Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταπληκτικα προγραμματα!

 

Χρέωση υψηλότερη και απο καρτοκινητά για προγράμματα συμβολαίου.

 

Τα δωρεάν λεπτά για σταθερά είναι παντελώς άχρηστα για τους περισσότερους και για να βρεις σήμερα συνδρομητή WIND (ειδικα στα επαγγελματικα) πρέπει να κάνεις αίτηση.

 

Απορώ τι αλλο θα διαβάσω εδω μέσα!

 

Η εταιρια βαδιζει αργά και σταθερά προς κλείσιμο ή προς νέα εξαγορά και όποιος δεν το βλεπει εθελοτυφλεί.

 

Ήμουν συνδρομητής WIND πριν μεταφερθώ σε Vodafone και τώρα με Cosmote.

Γιατί είναι άχρηστα τα δωρεάν λεπτά προς σταθερά!

Απίστευτα πράγματα γράφονται εδώ μέσα... πέρα από κάθε λογική!

Δηλαδή από κινητό δεν τηλεφωνούμε σε σταθερά νούμερα;

Όσο για τα επαγγελματικά, εγώ ξέρω πάρα πολλούς επαγγελματίες που έχουν Wind και είναι πολύ ικανοποιημένοι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για άλλους αλλά για επαγγελματίες είναι πολύ χρήσιμα τα σταθερά γιατί κάνουμε πολλά τηλεφωνήματα προς σταθερά. Επίσης για όσους έχουν εκτροπή το σταθερό τους στο κινητό και τους καλούν, έχουν την ευχέρια να μην απαντήσουν και χρεωθούν την εκτροπή που είναι ακριβή (είναι πολλοί πελάτες που σε παίρνουν και δεν ξεκολλάνε για 10-20 και παραπάνω λεπτά) και να καλέσουν αμέσως πίσω στο σταθερό του πελάτη :)

 

Τώρα σχετικά με το κλείσιμο της wind, δεν υπάρχει καμία τέτοια περίπτωση.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην έτσι όπως έχουνε γίνει οι εριθμοί με τις φορητότητες δε μπορείς να ξέρεις ποιός ανληκει σε καθε εταιρέια. Πέρα από αυτό όμως, στο εταιρικό κομμάτι η wind ήταν είναι και θα είναι η best ever εταιρεία. Ξεκολλήστε λίγο και δείτε τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως μας βολεύει να είναι.

 

Ρε φίλε οι άνθρωποι είναι άσχετοι.

 

Είναι η τελευταία εταιρία και δεν κοιτάνε τι γίνεται στην υπόλοιπη ευρώπη μπας και σωθούν.

 

Η μεγάλη μείωση του κόστους τερματισμού κλήσεων τους δίνει τη χρυσή ευκαιρία να δώσουν ΔΙΠΛΑ λεπτά ομιλίας προς ΟΛΟΥΣ σε συγκριση με τους ανταγωνιστες και να πάρουν ξανά μερίδιο.

 

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΛΙΑ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΑ 0.0055 ΤΗΣ WIND.

 

ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΤΕ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟ...

 

Αν δεν πανε για κλεισιμο τοτε που πανε ;

 

Αλήθεια???Για βρες ένα συμβόλαιο στην Αγγλία και στη Γαλλία που να σου δίνει και δωρεάν συσκευή και δέσμευση για ένα χρόνο και όχι δύο!!Το αν πάει για κλείσιμο η εταρεία είναι ένα θέμα που δεν απασχολεί τους συνδρομητές αλλά την διοίκηση...και πίστεψέ με μόνο για κλείσιμο δεν πάει.

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι άχρηστα τα δωρεάν λεπτά προς σταθερά!

Απίστευτα πράγματα γράφονται εδώ μέσα... πέρα από κάθε λογική!

Δηλαδή από κινητό δεν τηλεφωνούμε σε σταθερά νούμερα;

Όσο για τα επαγγελματικά, εγώ ξέρω πάρα πολλούς επαγγελματίες που έχουν Wind και είναι πολύ ικανοποιημένοι.

 

Ε, αφου ξερεις πολλους επαγγελματιες με Wind , να τα πετάξουμε τα στοιχεια για τα συγκεντρωτικα των συνδρομητων που ανακοινωνονται.

