Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και κάτι λιγότερο από 23 βέβαια. Πριν από μισή ώρα.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σκέφτομαι να κάνω σύνδεση το καρτοκινητό μου. Πώς μπορούμε να βρούμε αυτή την προσφορά;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολλά έτη συνδρομητής... Το είχα για ένα χρόνο στα 22,69 (το απλό w1) ,με πήραν τον προηγούμενο μήνα και πρότειναν το ίδιο πρόγραμμα με 21,84 ελεγα θα πάω στο κάρτα και σήμερα μου έδωσαν τι w1plus με 22,51 και δώσαμε τα χέρια.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Ειμαι καινουργιος στο φορουμ σας και θα ηθελα την βοηθεια σας.το δεκεμβριο του 2016 διεκοψα το συμβολαιο μου με τη wind 20 ημερες προτου αυτο ληξει και πηγα σε αλλη εταιρια.για να μαι καθαρος απεναντι τησ και μια ο τελικος λογαριασμος δεν μου ηρθε ποτε(αν και ερχοταν αδιαλλειπτως και χωρις προβλημα ολα τα προηγουμενα ετη)πηγα σε ενα καταστημα τους και ζητησα να μαθω ποσο ειναι για να τον εξοφλησω.εκει εμαθα οτι ειναι 124 ευρω τα τελη διακοπης προσφορας ανανεωσης.τους ρωτησα πως υπολογισαν τ ανωτερω ποσο και τους ανεφερα οτι σε επικοινωνια μου με το 13800 μου ειχαν πει οτι αν φυγω τ τελευταιο μηνα θα πληρωνα περι τα 13 ευρω.Οι εκει υπαλληλοι δηλωσαν αγνοια και μου παν να στειλω ερωτημα στα κεντρικα της WIND μεσω του email της.Πραγματι αυτο επραξα,εκει μου απαντησαν με email οτι η τηλεφωνικη μου γραμμη ειχε ενεργοποιηθει στο δικτυο τους το 10/2015με 24μηνης διαρκειας συμβαση και συμφωνα με το πινακα αποσβεθεισης επιδοτησης λογω προωρης διακοπης συμβολαιου υπολογιστηκε τ ανωτερω ποσο.Πραγμα αναληθες καθως εγω το 10/2015 ειχα κανει και ειχε γινει αιτηση μεταφορας γραμμης λογω μετακομισης μου.Παιρνω το 13800 και τους τα αναφερω ολα αυτα,για το γεγονος οτι απαντησαν οτι ειχα συναψει 24 μηνης διαρκειας συμβολαιο το 10/2015 μου ειπαν οτι πιθανον εγινε λαθος στην διατυπωση της απαντησης.Μου ανεφεραν οτι πιθανον υπολογισαν τη ποινη διακοπης με γενομενο οτι το συμβολαιο μου 24μηνης διαρκειας αρχιζε το 10/2015και μου ανεφεραν οτι πραγματι το συμβολαιο μου εληγε 20 μερες μετα απο οταν το διακοψα και να πληρωσω το ποσο που μου λενε γιατι αν υπολογισουν τη ποινη διακοπης με το το γεγονος οτι εληγε σε 20 μερες επειδη ηταν επειτα απο ανανεωση θα πληρωνα 260 ευρω.αρα οπως μου ειπε ενας στο 13800 πληρωσε τα 120 και πες και ευχαριστω.........ζητησα με αιτηση μου στη WIND ΟΛΑ τα συμβολαια που εχω υπογραψει με την εταιρια τους.μου στειλανε :1)μια αιτηση μεταφορας της γραμμης που ειχα κανει το 10/2015 (αυτο που στην απαντηση τους θεωρουν 24μηνης διαρκειας συμβολαιο) και 2)το αρχικο που χαμε συναψει το 2013 12μηνης διαρκειας στο οποιο αναγραφει ποσο πληρωμης για σπασιμο συμβολαιου το τελευταιο μηνα 13 ευρω.Τι να κανω αμα μου στειλουν κανα εξωδικο η παρει κανας δικηγορος και ζητα τα 124 ευρω?εννοειται οτι στο 13800 δε μπορω να βγαλω ακρη καθως ο ενας με τον αλλον δινουν διαφορετικες απαντησεις και κουραστηκα να τους λεω την ιστορια απ την αρχη
Link to comment
Share on other sites

