Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, OverClocker said:

To ίδιο και σε μένα,
το ΙΜΕΙ ο κωδικός invalid promo code

 

Έβγαλες άκρη?
Η samsung με παρέπεμψε στην pandas

Λάθος της Samung.

Μίλησα με Pandas σήμερα. Με παράπεμψε ξανα Samsung και υπάλληλος συνδέθηκε με το Tutor έκανε screenshot το email που είχαν στείλει με λαθος voucher. Με κάλεσαν μετα από μια ώρα, ενώ μου είχαν στείλει το σωστό voucher για επιβεβαίωση. Προχώρησε κανονικά η διαδικασία ενώ μίλαγα στο τηλ με samsung.

Επιβεβαιώνω ότι μπορείς να δώσεις και μια συσκευή NOKIA με κουμπάκια όπως μου είπε ο υπάλληλος της Pandas.

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω εμαιλ:

Κέρδισε 10% της αξίας της αγοράς των νέων SAMSUNG Galaxy S23 Series 5G σε € στο payzy πορτοφόλι σου!

 
Edited by petpapoy
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Χθες πραγματοποίησα μια παραγγελία για ένα s23 ultra αλλά δυστυχώς είχα ενημερωθεί επανειλημμένως από το chat της Samsung ότι έχουν εξαντληθεί τα υπόλοιπα χρωματα και αναγκαστικά κατέληξα στο lavender. Στις 22.57 διαπίστωσα ότι επανήλθε στοκ στα υπόλοιπα χρωματα. Σήμερα τους έστειλα μήνυμα μήπως μπορούν να μου το αλλάξουν αλλά με γειωσαν και μου είπαν ότι μπορώ να κάνω άρνηση παραλαβής αλλά θα έχανα την προσφορά. Το είχα πάρει με αποφορολογηση + κουπόνι και σκόπευα να κάνω το trade in. Σύνολο δηλαδή θα έβγαινε περιπου 960€. Υπάρχει πιστεύετε κάτι που μπορώ να κάνω ή απλά να βάλω θήκη και να ξεχάσω το χρώμα;

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λάθος της Samung.
Μίλησα με Pandas σήμερα. Με παράπεμψε ξανα Samsung και υπάλληλος συνδέθηκε με το Tutor έκανε screenshot το email που είχαν στείλει με λαθος voucher. Με κάλεσαν μετα από μια ώρα, ενώ μου είχαν στείλει το σωστό voucher για επιβεβαίωση. Προχώρησε κανονικά η διαδικασία ενώ μίλαγα στο τηλ με samsung.
Επιβεβαιώνω ότι μπορείς να δώσεις και μια συσκευή NOKIA με κουμπάκια όπως μου είπε ο υπάλληλος της Pandas.
Μόλις μου ήρθε το παρακάτω εμαιλ:

Κέρδισε 10% της αξίας της αγοράς των νέων SAMSUNG Galaxy S23 Series 5G σε € στο payzy πορτοφόλι σου!

 
Και σε μενα ηρθε αυτο, αλλα πρακτικα πλεον το 10% ειναι η διαφορα στην τιμη του 512 με το 256, που ηταν ιδια μεχρι χθες. Οποτε οσοι πηραμε μεχρι χθες ειναι σαν να ειχαμε αυτο το ποσο (συν οτι εξτρα 100€ κουπόνια απο samsung κτλπ).

Μεχρι στιγμής οσοι πηραμε με προπαραγγελεια και οποιο κουπονι ειμαστε κερδισμενοι... θα δειξει πως θα κυμανθουν οι τιμες σε σκρουτζ/bestprice

Εντωμεταξυ ολες οι αλυσιδες απο σημερα εχουν 100€ εκπτωση (και παλι το 512 βγαίνει ακριβότερο, αποτι μεχρι χθες)


phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jbpaok89 said:

