Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το έχω κάνει.....

 

αλλα μιλάμε για λαμογια.....

 

τι ; λετε να μας χρεωσουνε και σε εμας στο free to surf 5 ευρω; εγω δεν εχω υπολοιπο στην καρτα μου αρα θα μου παει μειον;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σαβ/κυρ οχι

 

Παρε 8005000200

Χωρις χρεωση

 

Για παραπονα και βλαβες

 

Παραπονο εχεις παρε!!!

 

Έλεγα να κάνω και τα 2. Τηλέφωνο λοιπόν. Thanks!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν αριθμό με free to all με υπόλοιπο 6€, τον οποίο δεν χρησιμοποιώ ιδιαίτερα (τον δινω σε επισκέπτες από εξωτερικό 2 φορές το χρόνο)

με συμφέρει να βάλω πακέτο το Σαββατοκυριακο ώστε να μην βρει 5€ να χρεώσει?

Edited by tolisrodos
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό έγραψα!Δεν είμαι σίγουρος ότι έχει την προσφορά με τα 300!!

Στο δικό μου που είμαι σίγουρος εννοείται ότι όταν κάνω ανανέωση βάζω 10 ευρώ και εννοείται ότι έχω υπόλοιπο μέσα!!!!

 

Εάν έχεις κάνει account στην εφαρμογή του f2g στην αρχική σελίδα κάτω γράφει τα ενεργοποιημένα πακέτα. Εάν εκεί έχει το Free2all τότε έχει την προσφορά με το bonus ανανέωσης. Εάν πάλι δεν έχει account νομίζω ότι το λέει στην κλήση στο 1269 αλλά θα πρότεινα να κάνεις ανανέωση 10 ευρώ καλού κακού. Χαμένα δεν θα πάνε εφόσον βέβαια χρησιμοποιεί το νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει πακέτο ήδη!

Όλα κομπλέ!Έβαλα 5 ευρώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!

Εάν έχεις κάνει account στην εφαρμογή του f2g στην αρχική σελίδα κάτω γράφει τα ενεργοποιημένα πακέτα. Εάν εκεί έχει το Free2all τότε έχει την προσφορά με το bonus ανανέωσης. Εάν πάλι δεν έχει account νομίζω ότι το λέει στην κλήση στο 1269 αλλά θα πρότεινα να κάνεις ανανέωση 10 ευρώ καλού κακού. Χαμένα δεν θα πάνε εφόσον βέβαια χρησιμοποιεί το νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχ :lol:

 

Να πω ότι δεν το ήξερα...

 

Πριν από λίγο στο 8005000200....

 

"Οι συνδρομητές που έχουν ΚΑΙ το free2surf "ενδέχεται" να χρεωθούν το 5€, γιατί η εταιρεία λειτουργεί με προσωπικό ασφαλείας. Να καλέσετε από Δευτέρα..." Αφού θα χρεωθείτε τα 5€... Και το κερασάκι... " Η εταιρεία μπορεί να προβεί σε οποιαδήποτε αλλαγή χρεώσεων ΜΟΝΟΜΕΡΩΣ και ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ τους συνδρομητές της".

 

Καληνύχτα, Wind.. Τα τελευταία λεφτά μου είδες.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο αν στο είπε υπάλληλος ειναι εντελως ακυρο και ο ιδιος ασχετος. Υποχρεωμένοι βάση νόμου και ΕΕΤΤ να ενημερώνουν για τις αυξησεις, ενα μηνα πριν. Όπως και το εκαναν. Περιμενω να μην χρεωσουν το 5ευρο τουλάχιστον σε αυτη τη φαση στους υπολοιπους,διοτι η ανακοινωση ήταν σαφης και συγκεκριμενη. Τα περι προσωπικου ασφαλείας επισης εντελως ακυρα,με τη λογικη αυτη το προσωπικο ασφαλειας μπορει να βαλει μπουρλοτο στο κτιριο και να το κατεδαφισει. Η αποκατασταση των ζημιών θα γίνει απο Δευτερα :wacko:...πολύ θέλω να μάθω τι μανατζαραίοι είναι αυτοί που εκπαιδεύουν το προσωπικό...άν το εκπαιδεύουν.Μήπως η wind ειναι στα χέρια των υπαλλήλων της πλέον και την διοικούν οι ίδιοι?:blink: Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο αν στο είπε υπάλληλος ειναι εντελως ακυρο και ο ιδιος ασχετος. Υποχρεωμένοι βάση νόμου και ΕΕΤΤ να ενημερώνουν για τις αυξησεις, ενα μηνα πριν. Όπως και το εκαναν. Περιμενω να μην χρεωσουν το 5ευρο τουλάχιστον σε αυτη τη φαση στους υπολοιπους,διοτι η ανακοινωση ήταν σαφης και συγκεκριμενη. Τα περι προσωπικου ασφαλείας επισης εντελως ακυρα,με τη λογικη αυτη το προσωπικο ασφαλειας μπορει να βαλει μπουρλοτο στο κτιριο και να το κατεδαφισει. Η αποκατασταση των ζημιών θα γίνει απο Δευτερα :wacko:...πολύ θέλω να μάθω τι μανατζαραίοι είναι αυτοί που εκπαιδεύουν το προσωπικό...άν το εκπαιδεύουν.Μήπως η wind ειναι στα χέρια των υπαλλήλων της πλέον και την διοικούν οι ίδιοι?:blink:

