Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγορά νέας κάρτας σύνδεσης, κλασσικά δεν υπήρχε frog, προμηθεύτηκα WHAT'S UP,

Έστειλα αλπακ και μου εμφανίζει 10€ για βάτραχο 0€ για κοσμοτε, σταμάτησα εκεί.

Αργότερα, σκέφτομαι δε το κάνεις κοσμοτε να δεις τι θα γίνει; ως δια μαγείας από κοσμοτε σε βάτραχο μου εμφανίζει 3€.

Σίγουρα το ξέρατε, σίγουρα έχει αναφερθεί ξανά (αλλιώς πως το σκέφτηκα;).

Θεώρησα καλό όμως να το γράψω, ίσως κάποιος σαν εμένα γλυτώσει 7€.

Τα 10 € της αρχικής αγοράς όλα στην κάρτα. Από την αρχή.

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή στη Frog να ενεργοποιείται κάθε μήνα αυτόματα το πακέτο ομιλίας;

 

Με ενδιαφέρει το "60’ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 3,02€" για τον πατέρα μου και είναι δύσκολο μεγάλος άνθρωπος κάθε μήνα να θυμάται να κάνει ενεργοποίηση. Γίνεται αυτόματα;;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή στη Frog να ενεργοποιείται κάθε μήνα αυτόματα το πακέτο ομιλίας;

 

Με ενδιαφέρει το "60’ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 3,02€" για τον πατέρα μου και είναι δύσκολο μεγάλος άνθρωπος κάθε μήνα να θυμάται να κάνει ενεργοποίηση. Γίνεται αυτόματα;;;

 

Μπορείς να το κάνεις εσύ αυτο μέσω της εφαρμογής απ το δικό σου κινητό. Αρκεί βεβαία να θυμάσαι εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εάν αγοράσω το πακέτο των 60 λεπτών προς όλους σε εβδομάδα 2πλασιασμου και πριν λήξει αγοράσω ξανά το ίδιο πακέτο, αλλά ΟΧΙ σε εβδομάδα 2πλασιασμού, θα μεταφερθούν ολα τα υπόλοιπα λεπτά ομιλιας μαζι σε νεα ημερομηνία λήξης; Edited by eksixaraktires
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εάν αγοράσω το πακέτο των 60 λεπτών προς όλους σε εβδομάδα 2πλασιασμου και πριν λήξει αγοράσω ξανά το ίδιο πακέτο, αλλά ΟΧΙ σε εβδομάδα 2πλασιασμού, θα μεταφερθούν ολα τα υπόλοιπα λεπτά ομιλιας μαζι σε νεα ημερομηνία λήξης;

 

Ναι οποτε και να πάρεις πακέτο πριν την λήξη τότε μεταφέρονται

Αν το πάρεις και σε εβδομάδα διπλασιασμού ακόμα καλύτερα αφού παίρνεις και το δώρο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι οποτε και να πάρεις πακέτο πριν την λήξη τότε μεταφέρονται

Αν το πάρεις και σε εβδομάδα διπλασιασμού ακόμα καλύτερα αφού παίρνεις και το δώρο

Πολύ ωραία, ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν ξέρει κανείς, το frog στελνει μηνυμα αν τελειώσουν τα λεπτά του πακέτου 60'? Επίσης στέλνει μήνυμα πριν λήξει το υπάρχον πακέτο των 60' - προσωπικά δεν έχω λάβει γιατί το ανανεώνω νωρίς το πρωι - έχει λάβει κανείς τέτοιο μήνυμα;

 

ΠΡΟΣΘΗΚΗ: Αν έχετε cosmokarta/whatsup και θέλετε να το κάνετε frog αυτή τη στιγμή σας ζητάει 10 ευρώ με το ΑΛΠΑΚ. Ακόμα λειτουργεί το κόλπο, το έκανα μόλις τώρα στο κινητό της γυναίκας μου. cosmokarta > ΑΛΠΑΚ για να γίνει whatsup > ΑΛΠΑΚ για να γίνει frog ζητάει 3 ευρώ! Το αντίστοιχο είχε κάνει ένας χρήστης εδώ που είχε whatsup και πάλι του ζητούσε 10 ευρώ, έκανε whatsup > ΑΛΠΑΚ για να γίνει cosmokarta > ΑΛΠΑΚ για να γίνει frog με 3 ευρώ! Όσοι ενδιαφέρεστε κάντε το πριν το διορθώσουν!

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Έχω κοσμοκαρτα αν το κάνω wup τα λεπτά ομιλίας που έχω από προσφορά θα παραμείνουν η θα χαθούν;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κοσμοκαρτα αν το κάνω wup τα λεπτά ομιλίας που έχω από προσφορά θα παραμείνουν η θα χαθούν;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόνο τα ΜΒ και υπόλοιπο ευρώ παραμένουν, τα λεπτά και τα αυτόματα πακέτα και οι ειδικές παροχές (πχ 0.02e/1 λεπτό) χάνονται (για SMS δε ξέρω ποτέ δεν είχα πακέτο).

Link to comment
Share on other sites

Έκανα update το app της cosmote και μόλις το άνοιξα μου έβγαλε ένα μήνυμα για κάτι MB ή GB δώρο και έπρεπε να κλικάρω εκεί και για τα πάρω. Όμως εγώ σκότωσα το app πριν τα πάρω τα GB και μετά όταν το ξανα-άνοιξα δεν μου ξαναέβγαλε το μήνυμα. Πώς μπορώ να τα πάρω αυτά τα GB τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα update το app της cosmote και μόλις το άνοιξα μου έβγαλε ένα μήνυμα για κάτι MB ή GB δώρο και έπρεπε να κλικάρω εκεί και για τα πάρω. Όμως εγώ σκότωσα το app πριν τα πάρω τα GB και μετά όταν το ξανα-άνοιξα δεν μου ξαναέβγαλε το μήνυμα. Πώς μπορώ να τα πάρω αυτά τα GB τώρα;

 

όχι. πέταξε το πουλάκι:(

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να "σκοτώνεις" και να ξανανανοίγεις την εφαρμογή. Αν δεν δουλεψει,η επόμενη δοκιμη που μπορεί να γίνει να απεγκαταστησεις και να ξανα-εγκαταστήσεις την εφαρμογή. Εφόσον δεν ελαβες το μπόνους σε κάποιο νούμερο υπάρχει πιθανότητα να το ξαναδώσει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει έρθει μήνυμα. Ισχύει το 60+60 από σήμερα?

 

Ούτε σε μένα ήρθε σχετικό μήνυμα. Παράξενο.

 

Τελικά μου ήρθε μήνυμα μόλις τώρα. Ισχύει κανονικά

Edited by kerber
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε διπλασιασμό αυτή την βδομάδα.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο διπλασιασμός ισχύει μόνο στα λεπτά ομιλίας?

 

Mi 8 Power be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει προσφορά 5gb 5€

Μου το εμφάνισε πριν στην εφαρμογή

 

Σε όλα τα cosmote. Δυστυχώς διάρκεια 15 μέρες όμως.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα cosmote. Δυστυχώς διάρκεια 15 μέρες όμως.

 

Ανάλογα με τις ανάγκες του καθένα. Εγω θελω σχεδόν 3gb/εβδομαδα, οπότε για μένα είναι "ευτυχώς" 1gb/1€

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...