Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχουμε τετοιο πακετο.. web&mail 120mb

 

Ναι υπάρχει και κοστίζει 8 ευρώ ενώ το Basic της cosmote 5 ευρώ τα 100 Mb, ακόμα αν τα ξεπεράσεις κοστίζουν 0,70 ευρώ/Mb ενώ το αντίστοιχο της cosmote 0,10 ευρώ/Mb. Επίσης τα πακέτα web&mail της wind κάνουν διαχωρισμό μετά τα δωρεάν Mb σε wap και internet με την χρήση του wap να κοστίζει 12,2 ευρώ/Mb αντίθετα με τα Internet On The Phone της cosmote, που δεν τα ξεχωρίζει, να κοστίζουν 0,10 ευρώ/Mb.

Edited by alany
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει και κοστίζει 8 ευρώ ενώ το Basic της cosmote 5 ευρώ τα 100 Mb, ακόμα αν τα ξεπεράσεις κοστίζουν 0,70 ευρώ/Mb ενώ το αντίστοιχο της cosmote 0,10 ευρώ/Mb. Επίσης τα πακέτα web&mail της wind κάνουν διαχωρισμό μετά τα δωρεάν Mb σε wap και internet με την χρήση του wap να κοστίζει 12,2 ευρώ/Mb αντίθετα με τα Internet On The Phone της cosmote, που δεν τα ξεχωρίζει, να κοστίζουν 0,10 ευρώ/Mb.

 

κανεις λαθος για την wind

μετα τα δωρεαν ειναι πολυ λιγοτερα πλεον ακομα και εαν αφησεις το wind internet

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος για την wind

μετα τα δωρεαν ειναι πολυ λιγοτερα πλεον ακομα και εαν αφησεις το wind internet

 

Τα στοιχεία τα πήρα από εδώ http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1213

Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχεία τα πήρα από εδώ http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1213

 

εχεις δικιο νομιζα οτι λεγαμε για το web n mail 300 και πανω που ειναι 0,1 μετα τα δωρεαν.παντως οντως 12,2 ανα mb ειναι θεοτρελο νουμερο !οπως θεοτρελοι ειναι και εκει μεσα στη wind που εχουν τετοιες τιμες -και τις λενε κιολας!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να κανω μια ερωτηση η wind δινει δωρεαν facebook απο το κινητο μας εως και 31/12/2010 . δηλαδη ποσα mb μας δινει; και πως θα καταλαβαινει εαν μπαινω στο facebook 'ή σε αλλες σελιδες; . τετοια παρομοια προσφορα ειχε βγαλει και η vodafone με ανανεωσεις σου εδινει 30mb facebook που τελικα δεν ητανε facebook αλλα αφορουσε γενικοτερα το ιντερνετ αλλα αντι να γραψει 30mb ιντερνετ απο το κινητο εγραφε οτι απεριοριστο facebook. μηπως παιζει κατι αντοιστιχο και στην wind με την συγκεκριμενη προσφορα;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

'Ολα τα ΜΒ που θα χρειαστείς με τις κάτωθι προυποθέσεις

Θα μπεις κατευθείαν στο internet χωρίς να περάσεις από το non stop plus γιατί θα χρεωθείς

Θα μπείς στο http://www.Facebook.com και όχι στο m.facebook.com

Μην μπείς με opera γιατί περνάς από την διεύθηνση του OPERA

Επιπλέον όλα αυτά ισχύουν για τα καρτοκινητά.

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=2021

 

Από σήμερα 12/02/2010 έως και την Τετάρτη 31/03/2010 ,όλοι εσείς που ανήκετε στα οικονομικά πακέτα WIND F2G και νέας Καρτοκινητής WIND θα έχετε δωρεάν πρόσβαση στο Facebook από το κινητό σας, χωρίς να χρειάζεται οποιαδήποτε ενέργεια από την πλευρά σας.