 

Υπάλληλος στο τμήμα παραπόνων μου το είπε. Και εννοείται ότι ξέρω και το νόμο της ΕΕΤΤ. Γι' αυτό "τρελάθηκα". Αυτό ήταν που με πείραξε πολύ περισσότερο από το 5ευρο.

 

Ok, κάνε κάτι. Χωρίς να ακολουθήσεις κανένα σύνδεσμο από myphone, πήγαινε στο site της wind και βρες μου το τμήμα με τις ανακοινώσεις. Δε θα το βρεις. Ούτε με την αναζήτηση.

 

Είναι απλά μια τελείως Ελληνική εταιρεία, με όλα τα στραβά που συνεπάγονται.

 

Είναι "τελευταίοι και καταϊδρωμένοι" και θα κάνουν και "τσαμπουκάδες"; Επειδή έχουν και καλό σήμα;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το βρισκεις,αλλα δύσκολα.Το site ειναι γενικα χαλια,και σε πολλα σημεια outdated. Να μην αναφερω τι γινεται σε smartphone με μικρή οθόνη...

Στην μπλε στηλη εκει που λεει εταιρια, πας μετα χαμηλα στην διπλανη στηλη στις ανακοινωσεις. Προφανως το εχεις δει,το λεω για να διευκολυνω κι αλλους.

Επ'ευκαιρία ψαχνοντας βγάλαμε και είδηση

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/newsroom/deltia-tupou/deltio-tupou/?prid=721

Link to comment
Share on other sites

το βρισκεις,αλλα δύσκολα.Το site ειναι γενικα χαλια,και σε πολλα σημεια outdated. Να μην αναφερω τι γινεται σε smartphone με μικρή οθόνη...

Στην μπλε στηλη εκει που λεει εταιρια, πας μετα χαμηλα στην διπλανη στηλη στις ανακοινωσεις. Προφανως το εχεις δει,το λεω για να διευκολυνω κι αλλους.

Επ'ευκαιρία ψαχνοντας βγάλαμε και είδηση

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/newsroom/deltia-tupou/deltio-tupou/?prid=721

 

Δε βρήκα καμία τέτοια επιλογή. Από υπολογιστή μπήκα. Με τι browser μπήκες;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

firefox. Στην αριστερη μπλέ στήλη περνωντας το ποντικι ή κανοντας κλικ στο εταιρια,η διπλανη ασπρη στηλη εμφανιζει το αντιστοιχο μενου με τα εταιρικα νεα κλπ. Το μενου αυτο εχει μπαρα κυλισης προς τα κατω οπου θα βρεις τις ανακοινωσεις. Το απευθειας λινκ ειναι https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/
Link to comment
Share on other sites

Επίσης με κινητό δεν μπορώ να βαλω χρηματα με χρεωστική ....το αναδυόμενο παράθυρο όπου βάζεις τα στοιχεία σου είναι πολύ μεγάλο με αποτέλεσμα να μη βλέπω που.....είμαι με chrome.... Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε,το ιδιο παθαινω κι εγω... βαλε οτι ναναι στο πεδιο μηπως σου βγαλει tip με το τι ειναι το καθενα...το τελευταιο ειναι το email σιγουρα.Τα άλλα τα πήγαινα ψαχνοντας
Link to comment
Share on other sites

Επ'ευκαιρία ψαχνοντας βγάλαμε και είδηση

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/newsroom/deltia-tupou/deltio-tupou/?prid=721

 

Νατα:

Τα λέω εδώ και καιρό:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6557235#post6557235

Ακόμα και 2000΄ όλους και 2000ΜΒ μπορεί να αγοράζει με 10€ {μη με ρωτήσετε πάλι πού είναι αυτό το πακέτο!!!} από του χρόνου. Ή 3000΄ και 3000ΜΒ με 15€ από το 2018!

