Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά είχα προσφορά μόνο για σένα για να βάλω το πακέτο combo 600 με 6 ευρώ αντί 8.5.

Το έκανα που λέτε και μου μπήκαν περίπου 17.500 λεπτά προς όλους και προς cu και 1000000 sms προς όλους και προς cu..

Μόνο τα mb μπήκαν νορμάλ.

Τι στο καλό έγινε???

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι από τα κουφά της vodafone.. εγώ προχθές άλλαξα την κάρτα και την έβαλα στο άλλο μου κινητό. Ξαφνικά βλέπω ότι άλλαξε το νούμερό μου και μετατράπηκε σε φοιτητικό και είχα κάμποσα λεπτά και mb!! Η ίδια σιμ αλλά το νούμερο ήταν ένα τελείως άσχετο με πολλά λεπτά και mb! Δυστυχώς μετά από μία επανεκκίνηση επανήλθε το κανονικό μου νούμερο

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι από τα κουφά της vodafone.. εγώ προχθές άλλαξα την κάρτα και την έβαλα στο άλλο μου κινητό. Ξαφνικά βλέπω ότι άλλαξε το νούμερό μου και μετατράπηκε σε φοιτητικό και είχα κάμποσα λεπτά και mb!! Η ίδια σιμ αλλά το νούμερο ήταν ένα τελείως άσχετο με πολλά λεπτά και mb! Δυστυχώς μετά από μία επανεκκίνηση επανήλθε το κανονικό μου νούμερο

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα και μετά από επανεκκίνηση έχουν μείνει ίδια δεν άλλαξε τπτ.

Δεν δοκίμασα να την βάλω σε άλλη συσκευή..

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είσαι! Λογικά θεωρώ το πως θα πάει το πράγμα θα φανεί στην ανανέωση του επόμενου μήνα. Αν σου προσθέσει τα λεπτά σε κανονικά νούμερα ή συνεχίσει σε αυτά που σου έδωσε τώρα
Link to comment
Share on other sites

έχει συμβεί και σε έναν φίλο μου αυτό μξε το 1.013.000 SMS και 17.500 λεπτά τα οποία πρακτικά είναι άχρηστα και έπρεπε να βάζει το ίδιο πακέτο για να διατηρηθούν αλλά χωρίς προσφορά. Τα άφησε να λήξουν . Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

ποσα λεπτα δηλαδη?οσα κοστιζει ενα sms για παραδειγμα? υπαρχουν spyware εφαρμογες η κανονικες που μπορουν να στελνουν sms χωρις να το καταλαβαινει ο χρηστης
Αυτό σκέφτηκα και εγώ

Όσο ένα sms

,20-30 cents

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ενώνονται , και αν πάρεις το 2gb της εβδομάδας ενώνεται με το 1.2 του μήνα

Μαλλον κατι θα αλλαξε τοτε.

Εχω υπολοιπο απο 1,2γιγα και εβαλα 2γιγα αλλά το 2γιγα το δειχνει ξεχωριστα (να ληγει νωριτερα) και το υπολοιπο του 1,2γιγα αργοτερα. Και τα 2 ειναι μπονους ανανεωσης 100%.

Link to comment
Share on other sites

Στο vodafone international τι bonus σου δινει με καθε ανανεωση;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα προσφορά μόνο για σένα για να βάλω το πακέτο combo 600 με 6 ευρώ αντί 8.5.

Το έκανα που λέτε και μου μπήκαν περίπου 17.500 λεπτά προς όλους και προς cu και 1000000 sms προς όλους και προς cu..

Μόνο τα mb μπήκαν νορμάλ.

Τι στο καλό έγινε???

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Έγινε και σε μένα, με την ίδια προσφορά! Μάλλον έγινε μπέρδεμα, και αντί για 300 λεπτά σου βάζουν 300 ώρες (300χ60 = 17.776 λεπτά περίπου;; λέω τώρα, δεν ξέρω γιατί όχι ας πούμε ακριβώς 18.000). Εντωμεταξύ ισχύουν κανονικά! Ξόδεψα πάνω από 300 λεπτά προς όλους και δεν χρεώθηκα επιπλέον.

 

Πάντως η πιο χρήσιμη προσφορά ήταν με 3 ευρώ 1000 λεπτά προς όλους. Κρίμα που σταμάτησε, σκεφτόμουν από 2ο αριθμό που έχω το CU να το κάνω πρώτο, αλλά πλέον γιοκ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ειχα ρωτησει ειχα λαβει αυτην την απαντηση "Για να προστεθούν χρειάζεται να ενεργοποιείς το ίδιο bonus ή πακέτο αντίστοιχα"

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε τα δύο CU Shake

Τα 199 είναι τα υπόλοιπα από το 1,2gb/μηνα και το 1,85 από το 2gb/7 ημέρες

 

Δεν γνωρίζω αν ενώνονται, αλλά ποιο ενεργοποίησες πρώτο, το μηνιαίο ή το εβδομαδιαίο?

Link to comment
Share on other sites

Το μηνιαιο

 

Μπορεί να λέω και βλακείες αλλά παίζει να ήθελε το εβδομαδιαίο πρώτα και μετά το μηνιαίο.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 ειναι μπονους ανανεωσης 100%.
Οι ανανεώσεις αυτές έχουν γίνει με τον ίδιο τρόπο, δηλαδή για παράδειγμα και οι δύο με χρήση κάρτας;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Οι ανανεώσεις αυτές έχουν γίνει με τον ίδιο τρόπο, δηλαδή για παράδειγμα και οι δύο με χρήση κάρτας;

Ονλαιν ανανεώσεις 10€ με την ίδια χρεωστική και οι 2

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 1γιγα με 1.000 κρυστάλλους, αλλά δεν φαίνεται πουθενά στο CU app

 

Δεν φαίνονται όχι, ούτε στο mycu.

Δοκίμασε να στείλεις sms, y στο 1252.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 1γιγα με 1.000 κρυστάλλους, αλλά δεν φαίνεται πουθενά στο CU app

 

 

 

τα χεις κανονικα απλα δεν τα διχνει..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η φορητότητα σε cu είναι δωρεάν???

Πληρώνω μόνο 10€ την κάρτα ανανέωσης????

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...