Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα ωρα ελλαδος 13:50 εριξα ξεχεστηκο τηλ στο 8005000200 {για παραπονα και βλαβες} γιατι δεν παρεχουν την δυνατοτητα twin sim στα καρτοκινητα

 

Οποιος ενδιαφερεται να παρει τηλ ξεχεστηκο μηπως και βαλουν ...την δυνατοτητα twin sim στα καρτοκινητα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Η Wind "κλειδώνει" την αποστολή sms σε κάποιους πενταψήφιους αριθμούς (ακόμα και δικούς της πχ στο 12410 για τις προσφορές της) από κάποιες συσκευές κινητών, αφού την πρώτη φορά ρωτήσει αν το επιθυμείς και πια από κει και πέρα κλειδώνει η συσκευή για αποστολή σε πενατψήφιους.

 

Δοκίμασε από άλλη συσκευή όταν θα θες να στείλεις sms σε πενταψήφιο.

 

Δεν γνωρίζω πως ξεκλειδώνει η συσκευή (για πενταψήφιους από sim της Wind).

Ευχαριστώ για την απάντηση! Θα το κοιτάξω, αν και είναι περίεργο γιατί από το αυτή τη sim και συσκευή έχω στείλει στον συγκεκριμένο 5ψήφιο τουλάχιστον 10 SMS τον τελευταίο μήνα, δεν ήταν η πρώτη φορά για να με ρωτήσει αν θέλω να "κλειδώσει" η αποστολή σε 5ψήφιους. Λες να με ρώτησε στο άσχετο και να είπα "ΝΑΙ" χωρίς να το καταλάβω;

 

##002# και πλήκτρο κλήσης

....

Το έκανα. Θα πρέπει να περιμένω τώρα τον επόμενο διαγωνισμό για να το δοκιμάσω.

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα σήμερα 3 φορές από το f2g μου να στείλω SMS σε 5ψήφιο αριθμό για διαγωνισμό χρησιμοποιώντας την ίδια παλιά συσκευή Nokia 6300 που χρησιμοποιώ πάντα για το σκοπό αυτό και 3 φορές πήρα μήνυμα "απέτυχε". Τα SMS αποθηκεύτηκαν στα "σταλθέντα" και η wind δεν με χρέωσε. Πριν 3 μέρες είχα στείλει στο ίδιο 5ψήφιο από την ίδια sim και συσκευή και παραδόθηκε κανονικά -άρα πριν 3 μέρες το σύστημα nokia, sim, wind λειτουργούσε κανονικά. Δοκίμασα να κάνω κλήση στο 1269 και SMS στο 1269 και δούλεψαν και τα δύο -άρα δεν έχω φραγή εξερχομένων κλήσεων/SMS και έχω 40 ευρώ υπόλοιπο στην sim. Δοκίμασα την ίδια ώρα και από iphone με sim frog και το SMS πήγε κανονικά -άρα το 5ψήφιο λειτουργούσε κανονικά.

Τι να φταίει άραγε; Η συσκευή, η sim, ή η wind; Δεν θέλω να κάνω πειράματα γιατί κάθε SMS κοστίζει 1 ευρώ (ώστε να δοκιμάσω και με άλλη συσκευή) και την εξυπηρέτηση της wind δεν την εμπιστεύομαι. Καμιά ιδέα;

Και επιπλέον, ποιος είναι ο κωδικός-εντολή της wind για την άρση φραγής κλήσεων;

 

Αν τα χρήματα έχουν αποκτηθεί από προσφορές, ακόμα και αν είναι στο κανονικό σου υπόλοιπο δεν στέλνουν σε 54

Παράδειγμα : παλιοί διπλασιασμοί που έμπαιναν στο υπόλοιπο ή αρχικός χρόνος.

