Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, redcon said:

Μήπως παίζει ρόλο αν είναι VoIP ο καλών;

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
 

Και τα δύο είναι με voip. Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω τον λόγω. 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Η Vodafone και η Google ανακοίνωσαν μια συνεργασία που θα επιτρέψει την διάθεση των Pixel smartphone, του Pixel Watch, των Pixel Buds και του Android TV σε περισσότερες αγορές το 2023.

Αυτή η επέκταση της διαθεσιμότητας είναι μια εξαιρετική κίνηση για τους φίλους του Pixel, καθώς σημαίνει ότι μπορούν να έχουν πρόσβαση σε αυτά τα προϊόντα σε περισσότερες χώρες από ποτέ. Στη λίστα με τις χώρες περιλαμβάνεται και η Ελλάδα.


https://techvalue.gr/vodafone-pixel-7-greece-50842

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Sotnem said:

Με το άλλο βρήκες καμία άκρη;

Η αλήθεια είναι ότι δεν πρόλαβα να ασχοληθώ ιδιαίτερα αυτές τις ημέρες, "παίζω" κυρίως με τις (φανταστικές) κάμερες για να είμαι ειλικρινής... ελπίζω όμως ότι - όπως και το Wallet - θα φτιάξει κι αυτό μόνο του, ίσως στο επόμενο update των σχετικών εφαρμογών. Θα κάνω πιθανόν μία απόπειρα να το διερευνήσω περαιτέρω αύριο που θα έχω λίγο χρόνο, τσεκάροντας πάλι τα links που παρέθεσες και ό,τι άλλο σχετικό βρω!

Κατά τ'άλλα, ευχάριστα τα νέα περί υποστήριξης από Vodafone, αν φυσικά γίνει πράξη. 😊

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αν και καινούριος στο forum, θέλω να επιβεβαίωσω το εξής: είμαι στην Nova και έστειλα ένα μήνυμα στην υποστήριξη τους μέσα από το Nova app να μου ενεργοποιήσουν το Volte, αφου έκανα το shizuku (μαζί με ims), και μου το ενεργοποίησαν σήμερα. Στο ims πλέον είμαι registerd και έχω Volte. Κανένα πρόβλημα με κλήσεις! (έχω Pixel 7 pro)

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια ερώτηση στην προηγούμενη σελίδα και δυστυχώς αυτό το topic έχει γίνει όπως τα υπόλοιπα 2 που έχουμε για τα Pixel,όλη την ώρα τα ίδια και ίδια για την VODAFONE και τα Root.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, tsikorange said:

Καλημέρα, αν και καινούριος στο forum, θέλω να επιβεβαίωσω το εξής: είμαι στην Nova και έστειλα ένα μήνυμα στην υποστήριξη τους μέσα από το Nova app να μου ενεργοποιήσουν το Volte, αφου έκανα το shizuku (μαζί με ims), και μου το ενεργοποίησαν σήμερα. Στο ims πλέον είμαι registerd και έχω Volte. Κανένα πρόβλημα με κλήσεις! (έχω Pixel 7 pro)

Αυτό θα μπορούσε να γίνει και χωρίς να πάρεις τηλέφωνο. Απλά έχοντας ενεργοποίηση την υπηρεσία στέλνοντας ένα sms σε μια άλλη συμβατή συσκευή. 

7 minutes ago, guy_fawkes said:

εκανα μια ερώτηση στην προηγούμενη σελίδα και δυστυχώς αυτό το topic έχει γίνει όπως τα υπόλοιπα 2 που έχουμε για τα Pixel,όλη την ώρα τα ίδια και ίδια για την VODAFONE και τα Root.

Ισχύει για τη μετάφραση, φαντάζομαι είναι θέμα εφαρμογής και όχι του pixel.

Παρόλα αυτά επειδή σε βλέπω λίγο επιθετικό, να σου πω πως και συ στη προηγούμενη σελίδα ρώτησες για τη Vodafone. 

