Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

450 έβγαλε το δικό μου S21 ULTRA σε άριστη κατάσταση. 

Δόκιμη έκανα, δε το δίνω φυσικά τόσο ούτε θα δώσω τόσα χρήματα για το S23😅

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι, αλλά αν θέλεις μπορείς  να πας και κατευθείαν public Plaisio στο βλέπουν και σου δίνουν την αξία + 100 ευρώ σε κουπόνι να ψωνίσεις ότι θέλεις άμεσα. 
Εννοεις να ψωνισεις καποιο απο τα s23 φανταζομαι ε?
Το θεμα ειναι υπάρχουν αμεσα διαθεσιμα? Γιατι αμα δεν υπαρχει 2η συσκευη είναι θεμα..
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ultra thin back cover που μπορουμε να βρουμε?ή εχετε να προτεινετε κατι?κοιταζω pitaka κλπ αλλα στελνουν απο Αμερικη.Επισης καποιες θηκες απο aliexpress μου λενε μεχρι Απριλιο παραδοση ενω αλλοι λενε πως πλεον σε 10 μερες ερχονται.αν εχετε να προτεινετε κατι..

ευχαριστω!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

@kek παίζει ρόλο φυσικά η έκδοση και αν υπάρχει υπόλοιπο εγγύησης... γενικά για μετάβαση όπως είπες σε s23u το ελάχιστο που θα σου βγει είναι διπλάσια χρήματα πάντα για καινούργια σφραγισμένη συσκευή αναφέρομαι, οπότε θα πρέπει να περιμένεις να περάσει κάποιο διάστημα για να πέσει κάπως αλλά και να εμφανιστούν τα πρώτα μεταχειρισμένα.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ultra thin back cover που μπορουμε να βρουμε?ή εχετε να προτεινετε κατι?κοιταζω pitaka κλπ αλλα στελνουν απο Αμερικη.Επισης καποιες θηκες απο aliexpress μου λενε μεχρι Απριλιο παραδοση ενω αλλοι λενε πως πλεον σε 10 μερες ερχονται.αν εχετε να προτεινετε κατι..
ευχαριστω!
Spiegen παιζουν αρκετες απο Ελλάδα , μπορει να μην φαινονται σε στοκ αλλα σε 4,5 μερες ερχονται...
Πηρα μια Slim Armor Back Cover...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vasilakis13 said:

Καλημερα!ultra thin back cover που μπορουμε να βρουμε?ή εχετε να προτεινετε κατι?κοιταζω pitaka κλπ αλλα στελνουν απο Αμερικη.Επισης καποιες θηκες απο aliexpress μου λενε μεχρι Απριλιο παραδοση ενω αλλοι λενε πως πλεον σε 10 μερες ερχονται.αν εχετε να προτεινετε κατι..

ευχαριστω!

Με saver και standard τρόπους αποστολής από 20 έως 30 ημέρες, δοκιμασμένο φουλ. Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει το μεγάλο χρονικό διάστημα που βάζουν αυτοί, απλώς θέλουν να είναι καλυμμένοι.

Ρε παιδάκια οι χρήστες πείτε το κατιτίς σας, δώστε feedback, βάλτε κανά συγκριτικό με προηγούμενα κινητά, μην είναι το τόπικ μόνο πώς αγοράζω τη συσκευή φθηνότερα. 😅

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Με saver και standard τρόπους αποστολής από 20 έως 30 ημέρες, δοκιμασμένο φουλ. Σε καμία περίπτωση δεν ισχύει το μεγάλο χρονικό διάστημα που βάζουν αυτοί, απλώς θέλουν να είναι καλυμμένοι.
Ρε παιδάκια οι χρήστες πείτε το κατιτίς σας, δώστε feedback, βάλτε κανά συγκριτικό με προηγούμενα κινητά, μην είναι το τόπικ μόνο πώς αγοράζω τη συσκευή φθηνότερα.
Και κάνα screenshot από μπαταρία....

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bromonano2 said:

Και κάνα screenshot από μπαταρία....