Αν όμως αγοράσεις πακέτα ομιλίας ή sms καταναλώνεται πρώτα αυτός ο χρόνος (μιλάω για παλιούς διπλασιασμούς)

Link to comment
Share on other sites

Για το σημα 4G βασικο ειναι το κινητο να υποστηριζει τη συχνοτητα LTE 800 (μπαντα 20). Σχεδον παντου εχει 4G στην Αθηνα αλλα παντα σε αυτη τη συχνοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τις τελευταίες μέρες μου χρεώνουν τις αναπάντητες στην Q και μου αφαιρούν 3λεπτα από το χρόνο!!!!!

Κάνω κλήση, το κλείνω μετά τον πρώτο χτύπο και μετά μου δείχνει ότι έχω μιλήσει 4-5 δευτερόλεπτα...

Έχει ξανασυμβεί σε κάποιον αυτό???

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω μεταφορά υπολοίπου από wind card to all σε f2g??

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω μεταφορά υπολοίπου από wind card to all σε f2g??

Οχι δεν γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/10s6puh.png

Δηλαδή, με 10€ έχω 1G internet, 1000 προς όλους, 1500 προς 3 WIND, 120 προς σταθερά και 4x150Mb στο log and win και χωρίς να δώσω τίποτα. Not bad.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά αν γνωρίζει κανείς. Η προσφορά των magic numbers συνεχίζεται και στις νέες συνδέσεις; Ή όποιος πήρε πήρε; Το λέω γιατί πχ στης μητέρας μου είχα κάνει 2 ανανεώσεις το 2015 και μου άνοιξε τότε διαδοχικά να δηλώσω 2 αριθμούς. Σήμερα που έβαλα άλλα 5 ευρώ κάρτα δε μου άνοιξε το τρίτο κουτάκι για να δηλώσω.

 

Αυτό γίνεται γιατί η προσφορά ορίζει ότι πρέπει να βάζεις διαδοχικά για 3 μήνες από 5 ευρώ και κάθε μήνα σου άνοιγε απο ένα magic number. Το τελευταίο θα στο ανοίξει αν θυμάμαι καλά βάσει των όρων με 15 ευρώ. Δεν ξέρω μόνο αν πρέπει να μπουν με την μία ή διαδοχικά σε τρεις μήνες πάλι. Τον άλλο μήνα που θα βάλω κάρτα θα το τσεκάρω και εγώ γιατί κι εγώ τα δύο από τα τρία έχω ανοίξει.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται γιατί η προσφορά ορίζει ότι πρέπει να βάζεις διαδοχικά για 3 μήνες από 5 ευρώ και κάθε μήνα σου άνοιγε απο ένα magic number. Το τελευταίο θα στο ανοίξει αν θυμάμαι καλά βάσει των όρων με 15 ευρώ. Δεν ξέρω μόνο αν πρέπει να μπουν με την μία ή διαδοχικά σε τρεις μήνες πάλι. Τον άλλο μήνα που θα βάλω κάρτα θα το τσεκάρω και εγώ γιατί κι εγώ τα δύο από τα τρία έχω ανοίξει.

Για να ανοίξει το τρίτο magic number, θα πρέπει να έχουν μπει 15 ευρώ τις τελευταίες 90 ημέρες, αλλά και να έχει γίνει μία ανανέωση (έστω και 5 ευρώ) τις τελευταίες 30 ημέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το spin&win συνεχίζει ???

Ναι, κανονικά. Μου ήρθε σήμερα μήνυμα (είχε πολλή καιρό να μου έρθει), που μου έλεγε να πάω σε ένα κατάστημα, για να δοκιμάσω την τύχη μου. Για έναν περίεργο λόγο, το μήνυμα ήρθε 5 φορές, μέσα σε λιγότερο από μία ώρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν τα χρήματα έχουν αποκτηθεί από προσφορές, ακόμα και αν είναι στο κανονικό σου υπόλοιπο δεν στέλνουν σε 54

Παράδειγμα : παλιοί διπλασιασμοί που έμπαιναν στο υπόλοιπο ή αρχικός χρόνος.