Στο λέω καλοπροαίρετα και νομίζω πως τα θέματα συνδεσιμότητας είναι που βασανίζουν όλους τους κατόχους των pixel, οπότε είναι λογικό να υπάρχουν αυξημένες απορίες πάνω σε αυτό το κομμάτι.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djivo said:

Αυτό θα μπορούσε να γίνει και χωρίς να πάρεις τηλέφωνο. Απλά έχοντας ενεργοποίηση την υπηρεσία στέλνοντας ένα sms σε μια άλλη συμβατή συσκευή. 

Ισχύει για τη μετάφραση, φαντάζομαι είναι θέμα εφαρμογής και όχι του pixel.

Παρόλα αυτά επειδή σε βλέπω λίγο επιθετικό, να σου πω πως και συ στη προηγούμενη σελίδα ρώτησες για τη Vodafone. 

Στο λέω καλοπροαίρετα και νομίζω πως τα θέματα συνδεσιμότητας είναι που βασανίζουν όλους τους κατόχους των pixel, οπότε είναι λογικό να υπάρχουν αυξημένες απορίες πάνω σε αυτό το κομμάτι.

δεν είμαι καθόλου επιθετικός και θα εξηγηθώ.

στο παρόν topic συζητάμε για την συνδεσιμότητα

σε αυτό εδώ 

https://myphone.gr/forum/topic/196257/page/5/#comments

συζητάμε για την συνδεσιμότητα

και σε αυτό εδώ μάντεψε....συζητάμε για την συνδεσιμότητα

https://myphone.gr/forum/topic/186059/page/31/#comments

Εχουν γίνει μπάχαλο και τα 3 topics και αντί να θέλουμε να μπει μια τάξη, βάζουμε ταμπέλα σε αυτόν που γράφει το αυτονόητο και τον ονομάζουμε επιθετικό!

Συγγνώμη που θα τα ήθελα συμμαζεμένα, στην SAMSUNG έχουν τόσες συσκευές, και έίναι τα πιο τακτοποιημένα θέματα του forum.

Οσο για την VODAFONE ρώτησα γιατί δεν κατάλαβα τι γινότανε. Δεν ξεκίνησα συζήτηση για αυτό.

Καλοπροαίρετα τα γράφω και εγώ αυτά, μιας και δεν υπάρχει mod να μας τα φτιάχνει συχνά πυκνά αυτά, ας το διαχειρστούμε μόνοι μας σωστά.

Τέλος πολύ πιο πίσω έχω κάνει μια ερώτηση (άλλη απο την μετάφραση) αναφορικά με το pixel 7 pro την συσκευή του θέματος δηλαδή και δεν πήρα απάντηση διότι χάθηκε στον "oρυμαγδό" των θεμάτων συνδεσιμότητας ενώ ξανατονίζω έχουμε ειδικό topic για αυτό!

 

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, guy_fawkes said:

δεν είμαι καθόλου επιθετικός και θα εξηγηθώ...

Δεν είπα ότι δε συμφωνώ με την γνώμη σου. Όντως γίνετε ένας κακός χαμός.

Αλλά νομίζω πως είναι φυσιολογικό.  Η συνδεσιμότητα αφορά όλους τους κατόχους και πίστεψέ με αν δε λυθεί, πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα ρωτάει τα ίδια και τα ίδια.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς παρότι έχουμε ξεχωριστό τόπικ, γίνεται η ίδια κουβέντα σε 3-4 τόπικ.

Για την ερώτησή σου με τη μετάφραση, νομίζω είναι θέμα της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Πείτε μου λίγο αν μπορείτε να δοκιμάσετε το app Google μετάφραση.
Όταν πατάτε εναλλαγή αγγλικά ελληνικά αλλάζει το πληκτρολόγιο στην αντίστοιχη γλώσσα?
Το κάνει από ελληνικά ----> αγγλικά αλλά το αντίθετο δεν αλλάζει αυτόματα το πληκτρολόγιο.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι, αλλάζει αυτόματα και στις δύο περιπτώσεις, εφόσον δεν είναι on screen το πληκτρολόγιο (αν κατάλαβα καλά το ερώτημα, βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, NickNT said:

Ναι, αλλάζει αυτόματα και στις δύο περιπτώσεις, εφόσον δεν είναι on screen το πληκτρολόγιο (αν κατάλαβα καλά το ερώτημα, βέβαια).