 

Εγώ 200΄ όλους με 1GB δεν παίρνω ποτέ από τη Wind με >3€.

 

2000΄ που μόνο τα 500΄προς όλους

2000ΜΒ

και με "πρόγραμμα" υποχρεωτικά -15€/μήνα...

Αααα: Και όχι για όλους.!

 

ΟΚ.....

 

Όσον αφορά το super "προσφορά" 300΄ όλους με κάρτα 10€ {ΕΕΕΕ Και με ετήσια χρέωση -5€, ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΟ}

Να μου λείπει.

 

Την έχω όποτε θέλω.

http://i67.tinypic.com/2gyc19x.png

Έστω και για 15μέρες {ΑΑΑΑ Και χωρίς ετήσιο -5€}.

 

Οι υπόλοιποι κάντε ό,τι θέλετε.

 

ΟΚ: Το "παίζω έξυπνος". Πάλι τα ίδια θα πουν κάποιοι.

ΟΚ.

 

"Αν δεν τους αναγκάσουμε,

θα μας αναγκάσουν.

Κι αν το δεχτείτε

θα το κάνω ΜΟΝΟΣ μου"..

 

ΟΚ>>>>"Super" προσφορά με ΜΟΝΟ -5€ ΕΤΗΣΙΩΣ.!!

ΟΚ: Όπως θέλετε.

Ξαναθυμίζω: Πρέπει να απαιτήσουμε "σωστά" πακέτα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

 

ΠΩΣ;;;; ΟΚ: Το "παίζω έξυπνος" θα πούνε κάποιοι!!!

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

firefox. Στην αριστερη μπλέ στήλη περνωντας το ποντικι ή κανοντας κλικ στο εταιρια,η διπλανη ασπρη στηλη εμφανιζει το αντιστοιχο μενου με τα εταιρικα νεα κλπ. Το μενου αυτο εχει μπαρα κυλισης προς τα κατω οπου θα βρεις τις ανακοινωσεις. Το απευθειας λινκ ειναι https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/

 

Με firefox και w7, δεν εμφανίστηκε ποτέ η επιλογή "ανακοινώσεις". Με Android συσκευή (5.1), εμφανίστηκε.

 

Επίσης, με συσκευή με WP8.1, όποιος επιλέξει το Menu, ανοίγει και είναι κενό. Με 10άρια δεν έχω δοκιμάσει.

 

Προσωπικά, δε με βλέπω να μένω. Κι ας έχω την προσφορά με τα 8,5€. Όχι το καλύτερο σήμα της αγοράς, ξαφνικές χρεώσεις 5€ και να μου μιλάνε με "υφάκι" στην εξ. πελ., λέγοντας κιόλας ότι μπορούν να λειτουργούν μονομερώς; Πολλά μαζεύτηκαν...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Νατα:

Τα λέω εδώ και καιρό:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6557235#post6557235

 

 

2000΄ που μόνο τα 500΄προς όλους

2000ΜΒ

και με "πρόγραμμα" υποχρεωτικά -15€/μήνα...

Αααα: Και όχι για όλους.!

 

ΟΚ.....

 

Όσον αφορά το super "προσφορά" 300΄ όλους με κάρτα 10€ {ΕΕΕΕ Και με ετήσια χρέωση -5€, ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΟ}

Να μου λείπει.

 

Την έχω όποτε θέλω.

http://i67.tinypic.com/2gyc19x.png

Έστω και για 15μέρες {ΑΑΑΑ Και χωρίς ετήσιο -5€}.

 

Οι υπόλοιποι κάντε ό,τι θέλετε.

 

ΟΚ: Το "παίζω έξυπνος". Πάλι τα ίδια θα πουν κάποιοι.

ΟΚ.

 

"Αν δεν τους αναγκάσουμε,

θα μας αναγκάσουν.

Κι αν το δεχτείτε

θα το κάνω ΜΟΝΟΣ μου"..

