Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το reloadit χρεώνεται?

Τώρα τελευταία ακούω διάφορους ότι ξυπνάνε ένα πρωί και δεν βρίσκουν μονάδες στο τηλέφωνό τους.

Μπορείτε να γράψετε αν είχατε και εσείς τέτοια προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

υποτιθεται οτι ειναι δωρεαν. τωρα, αν χρεωνεται καποιος, καλα θα κανει να μιλησει με την εταιρια
Link to comment
Share on other sites

Ειχαν εναν παλιο αριθμο, που νομιζα οτι εληγε λιγο πριν το καλοκαιρι. Τωρα που τον ξαναβαλα σε συσκευη, λεει οτι εχει 0 ευρω, και οταν παταω να δω ποτε ληγει, μου λεει οτι θελει ανανεωση.

 

-Οποτε εχει ληξει δλδ?

-Οτι ειχε μεσα χαθηκε, ή αμα ανανεωσω το παιρνω πισω? Ειχα γυρω στα 6.5 ευρω θυμαμαι.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Aλλαξανε μηνυμα στο 1314..καποιος πρεπει να τους πει για τις ηχογραφησεις, δηλαδη πολυ χαλια λες και εχει πεσει η μπαταρια σε κασετα ειναι:)
Link to comment
Share on other sites

εδω και πολυ καιρο καλω στο 6971314 για να δω το υπολοιπο μου, κλπ.

τωρα που ειδα το ποστ σου, απο περιεργια καλεσα 1314. δεν ακουστηκε καποιο μηνυμα ομως

Link to comment
Share on other sites

Από ότι ρώτησα στο 13838 εάν π.χ. Βάλουμε δύο κάρτες ίδιας αξίας την ίδια μέρα και επιλέξουμε το δώρο από το reload το πρώτο δώρο διαγράφεται και ισχύει μόνο το δεύτερο έτσι μου είπανε στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Επίσης ο ελάχιστος χρονος χρέωσησ μου είπανε ότι είναι τα 45". Ακόμα να τα πάνε και αυτοί στα 60";. Επίσης την ρώτησα για τα 500μβ και μου είπε ότι ισχύουν μέχρι 31/3 και δεν έχει δωθεί παράταση. Απλά την ρώτησα εάν πριν λήξουν τα μβ ίντερνετ ξανά αγοράσω το πακέτο μου είπε ότι δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα και ότι λήγει το κάθε πακέτο την δικιά του ημερομηνία λήξης. Ισχύει αυτό; από ότι είδα στα προηγούμενα ποστ μεταφέρονται κανονικά και λήγουνε όλα μαζί στην τελευταία ενεργοποίηση του πακέτου. Προφανώς έπεσα σε άσχετη στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον για τα ΜΒ, αν αγοράσεις το 60άρι με 3€, προστίθενται στα εναπομείναντα από τα 500 και ανανεώνεται η ημερομηνία λήξης τους 1 μήνα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Απλά την ρώτησα εάν πριν λήξουν τα μβ ίντερνετ ξανά αγοράσω το πακέτο μου είπε ότι δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα και ότι λήγει το κάθε πακέτο την δικιά του ημερομηνία λήξης. Ισχύει αυτό; από ότι είδα στα προηγούμενα ποστ μεταφέρονται κανονικά και λήγουνε όλα μαζί στην τελευταία ενεργοποίηση του πακέτου. Προφανώς έπεσα σε άσχετη στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών;

Μπορει να το επιβεβεωσει κανεις αυτο γιατι αρχισα να ανυσηχω;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο ελάχιστος χρονος χρέωσησ μου είπανε ότι είναι τα 45". Ακόμα να τα πάνε και αυτοί στα 60";.

 

Πότε έγινε αυτό ? :blink:

 

Καλό...από τα 3' στα 45'' ? Πάλι καλά αν όντως είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έγινε αυτό ? :blink:

 

Καλό...από τα 3' στα 45'' ? Πάλι καλά αν όντως είναι έτσι.