Χθες πραγματοποίησα μια παραγγελία για ένα s23 ultra αλλά δυστυχώς είχα ενημερωθεί επανειλημμένως από το chat της Samsung ότι έχουν εξαντληθεί τα υπόλοιπα χρωματα και αναγκαστικά κατέληξα στο lavender. Στις 22.57 διαπίστωσα ότι επανήλθε στοκ στα υπόλοιπα χρωματα. Σήμερα τους έστειλα μήνυμα μήπως μπορούν να μου το αλλάξουν αλλά με γειωσαν και μου είπαν ότι μπορώ να κάνω άρνηση παραλαβής αλλά θα έχανα την προσφορά. Το είχα πάρει με αποφορολογηση + κουπόνι και σκόπευα να κάνω το trade in. Σύνολο δηλαδή θα έβγαινε περιπου 960€. Υπάρχει πιστεύετε κάτι που μπορώ να κάνω ή απλά να βάλω θήκη και να ξεχάσω το χρώμα;

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Να βάλεις θήκη αδελφέ μου, το κινητό όλοι ξεχναμε τι χρωμα έχει.Εκτος αν θες ντε και καλά να βάλεις transparent θήκη 

Αν κάποιος επιθυμεί, μου έχει έρθει κουπόνι από τον Κωτσόβολο για 100 ευρώ έκπτωση...χωρίς payzy κλπ...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου ήρθε κουπόνι 100 euro από κωτσόβολο οποιος θέλει μου στέλνει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το κουπόνι του Κωτσόβολου αν δεν έχουν ήδη δοθεί και θέλει κανείς μου το στέλνει στο inbox.. Ελπίζω να δουλεύει και το μείον 100 της pandas μαζί. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChrisNikol said:

Με ενδιαφέρει το κουπόνι του Κωτσόβολου αν δεν έχουν ήδη δοθεί και θέλει κανείς μου το στέλνει στο inbox.. Ελπίζω να δουλεύει και το μείον 100 της pandas μαζί. 

στο στέλνω εντός ολίγου

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jbpaok89 said:

Χθες πραγματοποίησα μια παραγγελία για ένα s23 ultra αλλά δυστυχώς είχα ενημερωθεί επανειλημμένως από το chat της Samsung ότι έχουν εξαντληθεί τα υπόλοιπα χρωματα και αναγκαστικά κατέληξα στο lavender. Στις 22.57 διαπίστωσα ότι επανήλθε στοκ στα υπόλοιπα χρωματα. Σήμερα τους έστειλα μήνυμα μήπως μπορούν να μου το αλλάξουν αλλά με γειωσαν και μου είπαν ότι μπορώ να κάνω άρνηση παραλαβής αλλά θα έχανα την προσφορά. Το είχα πάρει με αποφορολογηση + κουπόνι και σκόπευα να κάνω το trade in. Σύνολο δηλαδή θα έβγαινε περιπου 960€. Υπάρχει πιστεύετε κάτι που μπορώ να κάνω ή απλά να βάλω θήκη και να ξεχάσω το χρώμα;

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εβαλα εγω την  spiegen ultra hybrid frost black δεν φαινεται καθολου το χρωμα. 

περεπιπτοντως εμενα μου αρεσει πολυ το χρωμα. και εγω θα ηθελα το πρασινο αλλα ειχε τελειωσει και ηθελα να παρω την προσφορα για το trade in.  δεν ηθελα ουτε μαυρο (ειχα σε μαυρο το s21 ultra) oyte creamy. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με το tradein μεσω pandas μπορουμε να επιστρεψουμε οποιαδηποτε παλια συσκευη και θα μας δωσει μονο την αξια του κουπονιου 100€?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivamvako said:

Τελικα με το tradein μεσω pandas μπορουμε να επιστρεψουμε οποιαδηποτε παλια συσκευη και θα μας δωσει μονο την αξια του κουπονιου 100€?

Ναι, αλλά πρέπει νομίζω είδη να έχεις κωδικό 100 ευρώ από Samsung για το trade in τον οποίο έδιναν θεωρητικά για τις προ παραγγελίες που ήταν μέχρι χθες. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kountoura said:

Ναι, αλλά πρέπει νομίζω είδη να έχεις κωδικό 100 ευρώ από Samsung για το trade in τον οποίο έδιναν θεωρητικά για τις προ παραγγελίες που ήταν μέχρι χθες. 