 

Φουλ στα καρτοκινητα ειναι αυτη τη στιγμη η WIND εχοντας τη χειροτερη αναλογια σε συμβολαια-καρτοκινητα.

 

Το ιδιο αναλογει και για τις κλησεις απο κινητα προς σταθερα σε συγκριση με κινητα προς κινητα.

 

 

Για την ταμπακιερα με τις απιθανες χρεωσεις 0.0055c/sec θα μιλησει κανεις ;

 

Είναι δυνατον σε προγραμμα με ΜΟΛΙΣ 20 λεπτα προς λοιπα δίκτυα να εχεις τετοια χρέωση ;

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Για τα άτομα με τα οποία μιλάς καθημερινά ξέρεις σχεδόν για όλους τι δίκτυο έχουν ανεξαρτήτως προθέματος ;)

Τώρα για το οτι στο εταιρικό κομμάτι είναι best ever εταιρεία πως προκύπτει; Εγώ προσωπικά έχω περάσει και από τις 3 ως εταιρικός πελάτης αλλά και ιδιώτης και έχω πολύ συγκεκριμένη άποψη και για τις τρεις και στους 3 άξονες που ενδιαφέρει κάποιο πελάτη.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς υπάρχει αυτή η χρέωση ώστε να σε σπρώξουν σε μεγαλύτερο πρόγραμμα. ;) Τακτική και των 3 του καρτέλ.

 

edit: Λάθος, μόλις παρατήρησα πως ειναι κοινή η χρέωση για όλα τα προγράμματα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα άτομα με τα οποία μιλάς καθημερινά ξέρεις σχεδόν για όλους τι δίκτυο έχουν ανεξαρτήτως προθέματος ;)

Τώρα για το οτι στο εταιρικό κομμάτι είναι best ever εταιρεία πως προκύπτει; Εγώ προσωπικά έχω περάσει και από τις 3 ως εταιρικός πελάτης αλλά και ιδιώτης και έχω πολύ συγκεκριμένη άποψη και για τις τρεις και στους 3 άξονες που ενδιαφέρει κάποιο πελάτη.

 

Όσων αφορά το εταιρικό και γω σαν πελάτισσα μιλάω:wink:

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

600+ posts αλλά από τον Οκτώβρη του 2003, αναλογικά είναι λίγα :) Τέλος πάντων, έχεις δίκιο, είναι προφανής η απάντηση.

 

ΟΚ, αυτό που θα κάνω είναι να επικοινωνήσω με εξυπηρέτηση πελατών. Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται με κάνα fax (για φωτοτυπιες ταυτότητας) ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων;

 

 

Και κάτι άσχετο: Επειδή οι περισσότεροι που επικοινωνώ έχουν cosmote και, κυρίως, vodafone, μήπως να περιμένω λίγο μπας και κάνουν κάμια ανάλογη προσφορά (ή βελτίωση των ήδη υπάρχουσων) τα άλλα δίκτυα; Γιατί, πραγματικά, εκείνα τα 1500 sms προς wind πάνε τελείως τσάμπα!

 

η αλλαγη προγραμματος πραγματοποιειται ΜΟΝΟ απο τον κατοχο της γραμμης (και) στο 1260.Μετα την παρελευση του 1ου ετους συμβολαιου επιτρεπεται και αλλαγη προς χαμηλοτερο προγραμμα με χρεωση 7 ευρω.Προς τα πανω ειναι "σχεδον" ελευθερη ανα μηνα (θα πρεπει να εχει παρελθει εκδοση τιμολογιου-λογαριασμου).Το τυπικο ειναι αλλαγη προγραμματος ανα 4μηνο.

