Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο οικονομικό πακέτο για mms?

 

οκ unique σε ευχαριστώ κατάλαβα θα το δοκιμάσω . Όσο για τα πακέτα μμς πότε η κοσμοτε δεν είχε τέτοια πακέτα μόνο κάποιες προσφορές έβγαζε ανά τακτά χρονικά διαστήματα αν και προτιμώ να στείλω ένα μάιλ που είναι δωρεάν παρά να χρεωθώ ένα μμς όταν βρω ίντερνετ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

θα μας πει καποιος επιτελους τη θα ισχυσει απο 1/4/11??

Προσφορα θα εχει? Η' θα γυρισουμε στο 45'???

 

Έκανα ανανέωση σήμερα και μου έβγαλε πως η προσφορά των 2 ωρών συνεχίζεται έως 30/4

Link to comment
Share on other sites

Είναι αναγκαία η έγκαιρη και επίσημη γνωστοποίηση τι θα γίνει επιτέλους με το πρόγραμμα της Cosmoκαρτας.

 

Η Wind έβγαλε ένα πολύ οικονομικό πρόγραμμα για την κάρτα της και μάλιστα περιέλαβε όλους τους συνδρομητές της όχι μόνο της WindCard:

 

Διπλάσιος χρόνος ομιλίας & Δωρεάν επικοινωνία προς όλη τη WIND/Q

με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω.

Πιο συγκεκριμένα, οι συνδρομητές που ανανεώνουν με 10€ και πάνω κερδίζουν αυτόματα και διπλάσιο χρόνο ομιλίας για να μιλούν με όλους ανεξαρτήτως δικτύου και ακόμα 600 ολόκληρα λεπτά προς όλη τη WIND και όλη την Q, καρτοκινητά και συμβόλαια.

 

Είναι πολύ δελεαστικό πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Με μια ανανεωση το χρονο, η cosmokarta παραμενει ζωντανη?

 

Nαι αρκει μια ανανεωση τον χρονο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ναι. Και για μαθαίνεις το υπόλοιπο στειλε την λέξη info στο 1313. Καλή πλοήγηση.

 

To εκανα και εγω σημερα για να το εχω μεχρι 30/4. Εχω ομως ενα προβλημα πως θα μαθαινω απο το ipad που το εχω το υπολοιπο που δεν εχει να στειλεις μην :mad: Θα πρεπει να βγαζω τη καρτα ανα διαστηματα και να ελεγχω αφου ο μετρητησ data ειναι κοινος και για wifi !!!

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση σήμερα και μου έβγαλε πως η προσφορά των 2 ωρών συνεχίζεται έως 30/4

Στην ιστοσελίδα τους γράφουν ότι ισχύει μέχρι 31/3.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα τους γράφουν ότι ισχύει μέχρι 31/3.

 

Μέχρι 31/03 παρέχεται για ενεργοποίηση και ισχύει για ένα μήνα ( ή μέχρι να εξαντληθεί ο όγκος ). Πρέπει να το έχουμε πει... 10 φορές μέχρι τώρα...? :)

Link to comment
Share on other sites

reload it δώρο 300 sms για 7 μέρες (ανανέωση 10 ευρώ)? :blink: Πού πήγαν τα μηνύματα για 1 μήνα ; :down: Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 31/03 παρέχεται για ενεργοποίηση και ισχύει για ένα μήνα ( ή μέχρι να εξαντληθεί ο όγκος ). Πρέπει να το έχουμε πει... 10 φορές μέχρι τώρα...? :)

Για ποιον όγκο μιλάς; Στην προσφορά των δύο ωρών ομιλίας στην cosmokarta αναφέρομαι. Από σήμερα το γράφουν και στην ιστοσελίδα ότι ισχύει μέχρι 30/4.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε απο την cosmote αυτο το μηνημα

 

Καλο αυτο, αλλα για το internet(500mb) δεν ακουω τιποτε κι ανησυχω.

Link to comment
Share on other sites

Ενενα ληγει αυριο το πακετο των 500 nb αλκα μου εχουν απομεινει αλλα 300 πως μπορω να τα μεταφερω στον επομενο μηνα? Να βαλω με 3 ευρω η μπορω και με 5 ?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενενα ληγει αυριο το πακετο των 500 nb αλκα μου εχουν απομεινει αλλα 300 πως μπορω να τα μεταφερω στον επομενο μηνα? Να βαλω με 3 ευρω η μπορω και με 5 ?

