Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάρτες f2g υπάρχουν ακόμα ή όλες είναι wind νεα κατοκινητή;

Επίσης γιατί είναι δωρεάν για όλο το χρόνο; Εμένα μου λέει στο 1245 ότι το υπόλοιπο ισχύει εως 30 Απριλίου 2010.

Μετά γιατί θα είναι δωρεάν; Δε θα πρέπει να κάνουμε μια ανανέωση; Η ελάχιστη πια δεν έιναι 5 ευρώ;

Edited by Watermelon
Link to comment
Share on other sites

Κάρτες f2g υπάρχουν ακόμα ή όλες είναι wind νεα κατοκινητή;

 

υπαρχουν .

 

Κάρτες f2g υπάρχουν ακόμα ή όλες είναι wind νεα κατοκινητή;

Επίσης γιατί είναι δωρεάν για όλο το χρόνο; Εμένα μου λέει στο 1245 ότι το υπόλοιπο ισχύει εως 30 Απριλίου 2010.

Μετά γιατί θα είναι δωρεάν; Δε θα πρέπει να κάνουμε μια ανανέωση; Η ελάχιστη πια δεν έιναι 5 ευρώ;

 

οχι δεν χρειαζεται να κανουμε καμια ανανεωση.Απο 1η Μαιου θα μας δινει αυτοματα 1500 λεπτα κ σμσ και 1.5gb.

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ.
Link to comment
Share on other sites

Κάρτες f2g υπάρχουν ακόμα ή όλες είναι wind νεα κατοκινητή;

Επίσης γιατί είναι δωρεάν για όλο το χρόνο; Εμένα μου λέει στο 1245 ότι το υπόλοιπο ισχύει εως 30 Απριλίου 2010.

Μετά γιατί θα είναι δωρεάν; Δε θα πρέπει να κάνουμε μια ανανέωση; Η ελάχιστη πια δεν έιναι 5 ευρώ;

 

Λογικα και wind καρτοκινητη να αγορασεις θα μπορεις να αλλαξεις σε f2g, ρωτησε το ομως.

 

Το θεμα ειναι με πιο προφιλ πρεπει να μπαινουμε στο ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΩΡΑ ΤΗ WIND ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΝΩΣΗ.

Βάλτε ένα 20άρικο και βοηθήστε να επιτυγχάνουν επιχειρηματικά οι εταιρίες που μας σέβονται.

Εμείς έχουμε τη δύναμη.

 

Πολύ σωστά, γιατί για να συνεχίσουμε να έχουμε τέτοιες προσφορές και υπηρεσίες πρέπει να υπάρχει.... Άλλωστε ότι και να βάλουμε, θα το χρησιμοποιήσουμε όπως και όποτε θέλουμε για ένα χρόνο...

Αν, λέω Αν κάτι πάει στραβά όπως λέτε εδώ (χωρίς να έχουμε ευθύνη εμείς-αν κάναμε ή όχι ανανέωση, άλλοι "φάντηδες" έφτασαν την εταιρία, όπου την έφτασαν).... τόοοοοοτε θα δείτε τις πραγματικές χρεώσεις του Κεφαλαίου.:!:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο στη wind!!! οτι καλυτερο υπαρχει στην καρτοκινητη. καλα για εμας που εχουμε 0.10 το λεπτο παιζει να ειναι το καλυτερο πακετο στον κοσμο :D
Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα θετικο ειναι οτι οταν καλεσα f2g αριθμο δεν μου αφαιρεσε χρονο απο το μπονους εισερχομενων κλησεων που ειχα αλλα απο τα 3000'
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά, γιατί για να συνεχίσουμε να έχουμε τέτοιες προσφορές και υπηρεσίες πρέπει να υπάρχει.... Άλλωστε ότι και να βάλουμε, θα το χρησιμοποιήσουμε όπως και όποτε θέλουμε για ένα χρόνο...

Αν, λέω Αν κάτι πάει στραβά όπως λέτε εδώ (χωρίς να έχουμε ευθύνη εμείς-αν κάναμε ή όχι ανανέωση, άλλοι "φάντηδες" έφτασαν την εταιρία, όπου την έφτασαν).... τόοοοοοτε θα δείτε τις πραγματικές χρεώσεις του Κεφαλαίου.:!:

 

Σε όλους μας αρέσει ο σωστός και υγιείς ανταγωνισμός. Μακριά από μονοπώλια. Τα έχουμε ζήσει και αυτά. Απλά ΔΕΝ πρέπει να γίνει η wind η LANNET της κινητής τηλεφωνίας.

