Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι υπάρχει προσφορά που ισχύει απο σήμερα το απόγευμα......

Ανάλογα με το πρόγραμμα.

 

Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα προγράμματα που συμμετέχουν στο πρόγραμμα και το ύψος της έκπτωσης ? Το ποσό της έκπτωσης είναι ίδιο με το ποσό των άλλων δύο εταιρειών ? :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους

 

λοιπον η προσφορα εχει ως εξης

 

στα προγραμματα των 30 και 35€ εχεις 250€

 

σε αυτα των 45 εχεις 300

 

και στα 65 και πανω εχεις 400

 

εγω εκανα ενα Large και πηρα το satio μονο 148€ και ειμαι κατ ευχαριστημενος.

θα βαρεθω να μιλαω.....

Link to comment
Share on other sites

Τυχερός/οι ''αυτοί'΄που έχουν τέτοιο οικ. πρόγραμμα.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους

 

λοιπον η προσφορα εχει ως εξης

 

στα προγραμματα των 30 και 35€ εχεις 250€

 

σε αυτα των 45 εχεις 300

 

και στα 65 και πανω εχεις 400

 

εγω εκανα ενα Large και πηρα το satio μονο 148€ και ειμαι κατ ευχαριστημενος.

θα βαρεθω να μιλαω.....

 

ισχυει και για ανανεωσεις συμβολαιου?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Τυχερός/οι ''αυτοί'΄που έχουν τέτοιο οικ. πρόγραμμα.

 

Σήμερα έχω 100 λεπτά προς όλους συν 600 λεπτά προς όλα τα wind με πάγιο 25euro (20+5).

Με ποιά λογική θα με σύμφερε το pro100 η 200 ??? Μόνο για την ελάχιστη χρέωση ??? Σπάνια οι κλήσεις μου πέφτουν κάτω από 20-30 δευτερόλεπτα, οπότε σαφώς και με συμφέρει καλύτερα το σημερινό... ειδικά από τη στιγμή που οι κλήσεις μου είναι περίπου 60% σε wind... Τα καινούρια δε θα με βόλευαν, γιατί με 5 ευρώ επιπλέον θα μου πρόσφεραν τα ίδια συν επιπλέον 900 λεπτά προς wind που δε μου χρειάζονται... Με 25 ευρώ λοιπόν, μου φτάνουν και μου περισσεύουν αυτά που έχω.

 

Τα pro με βόλεψαν πολύ κάποτε, αλλά σίγουρα θεωρώ καλύτερο αυτό που έχω σήμερα, ειδικά από τη στιγμή που μας βάλανε και τα 500 λεπτά προς wind, όπου κατέβηκα τουλάχιστον 2 πάγια (πρίν είχα το 240) και πάλι είμαι ΟΚ. Αν βγαίνανε πάλι στην αγορά τα pro με τις χρεώσεις που είχαν τότε, δε θα τα επέλεγα...

 

Συμπέρασμα : Για τον καθένα, είναι εντελώς υποκειμενικό το ποιό είναι καλύτερο.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

παιδια η διαφημιση που ελεγε με καθε συνδεση απο το wind small και πανω παιρνεις οτι συσκευη θες ειναι αυτο που λετε κ σεις?
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 4 μηνες για μεταφορα σε ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ παγιο .το κοστος νομιζω 7-8 ευρω

 

Κατά πόσο της εκατό ισχύει αυτό ? Πήγα σήμερα να σ’ ένα κατάστημα Wind για να κάνω αίτηση φορητότητας στο Wind Small (ώστε να επωφεληθώ από την προσφορά) και μου έπεσε κεραμίδα ότι μου είπαν ότι πρέπει να περιμένω να «κλείσω» δωδεκάμηνο ώστε να πάω στο Wind XS. :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σκεφτομαι να αλλαξω το καρτοκινητο μου σε καποιο συμβολαιο και ηθελα να ρωτησω σχετικα με τη διαφιμηση της wind....λενε οτι δινουν δωρεαν ολες τις συσκευες με προγραμματα οπως το S (που με ενδιαφερει!!!) δηλαδη μπορω να παρω το ΗΤC HERO δωρεαν????

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σκεφτομαι να αλλαξω το καρτοκινητο μου σε καποιο συμβολαιο και ηθελα να ρωτησω σχετικα με τη διαφιμηση της wind....λενε οτι δινουν δωρεαν ολες τις συσκευες με προγραμματα οπως το S (που με ενδιαφερει!!!) δηλαδη μπορω να παρω το ΗΤC HERO δωρεαν????

αν βιαστείς λίγο γιατι προφανώς θα κρατήσει λίγο και για ότι έχουν σε στοκ, στο small βέβαια η επιδότηση είναι 250€ με τη προσφορά και η συσκευή που θες κοστίζει 500 ευρώ περίπου οπότε τα μισα θα τα πληρώσεις.

