Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα! Παιδιά όσοι χρησιμοποιείτε tiktok έχετε θέμα με την ανάλυση των videos; η θέμα με την εστίαση στη selfie camera; βλέπω κάτι βίντεο στο tiktok και κάποιοι τα επισημαίνουν. Βέβαια λένε ότι σε αυτό οφείλεται ο αλγόριθμος του tiktok που είναι προσαρμοσμενος σε ios συσκευές, και όχι η συσκευή.. 

On 24/4/2023 at 3:53 ΜΜ, ChrisNikol said:

Η ποιότητα βίντεο του s22u είναι παρόμοια σε συνθήκες ημέρας, αλλά πολύ καλύτερη ειδικά σε σκοτεινό περιβάλλον η με πιο χαμηλό ή τεχνητό φωτισμό.. Η φόρτιση είναι ελαφρώς πιο γρήγορη στο s22u καμία τραγική διαφορά.. Ζεσταίνονται και τα 2 το s22u περισσότερο.. Η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο στο Pixel 7 pro με την ίδια χρήση και το σκίζω το κινητό σε social και media κλπ.. Η εμπειρία χρήσης και το fluidity στο Pixel είναι εντελώς αλλού δεν έχει stuttering και τα λοιπά σπαστικά, που έχει ο exynos του s22u.. Επίσης out of the box η οθόνη του s22u είναι πολύ ανώτερη απο του pixel 7 pro εννοώντας πως το λευκό του pixel κιτρινίζει και δυστυχώς χωρίς root δεν παραμετροποιείται.. (βέβαια αυτό είναι και θέμα αρεσκείας, εμένα δε μου αρέσουν οι πολύ θερμοί τόνοι, θέλω neutral προς ψυχρούς) 

Με ρουτ αλλάζεις τα πάντα.. 

Η χρυσή τομή αν έχεις τα χρήματα είναι s23u που είναι ανώτερο σε όλα με φοβερή μπαταρία και καμιά υπερθέρμανση.. 

Προέρχομαι από 10 μήνες σε s22u όπου άλλαξα 3 συσκευές μπας και ήταν θέμα λοταρίας επεξεργαστή και να έχω και μια αξιοπρεπή μπαταρία αλλά μπα.. Και κατέληξα στο Pixel 7 pro.. 

Καλημέρα εφόσον μου είχες απαντήσει τις προάλλες.. Με το tiktok αν ανεβάζεις βίντεο ή χρησιμοποιείς και selfie camera, έχεις θέμα με την εστίαση ; κοίταγα αυτές τις μέρες βίντεο σε tiktok και κάποιοι χρήστες είχαν θέματα με την εστίαση της seflie cam και την ανάλυση. Βέβαια τα βίντεο ειναι 5 μηνών πριν. Ένας ανέφερε βελτίωση. Αλλά ένας μου απάντησε ότι η χαμηλότερη ανάλυση οφείλεται στο αλγόριθμο λέει του tiktok που ειναι φτιαγμένος μόνο για ios συσκευές. Και σε android υπάρχει μια ελαφρά θαμπαδα στα videos... 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, jimma1987 said:

Καλημέρα! Παιδιά όσοι χρησιμοποιείτε tiktok έχετε θέμα με την ανάλυση των videos; η θέμα με την εστίαση στη selfie camera; βλέπω κάτι βίντεο στο tiktok και κάποιοι τα επισημαίνουν. Βέβαια λένε ότι σε αυτό οφείλεται ο αλγόριθμος του tiktok που είναι προσαρμοσμενος σε ios συσκευές, και όχι η συσκευή.. 

Καλημέρα εφόσον μου είχες απαντήσει τις προάλλες.. Με το tiktok αν ανεβάζεις βίντεο ή χρησιμοποιείς και selfie camera, έχεις θέμα με την εστίαση ; κοίταγα αυτές τις μέρες βίντεο σε tiktok και κάποιοι χρήστες είχαν θέματα με την εστίαση της seflie cam και την ανάλυση. Βέβαια τα βίντεο ειναι 5 μηνών πριν. Ένας ανέφερε βελτίωση. Αλλά ένας μου απάντησε ότι η χαμηλότερη ανάλυση οφείλεται στο αλγόριθμο λέει του tiktok που ειναι φτιαγμένος μόνο για ios συσκευές. Και σε android υπάρχει μια ελαφρά θαμπαδα στα videos... 

