Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι το απίστευτο και ιδιαίτερο βρίσκεις στα καινούργια προγράμματα της wind? Φθηνή απομίμηση των προγραμμάτων της cοsmοte και vodafone είναι,αλλά με την διαφορά ότι είναι πολύ ακριβότερα,σου βάζει κράχτη τα ΜΒ στο ίντερνετ μέσω κινητού και πληρώνεις 10 ευρώ (τουλάχιστον)περισσότερα αφού υπάρχει κενό από τα 30 έως 45 ευρώ πάγιο,από τα 35 οι άλλοι σου δίνουν 1500 στην εταιρία τους και σε σταθερά ενώ η wind το κάνει στα 45 δίνοντας σου βέβαια περισσότερο χρόνο προς άλλα δίκτυα,σημασία έχει ότι επειδή η πλειοψηφία έχει cοsmοte,μετά vodafone και τελευταία η wind,δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να πληρώνω υψηλό πάγιο και να περισσεύει όλος ο χρόνος για το ίδιο δίκτυο,εγώ εχω συγκεκριμένα το cοsmοte 35 επειδή όλοι οι συγγενείς και φίλοι έχουν cοsmοte και πάλι τα 1500 σε cοsmοte και σταθερά δεν τελειώνουν με τίποτα,και κάθε μήνα μου περισσεύουν από τα 100 λεπτά σε άλλα δίκτυα.Πρέπει να υπολογίσεις την εταιρία που έχουν αυτοί που συνομιλείς για να επιλέξεις εταιρία.όσο για το ΧL,Όταν έγινε πέρσι είχε ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά! Δηλαδή είχες 332 τρίλεπτες κλήσεις,αλλά αν ξεπερνούσες το τρίλεπτο,μειωνόταν δραματικά ο χρόνος ομιλίας,εγώ προσωπικα δεν εχω ιδιαίτερη εκτίμηση στην τιμολογιακή πολιτική της wind που επικρατεί την τελευταία πενταετία,γνώμη μου βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

τι το απίστευτο και ιδιαίτερο βρίσκεις στα καινούργια προγράμματα της wind? Φθηνή απομίμηση των προγραμμάτων της cοsmοte και vodafone είναι,αλλά με την διαφορά ότι είναι πολύ ακριβότερα,σου βάζει κράχτη τα ΜΒ στο ίντερνετ μέσω κινητού και πληρώνεις 10 ευρώ (τουλάχιστον)περισσότερα αφού υπάρχει κενό από τα 30 έως 45 ευρώ πάγιο,από τα 35 οι άλλοι σου δίνουν 1500 στην εταιρία τους και σε σταθερά ενώ η wind το κάνει στα 45 δίνοντας σου βέβαια περισσότερο χρόνο προς άλλα δίκτυα,σημασία έχει ότι επειδή η πλειοψηφία έχει cοsmοte,μετά vodafone και τελευταία η wind,δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να πληρώνω υψηλό πάγιο και να περισσεύει όλος ο χρόνος για το ίδιο δίκτυο,εγώ εχω συγκεκριμένα το cοsmοte 35 επειδή όλοι οι συγγενείς και φίλοι έχουν cοsmοte και πάλι τα 1500 σε cοsmοte και σταθερά δεν τελειώνουν με τίποτα,και κάθε μήνα μου περισσεύουν από τα 100 λεπτά σε άλλα δίκτυα.Πρέπει να υπολογίσεις την εταιρία που έχουν αυτοί που συνομιλείς για να επιλέξεις εταιρία.όσο για το ΧL,Όταν έγινε πέρσι είχε ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά! Δηλαδή είχες 332 τρίλεπτες κλήσεις,αλλά αν ξεπερνούσες το τρίλεπτο,μειωνόταν δραματικά ο χρόνος ομιλίας,εγώ προσωπικα δεν εχω ιδιαίτερη εκτίμηση στην τιμολογιακή πολιτική της wind που επικρατεί την τελευταία πενταετία,γνώμη μου βέβαια.