Έχεις όλα τα δεδομένα για να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Επικοινώνησες μαζί τους, σου απαντήσανε, δεν σε καλύπτει η απάντησή τους άρα μπορείς να προχωρήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι τιμές φαντάζομαι μόνο με φορητότητα;

 

Όχι. Ημουν ήδη πελάτης της wind με καρτοσύνδεση και μου έκαναν προσφορά το w-plus (1500 λεπτά, 1500 sms, 5 gb) στα 22,50 ευρώ για 24μηνο συμβόλαιο και μου έδωσαν μία συσκευή των 160 ευρώ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι. Εχω ενα καρτοσυμβολαιο wind (σταθερο ποσο καθε μηνα με συγκεκριμενο χρονο sms και mb) και θελω να μεταφερθω σε whatsup επειδη ξερω οτι θα μου ερθει αρκετα πιο οικονομικα , κρατωντας βεβαια τον αριθμο μου. Το συμβολαιο μου με την wind ληγει το Σεπτεμβριο. Οι ερωτησεις μου:

 

1. Μπορει να γινει αυτο που ζηταω ?

2. Μπορω να κρατησω το ιδιο νουμερο ?

3. Μπορω να κανω την μεταφορα τωρα και οχι τον Σεπτεμβριο ?

 

Ελπιζω οτι ρωταω στο σωστο thread. Αν οχι ας με μεταλινησει καποιος υπευθυνος του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι. Εχω ενα καρτοσυμβολαιο wind (σταθερο ποσο καθε μηνα με συγκεκριμενο χρονο sms και mb) και θελω να μεταφερθω σε whatsup επειδη ξερω οτι θα μου ερθει αρκετα πιο οικονομικα , κρατωντας βεβαια τον αριθμο μου. Το συμβολαιο μου με την wind ληγει το Σεπτεμβριο. Οι ερωτησεις μου:

 

1. Μπορει να γινει αυτο που ζηταω ?

2. Μπορω να κρατησω το ιδιο νουμερο ?

3. Μπορω να κανω την μεταφορα τωρα και οχι τον Σεπτεμβριο ?

 

Ελπιζω οτι ρωταω στο σωστο thread. Αν οχι ας με μεταλινησει καποιος υπευθυνος του φορουμ.

 

Καλησπέρα!Ναι μπορείς να κρατήσεις τον αριθμό σου πηγαίνοντας άπλα σε ένα κατάστημα Cosmote ή Γερμανός και ζητάς φορητοτητα του αριθμού σου σε whats up. Μπορείς να κάνεις μεταφορά του αριθμού σου τώρα άλλα αν έχεις λάβει κάποια επιδότηση ή έκπτωση στο πάγιο πληρώνεις το αντίτιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Ειμαι σε ΟΤΕ που εληξε μετα απο 2 χρονια δαγκωματος. Θα παω wind για να βαλω vdsl και λογω κινητου που εχω ηδη εκει αλλα θελω να τα κανω combo με παραπανω παροχες. Αποφασισα να κανω το wind triple play 1. Σε φορητοτητα μου το δινουν απο καταστημα τελικη τελικη 59 ευρω για 2 χρονια. Βλεπω ομως στο site τους για νεα συνδεση το δινουν 43 αλλα δεν θελω να αλλαξω αριθμο. Υπαρχει καμια κομπινα; Η υπαρχει κανενα ειδικο τμημα προσφορων πχ εξωτερικη εταιρεια κτλ που να δωσει καλυτερη τιμη απο το 59 για να με παρει απο ΟΤΕ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Ναι μπορείς να κρατήσεις τον αριθμό σου πηγαίνοντας άπλα σε ένα κατάστημα Cosmote ή Γερμανός και ζητάς φορητοτητα του αριθμού σου σε whats up. Μπορείς να κάνεις μεταφορά του αριθμού σου τώρα άλλα αν έχεις λάβει κάποια επιδότηση ή έκπτωση στο πάγιο πληρώνεις το αντίτιμο.