Δεν ανεβάζω τίποτα σε tik tok για αρχή.. Επίσης ότι ανεβάζω σε social τα τραβάω με native camera και μετά τα ανεβάζω σαν file.. Πολύ ανώτερη ποιότητα.. 

Οι εφαρμογές δεν είναι optimized για καμιά android συσκευή.. Δεν έχεις IPhone.. Ούτε εγώ δλδ 😂

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση ίσως χαζή και με την υποσημείωση ότι δεν χρησιμοποιώ το tik tok. Ξέρω ότι η εφαρμογή είναι κινέζικη. Γιατί να είναι optimized για iphone και όχι για android τηλέφωνα που τα περισσότερα είναι κινέζικα πλην samsung; Δηλαδή έφτιαξαν μία εφαρμογή που είναι μέσα στις 3-4 δημοφιλέστερες με τα περισσότερα downloads και την σαμποτάρουν με αυτόν τον τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν έχετε βάλει προστασία στη κάμερα του τηλεφώνου;πήρα τη γνήσια θήκη και είναι αρκετά ανοιχτή πίσω και επειδή είναι εύκολο το να κάνει σημάδι όλη η μπάρα της κάμερας το σκέφτομαι.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, griniaris said:

Παιδιά να ρωτήσω αν έχετε βάλει προστασία στη κάμερα του τηλεφώνου;πήρα τη γνήσια θήκη και είναι αρκετά ανοιχτή πίσω και επειδή είναι εύκολο το να κάνει σημάδι όλη η μπάρα της κάμερας το σκέφτομαι.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν σε φοβίζει το μεγάλο κενό (με φόβιζε κι εμένα), υπάρχουν θήκες που αφήνουν μόνο τις κάμερες και το φλας εκτεθειμένα, καλύπτοντας όλη την υπόλοιπη μπάρα. Νομίζω βγάζει η Ringke, θα τις βρεις σε Amazon κλπ. Εγώ τέτοια έχω και χωρίς προστασία στην κάμερα, μέχρι στιγμής δεν έχω κάποια γρατζουνιά η σημάδι ένα εξάμηνο τώρα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, griniaris said:

Παιδιά να ρωτήσω αν έχετε βάλει προστασία στη κάμερα του τηλεφώνου;πήρα τη γνήσια θήκη και είναι αρκετά ανοιχτή πίσω και επειδή είναι εύκολο το να κάνει σημάδι όλη η μπάρα της κάμερας το σκέφτομαι.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχω τη θήκη Parallax της Caseology και το κενό που έχει στις κάμερες με φόβισε λίγο, οπότε και έβαλα ένα κάλυμμα για όλη τη μπάρα με τις κάμερες από τη Spigen. Φαίνεται ποιοτικό, με εύκολη εφαρμογή, ενώ φαίνεται να προστατεύει την περιοχή (περισσότερο με ενδιαφέρει το τζάκι των φακών). Προς το παρόν δεν έτυχε να ρίξω τη συσκευή για να τεσταρω και την αντοχή του προστατευτικού, αλλά μέχρι τώρα είμαι ικανοποιημένος. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2023 at 2:59 ΜΜ, griniaris said:

Παιδιά να ρωτήσω αν έχετε βάλει προστασία στη κάμερα του τηλεφώνου;πήρα τη γνήσια θήκη και είναι αρκετά ανοιχτή πίσω και επειδή είναι εύκολο το να κάνει σημάδι όλη η μπάρα της κάμερας το σκέφτομαι.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είχα κάνει κι έγώ την ίδια σκέψη όταν το είχα πρωτοπάρει, αλλά μετά από 3 μήνες και μερικές πτώσεις (!), ούτε η μπάρα, ούτε οι φακοί έχουν το παραμικρό σημάδι  - με θήκη Spigen βέβαια (Liquid Air, αν δεν κάνω λάθος).

Το αλουμίνιο σίγουρα χαράζεται εύκολα, αλλά για τους φακούς δεν είμαι τόσο σίγουρος - για παράδειγμα, το προηγούμενο μου κινητό είχε "τριφτεί" σε παραλίες και χώματα (μετά τον 2ο χρόνο βέβαια, όταν έψαχνα να το αντικαταστήσω), αλλά οι φακοί αψεγάδιαστοι.

