Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρώτησα κάτι με ευγενικό τρόπο και σβήστηκε χωρίς να πάρω απάντηση και χωρίς κάποιο pm.

Έχω μια υπογραφή μεγέθους 420 χ 50 pixels.

 

Γιατί δεν με αφήνετε να την χρησιμοποιώ αφού δεν ξεπερνάω το όριο;

 

Το θέμα είναι Προτάσεις Βελτίωσης, όχι support επειδή δεν έχω διαβάσει τους ΟΠΧ. Δεν είναι θέμα για να έρχεσαι να ποστάρεις ότι θέλεις, έχει ΛΟΓΟ ύπαρξης τον οποίο ΔΕΝ έχετε καταλάβει.

 

Έχετε ΑΠΟΡΙΑ; Ρωτήστε με PM έναν Moderator. Δεν σας κάλυψε; Ρωτήστε με PM έναν Super Moderator. Δεν σας κάλυψε; Ανοίξτε θέμα στον Σχολιασμό (αν δεν υπάρχει κάτι σχετικό) ή ρωτήστε σε ήδη υπάρχον. Εσύ δεν ακολούθησες τίποτα από τα παραπάνω. Εκτός από δικαιώματα σε ένα free forum όπως το myphone, έχετε και υποχρεώσεις: να διαβάζετε τους ΟΠΧ.

 

Σε κάλυψε ο S Mod από ότι είδα. Άλλες απορίες please σε σχετικό θέμα, όχι σε αυτό. Κάθε μη σχετικό θα διαγράφεται ως off topic.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γράφω εδώ, για να συγχαρώ οσους δουλεύουν γι' αυτό το site πραγματικά, μία αξιόλογη δουλειά που με ΄κανε από ασχετο > σχετικα σχετικο σε : tablet + smartphone + China αγορες + tips .

 

Όμως με δυσκολευει πολύ το να βλεπω :

1- μονο νεες δημοσιεύσεις ? ? ?

2- θεματα που απλα εχω γραψει - - - - ΧΩΡΙΣ να ταχω check για παρακολουθηση ....

 

υπαρχουν καπου αυτές οι επιλογες ? ? ?

:O είναι καπου & στραβομαρα μου δεν τοχω παρει γραμμη 2 χρονια τωρα ? :O

ή μηπως είναι Κατι που Θελει Βελτιωση ? ? ?

 

Τα θεματα είναι .... Αααπειρα & δεν γινεται να βαζω συνεχεια νεα υπο παρακολουθηση ...

 

πχ για να βρω ευκολα τα τωρινα γραφομενα μου + καποια απαντηση από εσας θα αναγκαστω να το βαλω υπο παρακολουθηση ! ! !

- ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ tip που δεν ξερω ? ? ?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα & κατι τελευταιο , υπαρχει αριθμητικος περιορισμος σε :

1. αριθμο φακελλων υπο παρακολουθηση

2.σε αριθμο θεματων ανα φακελλο

Edited by turbogianos
ThL W7S, ThL W100S, Elephone P10C, Jiayu S3 advance
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/ στα μηνύματα έχει τις επιλογες που ψάχνεις.

 

:thanks: ρε παλικαρι , Ουτεεεε ! ! ! που τα παταγα Ποτεεε ! ! ! αυτά , αφου ... εχουν τον τιτλο μηνυματα & παραπεμπουν σε PM ...

 

1.

(μηπως θα ΄πρεπε & τα 3 κουμπια "Εμφανιση νεων μηνυματων" , "Τα δικα σας μηνυματα" , "Σημερινα μηνυματα"

αντι το "μηνυματα") να΄χουν π.χ. το "δημοσιεύσεις" ?

Για να μην μπερδευονται κι αλλοι στο μελλον ?)

 

 

2.

Οσον αφορα το κουμπι που εψαχνα : " θεματα που απλα εχω γραψει" ,

αυτό το κουμπι "τα δικα σας μηνυματα" , που τελικα είναι το "δικες σας Δημοσιεύσεις" , το΄χα χρησιμοποιησει ,

αλλα

δεν ανοιγει σε ευρετηριο με τις αντιστοιχες σελιδες , αλλα μονο στις "δικες σας Δημοσιεύσεις" = προσωπικα post -εγγραφες ,

οπου δεν φαινεται με μια ματια οι σελιδες οπου εχεις γραψει, αν εχουν κινηση = απαντησεις με επομενες εγγραφες (μετα την δικια σου) , θελει κάθε μια ξεχωριστο ανοιγμα ...

 

ΣΗΜ.

Όλα αυτά δεν τα λεω από την φαντασια μου , σε αλλα forum τα΄χω δει ... ,

Νομιζω ότι , Ωφελουν στην πολύ Ευκολη Λειτουργικοτητα - Εποπτεια από τον εκάστοτε χρηστη.

