Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποια ειναι αυτη η φοιτητικη προσφορα που αναφερετε; :blink:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι αυτη η φοιτητικη προσφορα που αναφερετε; :blink:

 

Δες εδώ: (10 χαρακτήρες)

Είσαι φοιτητής; Στον κόσμο του WHAT’S UP μιλάς… με το πάσο σου!

Για σένα που είσαι ήδη στον κόσμο του WHAT’S UP, αλλά και για σένα που δεν είσαι και θέλεις να κρατήσεις τον αριθμό σου, έλα τώρα σε οποιοδήποτε σημείο του δικτύου καταστημάτων COSMOTE με το φοιτητικό σου πάσο και την ταυτότητα σου και βγες κερδισμένος για όλο το εξάμηνο της σχολής σου!

 

Ενεργοποίησε στο κατάστημα τη φοιτητική προσφορά και θα έχεις άμεσα 1000 λεπτά ομιλίας και video κλήσεων και 1000 SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP.

Αλλά και για τους επόμενους 5 μήνες, θα συνεχίσεις να έχεις 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 SMS δωρεάν, αρκεί να ανανεώνεις τον χρόνο σου κάθε προηγούμενο μήνα.

Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/11/2009.

 

offtopic:μηπως ξερετε μαγκες αν υπαρχει κανενα προγραμμα με free mb για whats'up;

 

Όχι, δεν υπάρχει. Μόνο το μηνιαίο πάσο του MyView με τα 4 ευρώ που προσφέρει 40Mb υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

η φοιτητικη προσφορα πηρε καμια επεκταση μηπως?λεω να αρχισω να ξαναχρησιμοποιω το whats up(για 2ο) !υπαρχει καμια προσφορα η τιποτα βηματα εγγραφης σε καποιο προγραμμα που ειναι απαραιτητα?(πλην του χρονου κ sms προς whats up)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Θέλω να ρωτήσω, αν στην Cosmokarta και στο πρόγραμμα 0,01€/λεπτό, θα πρέπει να κάνω ανανέωση του χρόνου ομιλίας μία φορά το μήνα ή δεν υπάρχει τέτοια δέσμευση; Δηλαδή, μπορώ να χρησιμοποιώ αυτό το "πρόγραμμα", μέχρι να μου τελειώσει η κάρτα;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Θέλω να ρωτήσω, αν στην Cosmokarta και στο πρόγραμμα 0,01€/λεπτό, θα πρέπει να κάνω ανανέωση του χρόνου ομιλίας μία φορά το μήνα ή δεν υπάρχει τέτοια δέσμευση; Δηλαδή, μπορώ να χρησιμοποιώ αυτό το "πρόγραμμα", μέχρι να μου τελειώσει η κάρτα;

 

Ευχαριστώ! :)

 

Δεν χρειάζετε να βάζεις κάρτα... Απλά μην αφήσεις να περάσει κανένας χρόνος... :p

Συλλογή κινητών:

SonyEricsson K750@W800, K800@K810,

Nokia N80i, E51i, 3120c,

Motorola V220, V300,

Siemens M75, LC KC550.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια επισημη ανακοινωση για τα 2000 δωρεαν μηνυματα προς ολους αν ενεργοποιησεις ενα νεο αριθμο καρτοκινητου κοσμοτε?επαναλαμβανω, επισημη ανακοινωση
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχε και το CU φοιτητική προσφορά, και έδινε και 30mb internet το μήνα... :p

 

ναι το ξερω την εχω ενεργοποιησει και αυτη στο κλασικο μου νουμερο το cu. ητανε ακριβώς ή ιδια προσφορά με αυτή του 2009 αλλα ισχυε εωσ και τον μαιο του 2010.

 

η φοιτητικη προσφορα πηρε καμια επεκταση μηπως?λεω να αρχισω να ξαναχρησιμοποιω το whats up(για 2ο) !υπαρχει καμια προσφορα η τιποτα βηματα εγγραφης σε καποιο προγραμμα που ειναι απαραιτητα?(πλην του χρονου κ sms προς whats up)

 

εαν ειχες παει σε καταστημα και την ειχες ενεργοποιήσει εωσ και τις 30/11/2009 τοτε θα εχεις 1000 λεπτα και 1000sms καθε μηνα για 5 μηνες εωσ και τον μάιο του 2010 . δεν υπαρχει αλλος τρόπος εγραφής. απλα πρεπει να εχεις βαλει μια καρτα τον επομενο μηνα για να παρεις τον επομενο οπως ακριβώς με την προσφορα του 2009.