Αν όμως αγοράσεις πακέτα ομιλίας ή sms καταναλώνεται πρώτα αυτός ο χρόνος (μιλάω για παλιούς διπλασιασμούς)

Δεν ισχύει αυτό που λες, για το διπλασιασμό από την προσφορά του Πρώτου Θέματος, που ίσχυε το 2014 στην Q. Τα καταναλώνεις όπως θέλεις τα χρήματα, ελεγμένο 100%. Για άλλες παλαιότερες προσφορές δε γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ωρα ελλαδος 13:50 εριξα ξεχεστηκο τηλ στο 8005000200 {για παραπονα και βλαβες} γιατι δεν παρεχουν την δυνατοτητα twin sim στα καρτοκινητα

 

Οποιος ενδιαφερεται να παρει τηλ ξεχεστηκο μηπως και βαλουν ...την δυνατοτητα twin sim στα καρτοκινητα

 

Τους παρακαλώ, τους βρίζω τους ξεχέζω τηλεφωνικά, στα καταστήματα σε διάφορες πόλεις της Ελλάδας, στο Facebook και όπου είναι δυνατόν απο το 2007 συνεχώς μέχρι και σήμερα αλλά ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια, για καποιους μπου με ρωτησαν κατι σελιδες πιο πριν....

σημερα εβαλα 5 ευρω σε καρτα που ειχα να βαλω περιπου 11 μηνες... εχτες ειχα βαλει αλλα πεντε ευρω

τελικα εστειλα και ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ κανονικα το πακετο με τα 1500 προς όλους, παρολο που δεν το ειχα ενεργοποιησει ποτε .

μου εδωσαν και 1 γιγα ακομα ιντερνετ δωρο (νομιζα γινοταν με δεκαρα καρτα μονο)

επισης και τις δυο φορες που εβαλα από 5 ευρω, μου εδωσαν 120 προς γουιντ κιου.

ξερετε να μου πειτε, αν ΠΡΕΠΕΙ να το ενεργοποιώ κάθε μήνα το πακετο, για να μην το χασω? ή μπορω πχ ανα 3μηνο?

Link to comment
Share on other sites

Αν τα χρήματα έχουν αποκτηθεί από προσφορές, ακόμα και αν είναι στο κανονικό σου υπόλοιπο δεν στέλνουν σε 54

Παράδειγμα : παλιοί διπλασιασμοί που έμπαιναν στο υπόλοιπο ή αρχικός χρόνος.

Αν όμως αγοράσεις πακέτα ομιλίας ή sms καταναλώνεται πρώτα αυτός ο χρόνος (μιλάω για παλιούς διπλασιασμούς)

Αυτός ο αριθμός είχε πράγματι χρήματα διπλασιασμούς και τριπλασιασμούς που τους είχα πάρει πριν χρόνια, μιλάμε για ίσως και 5 χρόνια πριν, πριν καταργηθεί η μεταφορά υπολοίπου στα καρτοκινητά της wind. Από τότε που καταργήθηκε η μεταφορά σταμάτησα να βάζω κάρτα για διπλασιασμό. Το υπόλοιπο μου κάποια στιγμή είχε φτάσει κάπου στα 100 ευρώ. Μετά αγόραζα κάποια πακέτα και έβαζα και 5 ευρώ το έτος/εξάμηνο για να μην χάσω το υπόλοιπο. Είναι δυνατόν να έχει ξοδέψει από εκείνα τα 100 ευρώ πρώτα όλα τα κανονικά υπόλοιπα (ας πούμε 70 ευρώ) όποτε αγόραζα πακέτα και τώρα να έχουν μείνει μόνο οι διπλασιασμοί; Να υποθέσω ότι είναι αδύνατον να το μάθω αυτό; Αν καλέσω στη Wind θα ξέρουν να μου πουν ή μάταιος κόπος; :rolleyes: και πρέπει απλά να δεχτώ ότι χάνω 40 ευρώ; Δεν χρειάζομαι πακέτα ή οτιδήποτε από τον αριθμό αυτό, απλώς ήθελα να μηδενίσω το υπόλοιπο ξοδεύοντας το σε διαγωνισμούς και να αποσύρω την κάρτα. Ούτε καν αυτό δεν μπορώ να κάνω, κοίτα τι μπορεί να πάθει ο χρήστης καρτοκινητής wind... :mad: damn