Οταν αλλαζει κατοχο η γραμμη (δηλ μεταβιβαζεται απο ενα ΑΦΜ σε αλλο) υπαρχει χρεωσει 20 ευρω και ο ΝΕΟΣ κατοχος δεν απολαμβανει κανενα προνομιο του προηγουμενου συμβολαιου (πχ εκπτωση παγιου) και φυσικα πρεπει να επιλεξει ΜΟΝΟ εμπορικα διαθεσιμο προγραμμα (δηλ. πχ.δεν μπορει να κρατησει προγραμμα flexy).Εξαιρείται σαν "προνομιο" η επιδοτηση (αν υπαρχει) η οποια αν δεν χρησιμοποιηθει απο τον "παλιο" κατοχο θα προσφερθει σαν δυνατοτητα στον ΝΕΟ μετα απο 4 μηνες (το ποσο δεν θα ειναι απαραιτητα το ιδιο)

Link to comment
Share on other sites

Όσων αφορά το εταιρικό και γω σαν πελάτισσα μιλάω:wink:

Που έχει δοκιμάσει και τις άλλες 2 υποθέτω έτσι;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Που έχει δοκιμάσει και τις άλλες 2 υποθέτω έτσι;

 

Την 1 μονο..Vod..

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, έχουμε τις ίδιες επιλογές !

 

Έχω το wind 1...πληρώνω το τελευταίο εξάμηνο (λόγο αύξησης χρήσης του κινητού), περίπου 25 ευρώ/μήνα. Να πάω σε ένα απο τα 2 αρχικά προγράμματα ή να φύγω για αλλού ?

 

edit: τα περισσότερα νούμερα στην οικογένεια είναι στην wind.

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά εμένα τα προγράμματα μια χαρά μου φάνηκαν. Παρέχουν ικανό αριθμό sms προς όλους, συγκριτικά με τα unlimited των άλλων 2 και παρέχουν επίσης και mms, όπως και βιντεο-κλήσεις προς όλους. Η χρέωση μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου όντως είναι υπερβολικά μεγάλη, αλλά στην τελική η λογική της σύνδεσης είναι ότι επιλέγεις το πρόγραμμα που καλύπτει τις ανάγκες σου και δεν επιλέγεις βάσει της χρέωσης μετά την ενσωματωμένη χρήση. Αν ξεπερνάς τη χρήση, τότε προφανώς επίλεξες λάθος πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τέλος τα flexy????? Ηθελα να κατεβω πακετο οταν έκανα ανανεωση συμβολαίου πριν 1μιση μήνα και ο υπαλληλος μου ειπε, επειδή είχα 2 μήνες δωρεάν πάγιο, να περιμένω να τελειώσουν τα δωρεάν πάγια και μετα. Την πάτησα δηλαδή;;;
Link to comment
Share on other sites

αδιαφορα μου φαινονται τα νεα προγραμματα πλεον, ειδικα που ξεφευγει η χρεωση μετα τα δωρεαν...

 

Εμενα επισης δεν με συμφέρει,γιατι πλεον εχω πολυ λίγες επαφες wind,ελάχιστες θα ελεγα.

Και οχι μονο εγω,οι περισσοτεροι..

Ειναι πλεον γνωστο οτι ειναι η τελευταια εταιρεια... οι περισσοτεροι εχουν cosmote,vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι παρατηρησα το wind xl που εδεινε τα 1000 προς ολους με 90ευρω τον εκαναν με παγιο 125ευρω, ενα καλο προγραμμα ειχαν βγαλει αυτοι και φροντισαν να το ακριβινουν. :X Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα θελα με την ευκαιρια να συγχαρω (για μια ακομη φορα) την wind για τα αψογα αντανακλαστικα της και για την αμεση ενημερωση του πραγματικα πληρους web site της.

Ειναι λογικο οταν ανακοινωνεις μετα απο πολλα χρονια ΝΕΑ προγραμματα (δηλαδη το Α και Ω του "οπλοστασιου" σου να μην χρειαζεται να ενημερωνεις αμεσα το site σου....

Μαλιστα...

Συμβαλοντας στην φιλοτιμη προσπαθεια εξοικονομησης κοστους της WIND θα προτεινα στους υπευθυνους για να μην "σκοτωνονται" να βαλουν ενα λινκ sto home page τους :

http://www.myphone.gr

και να ξεμπερδεουν!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

 

Απο οτι παρατηρησα το wind xl που εδεινε τα 1000 προς ολους με 90ευρω τον εκαναν με παγιο 125ευρω, ενα καλο προγραμμα ειχαν βγαλει αυτοι και φροντισαν να το ακριβινουν. :X

 

γιατι ρε φιλε κακολογεις τα παιδια??:)

πρωτη φορα συμβαινει!!!!!!!!!!δε θυμαμαι παρομοια περιπτωση...

