Jump to content

Χρήση του Opera Mini και Internet στο PC μέσω Wind Plus Non-Stop (gwap)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως το  

560 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως το

    • Ναι, συμφέρει πάρα πολύ
      489
    • Όχι, 3,49€/μήνα είναι πολλά
      29
    • Δεν είμαι συνδρομητής WIND και δεν με ενδιαφέρει .
      42


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η χρέωση της υπηρεσίας έγινε 4€ και μπήκε όριο 40ΜΒ....

 

Αλλά τουλάχιστον, μετά το όριο των 40MBs, πουλάει τα δεδομένα στην... ορθολογική τιμή των 1.200 (χιλίων διακοσίων!) ευρώ ανά 100Megabytes! :w00t:

 

Είναι για το φρενοκομείο οι άνθρωποι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τουλάχιστον, μετά το όριο των 40MBs, πουλάει τα δεδομένα στην... ορθολογική τιμή των 1.200 (χιλίων διακοσίων!) ευρώ ανά 100Megabytes! :w00t:

 

Είναι για το φρενοκομείο οι άνθρωποι. :p

 

δηλαδι ειναι σιγουρο οτι αλαξαν οι χρεωσεις αμα ειναι ετσι το πουλο στη γουιντ 40mb εχουν και οι αλλοι..και με καλυτερο δυκτιο παντος θα χασει τους μισους πελατες της η γουιντ με αυτη την κινηση

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κοροιευομαστε?Που τα λεει αυτα?Στο σαιτ του πλας ακομα 3.49 και απεριοριστο λεει.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... Πάει και αυτό:(. Παρακαλώ την διαχείριση να κλειδωθεί το θεμα και να γράψετε στο πρώτο ποστ τον λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Απο 20 Οκτώβρη οσοι εχουν κινητο με πληκτρο για γρηγορη προσβαση στο Διαδικτυο ας το ξηλωσουν :D:D:D:D:D:D
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια το ιντερνετ λεει πως εχει 40 δωρεαν και μετα χρεωση,το plus παραμενει απεριοριστο.

Η υπηρεσία παρέχει απεριόριστη πλοήγηση στο WIND Plus καθώς και 40 ΜΒytes για ελεύθερη πλοήγηση στο Internet μέσω GPRS WAP. Η χρέωση, πέραν του μηνιαίου ορίου των 40 ΜΒytes, για χρήση εκτός περιβάλλοντος «WIND Plus», ορίζεται σε 0,0119 € ανά kbyte.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα θα πάει στα σκουπίδια. Αλλά πριν πάει θα συνδεθώ από τον υπολογιστή με το προφίλ gint να φτάσω την κάρτα -100 ευρώ ή όσο μεγαλύτερη χρέωση γίνετε. Και εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κλειδωθεί το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κιόλας αλλά.... Ποιος χέ****ε για το plus? Όλοι για mobile internet το χρησιμοποιούσαν, και τώρα πάει......
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια το ιντερνετ λεει πως εχει 40 δωρεαν και μετα χρεωση,το plus παραμενει απεριοριστο.

 

οτι κανει η βοντα και η κοσμοτε δηλαδι..ποσοι να ειμαστε στην γουιντ μονο γιαυτη την υπηρεσια? ας την κοψουμε ολοι να δει.. η γουντ μπας και βαλει μυαλο

Link to comment
Share on other sites

οτι κανει η βοντα και η κοσμοτε δηλαδι..ποσοι να ειμαστε στην γουιντ μονο γιαυτη την υπηρεσια? ας την κοψουμε ολοι να δει.. η γουντ μπας και βαλει μυαλο

 

Μα δεν την κοβει ρε παιδια διαβαστε τι λεει επιτελους.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν την κοβει ρε παιδια διαβαστε τι λεει επιτελους.

 

απο τη στιγμη που βαζει το οριο 40mb εκτος περιβαλον πλας την κοβει κανονικα τι να το κανω το απεριοριστο πλας το θεμα ειναι εκτος πλας τη γινετε

Link to comment
Share on other sites

OΠOTE ποιο το όφελος να μείνω στην εταιρία μιας και μου χρησίμευε μόνο για ίντερνετ;
Link to comment
Share on other sites

σαν plus τι εννοετιαι?Το portal?Εγω καταλαβαινω πως οπως ειναι τωρα θα παραμεινει και θα εχει και 40 για το κανονικο ιντερνετ,(οχι αυτο δλδ μεσω προξυ και πορτ 80)

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να γίνει ξανά δημοσκόπηση με τα νέα δεδομένα και να κάνουμε σύγκριση δημοσκοπήσεων.
Link to comment
Share on other sites

η ολη μα@@@α γινετε με το οριο.. ενταξει ας αυξησουν το ποσο του μηνα αλλα το οριο τι το θελουν. για να δουμε αμα δουν τους συνδρομητες και τα κερδοι να εξαφανιζοντε τι θα κανουν ολοι μας μεναμε στη γουντ για το ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

...Και εγώ ψάχνω για μόντεμ.......

