Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παίδες μία ερώτηση...Το pare moirase,που δίνει μέσα από την εφαρμογή 100mb σε τρείς φίλους σου το ξέρετε.Γίνεται να στείλεις κάπως τα mb,πέραν του κλασικού τρόπου μέσω της εφαρμογής ή μέσω browser?Ρωτάω γιατί έχω ένα whats up αριθμό μόνο για τηλέφωνα σε ένα παμπάλαιο nokia και είναι και mini sim και δεν μπορώ να την βάλω σε smartphone.Πάνε χαμένα τα mb κάθε μήνα...

Ναι γίνεται!Μπες από pc εδώ:m.whatsup.gr

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εργασίες συντήρησης από την Cosmote αυτή τη στιγμή.

Εκτός λειτουργίας όλες οι υπηρεσίες ενημέρωσης υπολοίπου μέχρι τις 6 το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλα τώρα τουλάχιστον για ενημέρωση υπολοιπου με sms.
Link to comment
Share on other sites

Μετά τα προβλήματα που έχει η εφαρμογή σε dual sim κινητά, υπάρχει τρόπος να μάθουμε το υπόλοιπο των mb σε whats up;
Link to comment
Share on other sites

Μετά τα προβλήματα που έχει η εφαρμογή σε dual sim κινητά, υπάρχει τρόπος να μάθουμε το υπόλοιπο των mb σε whats up;

 

m.whatsup.gr ή Υ στο 1330.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει κανονικά για 15 μέρες.

 

ρωτησα επειδη ελεγαν οτι θα ισχυει μεχρι 31 αυγουστου δοκιμασες να βαλεις τωρα και σου εδωσε κανονικα?

 

επισης ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα λετε που να αξιζει στο whatsup για mb και για ομιλια?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται!Μπες από pc εδώ:m.whatsup.gr

 

Να σαι καλά φίλε μου!Το δοκίμασα και γίνεται κανονικά.Δεν το ήξερα πως γίνεται έτσι,σου στέλνει sms με κωδικό για επιβεβαίωση και στέλνεις κανονικά!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρωτησα επειδη ελεγαν οτι θα ισχυει μεχρι 31 αυγουστου δοκιμασες να βαλεις τωρα και σου εδωσε κανονικα?

 

επισης ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα λετε που να αξιζει στο whatsup για mb και για ομιλια?

Χθες που έβαλα δεκάρα κάρτα από γερμανό μου ήρθαν κανονικά 1GB για 15 ημέρες κανονικά.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη ακομη σφάλμα βγαζει

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

ολα οκ εδω και λιγη ωρα

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Έχω cosmokarta το πρόγραμμα που σου δίνει 400 λεπτά. Αυτά τα λεπτά είναι ΜΟΝΟ προς κινητά; Γιατί για έναν περίεργο λόγο βλέπω πάντα τα χρήματα που μένουν στην κάρτα να τελειώνουν ενώ ούτε αγοράζω mb ούτε στέλνω sms για να δικαιολογείται αυτή η μείωση.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά θα λαμβάνεις χρεώσιμα SMS από 54ΧΧΧ

Πάρε την εξυπηρέτηση για να στα κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά θα λαμβάνεις χρεώσιμα SMS από 54ΧΧΧ

Πάρε την εξυπηρέτηση για να στα κλείσει.

 

Εννοείς sms διαφημιστικού περιεχομένου; Όντως λαμβάνω κάποια αλλά σπάνια. Θα καλέσω την εξυπηρέτηση να δω τι συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα 10 ευρώ γιατί αύριο έληγε το 1GB δώρο και βλέπω ότι αυτά που θα έληγαν προστέθηκαν στα καινούρια και λήγουν εντός 15 ημερών όλα μαζί.
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια προσφορά για το Whats up.

5GB/Σαββατοκύριακο για 4 συνεχόμενα Σαββατοκύριακα με κόστος 5€ και ενεργοποίηση μέχρι 30/9.Εχει βελτιωθεί αρκετά η Κοσμοτε στις προσφορες και μπράβο της ακόμα και αν είναι επειδή έχασε κόσμο.

 

 

Επίσης.."Ανακοινώνεται ότι λόγω εργασιών αναβάθμισης των συστημάτων της COSMOTE από 00:30 π.μ έως και 07:00 π.μ της 8/9/2016, δεν θα είναι δυνατή η Ενεργοποίηση Υπηρεσιών και Πακέτων, η Ανανέωση Χρόνου Ομιλίας, η Ενημέρωση διαθέσιμου Χρηματικού Υπολοίπου και διαθέσιμου Υπολοίπου σε λεπτά ομιλίας, SMS και ΜΒ για τους συνδρομητές Καρτοκινητής & ΚαρτοΣυμβολαίου της COSMOTE."

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια προσφορά για το Whats up.

5GB/Σαββατοκύριακο για 4 συνεχόμενα Σαββατοκύριακα με κόστος 5€ και ενεργοποίηση μέχρι 30/9.Εχει βελτιωθεί αρκετά η Κοσμοτε στις προσφορες και μπράβο της ακόμα και αν είναι επειδή έχασε κόσμο.

