Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η καινουργια προσφορα σας χρεωσε?

 

Μας αλλαξε τα φωτα να λες!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, νομίζω ότι οι καλές συμπεριφορές από τη μεριά των εταιριών πρέπει να επιβραβεύονται. Πρέπει ως καταναλωτές να συνειδητοποιήσουμε τη δύναμή μας και να βοηθάμε / τονώνουμε οικονομικά / ενισχύουμε τις εταιρίες εκείνες οι οποίες με τα προϊόντα τους μας προσφέρουν πραγματικά πρωτοποριακές και φθηνές / τζάμπα υπηρεσίες. Εάν η wind είναι τόσο άσχημα οικονομικά όσο λέτε, αλλά παρ' όλ αυτά βγάζει τόσο καλές προσφορές που ελαφραίνουν την τσέπη του κοσμάκη και κάνουν την κινητή τηλεφωνία προσιτή, εμείς θα ΠΡΕΠΕΙ να βοηθήσουμε την εταιρία να επιβιώσει και να την επιβραβεύσουμε!

 

Προσωπικά θα βάλω 20 ευρώ στο f2g έτσι απλά και μόνο για να βοηθήσω οικονομικά την εταιρία. Φανταστείτε να βάζαμε όλοι αύριο 20 ευρώ. Δεν θα μπορούσε να ανασάνει λίγο η εταιρία σε οικονομικό επίπεδο;; Αφού ούτως ή άλλως θα τα δώσουμε μακροπρόθεσμα τα 20 ευρώ σε υπηρεσίες κλπ. Γιατί να μην τα δώσουμε μαζεμένα τα λεφτά τώρα στην εταιρία για να τη σώσουμε και να τη βοηθήσουμε να μαζέψει κεφάλαιο για να μπορέσει να ξανασταθεί στα πόδια της;

 

Επαναλαμβάνω είναι δείγμα σωστής καταναλωτικής συμπεριφοράς να ακουμπάμε τα ευρώ μας εκεί που μας σέβονται. Και έχω την αίσθηση ότι με αυτή την προσφορά η wind μας δείχνει ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ. Ο καθένας ας πράξει κατά συνείδηση....

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι πριν ηταν μονο για το ιντερνετ ο σαματας...τωρα χρεωνουν και τις κλησεις κανονικα?:shock:
Link to comment
Share on other sites

Eμενα ακομα δεν με εχει χρεωσει απο το απογευμα, ακομα και τωρα απο το κινητο στελνω. Mηπως παιζει ρολο αν εχεις φ2γ απλο η φ2γ2? Eγω εχω απλο φ2γ και μπαινω με οπερα μινι μονο. Mηπως δεν ισχυει στο φ2γτ
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑΓΗ .ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ F2G2 ,ΜΙΛΗΣΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΧΡΕΩΘΗΚΑ 5 ΛΕΠΤΑ.

 

Εγώ κάλεσα σε whatsup, εσείς σε τι καλέσατε; Γιατί αν καλέσατε σε wind μπορεί να είναι θέμα.

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, νομίζω ότι οι καλές συμπεριφορές από τη μεριά των εταιριών πρέπει να επιβραβεύονται. Πρέπει ως καταναλωτές να συνειδητοποιήσουμε τη δύναμή μας και να βοηθάμε / τονώνουμε οικονομικά / ενισχύουμε τις εταιρίες εκείνες οι οποίες με τα προϊόντα τους μας προσφέρουν πραγματικά πρωτοποριακές και φθηνές / τζάμπα υπηρεσίες. Εάν η wind είναι τόσο άσχημα οικονομικά όσο λέτε, αλλά παρ' όλ αυτά βγάζει τόσο καλές προσφορές που ελαφραίνουν την τσέπη του κοσμάκη και κάνουν την κινητή τηλεφωνία προσιτή, εμείς θα ΠΡΕΠΕΙ να βοηθήσουμε την εταιρία να επιβιώσει και να την επιβραβεύσουμε!

 

Προσωπικά θα βάλω 20 ευρώ στο f2g έτσι απλά και μόνο για να βοηθήσω οικονομικά την εταιρία. Φανταστείτε να βάζαμε όλοι αύριο 20 ευρώ. Δεν θα μπορούσε να ανασάνει λίγο η εταιρία σε οικονομικό επίπεδο;; Αφού ούτως ή άλλως θα τα δώσουμε μακροπρόθεσμα τα 20 ευρώ σε υπηρεσίες κλπ. Γιατί να μην τα δώσουμε μαζεμένα τα λεφτά τώρα στην εταιρία για να τη σώσουμε και να τη βοηθήσουμε να μαζέψει κεφάλαιο για να μπορέσει να ξανασταθεί στα πόδια της;

 

Επαναλαμβάνω είναι δείγμα σωστής καταναλωτικής συμπεριφοράς να ακουμπάμε τα ευρώ μας εκεί που μας σέβονται. Και έχω την αίσθηση ότι με αυτή την προσφορά η wind μας δείχνει ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ. Ο καθένας ας πράξει κατά συνείδηση....