 

όχι δεν κατάλαβες ο ελάχιστος χρονος χρέωσης τα 45" αφορά τις κλήσεις εκτός whats up σε σταθερά και αλλά δίκτυα. Μην μπερδεύεσαι. Επίσης μου είπε μια γνωστή μου ότι υπάρχει τρόπος να προωθείς τα μυνήματα και τις κλήσεις σε ένα άλλον αριθμό και τα μυνήματα να φαίνονται και στα δύο κινητά και οι κλήσεις. Ξέρω από το δίκτυο ότι δεν παρέχεται η δυνατότητα προώθησης μυνήματων αλλά μόνο κλήσεων με χρέωση . Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει τέτοιο πράγμα;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

"Για 1 μήνα 500MBs με 5 ευρώ. Για την ενεργοποίηση στέλνουμε 500 στο 1333. "

Ισχυει ακομη αυτη η προσφορα; Μεχρι ποτε μπορει να γινει ενεργοποιηση, μέχρι τελη μαρτη αν θυμαμαι καλα; Μετα τελος, καμια τετοιου ειδους-ογκου προσφορα;

Link to comment
Share on other sites

"Για 1 μήνα 500MBs με 5 ευρώ. Για την ενεργοποίηση στέλνουμε 500 στο 1333. "

Ισχυει ακομη αυτη η προσφορα; Μεχρι ποτε μπορει να γινει ενεργοποιηση, μέχρι τελη μαρτη αν θυμαμαι καλα; Μετα τελος, καμια τετοιου ειδους-ογκου προσφορα;

 

καλά θυμάσε μέχρι 31/3. Δεν έχει αλλάξει κάτι μέχρι στιγμής πάντως εσυ ξανά ενεργοποίησε και ένα δεύτερο πακέτο πριν λήξει η προσφορά για να το εκμεταλευτείς για έναν ακόμα μήνα. Και μετά βλέπουμε. Όσο για αυτό που γράφτηκε προηγουμένως με τα 7€; τι άλλαξε παλι; δηλαδή οι ανανεώσεις των 5€ γίνανε 7; . Πάντως εγώ δεν εχω ακούσει κάτι τέτοιο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει καποιος εάν θα δοθεί παράταση στην προσφορά με τις δύο ώρες δωρεάν της Κοσμοκάρτας; Το site γράφει μέχρι 31/3.
Link to comment
Share on other sites

τιιιιιιιι? 7€? οι 5αρες τελος?

Τέλος αν θέλεις τα 1200 λεπτά και μηνύματα...Αλλιώς νομίζω ότι όπως λέει και στο site, μπορείς να αγοράσεις και 5άρα με τον ανάλογο χρόνο που σου δίνει.;)

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση θέλω να κάνω. Σε ποιον πρέπει να κάτσω για να μάθω πόσα μηνύματα έχω από το plus που μου εβαλαν αφού ανανέωσα με κάρτα των 20€? Στέλνω υπολ στο 1313 και μόνο για τα μνμτ δεν με ενημερώνει

SMS ΥΠ στο 1313

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Εγω θελω να αγορασω whats up μονο κ μονο για την προσφορα των 500mb με 5 euro για το Ipad μου.

Το θεμα ειναι οτι θελω να μου φτασει ως το Πασχα...

Το ερωτημα λοιπον ειναι αμα αγορασω την καρτα 30 Μαρτιου κ ενεργοποιησω την υπηρεσια,θα εχω Internet μεχρι τις 30Απριλιου ή μεχρι τις 31Μαρτιου (που αναφερετε ως ημερομηνια ληξης της προσφορας) ??

Επισης ξερετε κ τι βαζω στις ρυθμισεις για username,pass,apn κτλ??

Edited by panos23
Link to comment
Share on other sites

Θα ισχύει για 30 ημέρες από την αγορά δηλαδή μέχρι 30 Απριλίου

Βάλε ΑΡΝ internet

δεν χρειάζεσαι username ούτε Password

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Εγω θελω να αγορασω whats up μονο κ μονο για την προσφορα των 500mb με 5 euro για το Ipad μου.

Το θεμα ειναι οτι θελω να μου φτασει ως το Πασχα...

Το ερωτημα λοιπον ειναι αμα αγορασω την καρτα 30 Μαρτιου κ ενεργοποιησω την υπηρεσια,θα εχω Internet μεχρι τις 30Απριλιου ή μεχρι τις 31Μαρτιου (που αναφερετε ως ημερομηνια ληξης της προσφορας) ??

Επισης ξερετε κ τι βαζω στις ρυθμισεις για username,pass,apn κτλ??

 

εάν ενεργοποιήσεις την προσφορά τέλος μαρτίου το πρόγραμμα θα ισχύει μέχρι τέλος απριλίου. Καλύτερα ενεργοποίησε το πακέτο παραπάνω από 1 φορά για έχεις περισσότερο όγκο. Επίσης πριν λήξει το πρόγραμμα ενεργοποίησε τα 60 μβ ίντερνετ με 3€ στέλνωντας 60 στο 1333 και θα μεταφερθούνε τα μβ ίντερνετ και τον επόμενο μήνα +60μβ του πακέτου και θα λήξουνε μέχρι και τον μάιο και ούτω κάθε εξής. Επίσης apn βάζεις internet αυτό μόνο νομίζω ότι χρειάζεται.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...