Ναι σωστα. Το κουπονι το περιμενω! Αλλα ηθελα να δω αν δινουν τα 100 του κουπονοιυ αν  δεν εχει αξια το τηλεφωνο

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβαίνω. Εγώ που το πήρα με -100€ από προπαραγγελία με κωδικό samsung, μείον αποφορολόγηση και μου βγήκε περίπου 1060€ δικαιούμαι και Pandas ακόμα μείον 100€ ?

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαισιο στο Mall πάνω στην Νερατζιωτ. έχει για σήμερα και αύριο λόγω ανακαίνησης 20% έκπτωση αλλά αφορά αγορά μόνο σε ότι έχουν στο εκεί κατάστημα σε απόθεμα και λένε ότι μόνο τα Apple προιοντα δεν συμπεριλαμβάνονται.

Οσοι ενδιαφέρεστε, ρωτήστε καλού κακού/ρίξτε ένα τηλέφωνο, μην πάτε τσάμπα.

Πιθανώς να ισχύει και για το Public αυτό.

image.thumb.png.051c9d3476eee63ed357b5f2433a5269.png

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, spinmaths said:

Δεν κατάλαβαίνω. Εγώ που το πήρα με -100€ από προπαραγγελία με κωδικό samsung, μείον αποφορολόγηση και μου βγήκε περίπου 1060€ δικαιούμαι και Pandas ακόμα μείον 100€ ?

Ναι, εγώ το πήρα με προ παραγγελία. 

1449-100 ευρώ - τιμολόγιο και επέστρεψα και μια συσκευή που δεν έχει καμία αξία. 

Περιμένω να παραλάβουν και να μου δώσουν τα 100 ευρώ στον λογαριασμό μου. 

Πρέπει να συμπληρώσεις μια φόρμα από το Samsung members. 

Θα σου στείλουν απάντηση σε εως 7 εργάσιμες μαζί με link να μπεις στην pandas να επιλέξεις συσκευή να βάλεις το κουπόνι και να πάρεις είτε συν 100 ευρώ από την αξία της, είτε 100 ευρώ σκέτο αν η αξία της συσκευής είναι μηδέν. 

22 minutes ago, ivamvako said:

Ναι σωστα. Το κουπονι το περιμενω! Αλλα ηθελα να δω αν δινουν τα 100 του κουπονοιυ αν  δεν εχει αξια το τηλεφωνο

Ευχαριστω!

Ναι τα δίνουν. 

Τουλάχιστον έτσι μου είπαν στο τηλέφωνο που μίλησα μαζί τους. 

Μέχρι να δω το κατοστάρικο στο λογαριασμό μου έχω κάποιες αμφιβολίες. 

Αλλά λογικά για να είπαν στείλε ότι θέλεις και ας μην λειτουργεί, θα γίνεται. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Τετάρτη βράδυ έκανα αίτηση Pandas, Πέμπτη πρωί acs έξω από την πόρτα μου, Παρασκευή 12 το μεσημέρι μήνυμα από pandas για IBAN και Μετά από Παρασκευή βράδυ τα χρήματα στον λογαριασμό, μπράβο στην Pandas πολύ γρήγορη διαδικασία δεν το περίμενα. 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος μπήκαν και τα 100 ευρώ από την pandas σήμερα αυθημερόν! Μπράβο και στην εταιρία αυτή!

Τελική τιμή 880 ευρώ για μια τέτοια συσκευή είναι νορμάλ! Σε κανένα 6/μηνο θα είναι εκεί...και θα δούμε όταν θα βγει το Xiaomi 13 ultra (αγορά από Κίνα 997) πως θα πάει η τιμή του! Υπομονή οι υπόλοιποι που δεν πρόλαβαν την προπαραγγελία!