κι όμως παλιότερα το άλλαζε όταν το πληκτρολόγιο ήταν κανονικά on screen. Τώρα αλλάζει το πληκτρολόγιο απο Αγγλικά σε Ελληνικά αλλά όχι το αντίθετο.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να πάρω το pixel 7 ή το 7 pro. Το κινητό θα το πάρω κυρίως για φωτογραφίες να πω την αλήθεια. Και μου αρέσει πολύ και το feature που έχουνε που διορθώνει τις φωτογραφίες που υπάρχει κίνηση(αλλά μπορείς να διορθώσεις και παλιές φωτογραφίες.). Έχω μωρό βλέπετε και δεν κάθεται ήσυχη 🤭.

 

Ποια είναι η άποψη σας για ποιοτητα φωτό; Έχω δει dxomark κλπ και τα πράγματα φαίνονται καλά . Υπόψιν προέρχομαι από redmi note 9 pro οπότε η διαφορά θα είναι χαοτική αλλά θα ήθελα την άποψη σας .Επίσης, έχουν μεγάλη διαφορά τα 7 και το 7 pro;

 

Τέλος με τις κλήσεις από ότι καταλαβαίνω υπάρχει μπαχαλο . Με Cosmote παίζει Volte; Χρειάζεται το beta version και αν ναι μπορούμε.να το κάνουμε χειροκίνητα ;

 

Ευχαριστώ !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, rubinho said:

Καλησπέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να πάρω το pixel 7 ή το 7 pro. Το κινητό θα το πάρω κυρίως για φωτογραφίες να πω την αλήθεια. Και μου αρέσει πολύ και το feature που έχουνε που διορθώνει τις φωτογραφίες που υπάρχει κίνηση(αλλά μπορείς να διορθώσεις και παλιές φωτογραφίες.). Έχω μωρό βλέπετε και δεν κάθεται ήσυχη 🤭.

 

Ποια είναι η άποψη σας για ποιοτητα φωτό; Έχω δει dxomark κλπ και τα πράγματα φαίνονται καλά . Υπόψιν προέρχομαι από redmi note 9 pro οπότε η διαφορά θα είναι χαοτική αλλά θα ήθελα την άποψη σας .Επίσης, έχουν μεγάλη διαφορά τα 7 και το 7 pro;

 

Τέλος με τις κλήσεις από ότι καταλαβαίνω υπάρχει μπαχαλο . Με Cosmote παίζει Volte; Χρειάζεται το beta version και αν ναι μπορούμε.να το κάνουμε χειροκίνητα ;

 

Ευχαριστώ !

 

 

 

Αν θέλεις κυρίως για φωτογραφία είναι απο τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν εκεί έξω.

Ακόμα και μεσα στο σπίτι χωρίς φυσικό φως απ' έξω, βγάζει πολύ καλές φωτογραφίες!

Φυσικότατες χωρίς κορεσμένα χρώματα όπως ο αναταγωνισμός, με πολύ καλή χρήση του HDR.

Μέχρι στιγμής volte δεν υπάρχει αν δεν κατεβάσεις κάποιο συγκεκριμένο app ή δεν κάνεις root.

Eν αναμονή της νέας stable αναβάθμισης που μπορεί και να έχει.

Χαμένες κλήσεις δεν θα έχεις, ιδίως αν δεν χρησιμοποιείς δεδομένα σε συνδιασμό με το 2g κλήσεις.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, guy_fawkes said:

Αν θέλεις κυρίως για φωτογραφία είναι απο τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν εκεί έξω.