 

Αν σεβοταν θα ειχε περισοτερους συνδρομιτες! Σημερα μας καταχρεωσε ολους με το δωρεαν ιντερνετ.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί να μην τα δώσουμε μαζεμένα τα λεφτά τώρα στην εταιρία για να τη σώσουμε και να τη βοηθήσουμε να μαζέψει κεφάλαιο για να μπορέσει να ξανασταθεί στα πόδια της;

 

Για αυτό το λόγο έχω και συμβόλαιο Wind.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σεβοταν θα ειχε περισοτερους συνδρομιτες! Σημερα μας καταχρεωσε ολους με το δωρεαν ιντερνετ.

 

ένα τεχνικό λάθος του συστήματος είναι βρε παιδιά, χαλαρώστε.

.

.

.

.

.

.

(ΕΛΠΙΖΩ)

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Αν σεβοταν θα ειχε περισοτερους συνδρομιτες! Σημερα μας καταχρεωσε ολους με το δωρεαν ιντερνετ.

 

Παίδες πάντως επίσημη ανάκοινωση δεν βγήκε ακόμη...Αρα ίσως να μην το έχουν ολοκλήρωσει το σύστημα ακόμα για να παρέχει την προσφορά σωστά.Μας παρέσυρε ο sideras1985 και ίσως κάναμε νωρίς την χρήση της.....

Edited by mobile28
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα f2g,f2g1,f2g2?Που μπορω να δω τι εχω?:worry:

 

Το F2G2 εχει 0,10το λεπτο προς ολους και 0,04 το μηνυμα, παρε το 1269 και αστο μεχρι τελους

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάλεσα σε whatsup, εσείς σε τι καλέσατε; Γιατί αν καλέσατε σε wind μπορεί να είναι θέμα.

 

Κάλεσα δυο Voda

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα f2g,f2g1,f2g2?Που μπορω να δω τι εχω?:worry:

 

Αχ Αγγελούδι μου...

Το f2g2 είναι το καλύτερο πακέτο καρτοκινητής.

Όλα τα άλλα είναι G-T-P.

:X

:lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πάντως επίσημη ανάκοινωση δεν βγήκε ακόμη...Αρα ίσως να μην το έχουν ολοκλήρωσει το σύστημα ακόμα για να παρέχει την προσφορά σωστά.Μας παρέσυρε ο sideras1985 !

 

Το site τους την εχει!!! Πιο συστημα να ολοκληρωσουν?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το site τους την εχει!!! Πιο συστημα να ολοκληρωσουν?

 

Επίσημη ανακοίνωση δεν έχουν ακόμη...Κανένα forum δεν την έχει ανακοινώσει επίσημα...Ούτε το myphone....

Link to comment
Share on other sites

Το site τους την εχει!!! Πιο συστημα να ολοκληρωσουν?

 

Συγγνώμη για να καταλάβω. Κατηγορείς την wind για απάτη; (ότι ισχυρίζεται ότι δίνει δωρεάν internet ενώ στην πραγματικότητα το χρεώνει;). Τι νομίζεις ότι είναι η wind; Μπακάλικο της γειτονιάς που σε κλέβει στην ποσότητα της φέτας που σου ζυγίζει;

Εταιρίες του είδους και του μεγέθους της wind όταν βγάζουν επίσημη ανακοίνωση που λένε ότι προσφέρουν το χ, το y, το z αυτό σημαίνει ότι πράγματι τα δίνουν.

 

Πόσο πιθανό είναι να έβγαλε ψεύτικη προσφορά μια εταιρία κινητής τηλεφωνίας για να κλέψει χρήματα; Νομίζω ότι στερείται σοβαρότητας αυτός ο ισχυρισμός.

 

Η άποψή μου είναι ότι πρόκειται για τεχνικό σφάλμα του συστήματος. Η κίνηση data ελέγχεται πολύ πιο δύσκολα από το χρόνο ομιλίας και το sms και είναι πάρα πολύ δύσκολο η data κίνηση να ελεγχθεί REAL TIME.

 

Υπομονή και ψυχραιμία, άντε καληνύχτες.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία χαζή ερώτηση για τα παιδιά που χρεώθηκαν στο internet.

 

Μήπως βρε παλικάρια μπήκατε στο wind plus?

 

Δεν αναγράφεται πουθενά απεριόριστη πλοήγηση στο wind plus με αποτέλεσμα να σας χρεώνει κάθε είσοδο 0,49€

 

Λέω εγώ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

f2g εχω τελικα...:D:D:D:D

 

f2g ή f2g2 όμως?

