Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι πρέπει να τους στείλουμε από ένα email o καθένας.
Link to comment
Share on other sites

με ενα ιο συννημενα σιγουρα,οι ανθρωποι δε πανε καλα.
Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά μάλλον ισχύει για όλους τους συνδρομητές.παλίους και νέους (με κάθε επιφύλαξη)
Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά μάλλον ισχύει για όλους τους συνδρομητές.παλίους και νέους (με κάθε επιφύλαξη)

 

Δεν μπορεί να ισχύει για τους παλιούς διότι θα έπρεπε να είχε ανακοινωθεί 1 μήνα πριν, κάτι που δεν έγινε.

Μόνο η TTW μπορεί να τα κάνει αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο την βοηθεια σας γιατι εχω πελαγωσει και φοβαμαι μην την πατησω και πληρωσω πολλα... Εχω το πργραμμα medium με τα 250 δωρεαν mb internet. Υπαρχουν κατι ρυθμισεις internet (gint) και wap (gwap). Από οποια και απο τις 2 αν συνδεθει το κινητο μου ισχυουν τα δωρεαν mb ή να χαλασω καποια ρυθμιση για να μην πληρωνω κερατιατικα??? Ξερω οτι εχει απαντηθει ξανα αλλά εχω μπερδευτει και οι χρεώσεις δεν ειναι της πλακας... Ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση σας!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο την βοηθεια σας γιατι εχω πελαγωσει και φοβαμαι μην την πατησω και πληρωσω πολλα... Εχω το πργραμμα medium με τα 250 δωρεαν mb internet. Υπαρχουν κατι ρυθμισεις internet (gint) και wap (gwap). Από οποια και απο τις 2 αν συνδεθει το κινητο μου ισχυουν τα δωρεαν mb ή να χαλασω καποια ρυθμιση για να μην πληρωνω κερατιατικα??? Ξερω οτι εχει απαντηθει ξανα αλλά εχω μπερδευτει και οι χρεώσεις δεν ειναι της πλακας... Ευχαριστω εκ των προτερων για την απαντηση σας!

 

Όποιες ρυθμίσεις και να βάλεις καταναλώνει από τα δωρεάν ΜΒ!! Είχα και εγώ την ίδια απορία όταν έκανα το ίδιο πρόγραμμα(Wind M) και πήρα και ρώτησα για να είμαι σίγουρος!! Μου έχουν έρθει 2 λογαριασμοί και είναι όλα ok!!

Link to comment
Share on other sites

Όποιες ρυθμίσεις και να βάλεις καταναλώνει από τα δωρεάν ΜΒ!! Είχα και εγώ την ίδια απορία όταν έκανα το ίδιο πρόγραμμα(Wind M) και πήρα και ρώτησα για να είμαι σίγουρος!! Μου έχουν έρθει 2 λογαριασμοί και είναι όλα ok!!

 

Απλά να προσέξετε διότι αν το ξεπεράσετε η χρέωση μέσω wap (gwap) είναι 0,0119 €/kb (12,1856 €/Mb) ενώ μέσω internet (gint) η χρέωση είναι 0,0065 €/kb (6,656 €/Mb).

Link to comment
Share on other sites

Wind XS & S καταργούνται τα 100mb ! ΠΡΟΣΟXH !

 

Με πήραν πριν από λίγο από την wind όπου τους είχα στείλει ερώτημα μέσω ίντερνετ.

 

υ.γ Ξενέρωσα...Ντροπή σας ! Αντί μπροστά, πάτε πίσω!

Link to comment
Share on other sites

Wind XS & S καταργούνται τα 100mb ! ΠΡΟΣΟXH !

 

Με πήραν πριν από λίγο από την wind όπου τους είχα στείλει ερώτημα μέσω ίντερνετ.

 

υ.γ Ξενέρωσα...Ντροπή σας ! Αντί μπροστά, πάτε πίσω!

τελικά καταργούνται για όλους ή οι υφιστάμενοι πελάτες δεν επηρεάζονται από την αλλαγή; Είναι ξεφτίλα σε αυτή την εταιρεία νομίζω το ξέρουμε όλοι πια. Δίνουν ένα και παίρνουν πίσω τόσα άλλα που χουν καταστρέψει τα πάντα ήδη, τι να πει κανεις κάποιοι ανεγκέφαλοι βρίσκονται σε καίριες θέσεις. Και το αστείο είναι αν έρθει αύριο η vodafone και δώσει το ιντερνετ σε ένα 48ωρο θα χει ανακοινωσει προσθήκη ιντερνετ και η wind...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καταργούνται όλοι....δηστυχώς !
Link to comment
Share on other sites

Καταργούνται όλοι....δηστυχώς !

 

Σε ερώτηση στο 1260 απάντησαν οτι όσοι μεταφερθούν στο πρόγραμμα μέχρι 1/3 και όσοι έχουν μεταφερθεί ήδη θα τα έχουν.

Τι ισχύει τελικά?

Αν ισχύει αυτό που λες πως θα ενημερωθούν αυτοί που έβαλαν το πρόγραμμα όταν είχε τα 100mb?