 

Πιστεύω ότι όλα γίνονται για να αυξηθεί ο αριθμός των ταυτοποιημένων συνδρομητών στην καρτοκινητή για να μην πέσει η συνολική αξία της wind. Το κόστος της απώλειας αυτής είναι προφανώς μεγαλύτερο από το να βάζουν όλοι οι συνδρομητές f2g μια κάρτα χρόνου τον μήνα υποχρεωτικά.

 

Κάποτε στην Ελλάδα σε παρακαλούσαν να πάρεις δάνειο και πιστωτική κάρτα με αποτέλεσμα να φθάσουμε στα όρια της χρεωκοπίας. Κάτι τέτοιο συμβαίνει και εδώ σε παρακαλάνε να πάρεις f2g.

 

Ίδωμεν.

Edited by alany
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω 2 καρτοκινητά cosmote. Τι πρέπει να κάνω για να τα μεταφέρω στο δίκτυο της wind με την προσφορά αυτή?
Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Eγώ λέω να περιμένετε την επίσημη ανακοίνωση και μετά να κάνετε χρήση του ιντερνετ ...Πάντως τα λεπτά και τα μηνύματα λειτουργούν κανονικά.

Δεν είναι επίσημη ανακοίνωση αυτή..Πρέπει να βγεί στα δελτία τύπου.....

 

Παιδια δεν νομιζω οτι παιζουν αυτα περι επισημων ανακοινωσεων κτλ. Αφου το εβγαλε στη σελιδα της τελος.

 

Και εκτος αυτου εστειλε και αντιστοιχα μηνυματα στους συνδρομητες. Σε εμενα τουλαχιστον εστειλε:p Σε εσας οχι?

 

Ε αν καποιος ελαβε κ μηνυμα δεν τιθεται θεμα περι δελτιων τυπου κτλ...

 

 

ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον:)

:happy:
Link to comment
Share on other sites

Mε πιο προφίλ πρέπει να μπαίνουμε στο ίντερνετ;
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Mε πιο προφίλ πρέπει να μπαίνουμε στο ίντερνετ;

 

Κανε εναν κοπο να διαβασεις λιγο πιο πανω. Το εχουν πει πολλες φορες..

 

Με wind internet lene:)

 

 

Δυστυχώς η «Δέσμευση Τιμής» έχει καταργηθεί εδώ και ένα μήνα και μπορείς πλέον να μεταβείς μόνο στη «Νέα Καρτοκινητή».

 

Αυτο ειναι σιγουρο ε? Εγω έχω μεταβει στο 2 αλλα γνωστος μου δεν προλαβε:(

:happy:
Link to comment
Share on other sites

τελικά μέσω wind Internet συνδεόμαστε ?

 

 

μας έχει φοβίσει η wind και ρωτάμε και ξαναρωτάμε

 

edit: με βιντεοκλησεις τι γίνετε...δεν είναι μέσα στην προσφορά νομίζω.

μόνο μέσω non-stop?

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω 2 καρτοκινητά cosmote. Τι πρέπει να κάνω για να τα μεταφέρω στο δίκτυο της wind με την προσφορά αυτή?

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageID=1340

Link to comment
Share on other sites

τελικά μέσω wind Internet συνδεόμαστε ?

 

 

μας έχει φοβίσει η wind και ρωτάμε και ξαναρωτάμε

gint.b-online.gr

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος έχει νέα καρτοκινητη ποιο νούμερο πρέπει να καλέσει για να πάει στο f2g? Μπορει?
Για αλλαγή οικονομικού πακέτου, κάλεσε το 1342. Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

πόσο κοστίζει ένα πακετάκι για f2g που θέλω κ εγώ?

μόνο για το ίντερνετ το θέλω..

τι θα μου κοστίσει συνολικά, με ην ενεργοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

gint.b-online.gr

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν μην δειτε στο τελος του μηνος στο υπολειπο σας κατι σαν ΜΕΙΟΝ 40 -70 ΕΥΡΩ.Το συνηθειζη αυτο η wind ! Απλως σας το υπενθυμιζω! Διαβαστε να κατατοπειηθητε καλυτερα στο θεμα: Καταγγελιες προς την wind!