Ευχαριστω για την απαντηση. Επιδοτηση δεν εχω παρει , αν εχω παρει καποια εκπτωσ δεν μπορω να το ξερω . Αρχικα μου προσφερθηκε ενα ποσο παγιου για δεδομενη δεσμευση (18μηνη) Αν την διακοψω νωριτερα πως θα μαθωτι πληρωνω ?

(ο λογος που με ενδιαφερει να την κοψω νωριτερα ειναι η πολυ κακη ποιοτητα καλυψης της wind στο μερος που βρισκομαι)

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Ειμαι καινουργιος στο φορουμ σας και θα ηθελα την βοηθεια σας.το δεκεμβριο του 2016 διεκοψα το συμβολαιο μου με τη wind 20 ημερες προτου αυτο ληξει και πηγα σε αλλη εταιρια.για να μαι καθαρος απεναντι τησ και μια ο τελικος λογαριασμος δεν μου ηρθε ποτε(αν και ερχοταν αδιαλλειπτως και χωρις προβλημα ολα τα προηγουμενα ετη)πηγα σε ενα καταστημα τους και ζητησα να μαθω ποσο ειναι για να τον εξοφλησω.εκει εμαθα οτι ειναι 124 ευρω τα τελη διακοπης προσφορας ανανεωσης.τους ρωτησα πως υπολογισαν τ ανωτερω ποσο και τους ανεφερα οτι σε επικοινωνια μου με το 13800 μου ειχαν πει οτι αν φυγω τ τελευταιο μηνα θα πληρωνα περι τα 13 ευρω.Οι εκει υπαλληλοι δηλωσαν αγνοια και μου παν να στειλω ερωτημα στα κεντρικα της WIND μεσω του email της.Πραγματι αυτο επραξα,εκει μου απαντησαν με email οτι η τηλεφωνικη μου γραμμη ειχε ενεργοποιηθει στο δικτυο τους το 10/2015με 24μηνης διαρκειας συμβαση και συμφωνα με το πινακα αποσβεθεισης επιδοτησης λογω προωρης διακοπης συμβολαιου υπολογιστηκε τ ανωτερω ποσο.Πραγμα αναληθες καθως εγω το 10/2015 ειχα κανει και ειχε γινει αιτηση μεταφορας γραμμης λογω μετακομισης μου.Παιρνω το 13800 και τους τα αναφερω ολα αυτα,για το γεγονος οτι απαντησαν οτι ειχα συναψει 24 μηνης διαρκειας συμβολαιο το 10/2015 μου ειπαν οτι πιθανον εγινε λαθος στην διατυπωση της απαντησης.Μου ανεφεραν οτι πιθανον υπολογισαν τη ποινη διακοπης με γενομενο οτι το συμβολαιο μου 24μηνης διαρκειας αρχιζε το 10/2015και μου ανεφεραν οτι πραγματι το συμβολαιο μου εληγε 20 μερες μετα απο οταν το διακοψα και να πληρωσω το ποσο που μου λενε γιατι αν υπολογισουν τη ποινη διακοπης με το το γεγονος οτι εληγε σε 20 μερες επειδη ηταν επειτα απο ανανεωση θα πληρωνα 260 ευρω.αρα οπως μου ειπε ενας στο 13800 πληρωσε τα 120 και πες και ευχαριστω.........ζητησα με αιτηση μου στη WIND ΟΛΑ τα συμβολαια που εχω υπογραψει με την εταιρια τους.μου στειλανε :1)μια αιτηση μεταφορας της γραμμης που ειχα κανει το 10/2015 (αυτο που στην απαντηση τους θεωρουν 24μηνης διαρκειας συμβολαιο) και 2)το αρχικο που χαμε συναψει το 2013 12μηνης διαρκειας στο οποιο αναγραφει ποσο πληρωμης για σπασιμο συμβολαιου το τελευταιο μηνα 13 ευρω.Τι να κανω αμα μου στειλουν κανα εξωδικο η παρει κανας δικηγορος και ζητα τα 124 ευρω?εννοειται οτι στο 13800 δε μπορω να βγαλω ακρη καθως ο ενας με τον αλλον δινουν διαφορετικες απαντησεις και κουραστηκα να τους λεω την ιστορια απ την αρχη

Δυστυχώς όσα γράφεις είναι ασαφή. Δεν μας λες πότε έγινε το τελευταίο συμβόλαιο και αν ήταν 18μήνο ή όχι. Πρέπει να βρεις το τελευταίο συμβόλαιο . Το αρχικό δεν αποδεικνύει τίποτα.