Ακόμα και μεσα στο σπίτι χωρίς φυσικό φως απ' έξω, βγάζει πολύ καλές φωτογραφίες!

Φυσικότατες χωρίς κορεσμένα χρώματα όπως ο αναταγωνισμός, με πολύ καλή χρήση του HDR.

Μέχρι στιγμής volte δεν υπάρχει αν δεν κατεβάσεις κάποιο συγκεκριμένο app ή δεν κάνεις root.

Eν αναμονή της νέας stable αναβάθμισης που μπορεί και να έχει.

Χαμένες κλήσεις δεν θα έχεις, ιδίως αν δεν χρησιμοποιείς δεδομένα σε συνδιασμό με το 2g κλήσεις.

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εγώ αυτά έχω διαβάσει για φωτό και έχω ενθουσιαστεί. Έχουν μεγάλη διαφορά το Pixel 7 με το 7 Pro; 

 

Με κλειστό Volte και ανοιχτά δεδομένα το κινητό θα πέφτει σε 2g και θα έχω κλήσεις ;

 

Η εφαρμογή είναι η shizuku; Παίζει το Volte με αυτή ; Να πω την αλήθεια η κλήσεις σε 2g μου φαίνονται ενοχλητικές πλέον . Η διαφορά με το 3g είναι αρκετά μεγάλη και η Cosmote δεν έχει πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, rubinho said:

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εγώ αυτά έχω διαβάσει για φωτό και έχω ενθουσιαστεί. Έχουν μεγάλη διαφορά το Pixel 7 με το 7 Pro; 

 

Με κλειστό Volte και ανοιχτά δεδομένα το κινητό θα πέφτει σε 2g και θα έχω κλήσεις ;

 

Η εφαρμογή είναι η shizuku; Παίζει το Volte με αυτή ; Να πω την αλήθεια η κλήσεις σε 2g μου φαίνονται ενοχλητικές πλέον . Η διαφορά με το 3g είναι αρκετά μεγάλη και η Cosmote δεν έχει πλέον. 

ούτε η voda θα έχει σε λίγο. Με την εφαρμογή ναι θα έχεις volte, αλλά σε 9 ημέρες περίπου θα ξέρουμε αν θα έχουμε volte κανονικά χωρίς να το " πειράξουμε".

Αν δεν ενοχλεί το μέγεθος θα σου έλεγα να πας στο pro μόνο και μόνο για την κάμερα του ζουμ, ακόμα και ψηφιακά στο x30 έχει πολύ καλά αποτελέσματα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, guy_fawkes said:

ούτε η voda θα έχει σε λίγο. Με την εφαρμογή ναι θα έχεις volte, αλλά σε 9 ημέρες περίπου θα ξέρουμε αν θα έχουμε volte κανονικά χωρίς να το " πειράξουμε".

Αν δεν ενοχλεί το μέγεθος θα σου έλεγα να πας στο pro μόνο και μόνο για την κάμερα του ζουμ, ακόμα και ψηφιακά στο x30 έχει πολύ καλά αποτελέσματα.

Ναι το ξέρω . Είναι ψιλοασυμφορο με χειρότερη κάλυψη και το κλείνουν για να κόψουν κόστος και να.βαλουν  5G στις ίδιες συχνότητες. 

 

Ok, να σου πω την αλήθεια τα θέλω λιγο πιο compact τα κινητά άλλα θα το λαβω υπόψιν μου αυτό που λες. Αν και το κόστος έχει μια διαφορά. Τώρα παίζει στα 620 το pixel 7 και στα 760 το 7 pro στην Ελλάδα. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, rubinho said:

Καλησπέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να πάρω το pixel 7 ή το 7 pro. Το κινητό θα το πάρω κυρίως για φωτογραφίες να πω την αλήθεια. Και μου αρέσει πολύ και το feature που έχουνε που διορθώνει τις φωτογραφίες που υπάρχει κίνηση(αλλά μπορείς να διορθώσεις και παλιές φωτογραφίες.). Έχω μωρό βλέπετε και δεν κάθεται ήσυχη 🤭.