Edited by Balentino
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! Αν μην δειτε στο τελος του μηνος στο υπολειπο σας κατι σαν ΜΕΙΟΝ 40 -70 ΕΥΡΩ.Το συνηθειζη αυτο η wind ! Απλως σας το υπενθυμιζω!

Να διαβάζετε και παραπάνω τι λέμε. Όχι μόνο τα τελευταία 2-3 ποστ.

 

Μας αφαίρεσαν χθες τα χρήματα και σήμερα μας τα επέστρεψαν δεχόμενοι το λάθος τους. Ε δε νομίζω να αρχίσουν να μας χρεώνουν έτσι χωρίς λόγο τώρα. Αν δε τα επέστρεφαν, τότε να ήμασταν καχύποπτοι. gint.b-online.gr

Link to comment
Share on other sites

Να διαβάζετε και παραπάνω τι λέμε. Όχι μόνο τα τελευταία 2-3 ποστ.

 

Μας αφαίρεσαν χθες τα χρήματα και σήμερα μας τα επέστρεψαν δεχόμενοι το λάθος τους. Ε δε νομίζω να αρχίσουν να μας χρεώνουν έτσι χωρίς λόγο τώρα. Αν δε τα επέστρεφαν, τότε να ήμασταν καχύποπτοι. gint.b-online.gr

 

Οταν θα δης δειτε υπολει πο μειον 50 κατι ευρω! Τοτε θα ξαναδιαβαζης το αρθρο μου.Και θα κλαις την τσεπη σου?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω 2 καρτοκινητά cosmote. Τι πρέπει να κάνω για να τα μεταφέρω στο δίκτυο της wind με την προσφορά αυτή?

 

για να κανείς φορητότητα υπάρχουν δύο τρόποι η θα απευθυνθείς σε κατάστημα ή θα καλέσεις δωρεάν το 13846 με την επιλογή 2 και μετά 8 να μιλήσεις εκπρόσωπο. Καλύτερα σε κατάστημα όμως διότι την κάρτα σημ την παίρνεις από εκεί ενώ τηλεφωνικά θα πρέπει να περάσει κουριερ για να την παραλάβεις. Κάνει γύρω στις 15 ημέρες στο περίπου από την στιγμη που θα κανείς την αίτηση καλό είναι να έχεις ταυτόποίησέι τον αριθμό σου πριν πασ να κανείς την αίτηση. Για αποφύγεις τον κόπο να ξαναπας να τον ενεργοποιήσεις στο κατάστημα ρώτα το όμως αυτό ξανά για να αποφύγεις από τον κόπο. Ελπίζω να σε βοήθησα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μόλις αγόρασα ένα πακέτο καρτοκινητή wind

πήρα να αλλάξω στο 1342 στο f2g, πάτησα το 1 και μου λέει το πακέτο που επιλέξατε είναι το F2G4.

Δεν έπρεπε να λέει σκέτο F2G?

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα δης δειτε υπολει πο μειον 50 κατι ευρω! Τοτε θα ξαναδιαβαζης το αρθρο μου.Και θα κλαις την τσεπη σου?

 

μου έτυχε και εμένα κάνοντας την χρήση του δωρεάν facebook που έχει δώσει μέχρι τέλος του μήνα. Και ενώ έμπαινα με χρεώνε από λίγο κάθε φορά και έφτασε και μείον μέχρι και 1,50 και μου είπανε στο 1260 ότι πρέπει να τους ενημερώνουμε διότι κολλάει η κεραία και δεν καταλαβαίνει και σε χρεώνει και ότι το διορθώνουνε αλλά μην βάζεις κάρτα παρτους πρώτα τηλέφωνο να στο διορθώσουνε και μετά βαλε. Εγώ πολλές φορές έκανα την γκάφα και πάταγα σε σελίδες που είχανε δημοσιεύσει οι άλλοι και με χρεώνε τρέλα αλλά και άλλες φορές που δεν πάταγα μου αφαιρούσε ένα μικρό πόσο. Τώρα που αφορά όλες τις σελίδες ίντερνετ δεν νομίζω να συμβαίνει αυτό.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τώρα, πάντως, λογικά, πρέπει το πρόβλημα να διορθώθηκε, έτσι;

Πω, πω, 3GB internet για ένα μήνα, κάνεις απλά Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...