 

ΟΚ>>>>"Super" προσφορά με ΜΟΝΟ -5€ ΕΤΗΣΙΩΣ.!!

ΟΚ: Όπως θέλετε.

Ξαναθυμίζω: Πρέπει να απαιτήσουμε "σωστά" πακέτα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

 

ΠΩΣ;;;; ΟΚ: Το "παίζω έξυπνος" θα πούνε κάποιοι!!!

Δεν το παίζεις έξυπνος άτομο, απλώς παραπληροφορείς. Δεν υπάρχει πουθενά αυτή η δυνατότητα που αναφέρεις. Οι άλλες δύο εταιρείες, χρεώνουν 3 ευρώ νταβατζιλίκι, σε κάθε ανανέωση των 10 ευρώ, για να σου δώσουν τα 400' προς όλους. Μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου, να χάνουν οι άλλοι τις καλές προσφορές, για να μη νιώθεις κορόιδο εσύ, που δεν τις έχεις. Απαγορεύεται αυτό που κάνεις. Μπορείς να πάρεις δώρο με την ανανέωση των 10 ευρώ 300' προς όλους, έστω και για 15 μέρες? Αποκλείεται. Εγώ θέλω (και σου χρειάζεται) τον άλλο μήνα, να μη σου στείλει η Wind αποκλειστική προσφορά για 1 GB+200' προς όλους με 3 ευρώ, για να τραβάς τα μαλλιά σου, που απενεργοποίησες τη σούπερ προσφορά των 300'. Να σε δω τότε τη θα λες εδώ σ'εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Νατα:

Τα λέω εδώ και καιρό:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6557235#post6557235

 

 

2000΄ που μόνο τα 500΄προς όλους

2000ΜΒ

και με "πρόγραμμα" υποχρεωτικά -15€/μήνα...

Αααα: Και όχι για όλους.!

 

ΟΚ.....

Συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια. Πακέτο καρτοκινητού με σύνδεση. Όχι για όλους, σωστά. Για μια κοινωνική ομάδα που παραδοσιακά μπορεί να πληρώνει λιγότερα, και καλά κάνει και το προσφέρει. Παρόμοιο συμβόλαιο είχε και η Vodafone για φοιτητές με το ίδιο πάγιο και νομίζω λιγότερες παροχές. Εσύ μπορεί να θέλει να το δώσουν σε όλους με αυτήν την τιμή. Το γεγονός όμως ότι μια τέτοια κίνηση θα σκότωνε τα "κανονικά" συμβόλαια που παρέχει δεν σε απασχολεί.

 

Όσον αφορά το super "προσφορά" 300΄ όλους με κάρτα 10€ {ΕΕΕΕ Και με ετήσια χρέωση -5€, ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΟ}

Να μου λείπει.

 

Την έχω όποτε θέλω.

 

Έστω και για 15μέρες {ΑΑΑΑ Και χωρίς ετήσιο -5€}.

Ξανά συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Άλλο μια παροχή για 15 μέρες που λειτουργεί σαν τυράκι για να βάλεις κάρτα και άλλο για ένα μήνα. Αν δηλαδή μου φτάνουν τα 300' για ένα μήνα τι να το κάνω να μου τα δίνει για μισό; Τον υπόλοιπο θα κάνω αναπάντητες;

 

 

 

Ξαναθυμίζω: Πρέπει να απαιτήσουμε "σωστά" πακέτα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

 

ΠΩΣ;;;; ΟΚ: Το "παίζω έξυπνος" θα πούνε κάποιοι!!!

Δεν είναι παράλογο αυτό που σκέφτεσαι. Δυστυχώς όμως είναι ανέφικτο. Για να είχε πιθανότητες να πετύχει κάτι τέτοιο θα έπρεπε χιλιάδες κόσμου να σταματήσουν να χρησιμοποιούν το κινητό τους ώστε να πιέσουν τις εταιρείες να δώσουν πακέτα στην τιμή που θεωρείς σωστή. Οπότε προς το παρόν το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να κοιτάζει ο καθένας μας να κάνει τη δουλεά του όσο πιο οικονομικά μπορεί, αφού οι καιροί είναι δύσκολοι. Το να κλαιγόμαστε συνεχώς γράφοντας τα ίδια σεντόνια με κάθε διαφοροποίηση που δε μας αρέσει από τη Wind (και κάθε Wind), προσωπικά το βρίσκω λίγο κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Τόσα καταλαβαίνουμε.