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο αριθμός είχε πράγματι χρήματα διπλασιασμούς και τριπλασιασμούς που τους είχα πάρει πριν χρόνια, μιλάμε για ίσως και 5 χρόνια πριν, πριν καταργηθεί η μεταφορά υπολοίπου στα καρτοκινητά της wind. Από τότε που καταργήθηκε η μεταφορά σταμάτησα να βάζω κάρτα για διπλασιασμό. Το υπόλοιπο μου κάποια στιγμή είχε φτάσει κάπου στα 100 ευρώ. Μετά αγόραζα κάποια πακέτα και έβαζα και 5 ευρώ το έτος/εξάμηνο για να μην χάσω το υπόλοιπο. Είναι δυνατόν να έχει ξοδέψει από εκείνα τα 100 ευρώ πρώτα όλα τα κανονικά υπόλοιπα (ας πούμε 70 ευρώ) όποτε αγόραζα πακέτα και τώρα να έχουν μείνει μόνο οι διπλασιασμοί; Να υποθέσω ότι είναι αδύνατον να το μάθω αυτό; Αν καλέσω στη Wind θα ξέρουν να μου πουν ή μάταιος κόπος; :rolleyes: και πρέπει απλά να δεχτώ ότι χάνω 40 ευρώ; Δεν χρειάζομαι πακέτα ή οτιδήποτε από τον αριθμό αυτό, απλώς ήθελα να μηδενίσω το υπόλοιπο ξοδεύοντας το σε διαγωνισμούς και να αποσύρω την κάρτα. Ούτε καν αυτό δεν μπορώ να κάνω, κοίτα τι μπορεί να πάθει ο χρήστης καρτοκινητής wind... :mad: damn

 

 

 

Κανε κλησεις,sms χωρις πακετα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

WIND Ελλάς Ενημέρωση σχετικά με την προώθηση κλήσεων προς αριθμοδοτικούς πόρους εξωτερικού

 

18/02/2016

 

Η Εταιρεία ενημερώνει ότι από 8 Φεβρουαρίου 2016 δεν θα υποστηρίζει την υπηρεσία προώθησης κλήσεων προς αριθμοδοτικούς πόρους του εξωτερικού, παρά μόνο μετά από αίτημα του πελάτη και αποδοχή του από την Εταιρεία. Η υπηρεσία προώθησης κλήσεων προς εγχώριους αριθμοδοτικούς πόρους θα εξακολουθήσει να παρέχεται κανονικά. Η συγκεκριμένη αλλαγή αφορά όλα τα εμπορικά διαθέσιμα προϊόντα καρτοκινητής τηλεφωνίας, WIND F2G, WIND card και Q.

 

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών καρτοκινητής στο 1260 από κινητό WIND/ Q (με χρέωση 0,24€/κλήση).

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=407

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που λες, για το διπλασιασμό από την προσφορά του Πρώτου Θέματος, που ίσχυε το 2014 στην Q. Τα καταναλώνεις όπως θέλεις τα χρήματα, ελεγμένο 100%. Για άλλες παλαιότερες προσφορές δε γνωρίζω.

Μόνο που εδώ μιλάμε για τα καρτοκινητά της WIND . Αν ήθελα να αναφερθώ στην Q θα το έκανα εκεί.

