Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενεργοποιηθηκα πριν καμιά βδομάδα στο f2g. Απλά ζήτησα να μην γίνονται αυτόματα οι αγορές των πακέτων. Εμένα η εφαρμογή μόλις ανοίγει πάνω γράφει τα υπόλοιπα, αριστερά κάτω να κάνω ανανέωση και δεξιά κάτω πακέτα. Στα πακέτα δεν έχει offers. Επίσης δεν έχει καμία ειδοποίηση πάνω δεξιά. Τι κάνω λάθος; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, _NikitaS_ said:

Ενεργοποιηθηκα πριν καμιά βδομάδα στο f2g. Απλά ζήτησα να μην γίνονται αυτόματα οι αγορές των πακέτων. Εμένα η εφαρμογή μόλις ανοίγει πάνω γράφει τα υπόλοιπα, αριστερά κάτω να κάνω ανανέωση και δεξιά κάτω πακέτα. Στα πακέτα δεν έχει offers. Επίσης δεν έχει καμία ειδοποίηση πάνω δεξιά. Τι κάνω λάθος; 

Η εφαρμογή έχει 3 οθόνες κάνε με το χέρι σου αριστερά να τις δεις.Flash offers πατά εκεί να δεις τις προσφορές 

IMG_20230927_203707.jpg

IMG_20230927_203651.jpg

IMG_20230927_203629.jpg

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Fns1 said:

Η εφαρμογή έχει 3 οθόνες κάνε με το χέρι σου αριστερά να τις δεις.Flash offers πατά εκεί να δεις τις προσφορές 

IMG_20230927_203707.jpg

IMG_20230927_203651.jpg

IMG_20230927_203629.jpg

Εχεις δίκιο. Ούτε που μου πήγε το μυαλό ότι πάει αριστερά. Τα βρήκα όλα. Σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει κάποιος την προσφορά Flash Offer Unlimited GB με 0,90 να μας πει αν δίνει παράταση υπόλοιπου?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω κινητή και έρθω στη wind και σας ρωτάω κατά την μεταφορά του αριθμού χάνονται και οι μονάδες- ευρώ που έχει μέσα; ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mips said:

Έχει ενεργοποιήσει κάποιος την προσφορά Flash Offer Unlimited GB με 0,90 να μας πει αν δίνει παράταση υπόλοιπου?

Αυτό το οποίο ρωτάς δηλαδή είναι αν παρατείνεται το υπόλοιπο για δύο ημέρες;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

Αυτό το οποίο ρωτάς δηλαδή είναι αν παρατείνεται το υπόλοιπο για δύο ημέρες;

Όχι. Εννοώ αν δίνει παράταση υπολοίπου για δύο μήνες.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στο νεο f2g,μια ανανέωση 1€ καλύπτει αυτό που θες. Το συγκεκριμένο πακετάκι κατα 99,9% δεν θα σου δώσει ούτε 2 μέρες επεκταση.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, gpapas640 said:

Μας τρολλαρεις;;;

Όχι ρε παιδιά απλά είπα  να το γράψω για να γελάσουμε. Πάντα με καλή πρόθεση. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχω μία κάρτα λίγο παλιότερη που δουλεύει 4G+ αλλά όχι 5G πήγα σε κατάστημα και μου ζήτησαν 5 ευρώ για να μου βάλουν καινούργια νόμιζα ότι γινόταν δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Κρατα την απόδειξη,ρωτα στο chat και στειλε την απόδειξη. Αν σου πουν οτι έπρεπε να γινει δωρεαν, μπορεί να τα πιστώσουν στο υπόλοιπο σου. Αν στο νούμερο αυτο ειχες κανει κι αλλη αντικατάσταση σιμ δωρεάν παλιότερα π.χ. την παλια 3g σε 4g, μαλλον σωστά σε χρεωσαν,η πρώτη αντικατάσταση είναι μόνο δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kmpatra said:

Κρατα την απόδειξη,ρωτα στο chat και στειλε την απόδειξη. Αν σου πουν οτι έπρεπε να γινει δωρεαν, μπορεί να τα πιστώσουν στο υπόλοιπο σου. Αν στο νούμερο αυτο ειχες κανει κι αλλη αντικατάσταση σιμ δωρεάν παλιότερα π.χ. την παλια 3g σε 4g, μαλλον σωστά σε χρεωσαν,η πρώτη αντικατάσταση είναι μόνο δωρεάν.

