Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυνατή αντεπίθεση η βονταφον. Σωστή εποχή επέλεξα να αφησω την κιου, να ριξω στη δευτερη θεση το γουατσαπ και να αναστησω το βονταφον. Edited by Mikakilo
Link to comment
Share on other sites

Κι ενεργοποίηση μέχρι τις 28, δλδ τη μέρα που λήγουν τα 3GB των 7 ημερών, καλή φάση!
Link to comment
Share on other sites

5gb ή 300 λεπτά με 0.90 για το 4ημερο!!! Θεαρα η Voda!!!!!

 

το λεει και στο 1252 απο εκει το ακουσα εγω. αλλα για τους κρυσταλλους προφανως θα το αναφερει στην εφαρμογη mu cu app ; ετσι δεν ειναι; .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

το λεει και στο 1252 απο εκει το ακουσα εγω. αλλα για τους κρυσταλλους προφανως θα το αναφερει στην εφαρμογη mu cu app ; ετσι δεν ειναι; .

3e12c413a90757293a5da87067a0f536.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν ξαναγορασετε τα ΜΒ του 0,9€ θα προστεθεί το υπόλοιπο που έχετε από το πρώτο 0,9€ και θα λήγουν όλα μαζί σε 4 μέρες. Μέχρι αύριο βράδυ η ενεργοποίηση της προσφοράς.
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα σήμερα χρεώση από 5ψήφιο χωρίς να έχω στείλει ποτέ μήνυμα.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει; Εντωμεταξύ η Vodafone λέει να μπω στην εφαρμογή της να κάνω opt out και δεν υπάρχει πουθενά επιλογή!

 

Τι κάνουν; Βάζουν νούμερα στην τύχη;

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα σήμερα χρεώση από 5ψήφιο χωρίς να έχω στείλει ποτέ μήνυμα.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει; Εντωμεταξύ η Vodafone λέει να μπω στην εφαρμογή της να κάνω opt out και δεν υπάρχει πουθενά επιλογή!

 

Τι κάνουν; Βάζουν νούμερα στην τύχη;

 

Υπάρχει στο My Vodafone -->Ρυθμίσεις --> Διαχείρηση 5ψήφιων SMS τρίτων εταιριών

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο My Vodafone -->Ρυθμίσεις --> Διαχείρηση 5ψήφιων SMS τρίτων εταιριών

Δεν μου βγάζει τίποτα, ούτε στο website, ούτε στο mobile app.

 

Μόνο για εμπορική προώθηση έχει επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεπω απο το μενου με τις αγορες του cu big bang λειπουν τα 100 gb με τους 30000 κρυσταλλους και το πακετο των 5gb για 30 ημερες με 7 ευρω θελει 6000 αντι των 8000 κρυσταλλων.Μαλλον το μυριστηκε η vodafone και σου λεει το επομενο καλοκαιρι θα μου διαλυσουν το δικτυο αν αρκετοι μαζεψουν τους κρυσταλλους και μπαινουν μεσα με 3gb την ημερα και κοστος 10ευρω το μηνα.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν η μεταφορά χρόνου ομιλίας ανανεώνει το δίμηνο στον αριθμό που δέχεται το ποσό;

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν 10€ και δεν ανανεώθηκε η ημερομηνία λήξης. Προστέθηκε όλο το ποσό στην ήδη υπάρχουσα ημερομηνία λήξης

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Μου είχε στείλει μια προσφορά με 2€ 200' προς όλους και 3gb. Το σκεφτόμουν αλλά δεν το πήρα. Τα λεπτά με ενδιέφεραν καθώς gb έχω μπόλικα λόγω φοιτητικού, και δεν τα ξοδεύω.

Ωστόσο σήμερα έσκασε κάτι πιο ενδιαφέρον. Να κάνω μια οποιοδήποτε ανανέωση και θα μου δώσει 200' και 2gb προς όλους. Δεν χρειάζομαι χρήματα, αλλά στις 10 του μήνα πρέπει να βάλω στους δικούς μου. Οπότε έβαλα 15€, θα βάλω και άλλα 10 αύριο γιατί δε με αφήνει 2η ανανέωση την ίδια μέρα, και θα τα μεταφέρω στους δικούς μου. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχει διαφορά, το υπόλοιπο τους λήγει στις 10 του επόμενου μήνα, οπότε μπορώ να τα μεταφέρω και από αύριο.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν 10€ και δεν ανανεώθηκε η ημερομηνία λήξης. Προστέθηκε όλο το ποσό στην ήδη υπάρχουσα ημερομηνία λήξης

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στη Vodafone δε μεταφέρεται η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε το πακέτο των 100gb 10€ στο cu bingbang

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...