 

Προφανώς, φίλε, δεν έχεις καθόλου σε εκτίμηση αυτά που σου δίνει... Τα δωρεάν ΜΒ internet, που στην cote τα πληρώνεις με τουλάχιστον 10 ευρώ, καθώς και τα δωρεάν sms προς όλους που και σε αυτά το 10άρικο το σκας(για το πρόγραμμα S με 30 ευρώ).

Και φυσικά, δεν έχουν όλοι τις ίδιες ανάγκες ή δίκτυα με εσένα ... Απλά, τα προγράμματα είναι πιο ολοκληρωμένα σε όλους τους τομείς από τις άλλες 2. Και σε μερικά δίνει πάρα πολλά(πχ M kai L),για τα δεδομένα της Ελλάδας, φυσικά.

Edited by haforce
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν διαφορές στο να καλέσω το 1260 ή το 8008887316 για να συνδεθώ με την εξυπηρέτηση πελατών;

Στο σαιτ αναφέρει και τα 2 νούμερα σαν εξυπηρέτηση πελατών, αλλά ενώ το 1ο έχει χρέωση το 2ο δεν έχει...

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνούμε,το εχω αναφέρει ότι κοιτάς πρώτα τι δίκτυο έχουν αυτοί που μιλάς περισσότερο και βάση αυτού επιλέγεις εταιρία,σίγουρα οι ανάγκες του καθενός έχουν ιδιαιτερότητες,εχω ΗΟLDOUBLE PLAY για το σπίτι,εχω cοsmοte ασύρματο ίντερνετ και συμβόλαιο cοsmοte,λογικό είναι να μην με δελεαζει το ίντερνετ από κινητό,αλλά επιμένω,επειδή ο αριθμός συνδρομητών της wind είναι μικρός,δεν θα έχουν απήχηση οι προτάσεις της γιατί όσοι επιλέγουν συμβόλαιο,σκέφτονται στην πληοψειφια τους όπως εγώ(όταν έχεις 1500 λεπτά στην ίδια εταιρία και σταθερά,δεν θα επιλέξεις εταιρία που δεν έχει κανείς γνωστός σου και να χαραμιζεις τα λεπτά που σου δίνει από τα 1500)γιατί όπως και να το κάνουμε,αν παίρνεις τηλέφωνα που δεν καλύπτονται από τα 1500 ίδιου δικτύου-σταθερά,ο χρόνος ομιλίας τελειώνει γρήγορα,με συνέπεια φουσκωμένο λογαριασμό,πως να το κάνουμε,οι συνδρομητές της wind είναι πλέον λίγοι
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την πρόσβαση στο ίντερνετ έχει ξεκαθαριστεί;

Είμαι στο WIND S και ως γνωστόν έχω 100 ΜΒ ίντερνετ.

Εννοείται ότι μπαίνω μέσω του gint.

Aν καταλάθος μπεις όμως μέσω του gwap, υπάρχει επιπλέον χρέωση ή και η κίνηση μέσω gwap υπολογίζεται στα 100 MB;

 

στα 100 mb.

Link to comment
Share on other sites

φίλε το 1260 κοστίζει 12 λεπτά από κινητό wind,υπάρχει και το 6935601260 κλήση από σταθερό ή κινητό,αλλά έχει χρέωση κινητού,οπότε δεν συμφέρει,εύχομαι να σε βοήθησα
Link to comment
Share on other sites

Μόνο για νέες συνδέσεις, δεν μπορούν να σε πιέσουν να πας αλλού.