 

Όσοι αμφισβητούν το sms που έβαλα {και καλά παραπληροφόρηση} να κλείσουμε ραντεβού να τους δείξω 10 τέτοια το τελευταίο 6μηνο.

 

Κι αν μου "κόψει" το 3€ 200΄1GB "χέστηκα".

Ειλικρινά:

Έχω "πολλές πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια" και δεν θεωρητικολογώ.

Και προτείνω σε όσους ενδιαφέρονται (αν όχι για ΟΛΟΥΣ, όπως εγώ , αν και κακώς το κάνω) για τον εαυτό τους να ακολουθήσουν το παραπάνω:

 

Έχω "πολλές πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια" και δεν θεωρητικολογώ.

Τί αλλο να πω; Δεν έχω.::!!

Αδιόρθωτος λαός.

Καλώς να μας έρθουν (τα όποια) , λοιπόν!

Κακώς τα γράφω κι εγώ: ΟΚ>.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό "μ''αρεσε":

Μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου, να χάνουν οι άλλοι τις καλές προσφορές, για να μη νιώθεις κορόιδο εσύ, που δεν τις έχεις.

 

ΟΚ: Τόσα καταλαβαίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σου επαναλαμβάνω ότι δεν διαφωνώ στη βασική ιδέα του σκεπτικού σου. Όμως αυτό που προτείνεις αυτή τη στιγμή δεν είναι δυνατόν να το ακολουθήσει κανείς. Καλώς ή κακώς, η επικοινωνία και το κινητό έχει γίνει βασική ανάγκη, δεν μπορείς να το κόψεις για να τους αναγκάσεις να σου δώσουν φθηνότερα πακέτα.

 

Όσο για το χαρακτηρισμό για το λαό μας, υπάρχουν ένα σωρό άλλα πράγματα που μπορείς να του προσάψεις για δικαιολογήσεις το "αδιόρθωτος" που η στάση απέναντι στις εταιρείες κινητής είναι από τις τελευταίες σε σημαντικότητα. Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα και βγαίνουμε πολύ off topic.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ειδοποιούμε για το ποιος με έχει καλέσει και ήμουν κατειλημμένος; Πρέπει να ενεργοποιήσω κάποια προώθηση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν το παίζεις έξυπνος άτομο, απλώς παραπληροφορείς. Δεν υπάρχει πουθενά αυτή η δυνατότητα που αναφέρεις. Οι άλλες δύο εταιρείες, χρεώνουν 3 ευρώ νταβατζιλίκι, σε κάθε ανανέωση των 10 ευρώ, για να σου δώσουν τα 400' προς όλους. Μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου, να χάνουν οι άλλοι τις καλές προσφορές, για να μη νιώθεις κορόιδο εσύ, που δεν τις έχεις. Απαγορεύεται αυτό που κάνεις. Μπορείς να πάρεις δώρο με την ανανέωση των 10 ευρώ 300' προς όλους, έστω και για 15 μέρες? Αποκλείεται. Εγώ θέλω (και σου χρειάζεται) τον άλλο μήνα, να μη σου στείλει η Wind αποκλειστική προσφορά για 1 GB+200' προς όλους με 3 ευρώ, για να τραβάς τα μαλλιά σου, που απενεργοποίησες τη σούπερ προσφορά των 300'. Να σε δω τότε τη θα λες εδώ σ'εμάς.

 

+1 δεν σημαίνει ότι αν είμαστε τυχεροί και έχουμε μια προσφορά σαν αυτή των παραπάνω 3 ευρώ (και δεν είναι σίγουρο ότι θα την δώσουν σε όλους απλά μπορεί να την καταργήσουν και αυτή) να χαθεί μια άλλη καλή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα με προσωπικούς χαρακτηρισμούς διαγράφονται στο my phone. Παρακαλώ και προειδοποιώ : μην το συνεχίζεται Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Είχα ένα ''φοιτητικό'' που είχα αγοράσει από πλανόδιο πωλητή, δεν είχα δώσει τα στοιχεία μου. Το είχα σε αχρηστία και είδα ότι το φοιτητικό χάθηκε. Τι μπορώ να κάνω τώρα που δεν είναι καν στο όνομά μου;

Αν θελήσω αλλαγή στην Q γίνεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η καλύτερη εναλλακτική, για να φύγω από το φοιτητικό;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...