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Έτσι. Προσωπικά έχω «αρρωστήσει» με το θέμα μπαταρία γιατί κάθε μέρα ξυπνάω και πέφτω πάνω σε τέτοια ποστς. 😁

Μου φαίνεται λίγο απίστευτο, όταν εγώ βγάζω sot με το τίμιο s21U γύρω στο πεντάωρο όταν είμαι σπίτι και ακόμη λιγότερο με το αναθεματισμένο σήμα μου στους δρόμους.

Βέβαια ο συγκεκριμένος δεν έχει real world test ουσιαστικά δηλαδή με 4G/5G και κάμερα κλπ αλλά μόνο media consumption, και πάλι όμως το αποτέλεσμα είναι...too much.

Screenshot_20230212_104325_ReVanced Extended.jpg

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν είναι αντιπροσωπευτικο δείγμα, αλλά σε καλό δρόμο είμαστε...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Leon_CP3 said:

Έτσι. Προσωπικά έχω «αρρωστήσει» με το θέμα μπαταρία γιατί κάθε μέρα ξυπνάω και πέφτω πάνω σε τέτοια ποστς. 😁

Μου φαίνεται λίγο απίστευτο, όταν εγώ βγάζω sot με το τίμιο s21U γύρω στο πεντάωρο όταν είμαι σπίτι και ακόμη λιγότερο με το αναθεματισμένο σήμα μου στους δρόμους.

Βέβαια ο συγκεκριμένος δεν έχει real world test ουσιαστικά δηλαδή με 4G/5G και κάμερα κλπ αλλά μόνο media consumption, και πάλι όμως το αποτέλεσμα είναι...too much.

Screenshot_20230212_104325_ReVanced Extended.jpg

καταλαβα καλα ? Λεει για  οθονη 7 ωρες κι ειναι ακομα στο 50% ??

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kek said:

καταλαβα καλα ? Λεει για  οθονη 7 ωρες κι ειναι ακομα στο 50% ??

Ναι καλα καταλαβες αλλα δεν ξερω πώς γινεται να πιασεις τετοια νουμερα, ενιωσα και εγω καπως την καρδουλα μου να φτερουγιζει. 😅

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23_ultra-review-2526p3.php

σε πολύ καλό δρόμο είναι,  Ο Snapdragon 8 Gen 2 δείχνει τα δόντια του.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Γράφω λίγο μια πρώτη εντύπωση(δική μου) σε σχέση με το s22 ultra.. 

1. Ποιότητα κατασκευής. 

Στο μάτι φαίνονται ίδια, ολόιδια ίσως. 

Μόλις το κρατήσεις στο χέρι καταλαβαίνεις ότι είναι πιο στιβαρό..

2. Μπαταρία που προσωπικά δεν είχα πρόβλημα με το 22, εδώ φαίνεται από τις πρώτες κιόλας φορτίσεις ότι είναι πολύ ανώτερο. 

3. Οθόνη δεν καταλαβαίνω διαφορά. Το ίδιο καλή όπως και στο 22. 

4. Σήμα, στην περιοχή μου εκεί που έβλεπα στιγμιαία εμφάνιση και εξαφάνιση 5g. Εδώ έχω σταθερό αληθινό 5g. 

Αξιοποιώντας όλες τις προωθητικές ενέργειες και τιμολόγιο, παίρνεις 12/512 στα 1088 ευρώ. Και αν καταφέρω και το trade in χωρίς επιστροφή συσκευής 988. 

Για day one, σε μνήμη 12 512, θεωρώ ότι αξίζει η αγορά του. 

Κάμερες δεν έχω τσεκάρει ακόμα ούτε είμαι ειδικός, θα γράψω τις επόμενες ημέρες. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kountoura said:

 

4. Σήμα, στην περιοχή μου εκεί που έβλεπα στιγμιαία εμφάνιση και εξαφάνιση 5g. Εδώ έχω σταθερό αληθινό 5g. 