 

για να δούμε γιατί η πίεση έρχεται στην αναβάθμιση. δεν νομίζω ότι θα δίνουν αναβάθμιση συσκευής αλλά και την δυνατότητα να μείνει κάποιος σε αυτό το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

αναλόγως την εταιρία φίλε,αν έχει πρόβλημα με τον συνδρομητών,θα κάνει ο,τιδήποτε για τους κρατήσει
Link to comment
Share on other sites

.....,πως να το κάνουμε,οι συνδρομητές της wind είναι πλέον λίγοι

 

Για αυτό το λόγο είναι και πρός Q, mo 'mad και Καρτοκινητή ΑΒ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αναλόγως την εταιρία φίλε,αν έχει πρόβλημα με τον συνδρομητών,θα κάνει ο,τιδήποτε για τους κρατήσει

 

καλα ενταξει το καταλαβαμε....η wind εχει λιγους πελατες!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί η cοsmοte και η vodafone δεν συμπεριλαμβάνουν τα καρτοκινητά τους? Για ρώτα τους φίλους σου,πόσοι έχουν CU πόσοι έχουν WHATS UP και πόσοι F2GO? Δεν χρειάζεται να απαντήσω,την ξέρεις την απάντηση,οπότε' πάλι λίγοι είναι οι συνδρομητές της wind,όσο για το ΜΟ ΜΑD,Ξέρεις πολλούς που έχουν? Εγώ κανέναν!
Link to comment
Share on other sites

γιατί η cοsmοte και η vodafone δεν συμπεριλαμβάνουν τα καρτοκινητά τους? Για ρώτα τους φίλους σου,πόσοι έχουν CU πόσοι έχουν WHATS UP και πόσοι F2GO? Δεν χρειάζεται να απαντήσω,την ξέρεις την απάντηση,οπότε' πάλι λίγοι είναι οι συνδρομητές της wind,όσο για το ΜΟ ΜΑD,Ξέρεις πολλούς που έχουν? Εγώ κανέναν!

 

εγω προσωπικα ξερω αρκετους που εχουν F2G......!!!!αλλα εσυ σε λιγο θα μας παρουσιασεις και φτηνοτερα καρτοκινητα τα wu και cu απο το F2G......!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί? Τι το φθηνότερο έχει το F 2GΟ? Οι άλλοι έχουν 1200 λεπτά και 1200 μηνύματα και ενίοτε και ΜΒ στο ίντερνετ,στα ίδια πλαίσια κινείται και η wind,τα καρτοκινητά είναι σχεδόν τα ίδια στις προσφορές,απλά' η cοsmοte και η vodafone με τις συνεχείς διαφημίσεις έχουν το μεγαλύτερο μερίδιο αγοράς! Η wind έβγαλε διαφημίσεις πρόσφατα μετά από πολύμηνη απουσία με προσφορές εφάπαξ 5 ευρώ,ευκαιριακές προσφορές δεν δελεαζουν πλέον με τόσο σκληρό ανταγωνισμό! Η wind έχει αφήσει τους άλλους να παίζουν μπάλα μόνοι τους,και δεν καταλαβαίνω τον λόγο,πόσο αναπολώ όταν είχα συμβόλαιο το 1997 ΤΕLΕSΤΕΤ,ήταν έτη φωτός καλύτερη από την ΡΑΝΑFΟΝ! Έσκιζε από καινοτομες υπηρεσίες στα συμβόλαια,ενώ με την εισαγωγή του καρτοκινητού στην ελλάδα,διεύρυνε το αγοραστικό κοινό που μπορούσε να έχει πλέον κινητό,τι άλλαξε από τότε? γιατί δεν ακολουθείται η ίδια επιθετική πολιτική? Πως την μεταλλάξαν έτσι,δεν καταλαβαίνω.
Link to comment
Share on other sites

για να δούμε γιατί η πίεση έρχεται στην αναβάθμιση. δεν νομίζω ότι θα δίνουν αναβάθμιση συσκευής αλλά και την δυνατότητα να μείνει κάποιος σε αυτό το πρόγραμμα

 

Δε νομίζω ούτε σε περίπτωση αναβάθμισης να αλλάξει κάτι! Άλλωστε, δεν πρόκειται για νέα σύνδεση η αναβάθμιση. Και αν υποθετικά γινόταν κάτι τέτοιο, μάλλον η Wind θα έχανε, διότι ο ανταγωνισμός εξακολουθεί να δίνει προγράμματα που η Wind κατήργησε.