 

 

 

 

Διευκρινίζεται ότι θα μπορείτε να επωφεληθείτε της προσφοράς, εφόσον το κινητό σας τηλέφωνο παρέχει τη δυνατότητα πρόσβασης στο internet, εισέλθετε από το φιλομετρητή (browser) του κινητού σας κατευθείαν στο http://www.facebook.com και έχετε ρυθμίσεις WIND GPRS, ή WIND Plus για πρόσβαση μέσω WAP.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους...εβαλα προσφατα το νεο προγραμμα ΧS της Wind και εχω μερικες ερωτησεις και αποριες...

1) τα 1500' ισχυουν και προς σταθερα στο XS ή ισχυει μονο για το S και πάνω? και

2)τα 20 MB mobile internet που έχω πως το μετράω...και πως ξερω ποτε εληξαν?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!!!! Μια ερώτηση μόνο γιατί είμαι άσχετη....

Τα 1500 δωρεάν sms του wind small είναι και για την καρτοκινητή;;

Δηλαδή μπορώ να στέλνω στη φίλη μου που έχει f2g ή θα χρεώνομαι επιπλέον;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!!!! Μια ερώτηση μόνο γιατί είμαι άσχετη....

Τα 1500 δωρεάν sms του wind small είναι και για την καρτοκινητή;;

Δηλαδή μπορώ να στέλνω στη φίλη μου που έχει f2g ή θα χρεώνομαι επιπλέον;;;;

 

ισχυει και για την καρτοκινητη.....και για αριθμους Q.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους...εβαλα προσφατα το νεο προγραμμα ΧS της Wind και εχω μερικες ερωτησεις και αποριες...

1) τα 1500' ισχυουν και προς σταθερα στο XS ή ισχυει μονο για το S και πάνω? και

2)τα 20 MB mobile internet που έχω πως το μετράω...και πως ξερω ποτε εληξαν?

τα 1500' ισχυουν για wind & Q μονο στα Xs & S. απο Μ και πανω ειναι μεσα και τα σταθερα.

 

τα mb τα βλεπεις απ τον μετρητη του κινητου σου. και ληγουν με την ημ/νια εκδοσης του λογαριασμου σου, το οποιο το λεει στο απαντητικο μηνυμα του 1212.

 

καλημερα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα εταιρικο πακετο, 3 γραμμες, με παγιο 210€. Πρόσφατα βγηκε επιδότηση για τις 2 απο τις 3 γραμμες 190€ και στις 20 Μαρτιου θα βγει και για την 3η γραμμη. Αυτο επειδη μεχρι τον 8/09 ηταν ξεχωριστες συνδέσεις.. Υπολογιζω οτι συνολικα δεν θα ξεπερασει τα 250€ η συνολικη επιδότηση. Επειδη θελω να παρω καποια καλη συσκευη, ποιος θα ηταν ο πιο..."εξυπνος" τροπος να ζητησω μεγαλύτερη επιδότηση;

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό μου έχω σημείο πρόσβασης για το ίντερνετ το "WIND Internet" και για wap το "WIND GPRS". Χρέώνομαι με κάποιο από τα δύο αν μπω, παρ'όλο που έχω δωρεάν ΜΒ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση γιατί απο συμβόλαια δεν έχω καμία σχέση (Φανατικός f2g). Ο αδερφός μου είναι στο προγραμμα wind-200. Μπορεί να κάνει μεταφορά στα κανούργια προγραμματα που βγηκαν (s, m l κτλ?)

ευχαριστώ!

 

ΝΑ σημειώσω οτι είναι στο wind200 με την εκπτωση χωρίς την επιδότηση σσκευής. θα έχει εκπτωση και στο νέο πακέτο αν μεταφερθεί;; συγκεκριμένα στο wind S

Edited by nondaz
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, ίσχυε για αγορά νέων συσκευών έως και τις 31 Μαρτίου 2009.

 

Αν παρ'όλα αυτά αγόρασες συσκευή με δέσμευση τιμής, τότε η δέσμευση ισχύει κανονικότατα για σένα :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο μάλλον...Πήρα τώρα τηλέφωνο δεν ισχύει πλέον για νέες συσκευές.

