Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς όλα είναι σχετικά.. Εγω ξοδεύω 1gb την ημέρα κατ` ελάχιστον ενώ σε λεπτά ομιλίας δε ξεπερνώ το μήνα, τα 150 με την τρίλεπτη χρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω στην εφαρμογή και εξακολουθεί να μου εμφανίζει το πακέτο talk to all app exclusive με 7 ευρώ ενώ η ανακοίνωση λέει ότι καταργείται 11/2. Ξέρουμε αν παίζει κάτι?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το log n win με λεπτα ομιλιας ισχυει για κλησεις απο το εξωτερικοο?

 

Όχι.

Μόνο τα αγορασμένα πακέτα ισχύουν για κλήσεις από εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη χρειαστεί να επιλέξεις ανάμεσα σε σοκολατάκια και αρκουδάκια, το F2G είναι εδώ για σένα!

Απόλαυσε “Anti-Valentines” στιγμές με 5GB ή 100’ προς όλους μόνο με 1,5€ για 5 μέρες!

 

Διευκρινίσεις

Τα πακέτα για την «Anti-Valentine’s Day» διατίθενται αποκλειστικά μέσα από το Mobile application του F2G, myF2G.

Τα πακέτα αποδίδουν 5 GB ή 100’ προς όλους μόνο με 1,5€ € για 5 ημέρες.

Τα πακέτα θα είναι διαθέσιμα για ενεργοποίηση από Τετάρτη 13/02 (09.00πμ) έως Παρασκευή 15/02 (17.00μμ).

Οι συνδρομητές μπορούν να ενεργοποιήσουν μόνο ένα από τα διαθέσιμα πακέτα και μόνο μία φορά.

Ενημέρωση υπολοίπου παρέχεται μέσω του http://www.f2g.gr & Myf2g Application.

Τα MB καταναλώνονται ανά ΚΒ.

Τα MB και ο χρόνος ομιλίας δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν κατά την περιαγωγή.

Ο χρόνος ομιλίας καταναλώνεται αρχικά με ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια, ανά δευτερόλεπτο.

Ελάχιστο προαπαιτούμενο υπόλοιπο για την κατανάλωση MB είναι το 0,01€.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από wind για να μετατρέψω το f2go σε καρτοσυμβόλαιο. Δίνουν 1000 λεπτά προς wind/q, 600 λεπτά προς όλους, 100 sms, 3gb internet και 8 ευρώ που μένουν στην κάρτα. Τελική τιμή 12 ευρώ με 24μηνη δέσμευση όμως. Δεν είναι άσχημη προσφορά αλλά αυτή την περίοδο δεν την χρειάζομαι.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από wind για να μετατρέψω το f2go σε καρτοσυμβόλαιο. Δίνουν 1000 λεπτά προς wind/q, 600 λεπτά προς όλους, 100 sms, 3gb internet και 8 ευρώ που μένουν στην κάρτα. Τελική τιμή 12 ευρώ με 24μηνη δέσμευση όμως. Δεν είναι άσχημη προσφορά αλλά αυτή την περίοδο δεν την χρειάζομαι.

 

Αυτό δίναν και σε μένα με 11€ πριν τις αυξήσεις και μετάνιωσα που δεν το πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω εάν καταναλωσεις το δωρεάν χρόνο ομιλίας μπορείς να μιλήσεις με τα 8 ευρώ υπόλοιπο. Δεν γίνεται όμως να αγοράσεις κάποιο πακέτο με αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Στο f2g μου, έκανα ανανεώσεις για να διατηρήσω το υπόλοιπο μου σε ευρώ αλλά δεν αγόραζα πακέτα για πολλούς μήνες και όσο δεν αγόραζα μου έρχονταν προσφορές μόνο για μένα. Όπως για παράδειγμα

200λ προς όλους και 1GB μόνο με 3,02€ για 30 μέρες .

Το αγόρασα το πακέτο αυτό στις 12-01-2019 και αφού έληξε δεν μπορώ να το ξαναγοράσω, δεν υπάρχει πλέον (ή δεν το βρίσκω εγώ).

Τώρα έχω αγοράσει μια άλλη προσφορά που μου ήρθε,

500 λεπτά & 50 SMS προς όλους για 30 ημέρες με 4,44€.

 

Αν δεν ενεργοποιήσω κανένα πακέτο, σε πόσους μήνες θα μου ξαναστείλουν τις ίδιες ή κάποια παρόμοια προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Στο f2g μου, έκανα ανανεώσεις για να διατηρήσω το υπόλοιπο μου σε ευρώ αλλά δεν αγόραζα πακέτα για πολλούς μήνες και όσο δεν αγόραζα μου έρχονταν προσφορές μόνο για μένα. Όπως για παράδειγμα

200λ προς όλους και 1GB μόνο με 3,02€ για 30 μέρες .