Δεν την έκανα την αλλαγή απλά ρώτησα αν υπάρχει κόστος και μου είπαν 5 ευρώ, δεν έχω ξανακάνει άλλη φορά αντικατάσταση θα ρωτήσω και στο chat έτσι από περιέργεια να δω τι θα μου πούνε.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, kmpatra said:

η πρώτη αντικατάσταση είναι μόνο δωρεάν.

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. 
Δωρεάν αντικατάσταση παίρνεις μόνο αν πέρασαν λιγότερο από 3 μήνες από την τελευταία, αν δώσει αίτημα η τεχνική ομάδα (πχ γιατί δεν έχεις σήμα) ή γιατί δεν είναι 4G. 
 

Οι κάρτες με την ένδειξη 4G και όσες λένε «Καρτοκινητό prepaid » ή «Συμβόλαιο» είναι συμβατές και με 5G κανονικά. Εννοείται επίσης είναι όλες όσες λενε Nova, ή οι σκέτες τιρκουάζ που δίνουν στο F2G πλέον 

22 minutes ago, Fns1 said:

Δεν την έκανα την αλλαγή απλά ρώτησα αν υπάρχει κόστος και μου είπαν 5 ευρώ, δεν έχω ξανακάνει άλλη φορά αντικατάσταση θα ρωτήσω και στο chat έτσι από περιέργεια να δω τι θα μου πούνε.

Το κατάστημα ήθελε να τσεπώσει τα χρήματα. Κανονικά είναι 8€ 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια τώρα το θυμάμαι, όλες οι εταιρίες την είχαν αυξήσει. άλλαξα κάρτα πρόσφατα αλλά δεν ρώτησα πόσο είχε κανονικά, μου την άλλαξαν λόγω βλάβης 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Με ενδιαφέρει νέος αριθμός για εξερχόμενες κλήσεις (όχι δεδομενα, όχι μηνυματα) για περιπου 20 μέρες (μετά θα είναι μόνο για εισερχόμενες). Ο χρόνος ομιλίας που θα χρειασθω είναι 1-2 ωρες. Ποιά είναι η πιο οικονομική λύση;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα χθες να επικοινωνήσω μαζί τους. Στην εξυπηρέτηση πελατών τελικά απάντησε ένας όπου μου λέει Θα σας καλέσουμε πίσω. Δεν έχει καλέσει μέχρι στιγμής κανείς.  Το bot στην εφαρμογή είναι για γέλια. Αφορά ημερήσια χρέωση δεδομένων με το τηλέφωνο κλειστό κιόλας εκείνη την ημέρα

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, damianos said:

Καλό μήνα σε όλους...

IMG_20231001_005840.jpg

Τα απεριόριστα data πως σου τα εδωσε?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kmpatra said:

Τα απεριόριστα data πως σου τα εδωσε?

Από το δωράκι με 9€ 🤪

 

 

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για το τι ισχύει αν συνδυάσεις κάποιο συμβόλαιο Νόβα με καρτοκινητό για τα 1000 λεπτά. 

ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

Βάζεις 1 ευρώ ανά δύο μήνες και θα έχεις 1000 λεπτά προς όλους κάθε μήνα.Ζητας να στο ενεργοποιήσουν συμπληρώνοντας την φόρμα επικοινωνίας που θα βρεις στο site της Nova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...