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

μπορεις και με 5 θα προστεθουν.και αν βαλεις 2 φορες δηλαδη 10 ευρω θα εχεις περιπου 1.3 GB.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπορούμε να κάνουμε και reload από το κινητό στο site http://m.whatsup.gr/

Προφανώς πρέπει να βρεις wi-fi για να εξαργυρώσεις το δώρο του Reload it!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να μεταφερω υπολοιπο που υπαρχει απο ενα κινητο κοσμοκαρτας σε καποιο αλλο (παλι κοσμοκαρτα)?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς πρέπει να βρεις wi-fi για να εξαργυρώσεις το δώρο του Reload it!

 

Γινεται να μεταφερω υπολοιπο που υπαρχει απο ενα κινητο κοσμοκαρτας σε καποιο αλλο (παλι κοσμοκαρτα)?

 

δεν είναι υποχρεωτικό να βρεις wifi εξάλλου είναι παρά πολλά άτομα που χρησιμοποιούν ίντερνετ από το κινητό τους απλά εάν δεν έχεις εσυ μβ ίντερνετ το εξαργυρώνεις από ένα κινητό φίλου σου και είσαι οκ αρκεί που έγινε και αυτό και υπάρχει πρόσβαση και για εξαργύρωση και από το κινητό πολύ σημαντικό αυτό!. Όσο για την κόσμοκάρτα και βέβαια γίνεται κάλεσε το 13838 ή το 1313 στην επιλογή 9 μίλησε με την εξυπηρέτηση πελατών και θα σου πούνε εκεί τον χρόνο που θα κάνει για μεταφερθούνε αναλόγως τον φόρτο εργασίας του τμήματος και θα χρεωθείς μόνο το κόστος κλήσης στο τμήμα εξυπηρέτησης .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι υποχρεωτικό να βρεις wifi εξάλλου είναι παρά πολλά άτομα που χρησιμοποιούν ίντερνετ από το κινητό τους απλά εάν δεν έχεις εσυ μβ ίντερνετ το εξαργυρώνεις από ένα κινητό φίλου σου και είσαι οκ αρκεί που έγινε και αυτό και υπάρχει πρόσβαση και για εξαργύρωση και από το κινητό πολύ σημαντικό αυτό!. Όσο για την κόσμοκάρτα και βέβαια γίνεται κάλεσε το 13838 ή το 1313 στην επιλογή 9 μίλησε με την εξυπηρέτηση πελατών και θα σου πούνε εκεί τον χρόνο που θα κάνει για μεταφερθούνε αναλόγως τον φόρτο εργασίας του τμήματος και θα χρεωθείς μόνο το κόστος κλήσης στο τμήμα εξυπηρέτησης .

 

Σε ευχαριστώ φιλαρακι. Είχα ένα αριθμό που είχε λήξει και ήλπιζαν πως με αναεωση θα μου επέστρεφε το πόσο που είχα μέσα πριν λήξει (γύρω στα 6 ευρώ). Δυστυχώς μου έδωσε μόνο την αξία της κάρτας (μείον το ΦΠΑ). Οπότε τώρα θέλω να μεταφέρω το υπόλοιπο στον αριθμό που χρεησιμοποιω μόνιμα.

 

Πρέπει να πάρω από το ίδιο το κινητό η θα μπορέσω να καλέσω και από το Γερμανο;

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπορούμε να κάνουμε και reload από το κινητό στο site http://m.whatsup.gr/

 

είναι πάλι αυτό το τεράστιο flash video ??? η απλή σελίδα που βάζεις κωδικό ?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μπορεις και με 5 θα προστεθουν.και αν βαλεις 2 φορες δηλαδη 10 ευρω θα εχεις περιπου 1.3 GB.

 

καλημερα, εκανα σημερα ανανεωση ιντερνετ 500μβ αλλα ενω στην αρχη γραφει στο μηνυμα οτι συνολο εχω 800 αλλα μετα ηρθε δευτερο μηνυμα και μου λεει οτι ληγει σημερα το πρωτο πακετο οποτε μαλλον δεν εχουν μεταφερθει, σιγουρα μεταφερονται?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πακετο 500mb-5€ ληγει τελος του μηνα χωρις παραταση;

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

αμα βαλετε σημερα πακετο με μβ θα σας το ανανεωσει μεχρι τελος απριλιου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...