Το αγόρασα το πακέτο αυτό στις 12-01-2019 και αφού έληξε δεν μπορώ να το ξαναγοράσω, δεν υπάρχει πλέον (ή δεν το βρίσκω εγώ).

Τώρα έχω αγοράσει μια άλλη προσφορά που μου ήρθε,

500 λεπτά & 50 SMS προς όλους για 30 ημέρες με 4,44€.

 

Αν δεν ενεργοποιήσω κανένα πακέτο, σε πόσους μήνες θα μου ξαναστείλουν τις ίδιες ή κάποια παρόμοια προσφορά;

Ουδείς μπορεί να το απαντήσει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@tseapis

Δεν θα βρεις αυτές τις προσφορές στα διαθέσιμα πακέτα και το μόνο που μπορείς να δοκιμάσεις είναι να ξαναστείλεις τον ίδιο κωδικό μετά τη λήξη του 1ου, αλλά χωρίς μεγάλη πιθανότητα να είναι πάλι διαθέσιμο.

Πρέπει να ξαναπεράσει καιρός χωρίς αγορά για να στείλουν πάλι τις ίδιες προσφορές. Έχω προνομιακό που παίρνει και τα 120' δωρεάν κάθε μήνα και ε[ειδή δεν αγοράζω πακέτα, έρχονται καθημερινά τέτοιες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

σε πολλες περιπτωσεις οταν δεν αγοραζεις καποιο πακετο,ξαναεμφανιζεται μετα απο λιγες μερες με καινουργια ημερομηνια ληξης. Το εχω παρατηρησει με αρκετα απο αυτα τα πακετα των προσφορων. Οταν τα ενεργοποιησεις ομως,κανουν πολυ καιρο να ξαναερθουν.
Link to comment
Share on other sites

AKOMA KAI AN ΔEN EIΣAI O ΠIO POMANTIKOΣ TYΠOΣ TO F2G EINAI EΔΩ! 5GB MOΛIΣ EΓINAN ΔIKA ΣOY ΓIA ANTI-VALENTINES ΣTIΓMEΣ ΓIA TIΣ EΠOMENEΣ 5 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO MYF2G APP.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το log n win με λεπτα ομιλιας ισχυει για κλησεις απο το εξωτερικοο?

 

Ναι τα προς ολους ισχύουν

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Αληθεύει ότι για να μετατρέψω ένα συμβόλαιο κινητής wind σε f2g, ισχύει τέλος μετατροπής 30€;

Αν όντως ισχύει, αυτό το χαράτσι θα το πληρώσω ακόμα κι αν το μετατρέψω σε καρτοκινητό άλλης εταιρείας, πχ cu κλπ;

Link to comment
Share on other sites

ισχύει to 30αρι για την μετατροπη σε καρτοκινητο wind απο συμβολαιο wind.Για αλλαγη σε αλλη εταιρια θα πληρωσεις καποιο κοστος στην αλλη εταιρια. Ηταν 30 και στην περιπτωση αυτη,αλλα αλλαξε. Στην πρασινη π.χ. ζητανε 5 πλεον. Για το cu δεν ξερω ακριβως.Κι εκει πρεπει να επαψε το 30αρι ομως. Απλα γενικως σου κανουν καψονια για τη φορητοτητα σε αλλη εταιρια (π.χ. συστημικο προβλημα,ελλειψη καρτων σιμ) και σε καθυστερουν ή σε δελεαζουν για συμβολαιο. Τα ιδια ισχυουν για να ερθει καποιος στην wind,ισως σε λιγο μικροτερο βαθμο. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο wind καρτοσυνδεση πήγα σε cu μονο με 10€ τα οποία μένουν στη κάρτα, σιγά μην τους πληρωνα το 30αρι!και η ενεργοποίηση έγινε μόλις σε 1 μέρα!
Link to comment
Share on other sites

Πλέον η wind ειναι η μοναδική εταιρεία καρτοκινητής απο τις 3 "μεγάλες" ας πούμε που έχει μηνιαία πακέτα με 7€.

 

Ωρα εγγραφής του ποστ 15/2/2019 22:45 :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχει κανεις και λειτουργει καποιο απο τα σουπερ ντουπερ πακετα με τα 8,5 ευρω? (αγορα sim απο 10 εως 14 ευρω)

αυτα που εχουν 100 λεπτα προς ολους 2 gb κλπ?

Σκεφτομαι να παρω ενα εξτρα νουμερο για να παιζω με ποιο ανεση,

στεκει το σκεπτικο η θα φαω ηττα?

Link to comment
Share on other sites

Πλέον η wind ειναι η μοναδική εταιρεία καρτοκινητής απο τις 3 "μεγάλες" ας πούμε που έχει μηνιαία πακέτα με 7€.

 

Ωρα εγγραφής του ποστ 15/2/2019 22:45 :lol:

 

Ποια πακέτα έχει? Δεν είπαν οτι θα τα πήγαιναν ολα τουλάχιστον 8.5?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...