Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα απο τα παλια f2g2 nομιζω με κλησεις 0.10 ανα λεπτο. Τι με συμφερει καλυτερα, αυτη η χρεωση η να ενεργοποιω με 5 ευρω τα δωρεαν προς ολους

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα απο τα παλια f2g2 nομιζω με κλησεις 0.10 ανα λεπτο. Τι με συμφερει καλυτερα, αυτη η χρεωση η να ενεργοποιω με 5 ευρω τα δωρεαν προς ολους

 

αναλόγως πόσο μιλάς, με πόσους μιλας (1 ή 100) και τι εταιρείες έχουν..

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 χρεωσεις ειναι προς ολους.

 

-Ειναι ομως 0.10 οπως το θυμαμαι ή εχει αλλαξει? Και ισχυει απο πρωτο δευτερολεπτο?

-Με 5 ευρω ποσο χρονο προς ολους παιρνεις σε απλο f2g ωστε να υπολογισω χρεωση ανα δευτερολεπτο εκει

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση στο f2g2 ειναι 0,108 ανα λεπτό με ελάχιστη χρέωση ενα λεπτό.

Με 5€ παίρνεις το πακέτο 200 λεπτα προς ολους και να γινει η αγορά online δίνει και δώρο 100' και 100 SMS προς wind-Q

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα απο τα παλια f2g2 nομιζω με κλησεις 0.10 ανα λεπτο. Τι με συμφερει καλυτερα, αυτη η χρεωση η να ενεργοποιω με 5 ευρω τα δωρεαν προς ολους

 

Επίσης μπορεις να το κάνεις Q και να έχεις 100 λεπτά με χρέωση ανα δευτ. με 3 euro

Link to comment
Share on other sites

Προς όσους έχουν κολλήσει τα mb στην εφαρμογή: Μην κάνετε αλόγιστη χρήστη, σήμερα αφαιρέθηκαν (σχεδόν) όλα τα mb που έπρεπε να αφαιρεθούν.
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει ανανέωση οχι 5 ευρω αλλα 2 ευρω μαλλον γιαυτο δεν δεχεται τα δωρα λογιν που του στελνω δεν υπαρχή αλλη εξήγηση
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει ανανέωση οχι 5 ευρω αλλα 2 ευρω μαλλον γιαυτο δεν δεχεται τα δωρα λογιν που του στελνω δεν υπαρχή αλλη εξήγηση

Πότε έκανε ανανέωση ;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο έχουν ακόμα κάρτες των 3 ευρώ ( συγκαταλέγομαι σε αυτούς). Πράγματι με την κάρτα των 3 ευρώ δεν σου δίνει τα log n win.
Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανε ανανέωση ;
τα 5 πανω απο εναμιση μηνα περιπου, και πριν 20 περιπου μερες 2 ευρω σε πακετο μορ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπορει να εχει κανει ανανέωση 2€..
σε πακετο μορ δεν το διευκρίνισα καλα
Link to comment
Share on other sites

μετά την σημερινή αναβάθμιση της εφαρμογής πλέον μπορούμε να δηλώνουμε τα magic number μέσα από την εφαρμογή.μπράβο γρήγορα το έκαναν
Link to comment
Share on other sites

τα 5 πανω απο εναμιση μηνα περιπου, και πριν 20 περιπου μερες 2 ευρω σε πακετο μορ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε πακετο μορ δεν το διευκρίνισα καλα

 

για να πάρεις τα log n win πρέπει να γίνει ανανέωση κάρτας και όχι ανανέωση πακέτου!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το μήνυμα στις ειδοποιήσεις που βγάζει μετά το update η εφαρμογή τι αφορά;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αφορα το update τα magic numbers και αλλαξε η εμφανιση και εγινε material design οπως τα θεματα του Android 5 Lolipop

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή με τις ειδοποιήσεις τι παίζει ? Μου εμφανίζει μία ειδοποίηση "Hello from Warply" και δίπλα ημερομηνία λήξης 21 Μαρτίου 2015. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Με 5€ παίρνεις το πακέτο 200 λεπτα προς ολους και να γινει η αγορά online δίνει και δώρο 100' και 100 SMS προς wind-Q

 

Επίσης μπορεις να το κάνεις Q και να έχεις 100 λεπτά με χρέωση ανα δευτ. με 3 euro

 

Και τα δύο αυτα ειναι πολύ δυνατα, εξαρταται απο κει και περα αν κανεις συντομες κλησεις η κλησεις των 3 λεπτων και ανω για να δεις τι σε συμφέρει

Edited by Vasileios
Μορφοποίηση παραπομπών
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή με τις ειδοποιήσεις τι παίζει ? Μου εμφανίζει μία ειδοποίηση "Hello from Warply" και δίπλα ημερομηνία λήξης 21 Μαρτίου 2015. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

 

Την είδα και εγώ την ειδοποίηση, αλλά δεν κατάλαβα τίποτα...

Ξέρει κάποιος τι είναι ???

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή με τις ειδοποιήσεις τι παίζει ? Μου εμφανίζει μία ειδοποίηση "Hello from Warply" και δίπλα ημερομηνία λήξης 21 Μαρτίου 2015. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

 

και σε μένα το βγάζει.:worry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Την είδα και εγώ την ειδοποίηση, αλλά δεν κατάλαβα τίποτα...

Ξέρει κάποιος τι είναι ???

 

Υποθέτω ότι σχετίζεται με αυτό εδώ: http://www.startup.gr/index.php?about=89&id=3956

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

για να πάρεις τα log n win πρέπει να γίνει ανανέωση κάρτας και όχι ανανέωση πακέτου!!!
αρα δεν πρεπει να βαζουμε πανω απο 5 ευρω καθε μηνα και να παίρνουμε τα λογιν
Link to comment
Share on other sites

αρα δεν πρεπει να βαζουμε πανω απο 5 ευρω καθε μηνα και να παίρνουμε τα λογιν

 

ΠΡΕΠΕΙ (χωρίς δεν) να βάζεις πάνω από 5€ ενιαία ανανέωση (δεν ξέρω αν ισχύει αθροιστικά, όποιος έχει ακόμα κάρτες των 3€, ας το επιβεβαιώσει).

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αθροιστικά , δηλαδή με δύο κάρτες των 3 ευρώ πέρνεις τα Log n Win
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...