 

Υ.Γ.: Τουλάχιστον τα Flexy έπρεπε να τα διατηρήσει.

Link to comment
Share on other sites

γιατί? Τι το φθηνότερο έχει το F 2GΟ? Οι άλλοι έχουν 1200 λεπτά και 1200 μηνύματα και ενίοτε και ΜΒ στο ίντερνετ,στα ίδια πλαίσια κινείται και η wind,τα καρτοκινητά είναι σχεδόν τα ίδια στις προσφορές,απλά' η cοsmοte και η vodafone με τις συνεχείς διαφημίσεις έχουν το μεγαλύτερο μερίδιο αγοράς!

 

Η wind έχει αφήσει τους άλλους να παίζουν μπάλα μόνοι τους,

 

Όποιος ψάχνεται μπορεί πολύ εύκολα να αντιληφθεί τι το φθηνότερο έχει, η wind δεν έχει μόνο τα 1200&1200 που έχουν οι άλλοι είναι σαφώς φθηνότερη απ΄όλα τα υπόλοιπα καρτοκινητά στις κανονικές χρεώσεις τι σχέση μπορεί να χει το 0,10€ το λεπτό και το 0,04€ το sms που έχει εδώ και 1 χρόνο σα βασική χρέωση το free2go2 με οποιαοδήποτε άλλο πακέτο whats up η CU που οι χρεώσεις είναι πάνω από 0,30€ τό λεπτό και τα sms 0,08-0,12€ διπλή με τριπλή δηλαδή. Απλά η wind έχει χάσει την εμπιστοσύνη στον απλό κόσμο κι όποιος δε ψάχνεται απλά πάι για σιγουριά στη vodafone ή στη cosmote.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, ο καθένας επιλέγει το πρόγραμμα που ταιριάζει στις δικές του ανάγκες.

Το αν η Wind έχει λίγους συνδρομητές, δε σημάινει ότι δε θα έπρεπε να έχει unlimited προγράμματα. Και όλοι γνωρίζουμε ότι με τέτοιο ανταγωνισμό πλέον, οποιαδήποτε προσφορά και να βάλει, θα "αντιγραφεί" και από τους άλλους

(για κάποιον που ανέφερε ότι θα έπρεπε να δώσει περισσότερα λεπτά ομιλίας στα ήδη υπάρχοντα προγράμματα).

Και εμένα δε με βολεύουν αυτά τα προγράμματα, αλλά δε θα καθήσω εγωιστικά να κράζω την εταιρία. Κάποιους τους ικανοποιούν.

 

Απλά η wind έχει χάσει την εμπιστοσύνη στον απλό κόσμο κι όποιος δε ψάχνεται απλά πάι για σιγουριά στη vodafone ή στη cosmote.

 

Και όποιος ψάχνεται, μπορεί να μην έχει εμπιστοσύνη στη wind για άλλους λόγους...

Οι χαμηλότερες τιμές παίζουν σημαντικό ρόλο, αλλά τα συχνά προβλήματα των συνδρομητών με αυτή την εταιρία, τους κάνει να ποτιμούν να πληρώσουν περισσότερα και να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.

 

ΥΓ: Έχω περάσει από ΟΛΕΣ τις εταιρίες

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο,και γω εχω περάσει από τις τρεις εταιρίες,με την wind είχα τα περισσότερα προβλήματα(ακόμα και σε επίπεδο συνενόησης ενίοτε με υπαλλήλους στα καταστήματα της),μετά πάλι είχα με την ΤΕLLΑS(σταθερή μεν,αλλά από τότε που εξαγοράστηκε από την wind,είναι το ίδιο)με την vodafone είχα λιγότερα προβλήματα,ενώ με την cοsmοte εχω ελάχιστα γιατί κρατάει το γερό χαρτί του γερμανού και όποτε απευθύνομαι σε γερμανός βρίσκω πάντα λύση,δεν αναφέρομαι στα ΟΤΕ SΗΟΡ γιατί το επίπεδο υπαλλήλων-εξυπηρέτησης είναι χαμηλό.
Link to comment
Share on other sites

Και όποιος ψάχνεται, μπορεί να μην έχει εμπιστοσύνη στη wind για άλλους λόγους...