Πολύ πιθανόν η WIND να μην έχει στα χέρια της το τελευταίο συμβόλαιο οπότε δεν χρωστάς τίποτα.

Σε κάθε περίπτωση μπορείς να προσφύγεις στην E.E.T.T. αφού έχεις στα χέρια σου απάντηση,

 

Καλημερα σε ολους. Ειμαι σε ΟΤΕ που εληξε μετα απο 2 χρονια δαγκωματος. Θα παω wind για να βαλω vdsl και λογω κινητου που εχω ηδη εκει αλλα θελω να τα κανω combo με παραπανω παροχες. Αποφασισα να κανω το wind triple play 1. Σε φορητοτητα μου το δινουν απο καταστημα τελικη τελικη 59 ευρω για 2 χρονια. Βλεπω ομως στο site τους για νεα συνδεση το δινουν 43 αλλα δεν θελω να αλλαξω αριθμο. Υπαρχει καμια κομπινα; Η υπαρχει κανενα ειδικο τμημα προσφορων πχ εξωτερικη εταιρεια κτλ που να δωσει καλυτερη τιμη απο το 59 για να με παρει απο ΟΤΕ;

Απλά θα κάνεις την αίτηση από το site.

Είναι πολύ συνηθισμένο να έχουν άλλη προσφορά στο site και άλλη στο κατάστημα.

Η φορητότήτα αριθμού είναι νέα σύνδεση.

edit

βλέπω τώρα ότι λέει : Ισχύει μόνο για νέες ενεργοποιήσεις σταθερής και νέες αριθμοδοτήσεις κινητής με 24μηνη διάρκεια συμβολαίου που θα πραγματοποιηθούν μέσω online shop. Άρα δεν δέχονται παλαιό αριθμό σε κινητό.... περίεργο

 

 

Έψαξα λίγο το θέμα :

Η τακτική αυτή είναι παράνομη διότι

σύμφωνα με τον κανονισμό φορητότητας άρθρο 9 παράγραφος 2 : Οι πάροχοι δικτύου ή/και υπηρεσιών ηλεκτρονικών επικοινωνιών δεν περιορίζουν καθ’ οιονδήποτε τρόπο την παροχή και προώθηση της φορητότητας αριθμών στην Ελληνική αγορά προς τους συνδρομητές. Συγκεκριμένα, οι πάροχοι δικτύου ή/και υπηρεσιών ηλεκτρο− νικών επικοινωνιών εξασφαλίζουν ότι οι παρεχόμενες δυνατότητες εξυπηρέτησης ή/και οι όροι παροχής νέων συνδέσεων δεν διαφοροποιούνται ούτε περιορίζονται στο ελάχιστο σε περίπτωση που ο συνδρομητής αιτείται τη νέα σύνδεση με φορητότητα του αριθμού του. Οι πάροχοι δικτύου ή/και υπηρεσιών ηλεκτρονικών επικοινωνιών εξασφαλίζουν ιδίως ότι οι αιτήσεις φορητότητας υποβάλλονται σε όλα τα σημεία υποβολής αιτήσεων νέων συνδέσεων http://www.eett.gr/opencms/export/sites/default/admin/downloads/telec/apofaseis_eett/kanonistikes_apofaseis_eett/AP696-115.pdf

Γνώμη μου είναι ότι πρέπει να υποβληθεί καταγγελία στην E.Ε.Τ.Τ

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Επιδοτηση δεν εχω παρει , αν εχω παρει καποια εκπτωσ δεν μπορω να το ξερω . Αρχικα μου προσφερθηκε ενα ποσο παγιου για δεδομενη δεσμευση (18μηνη) Αν την διακοψω νωριτερα πως θα μαθωτι πληρωνω ?