 

Εταιρεία; Γτ με την γνωστή κόκκινη έχω τέτοιο θέμα στο 21 που έχω απενεργοποιήσει το 5G γτ μπλοκάρει εντελώς το σήμα και θέλει χειροκίνητο άνοιξε-κλείσε για να ξαναβρεί ίντερνετ.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Leon_CP3 said:

Εταιρεία; Γτ με την γνωστή κόκκινη έχω τέτοιο θέμα στο 21 που έχω απενεργοποιήσει το 5G γτ μπλοκάρει εντελώς το σήμα και θέλει χειροκίνητο άνοιξε-κλείσε για να ξαναβρεί ίντερνετ.

Πράσινη.. 

 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Leon_CP3 said:

Εταιρεία; Γτ με την γνωστή κόκκινη έχω τέτοιο θέμα στο 21 που έχω απενεργοποιήσει το 5G γτ μπλοκάρει εντελώς το σήμα και θέλει χειροκίνητο άνοιξε-κλείσε για να ξαναβρεί ίντερνετ.

Εγώ έχω κόκκινη και είμαι μόνιμα 5g, αν πας πίσω στο νήμα έχω γράψει και ταχύτητες στο speediest.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vasilakis13 said:

Καλημερα!ultra thin back cover που μπορουμε να βρουμε?ή εχετε να προτεινετε κατι?κοιταζω pitaka κλπ αλλα στελνουν απο Αμερικη.Επισης καποιες θηκες απο aliexpress μου λενε μεχρι Απριλιο παραδοση ενω αλλοι λενε πως πλεον σε 10 μερες ερχονται.αν εχετε να προτεινετε κατι..

ευχαριστω!

Η Pitaka στέλνει από Κίνα και ας έχει τιμές σε δολάρια. Τελωνείο δε θα έχεις και θα σου το φέρει ACS! Έχει και δωρεάν μεταφορικά! Όσες φορές και να έχω παραγγείλει, δεν είχα τελωνείο. Απλά θέλει υπομονή, μπορεί να κάνει και 1 μήνα. Είναι απίστευτες θήκες τουλάχιστον σε iPhone που έχω εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να κατεβάσει από Nicelook? 

Επειδή τελείωσα με όλα τα υπόλοιπα και έμειναν αυτά, πήγα να παιξω μπάλα αλλά νοτ! 

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, petpapoy said:

Μπορεί κάποιος να κατεβάσει από Nicelook? 

Επειδή τελείωσα με όλα τα υπόλοιπα και έμειναν αυτά, πήγα να παιξω μπάλα αλλά νοτ! 

Κατέβασε apkmirror σιγά. 

Από όταν βγήκε το nicelock από εκεί κατεβάζω. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε apkmirror σιγά. 
Από όταν βγήκε το nicelock από εκεί κατεβάζω. 
υπάρχει και η εφαρμογή nicelock Downloader companion.

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Για την αγορα του S23U 12/512 στα 988ε περα απο το τιμολογιο με το αρθρο 39α και το trade in υπαρχει και αλλο κουπονι????(η αγορα θελω να γινει ηλεκτρονικα και οχι σε καταστημα)

Ευχαριστω

Edited by ananias47
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα. Μετά από επανεκκίνηση βλέπετε και εσείς να τρέχει διαρκώς στο παρασκήνιο η εφαρμογή "επιλογέας μηχανής αναζήτησης ";

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, koumspan said:

παιδιά όσοι το έχετε ήδη ποιο tempered glass έχετε βάλει; 

Whidestone dome glass κατ ευθείαν σε όλα τα Samsung Galaxy τα τελευταία χρόνια. 

Ότι καλύτερο υπάρχει. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kountoura said:

Whidestone dome glass κατ ευθείαν σε όλα τα Samsung Galaxy τα τελευταία χρόνια. 

Ότι καλύτερο υπάρχει. 

Γεμίζει σκόνη στα πλάγια; Εγώ είμαι με ζελατίνα γνήσια Samsung και το σκέφτομαι. Επίσης βγαίνει αν το μετανιώσω;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...