Μη σε πάρω στο λαιμό μου βέβαια, κάθε εξτρά προστασία καλή είναι - εγώ δεν έχω την υπομονή (ή την επιδεξιότητα) να βάζω τζαμάκια κτλ... αν και την μεμβράνη παραδόξως κατάφερα και την έβαλα μόνος μου. 😛 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιες θήκες, όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, που έχουν οπές μόνο στα σημεία των φακών και όχι ένα ενιαίο άνοιγμα πίσω.
Μια τέτοια είναι και η ringke fusion που έχω, από την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Καλύπτει ωραία το αλουμινιο κι επειδή είναι υπερυψωμένη, προστατεύει τους φακούς.
Ωστόσο εγώ πήρα και το παρακάτω προληπτικά.

https://www.skroutz.gr/s/40454599/Ringke-2%CF%84%CE%BC%CF%87-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1-%CE%9A%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%82-Tempered-Glass-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Google-Pixel-7-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Sent from my Pixel 7 Pro



Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Η γνήσια θήκη αφήνει ακάλυπτη όλη τη μπάρα.οπτικά είναι πολύ όμορφο οπότε νομίζω θα βάλω διάφανο τζαμακι σε όλη τη μπάρα.Ευχαριστώ παιδιά.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά 2 μέρες εδώ κάτοχος pixel 7pro και έχω 2 περιστατικά με άτομα που με πήραν τηλέφωνο και έδειχνε ότι δεν έχω σήμα..Vodafone έχω Vodafone και αυτοί που με πήραν..ξέρουμε γιατί? Επισεις βλέπω και ένα battery drain είμαι με 33% με 3μιση ώρες οθόνη ας πούμε αυτή τη στιγμή..ξέρω ότι δεν τρέχει κάτι από πίσω σίγουρα και ψυλιαζομαι ότι κάτι παίζει με το σήμα.στο battery  usage ας πούμε βλέπω mobile network  5h 22m.άμα το κάνω ροοτ(ξέρω τη διαδικασία παλιά καραβάνα) και μετά κάνω την υπόλοιπη διαδικασία για 5g volte κτλ κτλ θα δω κάποια βελτίωση?γιατί άμα είναι να το φορτίζω 2 φορές τη μέρα κλαφτα χαραλαμπε..θα λυθεί το πρόβλημα με τις κλήσεις ?(σίγουρα είχα σήμα όταν με παίρνανε το δοκίμασα με το που είδα το μύνημα). Ευχαριστώ πολυ

Edited by Ragesoul
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Ερχόμενoς απο Xiaomi που γενικά εχω παιξει με roms, root κτλπ και γενικά έχω βαρεθεί με το πολύ το πείραγμα και ψάχνω να αλλάξω σε ενα σταθερό σύστημα , βλέπω Pixel 7 Pro που φαίνεται αρκετά ελκυστικό ειδικά κοντά στα 660€ απο Αμαζον και χωρίς ΦΠΑ. Δεν έχω θέμα να το πειράξω μια και καλή με root κτλπ. απλά τι άλλο μένει να μάθω απο τυχόν θέματα που υπάρχουν, πχ. με μπαταρια, λειτουργικό κτλπ.?? γνωρίζω οτι πρεπει να κανεις Root για 5G να βαλεις magisk modules για google wallet, banking apps κτλπ, για Volte διαβάζω οτι μπορείς με το Shizuku (σωστα?) αλλα δε το βλέπω σα λύση εφόσον θέλω και 5G. Κανοντας root λογικα θα πρέπει να κανεις flash τα updates χειροκινητα και να ξανα κανεις flash το magisk σωστα? Γενικά τι guides προτείνετε να διαβάσω για να παρω μια ίδεα απο την δουλειά που χρειάζεται πριν προχωρήσω στην αγορά? Thank you!!! 😊

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να ρωτησω αν εχει θεματα το κινητο με το σημα κινητης.
Δεν χρειαστηκε να ψαξω πολυ... οποτε να το αποφυγουμε και το Pixel 7a.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κάπου ρύθμιση να μην παίζει ήχος από τα ηχεία όταν είμαι συνδεδεμένος με Bluetooth? Να ακούω μόνο στα ακουστικά την εισερχόμενη κλήση? Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να ρωτησω αν εχει θεματα το κινητο με το σημα κινητης.
Δεν χρειαστηκε να ψαξω πολυ... οποτε να το αποφυγουμε και το Pixel 7a.
Δεν έχει

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2023 at 10:11 ΜΜ, stamatis3133 said:

Μπηκα να ρωτησω αν εχει θεματα το κινητο με το σημα κινητης.
Δεν χρειαστηκε να ψαξω πολυ... οποτε να το αποφυγουμε και το Pixel 7a.