 

Ποια είναι η άποψη σας για ποιοτητα φωτό; Έχω δει dxomark κλπ και τα πράγματα φαίνονται καλά . Υπόψιν προέρχομαι από redmi note 9 pro οπότε η διαφορά θα είναι χαοτική αλλά θα ήθελα την άποψη σας .Επίσης, έχουν μεγάλη διαφορά τα 7 και το 7 pro;

 

Τέλος με τις κλήσεις από ότι καταλαβαίνω υπάρχει μπαχαλο . Με Cosmote παίζει Volte; Χρειάζεται το beta version και αν ναι μπορούμε.να το κάνουμε χειροκίνητα ;

 

Ευχαριστώ !

 

 

 

Για την φωτογραφία και μόνο, επειδή και εγώ παιδί έχω που δε στέκεται σε ηρεμία, θα εκπλαγείς. Θα σου βγάλει το καρέ που μένει το παιδί ακίνητο και με πολύ φυσικά χρώματα. Εγώ με άλλα android είχα σοβαρό θέμα ειδικά σε εσωτερικό χώρο με λεντ φώτα. Παλαιότερα σε εσωτερικό χώρο έβγαζα νορμάλ φωτογραφία μόνο με iphone. Τώρα το pixel μπορώ να πω ότι γονατίζει και το iphone. 

Όσο για τις κλήσεις, εγώ έχω κοσμοτε και έχω βάλει το patch Shizuku και έχω volte και wifi calling (εννοείται πρέπει να τα έχεις ήδη ενεργοποιημενα στον αριθμό σου από άλλη συμβατή συσκευή). 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, _NikitaS_ said:

Για την φωτογραφία και μόνο, επειδή και εγώ παιδί έχω που δε στέκεται σε ηρεμία, θα εκπλαγείς. Θα σου βγάλει το καρέ που μένει το παιδί ακίνητο και με πολύ φυσικά χρώματα. Εγώ με άλλα android είχα σοβαρό θέμα ειδικά σε εσωτερικό χώρο με λεντ φώτα. Παλαιότερα σε εσωτερικό χώρο έβγαζα νορμάλ φωτογραφία μόνο με iphone. Τώρα το pixel μπορώ να πω ότι γονατίζει και το iphone. 

Όσο για τις κλήσεις, εγώ έχω κοσμοτε και έχω βάλει το patch Shizuku και έχω volte και wifi calling (εννοείται πρέπει να τα έχεις ήδη ενεργοποιημενα στον αριθμό σου από άλλη συμβατή συσκευή). 

 

Γιατί, δεν μπορείς να τα ενεργοποιήσεις μετά; Εγώ έχω ένα huawei P30 pro τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, jimma1987 said:

Γιατί, δεν μπορείς να τα ενεργοποιήσεις μετά; Εγώ έχω ένα huawei P30 pro τώρα. 

Και εγώ αυτό είχα. Το p30 Pro. Άρα τα έχεις ήδη ενεργοποιημενα. Αν δεν είναι ενεργοποιημενα και στείλεις στο pixel 7 το sms για ενεργοποίησης θα σου απαντήσει ο πάροχος ότι δεν είναι πιστοποιημενη η συσκευή σου άρα δε θα σου ενεργοποιηθεί. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Και εγώ αυτό είχα. Το p30 Pro. Άρα τα έχεις ήδη ενεργοποιημενα. Αν δεν είναι ενεργοποιημενα και στείλεις στο pixel 7 το sms για ενεργοποίησης θα σου απαντήσει ο πάροχος ότι δεν είναι πιστοποιημενη η συσκευή σου άρα δε θα σου ενεργοποιηθεί. 

Α μάλιστα. Ναι κατάλαβα.. Με τις φώτο ικανοποιημένος είσαι; και τις βραδυνές ; Επειδή το P30 pro σε αυτό τον τομέα τα πάει τέλεια! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jimma1987 said:

Α μάλιστα. Ναι κατάλαβα.. Με τις φώτο ικανοποιημένος είσαι; και τις βραδυνές ; Επειδή το P30 pro σε αυτό τον τομέα τα πάει τέλεια! 