Μια εβδομάδα μετά την αγορά γεμάτη από φωτό, βίντεο, μουσική, 500 apk, tv 65 philips oled, οθόνη pc lg48 oled, streaming, iptv, netflix, disney, prime video, games, κάμερες, drone, osmo mobile 6, ακουστικά sony 1000mx5, watch 5 pro, σύνδεση με win 11 dev, laptop asus oled, εκτυπωτή hp, devolo wifi 6, dex, social εφαρμογές κ.λ.π. βεβαιώνω ότι όλα λειτουργούν στην εντέλεια! Μπράβο sammy τα κατάφερες και με την τιμή μας έκανες και πάλι φίλους! Δίπλα στο Note 9 πετάμε..... Περισσότερο να σας πω ειλικρινά ενθουσιάστηκα με το ρολόι της.... άλλο πράγμα!

Στις φωτογραφίες νύχτας μένεις άφωνος στην ποιότητα με το χωρίς φλας!

Μπράβο και πάμε και για το αναμενόμενο update - που είπε ένας φίλος πιο πάνω - και για άλλα κόλπα.... εν αναμονή των temp 8k και θηκών! 

Υ.Γ. Πάνω δεξιά στην κορυφή ανεβάζει λιγάκι θερμοκρασία ..είναι από την πολύ χρήση του? Τι έχει εκεί επάνω?

Σε πόσο καιρό αλλάζουμε δωρεάν τη μπαταρία του κινητού μας? θυμάται κανείς?

ΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΣΟΥ SAMMY ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΩΡΕΑΝ TEMP-ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕ....ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΕΝΑ...ΕΠΙΔΟΜΑ.GR

ΑΚΟΥΣ SAMSUNG?

ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ!

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

Η κυρτοτητα από ό,τι λένε μειώθηκε κατά 30% στο s23u δίνοντας αύξηση 3% στην υπαρκτή επίπεδη επιφάνεια  της οθόνης. Όντως φαίνεται ένα τσικ μεγαλύτερη. Δεν μπορούσα να το εξηγήσω, θα έπαιρνα όρκο ότι έχει αλλάξει το aspect ratio αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Πάντως προτιμώ τις πιο flat οθόνες..

https://www.google.com/amp/s/9to5google.com/2023/02/01/galaxy-s23-curved-screen/amp/

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, petpapoy said:

Λάθος της Samung.

Μίλησα με Pandas σήμερα. Με παράπεμψε ξανα Samsung και υπάλληλος συνδέθηκε με το Tutor έκανε screenshot το email που είχαν στείλει με λαθος voucher. Με κάλεσαν μετα από μια ώρα, ενώ μου είχαν στείλει το σωστό voucher για επιβεβαίωση. Προχώρησε κανονικά η διαδικασία ενώ μίλαγα στο τηλ με samsung.

Επιβεβαιώνω ότι μπορείς να δώσεις και μια συσκευή NOKIA με κουμπάκια όπως μου είπε ο υπάλληλος της Pandas.

Επικοινώνησα το μεσημέρι μέσω chat με τη samsung, έστειλα screenshot από το mail που μου είχε έρθει και το voucher και το error αλλά ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει/καλέσει.

Γενικά νομίζω το κέντρο εξυπηρέτησής τους δεν τα πάει καλά από οργάνωση, μπάζει λιγάκι.

 

Η προσφορά του trade in είναι για όσους έχουν προπαραγγειλει ως 16/02 και αγορές ως 19/03 και δήλωση στο samsung members εώς 19/04

Έτσι λέει τουλάχιστο στους όρους

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, OverClocker said:

Επικοινώνησα το μεσημέρι μέσω chat με τη samsung, έστειλα screenshot από το mail που μου είχε έρθει και το voucher και το error αλλά ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει/καλέσει.

Γενικά νομίζω το κέντρο εξυπηρέτησής τους δεν τα πάει καλά από οργάνωση, μπάζει λιγάκι.

 

Η προσφορά του trade in είναι για όσους έχουν προπαραγγειλει ως 16/02 και αγορές ως 19/03 και δήλωση στο samsung members εώς 19/04

Έτσι λέει τουλάχιστο στους όρους

Μα εμένα ξεκίνησε απο εχθές που ήρθε το email το μεσημέρι! Απλά σήμερα κάλεσα ξανα γιατί εχθές δεν είχα βγάλει άκρη!