Θα το διαπιστώσουν όταν δούν την χρέωση στον λογαριασμό τους?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γίνεται μπάχαλο ? Εμένα η κοπέλα που με πήρε μου είπε ότι καταργούνται εντελώς για τα 2 προγράμματα. Τώρα βλέπω ο GnG λέει ότι όσοι μεταφέρθηκαν πριν 1/3 θα τα έχουν. Χάος.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γίνεται μπάχαλο ? Εμένα η κοπέλα που με πήρε μου είπε ότι καταργούνται εντελώς για τα 2 προγράμματα. Τώρα βλέπω ο GnG λέει ότι όσοι μεταφέρθηκαν πριν 1/3 θα τα έχουν. Χάος.

 

Για φαντάσου να γίνει αυτό που λες εσύ όμως.

Να είσαι στο small να περιμένεις 33,6 λογαριασμό και να σου έρθει 100 αν μπαίνεις απο gint ή ακόμα χειρότερα 155 αν μπαίνεις απο gwap.

Εκεί τι έχει να γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να το φανταστώ, θα πάρω αργότερα το απόγευμα να ρωτήσω και εγώ που βρίσκομαι εγώ προσωπικά, γίατι δεν μ'αρέσει να είμαι με την αμφιβολία.
Link to comment
Share on other sites

Για φαντάσου να γίνει αυτό που λες εσύ όμως.

Να είσαι στο small να περιμένεις 33,6 λογαριασμό και να σου έρθει 100 αν μπαίνεις απο gint ή ακόμα χειρότερα 155 αν μπαίνεις απο gwap.

Εκεί τι έχει να γίνει?

 

Αυτό που λες είναι πολύ σοβαρο θέμα και πρέπει να ενημερώσουν τους συνδρομητές μηλώντας αυτοπροσώπος με τον κάθε συνδρομητή που έχει το πρόγραμμα για να τον ενημερώσουν... Πέριση τέτοιο καιρό που είχα το wind plus non stop ενώ είχα απεριόρηστα με 3-4€ το έκαναν 30ΜΒ νομίζω χωρίς να ξέρω εγώ τίποτα με αποτέλεσμα να μου έρθει ένας λογαριασμός 300+€ (που μετά απο πολές φασαρίες δεν πλήρωσα)!! Πάντως είναι απαράδεκτο που το καταργούν, ελπίζω να μην γίνει κάτι τέτοιο και στο wind M που έχω γιατί έχω φύγει την ίδια στιγμή....

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή είναι μόνο για τους καινούργιους που θα κάνουν σύνδεση...και από ότι μου είπαν ισχύει για συνδέσεις από αρχές μαρτίου. Άρα εγώ τα έχω (τα 100mb) και κοιμάμαι ήσυχος.
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή είναι μόνο για τους καινούργιους που θα κάνουν σύνδεση...και από ότι μου είπαν ισχύει για συνδέσεις από αρχές μαρτίου. Άρα εγώ τα έχω (τα 100mb) και κοιμάμαι ήσυχος.

 

Ναι, κοιμήσου ήσυχος μέχρι να σου έρθει ο πρώτος λογαριασμός:p

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τι FAIL είναι αυτό ρε παιδιά. :D :D

 

εγώ είχα συνδεση wind-200 και σήμερα έκανα αλλαγή σε wind small.

 

Δεν έχω 100MB δηλαδή;;;;:cry:

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τι FAIL είναι αυτό ρε παιδιά. :D :D

 

εγώ είχα συνδεση wind-200 και σήμερα έκανα αλλαγή σε wind small.

 

Δεν έχω 100MB δηλαδή;;;;:cry:

πηρε μια παραταση μεχρι 5-7 μαρτιου να ξερετε..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

πηρε μια παραταση μεχρι 5-7 μαρτιου να ξερετε..

 

Τι παράταση δηλαδή;

Με τους παλιούς τι θα ισχύσει τελικά;

Θα συνεχίσουν να έχουν τα 100 ΜΒ ίντερνετ;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι παράταση δηλαδή;

Με τους παλιούς τι θα ισχύσει τελικά;

Θα συνεχίσουν να έχουν τα 100 ΜΒ ίντερνετ;

οι παλιοι θα το εχουν κανονικα για παντα.

τωρα αν αλλαξε κατι...θα σας γελασω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

σας διαβαζω καιρο και σας ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες που μου εχετε δωσει και ολες τις αποριες που μου εχετε λυσει κατα καιρους! :D

ο λογος αυτου του μηνυματος ειναι οτι μολις μιλησα με υπαλληλο της wind για τη δικη μου αλλαγη προγραμματος ~συμβολαιου και μου ειπε οτι οσες ενεργοποιησεις ~ αιτησεις σταλουν μεχρι 8-3 (κοινως μεχρι & το Σαββατο 6-3) για τα small & xsmall θα εχουν κανονικα internet τα δωρεαν Mb.. αυτο το δωρεαν θα καταργηθει για τα δυο αυτα προγραμματα για οσες αιτησεις γινουν απο Δευτερα 8/3! εγω που εκανα αλλαγη προγραμματος της δευτερα 1/3 ειμαι οκ οπως μου ειπαν!

οποτε οσοι πιστοι σπευσατε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...