εγω :X χρειαστηκα 2 χρονια + αυτό το post για να μου γινει ευκολη η ζωη ... :dash:

Edited by turbogianos
ThL W7S, ThL W100S, Elephone P10C, Jiayu S3 advance
Link to comment
Share on other sites

:thanks: ρε παλικαρι , Ουτεεεε ! ! ! που τα παταγα Ποτεεε ! ! ! αυτά , αφου ... εχουν τον τιτλο μηνυματα & παραπεμπουν σε PM ...

 

1.

(μηπως θα ΄πρεπε & τα 3 κουμπια "Εμφανιση νεων μηνυματων" , "Τα δικα σας μηνυματα" , "Σημερινα μηνυματα"

αντι το "μηνυματα") να΄χουν π.χ. το "δημοσιεύσεις" ?

Για να μην μπερδευονται κι αλλοι στο μελλον ?)

 

 

2.

Οσον αφορα το κουμπι που εψαχνα : " θεματα που απλα εχω γραψει" ,

αυτό το κουμπι "τα δικα σας μηνυματα" , που τελικα είναι το "δικες σας Δημοσιεύσεις" , το΄χα χρησιμοποιησει ,

αλλα

δεν ανοιγει σε ευρετηριο με τις αντιστοιχες σελιδες , αλλα μονο στις "δικες σας Δημοσιεύσεις" = προσωπικα post -εγγραφες ,

οπου δεν φαινεται με μια ματια οι σελιδες οπου εχεις γραψει, αν εχουν κινηση = απαντησεις με επομενες εγγραφες (μετα την δικια σου) , θελει κάθε μια ξεχωριστο ανοιγμα ...

 

ΣΗΜ.

Όλα αυτά δεν τα λεω από την φαντασια μου , σε αλλα forum τα΄χω δει ... ,

Νομιζω ότι , Ωφελουν στην πολύ Ευκολη Λειτουργικοτητα - Εποπτεια από τον εκάστοτε χρηστη.

εγω :X χρειαστηκα 2 χρονια + αυτό το post για να μου γινει ευκολη η ζωη ... :dash:

στην αρχική οθόνη http://www.myphone.gr/ κάτω απο το tip us (στην ευθεία του "καλώς ηλθες turbogianos " εχει ένα βελάκι,πάτα το :cool:

Link to comment
Share on other sites

στην αρχική οθόνη http://www.myphone.gr/ κάτω απο το tip us (στην ευθεία του "καλώς ηλθες turbogianos " εχει ένα βελάκι,πάτα το :cool:

Ξανααααα :yahoo::thanks: ρε Bill !!!!!!!!!!!

αλλα με συγχωρεις .... μαμω την στραβομαρα μου ! ? ! Είναι ... τελεια κρυμμενο ...

ThL W7S, ThL W100S, Elephone P10C, Jiayu S3 advance
Link to comment
Share on other sites

Ξανααααα :yahoo::thanks: ρε Bill !!!!!!!!!!!

αλλα με συγχωρεις .... μαμω την στραβομαρα μου ! ? ! Είναι ... τελεια κρυμμενο ...

 

Μην νομιζεις και εγω προσφατα το ανακάλυψα

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο θεμα μιας και δεν ειναι τελειως off topic.

 

Γινονται εργασιες στο forum; Γενικα η αποκριση του δεν ειναι καλη, το traceroute δειχνει πολλα hops και τα pings φτανουν στο θεο σε χρονο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενα προβλημα τις τελευταίες μερες το φορουμ γιατι εκτος του οτι αργει υπερβολικα να μπει μερικες φορες δεν μπαινει καθολου σε εμενα και το εχω δοκιμασει σε 2 διαφορετικους υπολογιστες και ενα κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Γίνονται εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης αυτές τις ημέρες. Κλασσικά πράγματα κανένας λόγος ανησυχίας ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το θέμα λέγεται "προτάσεις βελτίωσης". Όταν αναφερθούν λοιπόν προτάσεις βελτίωσης θα μείνουν. Κάθε αλλου είδους σχόλια θα διαγράφονται. ;)

 

Τόσο απλά. :lol:

 

Απαντώ για να μη νομίσουν οι άμεσα θιγόμενοι ότι σβήνουμε πόστ από αδυναμία επιχειρημάτων και δεν κοιμηθούν το βράδυ. :p

Edited by Mythozz

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

"Η δραστηριότητα σας" που ειναι μέσα στα shortcuts θα μπορούσε να βγει στην κεντρική σελίδα του mobile site για άμεση πρόσβαση στα topic που μας ενδιαφέρουν
Link to comment
Share on other sites

"Η δραστηριότητα σας" που ειναι μέσα στα shortcuts θα μπορούσε να βγει στην κεντρική σελίδα του mobile site για άμεση πρόσβαση στα topic που μας ενδιαφέρουν

 

Καλή πρόταση, θα το υλοποιήσουμε στο άμεσο μέλλον, σε ευχαριστούμε ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί ότι έφυγε το κουμπί "Μη αναγνωσμένα" από το πάνω μέρος της οθόνης σε μερικά θέματα και τοποθετήθηκε αμέσως μετά το θέμα.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ο safari μπορει να υποστηριξει mobile version?