Δεν θα χαραμίσω το σάλιο μου ούτε για να τους φτύσω :mad:

 

Κάντο 5ευρώ, κάντο 10+ δεν με πειράζει, αυτό το γ***μένο το όριο τι το βάζεις?

 

Μη μου πει κανένας μα και μου γιατί DSL δεν έχει έρθει στην περιοχή μου(όπως και σε πολλές περιοχές ακόμα), μόνο αυτό είχα και ψιλοβολευόμουν.

Να πεις κατέβαζα πολλά? Πως? Με 1mb περιορισμό και με gprs?

 

Πάμε στην pstn πάλι... Αντε, θα βαράει 100άρια ο λογαριασμός του ΟΤΕ πάλι...

 

@6230i εφαρμογές δεν έχω βάλει και έτσι δεν ξέρω. Ο browser του κινητού πάντως μπαίνει κανονικα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Να γίνει παρακαλώ reset της δημοσκόπησης να αρχίσει το μαύρισμα προς τη WIND:O

OΡΙΟ 40ΜΒ=ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ:!:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από την μια λογικό ήταν κάποια στιγμή να άλλαζε αυτή η κατάσταση. Για όσους έχουν παρακολουθήσει το θέμα από την αρχή, κάποια στιγμή έγινε μια έκρηξη από νέους χρήστες που έκαναν κατάχρηση της υπηρεσίας.

 

Από την άλλη η νέα υπηρεσία είναι γελοία. Προσωπικά θα το κόψω άμεσα όπως και όλοι όσοι τους έχω προτείνει να το χρησιμοποιήσουν. Ως μέτρο σύγκρισης πάρτε τι κάνει η o2 στην Αγγλία (Μια από τις πιο αυστηρές εταιρίες και αρκετά ακριβή νομίζω). Με £7.50 το μήνα (λογικό ποσό αν αναλογιστούμε και τις διαφορές μισθών με Ελλάδα) σου δίνει απεριόριστα παρόμοια υπηρεσία με το plus και χωρίς αργά proxies και αηδίες. Έχει και καλά ένα fair use στα 200mb Το οποίο στην ουσία ενεργοποιείτε μόνο αν το ξεσκίσεις.

 

Αν γίνει αυτή η αλλαγή θέλω και εγώ να πάρω πίσω τη ψήφο μου. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

y4
Link to comment
Share on other sites

Από την μια λογικό ήταν κάποια στιγμή να άλλαζε αυτή η κατάσταση. Για όσους έχουν παρακολουθήσει το θέμα από την αρχή, κάποια στιγμή έγινε μια έκρηξη από νέους χρήστες που έκαναν κατάχρηση της υπηρεσίας.

 

Από την άλλη η νέα υπηρεσία είναι γελοία. Προσωπικά θα το κόψω άμεσα όπως και όλοι όσοι τους έχω προτείνει να το χρησιμοποιήσουν. Ως μέτρο σύγκρισης πάρτε τι κάνει η o2 στην Αγγλία (Μια από τις πιο αυστηρές εταιρίες και αρκετά ακριβή νομίζω). Με £7.50 το μήνα (λογικό ποσό αν αναλογιστούμε και τις διαφορές μισθών με Ελλάδα) σου δίνει απεριόριστα παρόμοια υπηρεσία με το plus και χωρίς αργά proxies και αηδίες. Έχει και καλά ένα fair use στα 200mb Το οποίο στην ουσία ενεργοποιείτε μόνο αν το ξεσκίσεις.

 

Αν γίνει αυτή η αλλαγή θέλω και εγώ να πάρω πίσω τη ψήφο μου. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

 

Να τέτοια ακούω και τρελένομαι. Τι κατάχρηση δηλαδή μπορεί να γίνει σε υπηρεσία με 1mb περιορισμό στο dl;;; Να κατεβάζω αρχεία του 1mb όλη μέρα....Άντε γιατί ο καθένας ότι θέλει λέει....

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να τέτοια ακούω και τρελένομαι. Τι κατάχρηση δηλαδή μπορεί να γίνει σε υπηρεσία με 1mb περιορισμό στο dl;;; Να κατεβάζω αρχεία του 1mb όλη μέρα....Άντε γιατί ο καθένας ότι θέλει λέει....

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!!!

 

Να γίνει παρακαλώ reset της δημοσκόπησης να αρχίσει το μαύρισμα προς τη WIND:O

OΡΙΟ 40ΜΒ=ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ:!:

 

Προτείνω να γίνει ξανά δημοσκόπηση με τα νέα δεδομένα και να κάνουμε σύγκριση δημοσκοπήσεων.

 

Κρίμα... Πάει και αυτό:(. Παρακαλώ την διαχείριση να κλειδωθεί το θεμα και να γράψετε στο πρώτο ποστ τον λόγο.

 

Τα παρόν κλειδώνεται αφού το απεριόριστο wap φτάνει πια στο τέλος του...

Μπορεί όποιος επιθυμεί να ανοίξει νέο θέμα με νέα δημοσκόπηση, με τα νέα πλέον δεδομένα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...