Οι χαμηλότερες τιμές παίζουν σημαντικό ρόλο, αλλά τα συχνά προβλήματα των συνδρομητών με αυτή την εταιρία, τους κάνει να ποτιμούν να πληρώσουν περισσότερα και να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.

 

ΥΓ: Έχω περάσει από ΟΛΕΣ τις εταιρίες

 

Οι περισσότεροι πέφτουν στην παγίδα των χαμηλών τιμών και δεν συνειδητοποιούν ότι πολύ σημαντικότεροι είναι άλλοι παράγοντες όπως εξυπηρέτηση πελατών και ποιότητα υπηρεσιών.

 

Καμιά φορά ισχύει το περιβόητο what you pay is what you get.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Eχω κάνει συνδυασμό κινητου wind με σταθερο tellas απο τον απριλιο του 09

τοτε ισχυε εκπτωση 20% επι του παγιου του κινητου (flexy 35) και παροχη δωρεαν λεπτων ομιλιας μεταξυ κινητου - σταθερου και αντιστροφα ( 200' και 1000' αντιστοιχα).Απο 1/01/10 η παροχη των δωρεαν λεπτων χρεωνεται 5€ εκαστη.

Για αυτο το λογω την διεκοψα.

Απο τον Σεπτεμβριο για συνδυασμο κινητου και σταθερου wind ισχυει εκπτωση 10€ καθε μηνα.

Αν ζητησω την εκπτωση των 10€ λετε νε την δωσουν ? με τι λογικη οτι :

1)ενας νεος πελατης με παγιο πανω απο 20€ εχει εκπτωση 10€ ενω εγω για να παρω αυτη την εκπτωση πρεπει να βάλω παγιο περιπου 50-55€.

2)Στην περιπτωση μου πλέον δεν εχω και τα δωρεαν λεπτα ομιλιας που ειχα αφου χρεωνονται με 2χ5€ (για σταθερο και κινητο)

αρα οι 2 προσφορες δεν ειναι αντιστοιχες.

Να κανω φασαρια ? 'η αδικος κόπος?

υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το 20% δεν το παίρνεις πλέον?

, Κατάλαβα είναι μόνο 7 ευρώ. Άρα ζήτα την νέα προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

γιατί η cοsmοte και η vodafone δεν συμπεριλαμβάνουν τα καρτοκινητά τους? !

 

OXI!!

H Cosmote δεν συμπεριλάμβάνει την Καρτοκινητή Frog,

και η Vodafone δεν συμπεριλάμβάνει την Καρτοκινητή Carrefour.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΕΣ WIND XS, WIND S, WIND M, WIND L, WIND XL ΚΑΙ WIND XXL - 13/1/2010

 

Η WIND HELLAS Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την από 13 Ιανουαρίου 2009 εμπορική διάθεση των νέων προγραμμάτων συμβολαίου για ιδιώτες WIND XS, WIND S, WIND M, WIND L, WIND XL και WIND XXL.

 

Συγκεκριμένα, τα προγράμματα συμβολαίου WIND XS και WIND S προσφέρουν 1500 λεπτά ομιλίας και SMS προς όλα τα κινητά WIND και Q ενώ τα προγράμματα WIND M, WIND L, WIND XL και WIND XXL προσφέρουν 1500 λεπτά ομιλίας προς όλα τα κινητά WIND και Q αλλά και προς όλα τα σταθερά και 1500 SMS προς όλα τα κινητά WIND και Q.