Απορια-προτροπη

Ευχαριστω

Υγ:σε ipad mini δεν...σε iphone δε ξερω.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Ο safari μπορει να υποστηριξει mobile version?

Απορια-προτροπη

Ευχαριστω

Υγ:σε ipad mini δεν...σε iphone δε ξερω.

 

Κανονικότατα, iPhone 3GS με iOS 6.1.6 testing.

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα, iPhone 3GS με iOS 6.1.6 testing.

 

Θενκς.θα ξανακοιταξω στο ipad μηπως κανω κατι λαθος αλλα δε μου το βγαζει....

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Θενκς.θα ξανακοιταξω στο ipad μηπως κανω κατι λαθος αλλα δε μου το βγαζει....

 

 

Κάτω δεξιά λεει για mobile version

Link to comment
Share on other sites

Κάτω δεξιά λεει για mobile version

 

[ATTACH]45942[/ATTACH]

 

Και ομως οχι...

Τωρα ξεφευγω απτο θεμα αλλ τελος παντων.θα το ξανακοιταξω

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Θενκς.θα ξανακοιταξω στο ipad μηπως κανω κατι λαθος αλλα δε μου το βγαζει....

 

Ρίξε μια ματιά εδώ myphone.gr : mobile site launched! και ότι απορίες έχεις θα λυθούν. Σε tablet πλοήγηση με το mobile site δεν μπορεί να γίνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ myphone.gr : mobile site launched! και ότι απορίες έχεις θα λυθούν. Σε tablet πλοήγηση με το mobile site δεν μπορεί να γίνει.

 

Ευχαριστω.

Εχεις δικιο.

Δε γινεται.

Εντιτ:και τοχα ξαναρωτησει τοτε για αλλο tablet....

Ου γαρ ερχεται μονο....

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Αναζητούσα για ένα φίλο ένα κινέζικο κινητό και μέχρι να βρώ κάποιο να έχει σχεδόν όλα όσα ζήταγα μου βγήκαν τα μάτια στο διάβασμα. Και σκεφτόμουν πόσο πιο εύκολη θα ήταν η όλη διαδικασία για υποψήφιους κατόχους αν υπήρχε ένα μέρος που να γράφουν οι κάτοχοι αποκλειστικά τι θετικά και τί αρνητικά έχει το κάθε κινητό απαντώντας σε κάποιες στάνταρ ερωτήσεις π.χ. αν έχει led ειδοποιήσεων, αν φωτίζονται τα πλήκτρα menu-home-back , πόσο γρήγορα βρίσκει δορυφόρους το gps, δείγματα φωτογραφιών, σταθερότητα σήματος, δύναμη σήματος κλπ.

 

Ελπίζω με αυτήν μου την πρόταση να συμβάλλω προς τη περαιτέρω βελτίωση του site

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Αναζητούσα για ένα φίλο ένα κινέζικο κινητό και μέχρι να βρώ κάποιο να έχει σχεδόν όλα όσα ζήταγα μου βγήκαν τα μάτια στο διάβασμα. Και σκεφτόμουν πόσο πιο εύκολη θα ήταν η όλη διαδικασία για υποψήφιους κατόχους αν υπήρχε ένα μέρος που να γράφουν οι κάτοχοι αποκλειστικά τι θετικά και τί αρνητικά έχει το κάθε κινητό απαντώντας σε κάποιες στάνταρ ερωτήσεις π.χ. αν έχει led ειδοποιήσεων, αν φωτίζονται τα πλήκτρα menu-home-back , πόσο γρήγορα βρίσκει δορυφόρους το gps, δείγματα φωτογραφιών, σταθερότητα σήματος, δύναμη σήματος κλπ.

 

Ελπίζω με αυτήν μου την πρόταση να συμβάλλω προς τη περαιτέρω βελτίωση του site

 

Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα: Επιλογή Συσκευής

 

Σε αυτό το sub forum θα βρεις πάνω από 23.000 αναζητήσεις μελών της κοινότητάς μας για ανάλογο αριθμό συσκευών που ίσως σε βοηθήσει. Αν δεν βρεις κάτι ήδη εκεί, μπορείς να ανοίξεις θέμα: Ψάχνω Κινέζικο με 2GB RAM, καλή μπαταρία και οθόνη.

 

Θα σου απαντήσουν το λιγότερο 20 άτομα :p Ελπίζω να σε βοήθησα.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...