(ο λογος που με ενδιαφερει να την κοψω νωριτερα ειναι η πολυ κακη ποιοτητα καλυψης της wind στο μερος που βρισκομαι)

 

Με ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών μαθαίνεις, συνήθως αν κόψεις στο δεύτερο ή τρίτο μήνα πχ, πληρώνεις σαν πρόστιμο τις εκπτώσεις που πήρες για αυτούς τους μήνες, πχ αν η κανονική τιμή είναι 50€ και πληρώνεις 20 και το κόψεις σε 3 μήνες θα πληρώσεις 90 ευρώ. ο ίδιο φυσικά ισχύει σε όλες τις εταιρίες όχι μόνο στην Wind

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ημουν ήδη πελάτης της wind με καρτοσύνδεση και μου έκαναν προσφορά το w-plus (1500 λεπτά, 1500 sms, 5 gb) στα 22,50 ευρώ για 24μηνο συμβόλαιο και μου έδωσαν μία συσκευή των 160 ευρώ περίπου.

 

Πολύ καλά τα κατάφερες! Σούπερ!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Ο πατέρας μου έχει επιδότηση γύρω στα 120 ευρώ από την Wind. Γίνεται ακόμα εξαργύρωση της σε καταστήματα public; Αν ναι, αφορά το σύνολο των προιόντων ή μόνο κινητά;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά μπαίνω στα "συμβόλαια" της Wind (εκ καρτοκινητής ορμώμενος)...

 

Τί είναι αυτά; Έτσι είναι τα συμβόλαια;

Κι "όποιος προλάβει 20 πρώτοι";;; ΟΚ...

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/w-online-offer/

 

Wind_offer_13_2_2017.jpg

 

Πάω πάλι "πίσω"...ΟΚ. Sorry για τη διακοπή....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για νεο αριθμο, οχι φορητοτητα ή αλλαγη.

 

Το ίδιο συμβαίνει και με τα 3 Play. Βάζουν φοβερές τιμές, αλλά μόνο με νέο αριθμό!

 

Πάνε καλά; Είναι δυνατόν π.χ. κάποιος επαγγελματίας ν' αλλάξει αριθμό; Δε θέλουν να έρθουν πελάτες εκεί στη WIND; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα μήπως γίνεται και αλλαγή από καρτοκινητό αλλά δεν ! Η wind πρέπει να καταλάβει οτι μόνο με τέτοιες τιμές μπορεί να χτυπήσει τον ανταγωνισμό αλλά μπα :confused:
Link to comment
Share on other sites

eixa 24μηνο συμβολαιο που εληγε 23-12-2016 και το χα κανει 23-12-2014 αλλα δεν μου το στειλανε για να δω τη ποινη προωρης διακοπης.πηγα στο υποκαταστημα που το χα κανει και το ζητησα και μου παν οτι δεν το χουν και να κανω αιτηση στα κεντρικα.Εχω κανει αιτημα στα κεντρικα αλλα δε το στειλαν,υπαρχει περιπτωση να μη το χουν?
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συμβαίνει και με τα 3 Play. Βάζουν φοβερές τιμές, αλλά μόνο με νέο αριθμό!

 

Πάνε καλά; Είναι δυνατόν π.χ. κάποιος επαγγελματίας ν' αλλάξει αριθμό; Δε θέλουν να έρθουν πελάτες εκεί στη WIND; :blink:

 

Έτσι γίνεται σε όλες τις εταιρίες αλλίως με φορητότητα και αν εισαι καλοπληρωτής παίρνεις ακόμα καλύτερες τιμές

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο καρτοσύνδεση plus, πληρώνω 15,50 και σε τηλέφωνο που πήρα για προσφορά μιας που λήγει το συμβόλαιό μου, μου έδωσαν το w1plus με 19 ευρώ τελική τιμή με φπα και φόρους μέσα, είτε για 18, είτε για 24 μήνες. Μου φαίνεται καλή προσφορά, αλλά θα ήθελα να ρίξω το κόστος βασικά, μιας που μου φτάνουν όσα ήδη έχω. Κάνω φορητότητα για να πετύχω κάτι καλύτερο; Και αν ναι, τι πρέπει να κάνω για να μην την πατήσω;;;
Link to comment
Share on other sites

Εχεις και καποια αλλη συνδεση στην wind?