 

 

Επίσης.."Ανακοινώνεται ότι λόγω εργασιών αναβάθμισης των συστημάτων της COSMOTE από 00:30 π.μ έως και 07:00 π.μ της 8/9/2016, δεν θα είναι δυνατή η Ενεργοποίηση Υπηρεσιών και Πακέτων, η Ανανέωση Χρόνου Ομιλίας, η Ενημέρωση διαθέσιμου Χρηματικού Υπολοίπου και διαθέσιμου Υπολοίπου σε λεπτά ομιλίας, SMS και ΜΒ για τους συνδρομητές Καρτοκινητής & ΚαρτοΣυμβολαίου της COSMOTE."

 

χχααχαχχα ενταξει δεν το λες και καλη προσφορα!!!με 5ευρω βαζεις 1Gb και το εχεις για ενα μηνα!!οποτε θες ποσααα gb να φας σε 8 μερες παραπανω απο ενα γιγα ανετ 1,5 δεν νομιζω!!!εδω σε ενα μηνα εγω με φουλ χρηση συνεχεια ανοιχτο και με 3,24 sot απο ιντερνετικα ψαξιματα καθε μερα και τρωω στο μηνα βαρια 1,2Gb!!!τεσπα γουστα ειναι αυτα εγω παντως δεν το πεταω το 5ευρω σε τετοιες προσφορες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

χχααχαχχα ενταξει δεν το λες και καλη προσφορα!!!με 5ευρω βαζεις 1Gb και το εχεις για ενα μηνα!!οποτε θες ποσααα gb να φας σε 8 μερες παραπανω απο ενα γιγα ανετ 1,5 δεν νομιζω!!!εδω σε ενα μηνα εγω με φουλ χρηση συνεχεια ανοιχτο και με 3,24 sot απο ιντερνετικα ψαξιματα καθε μερα και τρωω στο μηνα βαρια 1,2Gb!!!τεσπα γουστα ειναι αυτα εγω παντως δεν το πεταω το 5ευρω σε τετοιες προσφορες!

 

Εσύ. Εγώ από παρασκευή μέχρι τρίτη έφαγα περίπου 30GB. ΟΛΑ σε upload. Ααααααααααστο.

Ο καθένας με τις ανάγκες του.:)

Link to comment
Share on other sites

Εσύ. Εγώ από παρασκευή μέχρι τρίτη έφαγα περίπου 30GB. ΟΛΑ σε upload. Ααααααααααστο.

Ο καθένας με τις ανάγκες του.:)

 

ενταξει ρε αδερφε εσυ εισαι ειδικη περιπτωση αν κανεις το κινητό wifi spot και συνδεεις κανενα λαπτοπ για την δουλεια αλλαζει αλλα σε αυτη την περιπτωση δεν βρισκω λογο να εχεις wu ενας νορμαλ ανθρωπος οτι χρηση και να κανει παραπανω απο 2gb ολοκληρο το μηνα δεν κανει

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα 5Gb/ΣΚ ειναι καλό για να βλέπεις OTETV GO και αγώνες το ΣΚ στην δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Εσύ. Εγώ από παρασκευή μέχρι τρίτη έφαγα περίπου 30GB. ΟΛΑ σε upload. Ααααααααααστο.

Ο καθένας με τις ανάγκες του.:)

 

ΠΟΣΑ;;;Εσένα καλύτερα να σε ντύνουμε παρά να σε αφήνουμε να μπαίνεις στο ίντερνετ!!!Χαχαχα!Εννοείται κάνω χιούμορ ε!Να φανταστώ 30GB κατανάλωσες μαζί με δεδομένα μέσω wifi και να μην εξαρτάσαι μόνο από τα δεδομένα της cosmote.

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΑ;;;Εσένα καλύτερα να σε ντύνουμε παρά να σε αφήνουμε να μπαίνεις στο ίντερνετ!!!Χαχαχα!Εννοείται κάνω χιούμορ ε!Να φανταστώ 30GB κατανάλωσες μαζί με δεδομένα μέσω wifi και να μην εξαρτάσαι μόνο από τα δεδομένα της cosmote.

:lol::lol:

Όχι. Μονο δεδομένα cosmote, καθόλου wifi. Όχι όμως από WU, αλλά από cosmote internet on the go.:)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου!Το δοκίμασα και γίνεται κανονικά.Δεν το ήξερα πως γίνεται έτσι,σου στέλνει sms με κωδικό για επιβεβαίωση και στέλνεις κανονικά!

 

 

Γίνεται και από pc!

 

http://whatsup.cosmotemyview.gr/dataoffer/?id=&size=

 

http://i66.tinypic.com/2luzars.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια προσφορά για το Whats up.

5GB/Σαββατοκύριακο για 4 συνεχόμενα Σαββατοκύριακα με κόστος 5€ και ενεργοποίηση μέχρι 30/9.Εχει βελτιωθεί αρκετά η Κοσμοτε στις προσφορες και μπράβο της ακόμα και αν είναι επειδή έχασε κόσμο.

 

 

 

Πολύ καλή προσφορά. Μου ήρθε και λίγο ξαφνικά αφού δεν είχα διαβάσει κάτι. Μπράβο στην cosmote που ξεπέρασε τις προσφορές των 300mb και έγινε large. Εμένα μου έκατσε κουτί. Στο εξοχικό δεν έχω σταθερό internet και ψάχνω τα mb κάθε ΣΚ. Άντε κι άλλα τέτοια.

Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...