 

Οι λοιπές χρεώσεις (διεθνείς, περιαγωγής, υπηρεσιών, κτλ) είναι όμοιες με αυτές των εμπορικά διαθέσιμων οικονομικών προγραμμάτων Χρόνου Ομιλίας WIND 100 – 250. Η δωρεάν ενσωματωμένη χρήση ισχύει μόνο εντός Ελλάδος. Η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια χρέωσης τα 45 δευτερόλεπτα. Τα δωρεάν λεπτά, SMS, MMS καθώς και τα δωρεάν MB που δεν καταναλώνονται εντός του μήνα τιμολόγησης δεν μεταφέρονται στον επόμενο.

 

Το οικονομικό πρόγραμμα συμβολαίου «WIND XL» με ημερομηνία εμπορικής διάθεσης 15 Οκτωβρίου 2009 μετονομάζεται σε «WIND XL 1000» και εξακολουθεί να είναι εμπορικά διαθέσιμο. Η ενσωματωμένη χρήση και το μηνιαίο πάγιο του προγράμματος παραμένουν ως έχουν.

http://www.wind.com.gr/ConImgs/sumvolaio/new_tariffs_gr.jpg

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο http://www.wind.com.gr. Όλες οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 19%.

Link to comment
Share on other sites

γιατί? Τι το φθηνότερο έχει το F 2GΟ? Οι άλλοι έχουν 1200 λεπτά και 1200 μηνύματα και ενίοτε και ΜΒ στο ίντερνετ,στα ίδια πλαίσια κινείται και η wind,τα καρτοκινητά είναι σχεδόν τα ίδια στις προσφορές,απλά' η cοsmοte και η vodafone με τις συνεχείς διαφημίσεις έχουν το μεγαλύτερο μερίδιο αγοράς! Η wind έβγαλε διαφημίσεις πρόσφατα μετά από πολύμηνη απουσία με προσφορές εφάπαξ 5 ευρώ,ευκαιριακές προσφορές δεν δελεαζουν πλέον με τόσο σκληρό ανταγωνισμό! Η wind έχει αφήσει τους άλλους να παίζουν μπάλα μόνοι τους,και δεν καταλαβαίνω τον λόγο,πόσο αναπολώ όταν είχα συμβόλαιο το 1997 ΤΕLΕSΤΕΤ,ήταν έτη φωτός καλύτερη από την ΡΑΝΑFΟΝ! Έσκιζε από καινοτομες υπηρεσίες στα συμβόλαια,ενώ με την εισαγωγή του καρτοκινητού στην ελλάδα,διεύρυνε το αγοραστικό κοινό που μπορούσε να έχει πλέον κινητό,τι άλλαξε από τότε? γιατί δεν ακολουθείται η ίδια επιθετική πολιτική? Πως την μεταλλάξαν έτσι,δεν καταλαβαίνω.

καλα οκ ο,τι πεις......οταν σου δινει 0,10ευρω/λεπτο προς ολους ενω τα wu κ cu στο δινουν 0.35 λες να μην ειναι πιο φττηνο?αλλα στα ειπε κ αλλος πιο πανω....οποιος θελει ψαχνει και δεν το παιζει μονο εξυπνος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το 20% δεν το παίρνεις πλέον?

, Κατάλαβα είναι μόνο 7 ευρώ. Άρα ζήτα την νέα προσφορά.

 

Η εκπτωση είναι 5,88€(το 20% ειναι επι της καθαρης αξιας προ φπα).

Επίσης αυτο που περιγραφω ειναι οτι εχω χασει μερος της προσφορας (με τα δωρεαν λεπτα ομιλίας που είχα μεταξυ κινητου σταθερου & αντιστροφα) ενω η τωρινή προσφορά είναι μόνιμη συνολικα ,10€ για παντα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

γιατί τόσος φανατισμός με την wind? Πότε το έπαιξα έξυπνος? Εκτός αν εννοείς ότι το να λέμε την άποψη μας αποτελεί σημάδι υπεροψίας και "εξυπνάδας",οκ, ο,τι πεις,άλλωστε υπάλληλος της wind είμαι για να αγχωνομαι?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...