Σου δινουν τα 1500 λεπτα 1500sms & 5gb με 19 ευρω ...απο καρτοσυνδεση των 15€..????

Εισαι σιγουρος??.....μου μοιαζει ...too good to be true.....

 

Και αν ειναι ετσι...ψαχνεις να σου δωσοουν...καλυτερη τιμη?????

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο καρτοσύνδεση plus, πληρώνω 15,50 και σε τηλέφωνο που πήρα για προσφορά μιας που λήγει το συμβόλαιό μου, μου έδωσαν το w1plus με 19 ευρώ τελική τιμή με φπα και φόρους μέσα, είτε για 18, είτε για 24 μήνες. Μου φαίνεται καλή προσφορά, αλλά θα ήθελα να ρίξω το κόστος βασικά, μιας που μου φτάνουν όσα ήδη έχω. Κάνω φορητότητα για να πετύχω κάτι καλύτερο; Και αν ναι, τι πρέπει να κάνω για να μην την πατήσω;;;

 

Δε νομίζω ότι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο... Φαντάσου ότι οι συνδρομητές άλλων εταιρειών, κάνουν φορητότητα στη WIND που έχει χαμηλές τιμές, για να πάρουν καλή προσφορά. :lol:

 

Αν όντως σου δίνουν 1500 λεπτά & sms προς όλους και 5GB δεδομένα για 19€, ειναι φοβερή τιμή...

 

Αν θες οπωσδήποτε κάτι φθηνότερο, όταν λήξει το συμβόλαιο που ήδη έχεις, κάνε φορητότητα σε καρτοκινητό άλλου παρόχου και πιστεύω ότι ίσως πετύχεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι φοβερή τιμή αλλά θα πρέπει να προσέχουμε ώστε οι εταιρείες να μη μας δημιουργούν τεχνητές ανάγκες. Τι να τα κάνω όλα αυτά που μου δίνει αν δεν τα χρησιμοποιώ; Προτιμώ να ρίξω την τιμή από αυτό που έχω τώρα και μου αρκεί. Καταλαβαίνω ότι πάγια πολιτική των εταιρειών είναι να "αναβαθμίζουν" τους πελάτες σε όλο και καλύτερα συμβόλαια, με όλο και υψηλότερο τίμημα. Ξεκίνησα με 15,55 μετά πήγε 18 και σήμερα μου ήρθε 19. Εμένα μου αρκεί και όσα μου δίνει ένα wind f2g κάρτα με 10 ευρώ τον μήνα, οπότε αν μου δώσουν προσφορά γι'αυτό που έχω γύρω στα 14-15 ευρώ-οκ, αλλιώς καρτούλα. Το απίστευτο είναι ότι σε ερώτημα που έκανα μέσω mail στη wind για την ημερομηνία λήξης της σύνδεσής μου, μου απάντησαν κανονικά με mail ότι έχει ήδη λήξει. Αμέσως πήρα τηλέφωνο για προσφορά και μου είπαν ότι λήγει τέλος Απριλίου και ότι στο mail εννοούσαν ότι έχει ανοίξει η επιδότηση. Το ακόμα πιο απίστευτο είναι ότι σήμερα, πέρασα μια βόλτα από ένα κατάστημα της κόκκινης να ρωτήσω για φορητότητα σε κάρτα και μου είπαν ότι κάνει περίπου μια εβδομάδα να ενεργοποιηθεί και ότι πρέπει να πληρώσω χαράτσι 25 ευρώ για να πάω στην εταιρεία τους!!!!Καινούριο καπέλο αυτό;;; Μου είπε ότι ισχύει εδώ και 4 μήνες περίπου... Αρχίζω και εκνευρίζομαι..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...