 

Κρίμα αυτό άξιζε και έλεγα να πάρω από την wind.Τώρα πάω για πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Ξέρει κανείς αν τελικά στο πρόγραμμα wind s ισχύουν τα δωρεάν 100mb?

 

Επίσης μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να μάθω το ποσό του μηνιαίου λογαριασμού μου μέσω σμσ?(ξέρω ότι η κοσμοτε έχει τέτοια υπηρεσία)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

το πιο λογικό είναι ότι θα μπορεί. Εγώ ήμουν στο wind χωρίς πάγιο (παλιό q)...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Ξέρει κανείς αν τελικά στο πρόγραμμα wind s ισχύουν τα δωρεάν 100mb?

 

Επίσης μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να μάθω το ποσό του μηνιαίου λογαριασμού μου μέσω σμσ?(ξέρω ότι η κοσμοτε έχει τέτοια υπηρεσία)

 

Ευχαριστώ

 

Το Wind S προσφέρει κανονικά δωρεάν 100Mb για νέες συνδέσεις μέχρι την 1/3.

Το ποσό του μηνιαίου σου λογαριασμού μπορείς να το μαθαίνεις με μία δωρεάν κλήση στο 1215 μετά το πέρας των δύο ημέρων από την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού σου.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Οι υφιστάμενοι συνδρομητές του WIND S θα συνεχίσουν να έχουν τα 100 ΜΒ μετά την 1η Μαρτίου;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το Wind S προσφέρει κανονικά δωρεάν 100Mb για νέες συνδέσεις μέχρι την 1/3.

Το ποσό του μηνιαίου σου λογαριασμού μπορείς να το μαθαίνεις με μία δωρεάν κλήση στο 1215 μετά το πέρας των δύο ημέρων από την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού σου.

Eυχαριστω παιδία,

ρωτήσα για τα 100mb γιατι στο κατάλογο που είναι στο site της wind λεει κανονικά για τα 100mb στο πρόγραμμα wind s ένω σε ένα νέο κατάλογο που έχει σήμερα το site (με προσφορές 50% σε ορισμένες συσκευές) στο xs και στο s δεν αναφέρει για mb.

Link to comment
Share on other sites

Νέα προγράμματα συμβόλαιου “BBest Unlimited” και “Benefit Basic” για επιχειρήσεις. More Info: http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=181 :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την βλακεία (όπως αποδείχτηκε) να πάω σε unlimited πρόγραμμα της wind, αλλά τελικά παρατηρώ ότι επειδή κυρίως μιλάω πολύ και δε στέλνω τόσα μηνύματα δε με συμφέρει. Είμαι στο πρόγραμμα Μ και τα 250λεπτά μου τελειώνουν στη μέση του μήνα, ενώ έχω στείλει μόλις 50-70μηνύματα. Μιας και δεν μπορώ να γυρίσω στο παλιό μου flexy55 γιατί το κατήργησαν έψαξα να βρω αν έχει προγράμματα χρόνου ομιλίας. Όμως βρήκα ότι έχει μόνο 4 προγράμματα με χρόνο ομιλίας από 100-250 λεπτά (και μάλιστα με ελαφρώς τσιμπημένες τιμές, πχ για το 250 ζητάνε 35 ευρώ, μόλις 10ευρώ λιγότερα από το Medium). Η ερώτηση μου είναι, δεν έχει προγράμματα με περισσότερο χρόνο ομιλίας;

 

Επίσης μήπως γνωρίζει κανείς αν στο Medium που είμαι μπορώ να αγοράσω επιπρόσθετο χρόνο ομιλίας με τη μορφή πακέτου (πχ 100λεπτά επιπλέον προς όλους με 10€)? Κάτι αντίστοιχο δηλαδή που προσέφεραν με τα μηνύματα ή τα mms?

 

Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το “Wind L” δεν σε βολεύει ? Έχει μεγάλο μηνιαίο πάγιο ?

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...