Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην αρχική πάνω πάνω στο βγάζει αν έχεις shake. Αλλιώς δοκίμασε να κουνήσεις το κινητό σου ενώ είσαι στην αρχική.

 

 

 

bugακια της voda λογικα τοτε..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα πότε έβαλες;

 

 

 

Εχει καποιες μερες αλλα ειχα κανει το shake :P

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο vodafone you, δινει δωρα τα pass οπως στο DIY ή πρεπει να τα πληρωσεις;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο vodafone you, δινει δωρα τα pass οπως στο DIY ή πρεπει να τα πληρωσεις;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δίνει το social pass αν ο συνδυασμός σου είναι πάνω από 9,99€
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν 3gb για το ΠΣΚ 20-22 Σεπτεμβρίου κ για το ΠΣΚ 27-29 Σεπτεμβρίου! Καλέστε 1252 ή μπείτε στην εφαρμογή της Vodafone!

 

Ευχαριστούμε

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν 3gb για το ΠΣΚ 20-22 Σεπτεμβρίου κ για το ΠΣΚ 27-29 Σεπτεμβρίου! Καλέστε 1252 ή μπείτε στην εφαρμογή της Vodafone!

Ευχαριστούμε!

Αν κατάλαβα καλά, κάνοντας τώρα ενεργοποίηση θα ισχύει και για τα 2 επόμενα Σαββατοκύριακα;

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Ποιά πακέτα για πολύ YouTube εχουν τα καρτοκινητα της βονταφον; Στο Whats Up έδωσα 15€ για απεριόριστο YouTube και μου τρώει από το γενικής χρήσης υπόλοιπο.
Link to comment
Share on other sites

Ποιά πακέτα για πολύ YouTube εχουν τα καρτοκινητα της βονταφον; Στο Whats Up έδωσα 15€ για απεριόριστο YouTube και μου τρώει από το γενικής χρήσης υπόλοιπο.

 

Καλησπέρα,

 

Να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών.

 

Το Vodafone CU έχει τα παρακάτω για χρήση YouTube:

 

1.)https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/open-voice-video-30/

 

2.)https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/video-music-pass/

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ποιά πακέτα για πολύ YouTube εχουν τα καρτοκινητα της βονταφον; Στο Whats Up έδωσα 15€ για απεριόριστο YouTube και μου τρώει από το γενικής χρήσης υπόλοιπο.
Επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών. Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και μετά από επικοινωνία μαζί τους λύθηκε σε λίγες ώρες. για κάποιο περίεργο λόγο είναι η τέταρτη φορά μέσα στο τελευταίο τετράμηνο που το πακέτο ξαφνικά αρχίζει να τρώει από τα γενικής χρήσης. On topic...δεν υπάρχει κάτι ανάλογο στην vodafone δυστυχώς πέρα από τα εβδομαδιαία πακέτα που δίνουν 6 GB με 2 ευρώ

δηλαδή αν βάλεις 15 ευρώ όσο δηλαδή και το unlimited της cosmote μπορείς να πάρεις 7 πακέτα δηλαδή σύνολο 42 GB. Και ενεργοποιώντας το επόμενο πακέτο πριν λήξει το προηγούμενο μεταφέρει ότι megabyte περίσσεψε για μία εβδομάδα μετά.

Επίσης το μείον της vodafone σε σχέση με της cosmote είναι ότι δυστυχώς ακόμη και αν έχεις GB διαθέσιμα στο πακέτο σου, από 0400πμ μέχρι 0359πμ της επόμενης μέρας έχεις μόνο 3gb διαθέσιμα προς χρήση

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Για να στειλω SMS πρεπει το υπολοιπο να ειναι πανω απο 0;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρεώσιμο δεν είναι το sms; Ή εννοείς ότι έχεις πακέτο που περιλαμβάνει sms και μηδέν υπόλοιπο;

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Για να στειλω SMS πρεπει το υπολοιπο να ειναι πανω απο 0;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλημέρα,

 

Νομίζω να μην είναι μείον.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Για να στειλω SMS πρεπει το υπολοιπο να ειναι πανω απο 0;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Πρέπει να έχεις 1 σέντ περισσότερο απο την αξία του sms

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και η βονταφον έχει μπόνους ονλαιν ανανέωσης 2γιγα για 7 μέρες και 1,2γιγα για εναν μήνα, σωστά; Προστίθενται και τα δύο μπόνους εαν βάλω 2 10αρες και λήγουν σε εναν μηνα, όπως κάνει η κοσμοτε;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και η βονταφον έχει μπόνους ονλαιν ανανέωσης 2γιγα για 7 μέρες και 1,2γιγα για εναν μήνα, σωστά; Προστίθενται και τα δύο μπόνους εαν βάλω 2 10αρες και λήγουν σε εναν μηνα, όπως κάνει η κοσμοτε;

 

ναι αυτο αφορα το cu με το cu shake και ισχυει κανονικα αυτο που λες , αρκει να το κανεις πριν την ληξη του προηγουμενου cu shake!

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο αφορα το cu με το cu shake και ισχυει κανονικα αυτο που λες , αρκει να το κανεις πριν την ληξη του προηγουμενου cu shake!

Το Cu shake είναι το αντίστοιχο του Reload it ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε ποιο νούμερο στέλνουμε ώστε όταν δεν έχουμε mb να χρεώνει 0.2€/mb και όχι εφάπαξ 2€?
Link to comment
Share on other sites

Έχει όριο στα 6€ από ότι λέει.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενα shake με 1200mb για 1 μηνα, και ενα με 2GB για 1 εβδομαδα, αν ενεργοποιηθουν το ενα μετα το αλλο, γινονται ενα ή θελει να ειναι το ιδιο shake?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενα shake με 1200mb για 1 μηνα, και ενα με 2GB για 1 εβδομαδα, αν ενεργοποιηθουν το ενα μετα το αλλο, γινονται ενα ή θελει να ειναι το ιδιο shake?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

πως γινεται να ενεργοποιηθουνε 2 shake ; μονο με ανανεωσεις απο 20 ευρω και αν δεν υπαρχουνε αυτα ;.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...