 

Να ρωτήσω φίλες που είναι χρόνια στη wind και με λογαριασμούς η μία Μ.Ο 50 ευρώ και η άλλη 70 ευρώ αν διαπραγματευτούν η απειλήσουν να φύγουν και αυξηθεί η επιδότητηση από 100 ευρώ περίπου σε 150 ευρώ ας πούμε μπορούν να ζητήσουν να γίνει εκπτωση στο πάγιο 150/12 η είναι στανταρ η εκπτωση; αν ειναι μη μπουμε στη διαδικασία γιατι θα βαλουν εμενα να πάρω να φωνάξω

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παντως στη wind σκαβουν το λακο τους μονοι τους, αφου σε ΟΛΟΣΕΛΙΔΗ καταχωρηση στην εφημεριδα Πρωτο ΘΕΜΑ στα πακετα xs & s εχει "ΠΑΥΛΑ" δηλαδη "ΜΗΔΕΝ" στα ΜΒ

http://i224.photobucket.com/albums/dd315/homer669/IMG_011.jpg

 

Ακριβώς έτσι είναι και τα φυλλάδια που μοιράζουν στα καταστήματα Wind. Όταν είπα στην υπάλληλο ότι έχει γίνει τυπογραφικό λάθος μου είπε ότι είναι σωστό και ότι οι νέοι συνδρομητές που θα επιλέξουν κάποιο από τα δύο προγράμματα (XS ή S) δεν θα επωφελούνται από τα δωρεάν Mb Internet.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι και τα φυλλάδια που μοιράζουν στα καταστήματα Wind. Όταν είπα στην υπάλληλο ότι έχει γίνει τυπογραφικό λάθος μου είπε ότι είναι σωστό και ότι οι νέοι συνδρομητές που θα επιλέξουν κάποιο από τα δύο προγράμματα (XS ή S) δεν θα επωφελούνται από τα δωρεάν Mb Internet.

 

τι ******ες ειναι αυτα? :rolleyes:

κουτσουρεμενα προγραματα? :mad:

 

δε πειραζει, ας ειναι καλα η φορητοτητα. Καλα που το ειδα γιατι σημερα θα πηγαινα να κανω ανανεωση συμβολαιου... ;)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

τι ******ες ειναι αυτα? :rolleyes:

κουτσουρεμενα προγραματα? :mad:

 

δε πειραζει, ας ειναι καλα η φορητοτητα. Καλα που το ειδα γιατι σημερα θα πηγαινα να κανω ανανεωση συμβολαιου... ;)

 

Ρώτα καλού κακού και τον υπάλληλο στο κατάστημα στο οποίο θα πας. Επίσης, η υπάλληλος που ρώτησα μου είπε ότι το συγκεκριμένο ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα καλού κακού και τον υπάλληλο στο κατάστημα στο οποίο θα πας. Επίσης, η υπάλληλος που ρώτησα μου είπε ότι το συγκεκριμένο ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις.

καλα, το απιθανο θα ειναι να ξερει ο υπαλληλος στο καταστημα. :rolleyes:

σε "γνωστη" επεσα την προηγουμενη φορα που εκανα συμβολαιο, και ετρεχα 4 μηνες για να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας. :mad:

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ρωτησω κατι? Θυμαται κανεις τις χρεωσεις telestet Pro 500???

 

Που το θυμήθηκες αυτό ρε μεγάλε? :p Χρέωση άνα δευτερόπλεπτο και 6 λεπτά πάγιο τέλος κλήσης!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα σε κατάστημα Wind για να κάνω αίτηση φορητότητας (από Cosmote) και δεν είχαν τη συσκευή που ήθελα (Nokia 5800).. Χαλάστηκα... Είμαι 7 χρόνια σε συμβόλαιο Cosmote και αυτή τη στιγμή πληρώνω λογαριασμό 40-50 ευρώ το μήνα και μου δίνουν επιδοτήσεις 60-70 ευρώ. Ο τύπος στη Wind μου είπε ότι για το Wind Small (λογαριασμοί περίπου 33-34 ευρώ με δέσμευση ενός έτους) μου δίνει επιδότηση 250 ευρώ!! Μου φαίνεται ότι η Cosmote σπάει πλάκα με τους συνδρομητές της... Χαλάστηκα όμως υπερβολικά γιατί η προσφορά αυτή της Wind ισχύει μέχρι σήμερα και τη συσκευούλα δεν τη βρήκα πουθενά (έψαξα σε 3 καταστήματα Wind στο κέντρο της Θεσσαλονίκης)... :(
Link to comment
Share on other sites

Χαλάστηκα όμως υπερβολικά γιατί η προσφορά αυτή της Wind ισχύει μέχρι σήμερα και τη συσκευούλα δεν τη βρήκα πουθενά (έψαξα σε 3 καταστήματα Wind στο κέντρο της Θεσσαλονίκης)... :(

 

Τηλέφωνο σε όσα καταστήματα προλαβαίνεις, μήπως και το βρεις...(όχι, δεν είμαι υπάλληλος της wind).