Ε ναι, αν άλλαζαν οι χώρες υποστήριξης και έμπαινε κ η Ελλάδα σε αυτές επίσημα, τότε θα ήταν όλα καλύτερα για όλους! Αλλά δεν θα έχει θέμα το σήμα. 

Link to comment
Share on other sites

2η ημέρα με το κινητό στην κατοχή μου. Προς το παρών όλα τέλεια εκτός το θέμα μπαταρίας. Είναι δυνατόν να βγάζει κάτω από 5 ώρες sot ρε παιδιά? είναι λογικό? Επίσης και την φόρτιση του χρειάζεται μιάμιση ώρα για φουλ φόρτιση. Δεν είναι πάρα πολυ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, foxerkaterini said:

2η ημέρα με το κινητό στην κατοχή μου. Προς το παρών όλα τέλεια εκτός το θέμα μπαταρίας. Είναι δυνατόν να βγάζει κάτω από 5 ώρες sot ρε παιδιά? είναι λογικό? Επίσης και την φόρτιση του χρειάζεται μιάμιση ώρα για φουλ φόρτιση. Δεν είναι πάρα πολυ?

Το SOT θα φτιάξει με τον καιρό, δώσε στη συσκευή λίγες μέρες προσαρμογής. Ο χρόνος φόρτισης δυστυχώς δεν θα φτιάξει. Είναι όντως πολύ για τα σημερινά δεδομένα, αλλά έχει το θετικό ότι δεν φθείρει τόσο γρήγορα την μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, foxerkaterini said:

2η ημέρα με το κινητό στην κατοχή μου. Προς το παρών όλα τέλεια εκτός το θέμα μπαταρίας. Είναι δυνατόν να βγάζει κάτω από 5 ώρες sot ρε παιδιά? είναι λογικό? Επίσης και την φόρτιση του χρειάζεται μιάμιση ώρα για φουλ φόρτιση. Δεν είναι πάρα πολυ?

το sot είναι σχετικό για τον καθένα αν και θα φτιάξει!

Η φότριση είναι λίγο αργή αλλά εγώ το φορτίζω το βράδυ και έτσι δεν έχω θέμα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

έχω το pixel 6a και η μπαταρία του μου φτάνει ωριακά για 24 ώρες.

βρήκα το 7 pro στα 570 € νέο σφραγισμένο μέσω amazon business de που απότι κατάλαβα έχει δυνατή εγγύηση 2 ετών.

η ερώτηση είναι απλή.1.βγάζει περίπου 4 ώρες οθόνης το κινητό? οι απόψεις διίστανται κάποια λένε 3 κάποιο άλλοι 6.η χρήση που το κάνω είναι social media κοντά στο 2ωρο λόγω δουλείας -spotify κοντά στις 5-6 ώρες καθημερινά και κανα 2ωρο youtube με κλειστή οθόνη (δουλεύω το re-vanced )

ερώτηση 2. είναι τόσο πολύ άβολο και βαρύ στο χέρι? δυστυχώς δεν έχει κάποιο εκθεσιακό να πάω να δω στη Θεσσαλονίκη και γενικά στην ελλάδα.

Edited by elias99

Keep it real, keep it true, keep it #Code_Blue

 

https://linktr.ee/frapesstoypogeio

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2023 at 8:16 ΜΜ, Kleftys said:

Καλησπέρα παιδιά,

Ερχόμενoς απο Xiaomi που γενικά εχω παιξει με roms, root κτλπ και γενικά έχω βαρεθεί με το πολύ το πείραγμα και ψάχνω να αλλάξω σε ενα σταθερό σύστημα , βλέπω Pixel 7 Pro που φαίνεται αρκετά ελκυστικό ειδικά κοντά στα 660€ απο Αμαζον και χωρίς ΦΠΑ. Δεν έχω θέμα να το πειράξω μια και καλή με root κτλπ. απλά τι άλλο μένει να μάθω απο τυχόν θέματα που υπάρχουν, πχ. με μπαταρια, λειτουργικό κτλπ.?? γνωρίζω οτι πρεπει να κανεις Root για 5G να βαλεις magisk modules για google wallet, banking apps κτλπ, για Volte διαβάζω οτι μπορείς με το Shizuku (σωστα?) αλλα δε το βλέπω σα λύση εφόσον θέλω και 5G. Κανοντας root λογικα θα πρέπει να κανεις flash τα updates χειροκινητα και να ξανα κανεις flash το magisk σωστα? Γενικά τι guides προτείνετε να διαβάσω για να παρω μια ίδεα απο την δουλειά που χρειάζεται πριν προχωρήσω στην αγορά? Thank you!!! 😊

Όπως τα λες είναι, δεν χρειάζεσαι κάποιο guide,  είμαι με root  και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα, αφιερώνω μισή ώρα κάθε 2 μήνες για update. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς να δεχτείς κλήση από κάποια σταθερά της νόβα. Για τα λεφτά του είναι μια χαρά, στα αρνητικά θα έβαζα τη μέτρια αυτονομία και την αργή φόρτιση.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, elias99 said:

έχω το pixel 6a και η μπαταρία του μου φτάνει ωριακά για 24 ώρες.