το f2g non-stop παλια ηταν ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ χωρις 500 λεπτα και 600 λεπτα κτλ...μπα..

το adsm non-stop (49euros) ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ χωρις 30GB οριο...μπα...

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια???Για βρες ένα συμβόλαιο στην Αγγλία και στη Γαλλία που να σου δίνει και δωρεάν συσκευή και δέσμευση για ένα χρόνο και όχι δύο!!Το αν πάει για κλείσιμο η εταρεία είναι ένα θέμα που δεν απασχολεί τους συνδρομητές αλλά την διοίκηση...και πίστεψέ με μόνο για κλείσιμο δεν πάει.

 

 

Στη WIND δουλευεις ;

Μηπως εχεις καποιο οικονομικο συμφερον και τα γραφεις ολα αυτα ;

 

http://shop.orange.co.uk/shop/business/buildyourplan/solo

 

900 λεπτα προς ολους και 300 sms προς ολους με 40 ευρω το μηνα τελικη τιμη.

 

και διαλεγεις και το δωρο σου :

 

ή απεριοριστο Blackberry για 18 μηνες

ή τσαμπα 500ΜΒ το μήνα για 18 μηνες

ή τσαμπα όλα τα σταθερα για 18 μηνες

ή τσαμπα οι κλησεις απο orange σε orange για 18 μηνες

ή τσαμπα ολα τα sms προς ολους για 18 μηνες.

 

Μηπως τα βγαζω απο το μυαλο μου ;

 

Πες μου ποσο ειναι η επιδοτηση που δινει WIND σε ενα επαγγελματικο προγραμμα των 40 ευρω το μηνα πολλαπλασιασε το επι 1,5 και συγκρινε το με τις τιμες στο σαιτ που σου δινω και πες που τι συμφερει.

 

 

Θα σου μιλήσω σαν επαγγελματιας με πακέτο με 11 γραμμες.

 

Εδω και σχεδον ενα μηνα εγω και ο συνεταιρος μου εχουμε και δευτερο κινητο μαζι μας με γαλλικη συνδεση. Ολες τις διεθνεις κλησεις , τις κλησεις μετα τον προπληρωμενο χρονο και τις κλησεις roaming τις κανουμε απο αυτα.

 

Να σου αναφερω οτι εκπιπτει και κανονικα σαν εξοδο.

 

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

@Terminal,

 

Γιατί, ποιας εταιρίας τα απεριόριστα ήταν/ είναι πραγματικά απεριόριστα και δεν το θυμάμαι; :rolleyes:

 

@ Lord British,

 

Γιατί, ποια ελληνική εταιρία κινητής τηλεφωνίας δίνει αυτά που περιγράφεις και αποτελεί μείον μόνο της Wind που δεν τα δίνει;

Edited by kotsianis7
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τέλος τα flexy????? Ηθελα να κατεβω πακετο οταν έκανα ανανεωση συμβολαίου πριν 1μιση μήνα και ο υπαλληλος μου ειπε, επειδή είχα 2 μήνες δωρεάν πάγιο, να περιμένω να τελειώσουν τα δωρεάν πάγια και μετα. Την πάτησα δηλαδή;;;

 

που να ξερει τι θα αλλαζε τοτε...

και παλι ομως καποιο καινουριο θα σε συμφερει ..

τα flexy ηταν πολυπλοκα στον υπολογισμο της χρησης...

βεβαια ας δουμε πρωτα στην και πως θα υπολογιζεται η χρηση και στα καινουρια..

Link to comment
Share on other sites

@Terminal,

 

Γιατί, ποιας εταιρίας τα απεριόριστα ήταν/ είναι πραγματικά απεριόριστα και δεν το θυμάμαι; :rolleyes:

 

@ Lord British,

 

Γιατί, ποια ελληνική εταιρία κινητής τηλεφωνίας δίνει αυτά που περιγράφεις και αποτελεί μείον μόνο της Wind που δεν τα δίνει;

 

Αυτο που ειπα εξ αρχης ειναι οτι οταν εισαι τριτη και καταιδρωμενη δεν κοιτας τι δινουν οι αλλοι αλλα τι δινεται γενικοτερα.

 

Δεν μπορει να εχεις προγραμμα 1000 λεπτα και να βαζεις 125 ευρω παγιο.