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνο σε όσα καταστήματα προλαβαίνεις, μήπως και το βρεις...(όχι, δεν είμαι υπάλληλος της wind).

 

Χαχαχαχαχχ!! :lol: Νά 'σαι καλά!!

 

Η αλήθεια είναι ότι σκοπεύω να κάνω και το απόγευμα μια ψιλο-κινητοποίηση με το αυτοκίνητο μήπως και το βρω... Έχω την εντύπωση ότι σήμερα κλείνουν στις 20:00.. Γνωρίζεις μήπως πόσες μέρες κάνει η φορητότητα για να ολοκληρωθεί; Το συμβόλαιό μου με την Cosmote λήγει στις 10 Μαρτίου άρα μπορώ να το "σπάσω" από τώρα έτσι δεν είναι; Το πολύ πολύ να με βάλουν να πληρώσω και τον τελευταίο λογαριασμό που εκδίδεται στις 17 Φεβρουαρίου και... Bye bye!

Link to comment
Share on other sites

Έγω έψαχνα να ΠΑΩ Cosmote, μου είχαν πει 15 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι και τα φυλλάδια που μοιράζουν στα καταστήματα Wind. Όταν είπα στην υπάλληλο ότι έχει γίνει τυπογραφικό λάθος μου είπε ότι είναι σωστό και ότι οι νέοι συνδρομητές που θα επιλέξουν κάποιο από τα δύο προγράμματα (XS ή S) δεν θα επωφελούνται από τα δωρεάν Mb Internet.

ετσι ειναι. σταματανε τα mb ως τελη του μηνα αν θυμαμαι καλα. απο 1/3 δεν θα παρεχει mb

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι. σταματανε τα mb ως τελη του μηνα αν θυμαμαι καλα. απο 1/3 δεν θα παρεχει mb

Πρέπει να ναι πολύ ηλίθιοι αυτοί που τα κάνουν αυτά στη wind πάντως, καταστρέφουν οποιαδήποτε καλή εικόνα φτιάχνει η εταιρεία, πολύ κρίμα... Ένα καλό στα συμβόλαια της wind ήταν το ιντερνετ κι τα sms προς ολους που έδινε και σιγά σιγά τα πακέτα αποδομούνται, αυτά ειναι ρεζιλίκια για μένα και γίνονται προφανώς επειδή δε βγήκε άλλος να προσθέσει αντίστοιχα ιντερνετ στα πακέτα του. Πολύ κρίμα πάντως για ένα δίκτυο να ξεπέφτει έτσι και να μαζευει κάτι που το ξεχώριζε από το σωρό... γι΄αυτό πλέον και οι συνδρομητές του δε το εμπιστευόμαστε κι εχουμε πάντα το αισθημα της ανασφάλειας είμαι ένα χρόνο και το νιώθω κάτι πχ που 6 χρόνια στη voda δε το ειχα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να το αναιρεσουν φιλε μου...και δεν μπορω να καταλαβω πιο ειναι το χασιμο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ναι πολύ ηλίθιοι αυτοί που τα κάνουν αυτά στη wind πάντως, καταστρέφουν οποιαδήποτε καλή εικόνα φτιάχνει η εταιρεία, πολύ κρίμα... Ένα καλό στα συμβόλαια της wind ήταν το ιντερνετ κι τα sms προς ολους που έδινε και σιγά σιγά τα πακέτα αποδομούνται, αυτά ειναι ρεζιλίκια για μένα και γίνονται προφανώς επειδή δε βγήκε άλλος να προσθέσει αντίστοιχα ιντερνετ στα πακέτα του. Πολύ κρίμα πάντως για ένα δίκτυο να ξεπέφτει έτσι και να μαζευει κάτι που το ξεχώριζε από το σωρό... γι΄αυτό πλέον και οι συνδρομητές του δε το εμπιστευόμαστε κι εχουμε πάντα το αισθημα της ανασφάλειας είμαι ένα χρόνο και το νιώθω κάτι πχ που 6 χρόνια στη voda δε το ειχα

 

Πιστεύω ότι κάτι άλλο ετοιμάζουν. Ότι και να είναι πάντως οι συχνές αλλαγές που κάνει δημιουργούν κλίμα ανασφάλειας τόσο στους συνδρομητές της όσο και σε όσους θέλουν να πάνε με φορητότητα (προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι).

Πιθανόν να υπάρξει εναρμόνιση του internet σε αυτά της cosmote (Internet On The Phone).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...