Προλαβαίνεις, μην αγχώνεσαι!

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Tips2022 said:

Τέλος μπήκαν και τα 100 ευρώ από την pandas σήμερα αυθημερόν! Μπράβο και στην εταιρία αυτή!

Τελική τιμή 880 ευρώ για μια τέτοια συσκευή είναι νορμάλ! Σε κανένα 6/μηνο θα είναι εκεί...και θα δούμε όταν θα βγει το Xiaomi 13 ultra (αγορά από Κίνα 997) πως θα πάει η τιμή του! Υπομονή οι υπόλοιποι που δεν πρόλαβαν την προπαραγγελία!

Μια εβδομάδα μετά την αγορά γεμάτη από φωτό, βίντεο, μουσική, 500 apk, tv 65 philips oled, οθόνη pc lg48 oled, streaming, iptv, netflix, disney, prime video, games, κάμερες, drone, osmo mobile 6, ακουστικά sony 1000mx5, watch 5 pro, σύνδεση με win 11 dev, laptop asus oled, εκτυπωτή hp, devolo wifi 6, dex, social εφαρμογές κ.λ.π. βεβαιώνω ότι όλα λειτουργούν στην εντέλεια! Μπράβο sammy τα κατάφερες και με την τιμή μας έκανες και πάλι φίλους! Δίπλα στο Note 9 πετάμε..... Περισσότερο να σας πω ειλικρινά ενθουσιάστηκα με το ρολόι της.... άλλο πράγμα!

Στις φωτογραφίες νύχτας μένεις άφωνος στην ποιότητα με το χωρίς φλας!

Μπράβο και πάμε και για το αναμενόμενο update - που είπε ένας φίλος πιο πάνω - και για άλλα κόλπα.... εν αναμονή των temp 8k και θηκών! 

Υ.Γ. Πάνω δεξιά στην κορυφή ανεβάζει λιγάκι θερμοκρασία ..είναι από την πολύ χρήση του? Τι έχει εκεί επάνω?

Σε πόσο καιρό αλλάζουμε δωρεάν τη μπαταρία του κινητού μας? θυμάται κανείς?

ΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΣΟΥ SAMMY ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΩΡΕΑΝ TEMP-ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕ....ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΕΝΑ...ΕΠΙΔΟΜΑ.GR

ΑΚΟΥΣ SAMSUNG?

ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ!

Τι συσκευή απέσυρες. 

Προσπάθησα με ένα Α70 που δεν ανοίγει αλλά δεν έγινε αποδεκτή. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!
Προχτες πηγα smartec και αγορασα την επισημη μεμβρανη της samsung, την οποια εβαλα μονος μου γιατι μου ειπαν οι ανθρωποι εκει οτι δεν τους εχει ερθει ακομα ο εξοπλισμος τοποθετησης. Τελεια εφαρμογη, κανενα θεμα με δακτυλικο.

edit: η συσκευασια εχει 2 τεμαχια μεσα.
 

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Dark_Lord said:

Γενικά μιλάμε για μια δυνατή συσκευή σε όλα της, απλά η άποψη μου τα τελευταία 2, 3 χρόνια όλες οι ακριβές συσκευές βγάζουν τρομερές φωτογραφίες κυρίως αν παίξεις κ με το pro mod της κάμερας. Το συγκεκριμένο άρθρο πιστεύω αδίκησε το pixel γιατί μιλάμε για μια κορυφαία συσκευή κ αυτή με πολύ καλές φωτογραφίες. Εγώ θα έλεγα ότι στις φωτογραφίες σχεδόν έχουν φτάσει ταβάνι κ καλό θα ήταν οι κατασκευαστές να ασχοληθούν με το σύστημα ψύξης κ με την μπαταρία, που τελικά δείχνει φέτος η Samsung να τα έχει πάει περίφημα σε αυτό το κομμάτι κ μένει να μας το επιβεβαιώσουν κ τα αλλα παιδιά που το έχουν πάρει. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...