Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά όταν λέει ότι το υπόλοιπο σας λήγει στις 27/07 το διαγράφουν μόλις μπει 27 η στο τέλος της?

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτό το λόγο το κάνανε ! :lol:

Πλέον θα το έχεις κανονικά.

Το δίνουν σε αρκετούς "μη ενεργούς" αριθμούς που δεν κάνουν κινήσεις, για να τους ενεργοποιήσουν ξανά.

Σε όσους πιάσει, έπιασε. ;)

Το καλύτερο είναι ότι μου στείλανε με το που έβαλα την sim ξανά μια προσφορά μόνο για μένα η οποία είναι η φοιτικη προσφορά αλλά 2,5gb και όχι 2gb στα 10€.

 

Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μάνα μου βάζει κάθε μήνα κάρτα και πακετο και log n win και όλα και ενώ Ιούλιο τις έστελναν κάτι προσφορές τύπου 6€ 4gb για ένα μήνα, τώρα της έστειλαν 1500' προς όλους 50 sms και 2gb με 10€! Τι έγινε το αφεντικό τρελάθηκε;
Link to comment
Share on other sites

Τρελάθηκε από τα αποτελέσματα των τελευταίων αυξήσεων, και σκέφτεται να συνεχίσει, και φυσικά δίνοντας πιο ακριβά πακέτα για λιγότερες μέρες, και όποιος τσιμπήσει όπως λέει ο προηγούμενος φίλος.
Link to comment
Share on other sites

Μολις ενεργοποιησα το πακετο με τα 2GB και τα λεπτα προς Βουλγαρια, χρεωση 5,3€, δεν διαρκει πλεον ενα μηνα οπως πρωτα αλλα 4 εβδομαδες. Ενταξει μικρη η διαφορα αλλα ...
Link to comment
Share on other sites

Μου είχαν τελειώσει τα data και το άφησα 1-2 μέρες χωρίς να βάλω νέο πακέτο, οπότε έσκασε προσωπική προσφορά για 15 GB με 10€. Όχι και άσχημα!
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα 2 προσφορές που μου ερχόντουσαν εδώ και 2 μήνες: 5GB μς 5€ για 30 μέρες και 500 λεπτά και 50 sms προς όλους για 30 μέρες με 4,44 €.

Όλα καλά, τα έλαβα.

Μπορώ να τα χρησιμοποιήσω και στο εξωτερικό (Ε.Ε.) ή είναι μόνο για Ελλάδα;

Για την Κύπρο ενδιαφέρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Eίναι απο τις λεγόμενες προσωπικές προσφορές της wind που σε "θυμούνται" μόνο όταν τους "ξεχνάς" εσύ
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ήταν προσωπική, έστειλα 55 στο 12410.

Εσένα θα σου πει ότι δεν είναι εφικτό.

Μα θα ήθελα να ξέρω αν είναι μόνο για χρήση στην Ελλάδα ή και στην Ε.Ε., αν γνωρίζει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ήταν προσωπική, έστειλα 55 στο 12410.

 

Εσένα θα σου πει ότι δεν είναι εφικτό.

 

Μα θα ήθελα να ξέρω αν είναι μόνο για χρήση στην Ελλάδα ή και στην Ε.Ε., αν γνωρίζει κάποιος.

Στείλε ΥΠ στο 1285.
Link to comment
Share on other sites

Γκαις έβαλα ένα δεκαευρω μόλις στο καρτοκινητο μου wind. Μπήκαν τα mb και χρόνος για τα ματζικ ναμπερσ. Για κάποιο λόγο τα lognwin είναι ανενεργά. Γιατί? Έχει αλλάξει κάτι.? Το έχω χρόνια ανέκαθεν πάντα όταν έκανα κατάθεση άνοιγαν τώρα τι έγινε? Παίζει να ανοίγει στα 12 ευρώ κατάθεσης γιατι συνήθως 12 βάζω απλά είχα μέσα και έβαλα 10 τωρα
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάλεις 12 ευρώ για να ανοίξουν, κανονικά ανοίγουν και με ανανέωση 10ευρη. Μήπως είναι κάποια δυσλειτουργια; Ξαναδοκίμασε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου σκασε ενα ασχετο μυνημα απο 5ψηφιο (54033-Διαβασα απο οτι σε χρεωνει αλλα δεν ειδα να τραβηξε απο το υπολοιπο) χωρις να εχω δωσει πουθενα τον αριθμο μου. Τι κανω τωρα

