύγουστο).

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Στο BOOKING κάνουν δέσμευση , και αυτό ίσως δεν μπορεί να γίνει σε χρεωστική. Η τελική πληρωμή γίνεται στο ξενοδοχείο , με οποιαδήποτε κάρτα ή και με μετρητά.

Επίσης μου έχει συμβεί να κάνω δέσμευση με AMEX αλλά το ξενοδοχείο να μην την δέχεται , και να πληρώσω με Mastercard

Link to comment
Share on other sites

Και μεσω χρεωστικης γινεται δεσμευση χρηματων, απο προσωπικη εμπειρια. Τωρα ειναι θεμα καθαρα του ξενοδοχειου. Αφου προκειται για πληρωμη εκει και δν τα προπληρωνεις, ισως για αυτο δν δεχονται στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο. Οποτε αφου βρηκες πιστωτικη θα κανεις τη δουλεια σου μια χαρα, μονο για ασφαλεια για το ξενοδοχειο τη δηλωνεις. Καλα να περασεις...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Η εφαρμογή android της alpha για παραγωγή κωδικών έχει κάποια χρέωση;

Στο τηλέφωνο μού είπαν ότι έχει χρέωση 8 ευρώ αλλά στο play την βλέπω free.

Γίνεται μήπως η χρέωση κατά την διαδικασία ενεργοποίησης;

 

Η εφαρμογή είναι αυτή

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alpha.pass

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...