This is the million dollar question!!! Το απλό f2g έχει τριπλάσεις χρεώσεις σε σχέση με το f2g2. Πρέπει να έχει ΜΟΝΟ F2G2

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageID=2041

Η ανακοινωση στο site της wind;)

 

μολις αφερεσα τα χαρουμενα προσωπακια γιατι τελικα σκετο f2g εχω...κλαψ

χιχι

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία χαζή ερώτηση για τα παιδιά που χρεώθηκαν στο internet.

 

Μήπως βρε παλικάρια μπήκατε στο wind plus?

 

Δεν αναγράφεται πουθενά απεριόριστη πλοήγηση στο wind plus με αποτέλεσμα να σας χρεώνει κάθε είσοδο 0,49

 

Λέω εγώ τώρα.

 

Eγώ λέω να περιμένετε την επίσημη ανακοίνωση και μετά να κάνετε χρήση του ιντερνετ ...Πάντως τα λεπτά και τα μηνύματα λειτουργούν κανονικά.

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageID=2041

Η ανακοινωση στο site της wind;)

Δεν είναι επίσημη ανακοίνωση αυτή..Πρέπει να βγεί στα δελτία τύπου.....

Edited by mobile28
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία χαζή ερώτηση για τα παιδιά που χρεώθηκαν στο internet.

 

Μήπως βρε παλικάρια μπήκατε στο wind plus?

 

Δεν αναγράφεται πουθενά απεριόριστη πλοήγηση στο wind plus με αποτέλεσμα να σας χρεώνει κάθε είσοδο 0,49€

 

Λέω εγώ τώρα.

 

Καμια σχεση!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Eγώ λέω να περιμένετε την επίσημη ανακοίνωση και μετά να κάνετε χρήση του ιντερνετ ...Πάντως τα λεπτά και τα μηνύματα λειτουργούν κανονικά.

 

Από 19:14 πλοήγηση στο internet με gint ακόμα να χρεώσει.

Link to comment
Share on other sites

Από 19:14 πλοήγηση στο internet με gint ακόμα να χρεώσει.

 

Ισώς να το εφαρμόζουν σταδιακά την FREE χρέωση..Ισως να είσαι οκ εσύ...Ας περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, νομίζω ότι οι καλές συμπεριφορές από τη μεριά των εταιριών πρέπει να επιβραβεύονται. Πρέπει ως καταναλωτές να συνειδητοποιήσουμε τη δύναμή μας και να βοηθάμε / τονώνουμε οικονομικά / ενισχύουμε τις εταιρίες εκείνες οι οποίες με τα προϊόντα τους μας προσφέρουν πραγματικά πρωτοποριακές και φθηνές / τζάμπα υπηρεσίες. Εάν η wind είναι τόσο άσχημα οικονομικά όσο λέτε, αλλά παρ' όλ αυτά βγάζει τόσο καλές προσφορές που ελαφραίνουν την τσέπη του κοσμάκη και κάνουν την κινητή τηλεφωνία προσιτή, εμείς θα ΠΡΕΠΕΙ να βοηθήσουμε την εταιρία να επιβιώσει και να την επιβραβεύσουμε!

 

Προσωπικά θα βάλω 20 ευρώ στο f2g έτσι απλά και μόνο για να βοηθήσω οικονομικά την εταιρία. Φανταστείτε να βάζαμε όλοι αύριο 20 ευρώ. Δεν θα μπορούσε να ανασάνει λίγο η εταιρία σε οικονομικό επίπεδο;; Αφού ούτως ή άλλως θα τα δώσουμε μακροπρόθεσμα τα 20 ευρώ σε υπηρεσίες κλπ. Γιατί να μην τα δώσουμε μαζεμένα τα λεφτά τώρα στην εταιρία για να τη σώσουμε και να τη βοηθήσουμε να μαζέψει κεφάλαιο για να μπορέσει να ξανασταθεί στα πόδια της;

 

Επαναλαμβάνω είναι δείγμα σωστής καταναλωτικής συμπεριφοράς να ακουμπάμε τα ευρώ μας εκεί που μας σέβονται. Και έχω την αίσθηση ότι με αυτή την προσφορά η wind μας δείχνει ότι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ. Ο καθένας ας πράξει κατά συνείδηση....

 

Δεν μπορω παρα να συμφωνησω μαzι σου...αλλα θα προτιμουσα 100 φορες να μου ελεγε παρε 1.5 g και πληρωσε 10-20 ευρω. Θα τα πληρωνα...τωρα τα χρεωθηκα για κατι που θεωρητικα ειναι δωρεαν. Ειμαι σιγουρη οτι δεν εγινε επι τουτου αλλα η στραβη ειναι στραβη. Δεν ξερω γιατι ενω βγαzει τις καλυτερες προσφορες καταφερνει απο μονη της και οχι λογο ανταγωνισμου να τις θαβει. Ας ελπισουμε οτι ειναι ενα συστεμικο λαθος. Εγω παντως δεν θα τους παρω τηλεφωνο να zητησω να μου πιστωσουν το ποσο που χρεωθηκα.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...