 

Δεν μπορει ακομα και σε αυτο να χρεωνεις 0,33 ευρω το λεπτο.

 

ΕΛΕΟΣ

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

που να ξερει τι θα αλλαζε τοτε...

και παλι ομως καποιο καινουριο θα σε συμφερει ..

τα flexy ηταν πολυπλοκα στον υπολογισμο της χρησης...

βεβαια ας δουμε πρωτα στην και πως θα υπολογιζεται η χρηση και στα καινουρια..

 

Δεν κατηγορησα το παιδι οτι το ηξερε ειναι και γνωστος μου. Flexy εχω 3 μιση χρονια και δεν έβρισκα πολύπλοκο τον υπολογισμο της χρησης(έστελνα μηνυματάκι στο 1212) με βολευε απιστευτα και γιαυτο και το επελεξα, απο τα νεα δεν με βολευει κατι γιατι απλα απο τα ατομα που μιλαω καθημερινα κανεις δεν εχει wind. Δυστυχώς μάλλον θα φυγω θα πάω αλλού :p

Link to comment
Share on other sites

@Terminal,

 

Γιατί, ποιας εταιρίας τα απεριόριστα ήταν/ είναι πραγματικά απεριόριστα και δεν το θυμάμαι; :rolleyes:

 

@ Lord British,

 

Γιατί, ποια ελληνική εταιρία κινητής τηλεφωνίας δίνει αυτά που περιγράφεις και αποτελεί μείον μόνο της Wind που δεν τα δίνει;

 

Απλα πχ οταν ειχε πρωτοβγαλει(2006) η WIND το ADSM NON-STOP (παγιο 49 ευρω) η χρηση ηταν πραγματικα απεριοριστη! οπως και στο f2g !

το θεμα ειναι καθαρα επικοινωνιακο . Οταν λανσαρεις μια υπηρεσια/προιον με καποιες προδιαγραφες και στη συνεχεια το "καταργεις" χανεις επικονωνιακα.

Ειναι καλυτερο να ανακοινωνεις πχ οτι η υπηρεσια f2g με απεριοριστη ομιλια (3.5 ευρω αν θυμαμαι καλα) ισχυει 3μηνες/2χρονια κτλ παρα μερικους μηνες μετα να βαζεις οριο αφνιδιαστικα..

 

Δεν κατηγορησα το παιδι οτι το ηξερε ειναι και γνωστος μου. Flexy εχω 3 μιση χρονια και δεν έβρισκα πολύπλοκο τον υπολογισμο της χρησης(έστελνα μηνυματάκι στο 1212) με βολευε απιστευτα και γιαυτο και το επελεξα, απο τα νεα δεν με βολευει κατι γιατι απλα απο τα ατομα που μιλαω καθημερινα κανεις δεν εχει wind. Δυστυχώς μάλλον θα φυγω θα πάω αλλού :p

 

σωστος!

αυτο αυτο θα πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας!

δεν υπαρχουν ΦΘΗΝΑ/ΑΚΡΙΒΑ S/M/XL UNLIMITED κτλ

θα πρεπει να επιλεγουμε αυτο που μας συμφερει!

μονο ετσι εχουμε να κερδισουμε ολοι!

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε κατάλαβα ακριβώς είναι αν τα 100 λεπτά προς όλους και τα 100 λεπτά βιντεοκλήσεων είναι διαφορετικά; Δηλαδή 200 σύνολο, ετσι οπως το λέει είναι ξεχωριστά αν και η wind είνι αυτή. Πάντως τα προγράμματα είναι σαφώς καλύτερα των αντιπάλων αν και πάλι ένα free2go2 με 0,10€ το λεπτό και 0,04€ το sms τα πατάει και πάλι κάτω.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

σωστος!

 

σωστή ;) Ξέρω πως αν φύγω τώρα στους 2 μήνες, εφόσον δεν πήρα συσκευή αλλά την εκπτωση στο λογαριασμό κάθε μήνα δεν τους οφείλω κάτι, σωστά; Υπάρχει περιπτωση να μου ζητήσουν να πληρώσω τα 2 πάγια που μου έκαναν δώρο; (δεν είναι μεγάλο το ποσό αλλά λεμε :p)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...