βρήκα το 7 pro στα 570 € νέο σφραγισμένο μέσω amazon business de που απότι κατάλαβα έχει δυνατή εγγύηση 2 ετών.

η ερώτηση είναι απλή.1.βγάζει περίπου 4 ώρες οθόνης το κινητό? οι απόψεις διίστανται κάποια λένε 3 κάποιο άλλοι 6.η χρήση που το κάνω είναι social media κοντά στο 2ωρο λόγω δουλείας -spotify κοντά στις 5-6 ώρες καθημερινά και κανα 2ωρο youtube με κλειστή οθόνη (δουλεύω το re-vanced )

ερώτηση 2. είναι τόσο πολύ άβολο και βαρύ στο χέρι? δυστυχώς δεν έχει κάποιο εκθεσιακό να πάω να δω στη Θεσσαλονίκη και γενικά στην ελλάδα.

Ειμαι on screen μεσο ορο 4.30/ημερα, η μπαταρια βγαζει υπερανετα τη μερα μου, συνηθως το βαζω για φορτιση με 25-30%. Δε καταλαβαίνω οσους μιλανε για αυτονομια τι κινητά ειχαν πριν, νοκια 3310? Εγω ειχα oneplus 9 pro,  και πριν απο αυτο galaxy S10, κανενα δε μου βγαζε μερα χωρίς φορτιση. Ωστόσο εχει αργή φορτιση ναι

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχουν παράπονα με τη μπαταρία εγώ είμαι σταθερά κοντά 6μιση με 7 ώρες οθόνη στη μία μέρα plus το standby. Και στο σπίτι όταν βρίσκομαι έχω αισχρό σήμα... 

Screenshot_20230515-141238.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sm4rt said:

Ειμαι on screen μεσο ορο 4.30/ημερα, η μπαταρια βγαζει υπερανετα τη μερα μου, συνηθως το βαζω για φορτιση με 25-30%. Δε καταλαβαίνω οσους μιλανε για αυτονομια τι κινητά ειχαν πριν, νοκια 3310? Εγω ειχα oneplus 9 pro,  και πριν απο αυτο galaxy S10, κανενα δε μου βγαζε μερα χωρίς φορτιση. Ωστόσο εχει αργή φορτιση ναι

 

18 minutes ago, ChrisNikol said:

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχουν παράπονα με τη μπαταρία εγώ είμαι σταθερά κοντά 6μιση με 7 ώρες οθόνη στη μία μέρα plus το standby. Και στο σπίτι όταν βρίσκομαι έχω αισχρό σήμα... 

Screenshot_20230515-141238.png

ευχαριστώ παιδιά.αυτές τις απαντήσεις ήθελα να ακούσω.Άντε τώρα να περιμένω 2 βδομάδες 😕

Edited by elias99

Keep it real, keep it true, keep it #Code_Blue

 

https://linktr.ee/frapesstoypogeio

Link to comment
Share on other sites

Όσους βγάζετε 6 ώρες οθόνη πείτε μου το κόλπο γιατί εμένα μου βγάζει 3 με 30% μπαταρία να μένει..το έχω μια βδομάδα βέβαια ελπίζω να βελτιωθεί γιατί 2 φορές τη μέρα φόρτιση ειναι θανατος

Screenshot_20230515-190237.png

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 4 μηνες με ρουτ χθες το έφερα παλι σε μαμα κατασταση....

 

Εχω Cosmote οποτε απο οσο εχω δει μεχρι τωρα δεν υπαρχει καποιο θεμα με τις κλησεις οπως πριν ...απο σημα εχω lte και αν και δε το δειχνει κανονικα volte αφου πλοηγουμαι κανονικα κατα την κληση.

Δυο ερωτησεις

 

1)Ειναι οντως ολα καλα με Cosmote ?

2)Για 5g βαζοντας shimizu τι ακριβως πρεπει να κανω?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...