Δεν κάνει την νύχτα μέρα όπως έκανε το παλιό, αλλά αυτό είναι καλό γιατί κρατάει την λεπτομέρεια, ενώ το p30 το έκανε παστέλ. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Το παρήγγειλα χθες το τηλέφωνο από το γερμανικό amazon ( έγραφε unlocked, αλλά υποθέτω ότι αυτό αναφέρεται στο ότι δεν είναι κλειδωμένο κάτω από κάποιον provider) και το περιμένω σε καμία 10αρια μέρες.

Διαβάζω διάφορα με το 5g/LTE/volte/G-walltet όμως δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς παίζει. Είμαι στην Μυτιλήνη με Vodafone, παίζει κάποιο ρόλο? Θα έχω προβλήματα με κλήσεις όπως λέτε? Θα έχω τηλέφωνο που δε θα μπορώ να το δουλέψω?

Αν είναι να ακυρώσω την παραγγελία. Διάβασα κάποιες σελίδες, όμως δεν κατάλαβα πολλά 🤔.

(Αυτή τη στιγμή έχω το s22+ πιάνουμε 5g εδώ, αν και κατάλαβα ότι δεν είναι θέμα παροχών αλλά της google που το έχει κλειδώσει?)

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, xtrmsnpr said:

Καλημέρα σας.

Το παρήγγειλα χθες το τηλέφωνο από το γερμανικό amazon ( έγραφε unlocked, αλλά υποθέτω ότι αυτό αναφέρεται στο ότι δεν είναι κλειδωμένο κάτω από κάποιον provider) και το περιμένω σε καμία 10αρια μέρες.

Διαβάζω διάφορα με το 5g/LTE/volte/G-walltet όμως δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς παίζει. Είμαι στην Μυτιλήνη με Vodafone, παίζει κάποιο ρόλο? Θα έχω προβλήματα με κλήσεις όπως λέτε? Θα έχω τηλέφωνο που δε θα μπορώ να το δουλέψω?

Αν είναι να ακυρώσω την παραγγελία. Διάβασα κάποιες σελίδες, όμως δεν κατάλαβα πολλά 🤔.

(Αυτή τη στιγμή έχω το s22+ πιάνουμε 5g εδώ, αν και κατάλαβα ότι δεν είναι θέμα παροχών αλλά της google που το έχει κλειδώσει?)

Αν διαβασεις τις τελευταίες 5 σελιδες θα καταλαβεις οτι δεν υπαρχει θεμα πλεον με κλήσεις, λυθηκε. Δε θα εχεις ομως 5g αλλα 4g τουλάχιστον για την ώρα, γιατι οπου να ναι φαίνεται πως η vodafone θα το φερει επισημα, οποτε θα λυθει κ το 5g

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sm4rt said:

Αν διαβασεις τις τελευταίες 5 σελιδες θα καταλαβεις οτι δεν υπαρχει θεμα πλεον με κλήσεις, λυθηκε. Δε θα εχεις ομως 5g αλλα 4g τουλάχιστον για την ώρα, γιατι οπου να ναι φαίνεται πως η vodafone θα το φερει επισημα, οποτε θα λυθει κ το 5g

Ευχαριστώ για την απάντηση, επειδή ακριβώς διάβασα τις 5 τελευταίες σελίδες είδα έναν πανικό με άτομα που δε λαμβάνουν κλήσεις και αλχημείες που πρέπει να κάνω (δε θα ήθελα να κάνω το παραμικρό στη συσκευή) οπότε κάπου το έχασα.
Ζω και χωρίς 4g δεν έχω θέμα 😄, να είναι λειτουργικό το τηλέφωνο out of the box θέλω.
Άρα να προχωρήσω με την αγορά κανονικά εφόσον οι κλήσεις λειτουργούν.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...