 

 

Αυτός ο αριθμός είχε πράγματι χρήματα διπλασιασμούς και τριπλασιασμούς που τους είχα πάρει πριν χρόνια, μιλάμε για ίσως και 5 χρόνια πριν, πριν καταργηθεί η μεταφορά υπολοίπου στα καρτοκινητά της wind. Από τότε που καταργήθηκε η μεταφορά σταμάτησα να βάζω κάρτα για διπλασιασμό. Το υπόλοιπο μου κάποια στιγμή είχε φτάσει κάπου στα 100 ευρώ. Μετά αγόραζα κάποια πακέτα και έβαζα και 5 ευρώ το έτος/εξάμηνο για να μην χάσω το υπόλοιπο. Είναι δυνατόν να έχει ξοδέψει από εκείνα τα 100 ευρώ πρώτα όλα τα κανονικά υπόλοιπα (ας πούμε 70 ευρώ) όποτε αγόραζα πακέτα και τώρα να έχουν μείνει μόνο οι διπλασιασμοί; Να υποθέσω ότι είναι αδύνατον να το μάθω αυτό; Αν καλέσω στη Wind θα ξέρουν να μου πουν ή μάταιος κόπος; :rolleyes: και πρέπει απλά να δεχτώ ότι χάνω 40 ευρώ; Δεν χρειάζομαι πακέτα ή οτιδήποτε από τον αριθμό αυτό, απλώς ήθελα να μηδενίσω το υπόλοιπο ξοδεύοντας το σε διαγωνισμούς και να αποσύρω την κάρτα. Ούτε καν αυτό δεν μπορώ να κάνω, κοίτα τι μπορεί να πάθει ο χρήστης καρτοκινητής wind... :mad: damn

 

 

H αγορά πακέτων καταναλώνει πρώτα από τα χρήματα του παλαιού διπλασιασμού.

Αν βάλεις νέα κάρτα θα σου επιτρέψει να στείλεις μηνύματα σε 5ψηφια αλλά το παλιό υπόλοιπο πρέπει να καταναλωθεί σε πακέτα.

Με μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών θα σου πουν πόσα χρήματα έχεις ακόμα απο τους παλιούς διπλασιασμούς ( οι οποίοι αγοράζουν πακέτα αλλά δεν στέλνουν σε 5ψήφια) .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ανανέωση 10 ευρώ που έκανα μου έδωσαν τα 300 λεπτά προς όλους για δεύτερο μήνα, παρόλο που είχα αρνηθεί την αρχική προσφορά τους με τα 8 ευρώ! !!
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που εδώ μιλάμε για τα καρτοκινητά της WIND . Αν ήθελα να αναφερθώ στην Q θα το έκανα εκεί.

 

 

 

 

 

H αγορά πακέτων καταναλώνει πρώτα από τα χρήματα του παλαιού διπλασιασμού.

Αν βάλεις νέα κάρτα θα σου επιτρέψει να στείλεις μηνύματα σε 5ψηφια αλλά το παλιό υπόλοιπο πρέπει να καταναλωθεί σε πακέτα.

Με μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών θα σου πουν πόσα χρήματα έχεις ακόμα απο τους παλιούς διπλασιασμούς ( οι οποίοι αγοράζουν πακέτα αλλά δεν στέλνουν σε 5ψήφια) .

Και η Q καρτοκινητό της Wind είναι. Δε θυμάμαι να έδινε το F2G διπλασιασμό ή τριπλασιασμό. Μόνο το Momad έδινε σίγουρα, αυτό το θυμάμαι, αν και δεν το είχα ποτέ. Επίσης, η Wind card to all, έδινε και δίνει ακόμα διπλασιασμό σε όσους την έχουν (είναι μη εμπορικά διαθέσιμη), αλλά με ισχύ ένα μήνα, χωρίς αγορά πακέτων και μόνο για χρήση σε εθνικές κλήσεις, εθνικά SMS και internet daily.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ανανέωση 10 ευρώ που έκανα μου έδωσαν τα 300 λεπτά προς όλους για δεύτερο μήνα, παρόλο που είχα αρνηθεί την αρχική προσφορά τους με τα 8 ευρώ! !!

Το ίδιο έγινε και σ εμένα.