 

O KΩΔIKOΣ PIN EINAI: XXXX

THΛEΦΩNO:2111881788 ΠAPOXOΣ: PAYDASH.XPEΩΣH:2.08EYPΩX3SMS=6.24EYPΩ/EBΔ. ΣYN TYXON TEΛH KINHTHΣ.ΣYNΔPOMHTIKH YΠHPEΣIA SPACE GAMES

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ΣμΣ στο 1213 ΣΤΟΠ και δές εδω ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=441441&page=38

 

"H ΦPAΓH ΠOY ZHTHΣATE ΠPAΓMATOΠOIHΘHKE ME EΠITYXIA"

 

Οποτε να φανταστω εκανα φραγη παροχου σε καθε πενταψηφιο και δε κινδινευω πλεον να χρεωθω απο πενταψηφιο; Thanx bro

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα 2 προσφορές που μου ερχόντουσαν εδώ και 2 μήνες: 5GB μς 5€ για 30 μέρες και 500 λεπτά και 50 sms προς όλους για 30 μέρες με 4,44 €.

Όλα καλά, τα έλαβα.

Μπορώ να τα χρησιμοποιήσω και στο εξωτερικό (Ε.Ε.) ή είναι μόνο για Ελλάδα;

Για την Κύπρο ενδιαφέρομαι.

 

Λοιπόν όλα κομπλέ.

Τρώει από τα λεπτά, τα sms και τα mb της προσφοράς και στην Ε.Ε.

(φανταζομαι, εδώ στην Κύπρο έτσι μου κάνει.)

Τα ευρώ είναι τόσες μέρες απείραχτα.

Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει η εφαρμογη εδω και μερες...δεν μπορει να ανοιξει...σε iphone7....περασε μια αναβαθμιση το σαβατοκυριακο..και νομιζω οτι απο εκει και περα δεν ξανανοιξε ποτε...εσας δουλευει κανονικα;;;;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πότε μπαίνει φραγή μετά την λήξη του υπολοίπου απλά για να έχετε μια εικόνα εμένα μου έληξε το χρηματικό υπόλοιπο 08/05/19 και μέχρι σήμερα σχεδόν 3 μήνες μετά την ληξη και 5 μήνες από την τελευταία ανανέωση δεν έχει μπει φραγή εισερχομένων.
Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει η εφαρμογη εδω και μερες...δεν μπορει να ανοιξει...σε iphone7....περασε μια αναβαθμιση το σαβατοκυριακο..και νομιζω οτι απο εκει και περα δεν ξανανοιξε ποτε...εσας δουλευει κανονικα;;;;

 

Σε έμενα δουλεύει κανονικά.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πότε μπαίνει φραγή μετά την λήξη του υπολοίπου απλά για να έχετε μια εικόνα εμένα μου έληξε το χρηματικό υπόλοιπο 08/05/19 και μέχρι σήμερα σχεδόν 3 μήνες μετά την ληξη και 5 μήνες από την τελευταία ανανέωση δεν έχει μπει φραγή εισερχομένων.

 

Στους 12 μήνες θα γίνει η φραγή εισερχομένων;). Είναι από τα θετικά της wind-Q

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση (και συγχωρήστε με αν έχει απαντηθεί): με τη λήξη του χρηματικού υπολοίπου διαγράφονται και τα υπόλοιπα από ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ πακέτα;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση (και συγχωρήστε με αν έχει απαντηθεί): με τη λήξη του χρηματικού υπολοίπου διαγράφονται και τα υπόλοιπα από ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ πακέτα;

Ευχαριστώ!

Δυστυχώς ναι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι.

 

Σ' ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση. Μόλις μου την "έκαναν". Θεωρώ κλοπή το μηδενισμό αγορασμένου (προ δύο ημερών) πακέτου. Αν βρω χρόνο, ίσως στείλω ένα μπιλιέτο στην ΕΕΤΤ, έστω και για το γ@μωτο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...