Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ. Τον έχω δεύτερο αριθμό και ψάχνομαι ακόμα με τα πακέτα και τις προσφορές.

 

τι ηλικια εχεις ; εισαι εως 30 χρονων;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Με παιρνουν τηλεφωνο για να μετατρεψω το cu σε καρτοπρογραμμα με 600 προς βοντα, 300 προς υπολοιπους, 100 μηνυματα και 1 γβ το μηνα με 12,3€.

Τι γνωμη εχετε ;

Παντως ειναι παρα πολυ πιεστικοι για την ενεργοποιηση αμεσα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα 10€ ηλεκτρονικά παίρνεις 1200mb από το shake, και ύστερα ξοδεύεις τα 8,5€ για το παρακάτω πακέτο(το οποίο αν ενεργοποιηθεί ξανά πριν τη λήξη του μεταφέρει ότι δεν έχει καταναλωθεί και στον επόμενο μήνα). Αυτό που σου προτείνουν συμφέρει ίσως μόνο αν σε καλύπτει και χρειάζεσαι παραπάνω λεπτά προς vodafone.

989caeb0ada189d2f3e8e867b9fd369c.jpg

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

2106702000 είναι το τηλέφωνο για την εξυπηρέτηση.

 

Ευχαριστώ πολύ. Ξέρεις μήπως εαν χρειαζεται να στειλω σμσ καπου για να εχω 4g;

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια απορία : πως μπορώ να κάνω ανανέωση με χρεωστική στο σαιτ χωρίς να μπω στο myaccount;

 

 

 

στο site εχω την εντυπωση πως δεν γινεται, αλλα σιγουρα αμα μπεις με 4G μεσω του app.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται χωρίς login, μπορείς να μπεις στο My Vodafone ή στο My CU και από τον υπολογιστή. Αλλιώς γίνεται μέσα από την εφαρμογή, χωρίς login ανοίγοντας τα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

γνωριζετε αν ισχυει αυτο που μου ειπαν στο καταστημα οτι απο αρχες Νοεμβριου η ελαχιστη ανανεωση θα παει στα 15€; (φανταζομαι απο το καταστημα)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aν οχι απο τον Νοέμβριο κάποια στιγμή θα πάει τόσο. Δεν παιζει να μεινουν για παντα στα 12..
Link to comment
Share on other sites

Ουδείς γνωρίζει με βεβαιότητα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν γνωρίζει με βεβαιότητα αλλά το μόνο βέβαιο είναι ότι κάθε χρόνο κάνουν αυξήσεις

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Γνωρίζει κανείς ποιο τηλέφωνο μπορώ να καλέσω απο CU δωρεάν για να δώσω μία βλάβη σε κεραία κινητής;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Το κάλεσα αλλά η ηχογραφημένες οδηγίες μου έδιναν επιλογή για Vodafone TV μόνο ή να καλέσω 13830 που έχει χρέωση. Ευτυχώς στο αντίστοιχο τμήμα της συνεργάτιδας μίλησα με το τεχνικό τμήμα και ενημέρωσα εκεί για την βλάβη. Πάλι καλά που έχουν συνεκμετάλλευση κεραίας στο χωριό μας. Πάντως απαράδεκτη η Vodafone να σου δίνει υποτίθεται δωρεάν τηλέφωνο επικοινωνίας για βλάβες ή παράπονα και να μην μπορείς να κάνεις την δουλειά σου...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αν πληκτρολογήσεις τον αριθμό του κινητού σου βγάζει επιλογές για κινητή. Μήπως δεν κατάλαβε το σύστημα το νούμερο σου;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω κι εγώ; Θα ξαναδοκιμάσω και βλέπουμε...

 

Σαχλαμάρες! Είτε πληκτρολογήσω τον αριθμό του κινητού μου είτε τον προφέρω και αφού μου τον επαναλαμβάνει για επιβεβαίωση με προτρέπει να καλέσω το 13830 χωρίς να μου δώσει άλλη επιλογή και κλείνει η γραμμή. Δηλαδή δεν φτάνει που έχω πρόβλημα λόγω βλάβης ή κι εγώ δεν ξέρω τι, να πρέπει να χρεωθώ για να τους ενημερώσω να την φτιάξουν που μπορεί να πάει και από Δευτέρα λόγω Σ/Κ. Τι τον δίνουν τότε τον δωρεάν αριθμό υποστήριξης, μόνο για να γλιτώσουν από τις καταγγελίες των πελατών; Ξεφτίλα από μία εταιρεία που λογίζεται ως μια από τις μεγαλύτερες παγκοσμίως στις τηλεπικοινωνίες...

Edited by Dimos_Vav
Update

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εάν βάλω 10€ ονλαιν, πόσο περιθώριο έχω να ενεργοποιήσω το μπόνους;

 

Στο CU Shake αναφέρεσαι; Εάν ναι, μια εβδομάδα αν δεν κάνω λάθος.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...