Κάλεσα να ρωτήσω γιατί δεν απενεργοποίησαν την προσφορά (όπως είχα ζητήσει νωρίτερα)

και μου απάντησαν ότι αποφάσισαν να μην μου απενεργοποιήσουν τελικά την προσφορά,

αλλά να μου την αφήσουν δωρεάν (χωρίς χρέωση)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έγινε και σ εμένα.

Κάλεσα να ρωτήσω γιατί δεν απενεργοποίησαν την προσφορά (όπως είχα ζητήσει νωρίτερα)

και μου απάντησαν ότι αποφάσισαν να μην μου απενεργοποιήσουν τελικά την προσφορά,

αλλά να μου την αφήσουν δωρεάν (χωρίς χρέωση)

 

Ρεεε παιδιά, γιατί θα μας "κουφάνουν" στη Wind:

 

Όταν μπαίνετε στο app ή στο http://www.f2g.gr σας γράφει ότι έχετε το free2all,

ή ότι "απολαμβάνετε την καλύτερη "προσφορά" της αγοράς"?

 

Αν όχι,

πώς ένώ καταργήσατε το free2all σας δίνει 300΄ όλους με 10€ κάρτα;

 

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι, ούτε θα το τεστάρω, καθώς δε θα βάλω ποτέ κάρτα πάνω από 5€ στη Wind με το σήμα που έχει και τη βαίνω προς κατάργηση.

 

Για πείτε. Εμένα δε γράφει free2all. Το κατάργησα με chat. Και δεν πρόκειται να βάλω 10€.

 

Αααα και μιλάμε για τα -5€, όχι τα 8€.

Link to comment
Share on other sites

Ρεεε παιδιά, γιατί θα μας "κουφάνουν" στη Wind:

 

Όταν μπαίνετε στο app ή στο http://www.f2g.gr σας γράφει ότι έχετε το free2all,

ή ότι "απολαμβάνετε την καλύτερη "προσφορά" της αγοράς"?

 

Αν όχι,

πώς ένώ καταργήσατε το free2all σας δίνει 300΄ όλους με 10€ κάρτα;

 

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι, ούτε θα το τεστάρω, καθώς δε θα βάλω ποτέ κάρτα πάνω από 5€ στη Wind με το σήμα που έχει και τη βαίνω προς κατάργηση.

 

Για πείτε. Εμένα δε γράφει free2all. Το κατάργησα με chat. Και δεν πρόκειται να βάλω 10€.

 

Αααα και μιλάμε για τα -5€, όχι τα 8€.

Και σε ποια θα πας? Εσύ λες, πως οι προσφορές της Wind, είναι ακριβές και ασύμφορες. Οπου αλλού και να πας, δε θα είναι πολύ ακριβότερα, λαμβάνοντας υπόψιν και το τρίμηνο που όλοι εκτός της Wind, εφαρμόζουν για το χρηματικό υπόλοιπο?

Link to comment
Share on other sites

jimmiss Sorry αν κάνω λάθος, αλλά εσύ δεν ήσουν που έλεγες ότι στα Χανιά η WIND έχει μόνο 2G στην περιοχή σου και μόνο για μια μέρα είδες 3G και το έκλεισαν πάλι? Αν ήσουν εσύ, τότε σημαίνει πως μάλλον η WIND έκανε δοκιμές και σύντομα θα ενεργοποιήσει μόνιμα τις νέες κεραίες, οπότε το σήμα ίσως φτιάξει, όπως και σε όλη την Κρήτη...

 

Από κει και πέρα, δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο γκρινιάζεις κάθε μέρα... :) Έχεις ακόμα και τη -φοβερή- προσφορά των 200 λεπτών όλους και 1GB στα 3€, που οι άλλες εταιρίες δε θα την έδιναν ούτε γι' αστείο, αλλά επιμένεις ότι η WIND είναι η πιο ακριβή και η πιο τραγική απ' όλες... Ακόμα και ενεργοποιημένη να είναι η υπηρεσία με τα 300', τόσο φοβερό είναι να σου τρώει 5€ κάθε χρόνο, από μια κάρτα που δε χρησιμοποιείς? :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...