 

Γεια σας,

 

Θέλω να ρωτήσω, αν στην Cosmokarta και στο πρόγραμμα 0,01€/λεπτό, θα πρέπει να κάνω ανανέωση του χρόνου ομιλίας μία φορά το μήνα ή δεν υπάρχει τέτοια δέσμευση; Δηλαδή, μπορώ να χρησιμοποιώ αυτό το "πρόγραμμα", μέχρι να μου τελειώσει η κάρτα;

 

Ευχαριστώ! :)

 

ναι κανονικα απο οτι ξερω δεν υπαρχει κανενας περιορισμος , αλλα μην ξεχνας να βαζεις καρτα τουλαχιστον μια μεσα στο χρονο για να μην χασεις το νουμερο σου (δηλαδη παρασει ενας χρόνος χωρις να εχεις βαλει καποια καρτα ανανεωσης).

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εαν ειχες παει σε καταστημα και την ειχες ενεργοποιήσει εωσ και τις 30/11/2009 τοτε θα εχεις 1000 λεπτα και 1000sms καθε μηνα για 5 μηνες εωσ και τον μάιο του 2010 . δεν υπαρχει αλλος τρόπος εγραφής. απλα πρεπει να εχεις βαλει μια καρτα τον επομενο μηνα για να παρεις τον επομενο οπως ακριβώς με την προσφορα του 2009.

 

δηλαδη τωρα πρεπει να βαλω μια καρτα 5€(?) για να εχω τα μηνυματα κ τα λεπτα τον φεβρουαριο?γενικα δεν εχει οπως το f2g κανα προγραμμα με ποντους κτλ η να στειλεις κανα μηνυμα και να εχεις γενικα χαμηλοτερες χρεωσεις?

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να ξαναβγει προσφορά σα την περσινή με τα 1000;
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα πρεπει να βαλω μια καρτα 5€(?) για να εχω τα μηνυματα κ τα λεπτα τον φεβρουαριο?γενικα δεν εχει οπως το f2g κανα προγραμμα με ποντους κτλ η να στειλεις κανα μηνυμα και να εχεις γενικα χαμηλοτερες χρεωσεις?

 

ναι πρεπει να βαλεις μια καρτα των 5€ για να παρεις τα λεπτα και τα μυνηματα τον επόμενο μήνα. οχι δεν εχει . μονο τα sms που κερδιζεις με ανανεωσεις χρόνου ομιλίας και τα πακετα sms προς what's up και χρονο ομιλίας και πακετα sms προς ολα τα δίκτυα. δεν υπαρχει στην κοσμοτε προγραμμα που να μαζέυεις πόντους με κάθε κάρτα ανανέωσης οπως στην wind με το wind club.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

η προσφορά με τα 1000 έληξε, έτσι;

θα βγει κάποια άλλη, πιστεύετε;

 

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου! Αν κάνεις ένα κόπο να διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω θα σου λυθεί η απορία. Το θέμα ΔΕΝ είναι το τι πιστεύουμε εμείς αλλά το τι έχει ανακοινώσει επίσημα η Cosmote και η Cosmote ΔΕΝ έχει ανακοινώσει τίποτα επίσημα. Άρα όσοι κρατήσετε τα What's Up και δε στραφείτε κάπου αλλού (εγώ στράφηκα σε συμβόλαιο Cosmote Απεριόριστα), πρέπει να μάθετε να ζείτε με το Call Them All Plus (1200' + 1200 sms).-

Link to comment
Share on other sites

ok, don't bite.

Που θέλεις να ξέρω πως η ερώτησή μου απαντήθηκε πριν 2-3 σελίδες; Μπορεί να απαντήθηκε πριν 102-103.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος ...!

Τι ειναι καλυτερο ... Η κοσμοταρτα ή το whats up ???

Τωρα εχω γουατσ απ αλλα ετσι και αλλιως δεν βαζω εγω πακετα του τυπου call them all ...

Τι συμφερει πιο πολυ ??? Ποια σου προσφερει καλυτερες χρεωσεις (Για παντα οχι προσφορες με ημερομηνια ληξης ??? ) .... Βασικα σκευτομαι να αλλαξω παλι και να βαλω την παλια μου Q ...

 

Υ.Γ : Δεμ μιλαω ουτε γραφω πολυ ....

Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος ...!

Τι ειναι καλυτερο ... Η κοσμοταρτα ή το whats up ???

Τωρα εχω γουατσ απ αλλα ετσι και αλλιως δεν βαζω εγω πακετα του τυπου call them all ...

Τι συμφερει πιο πολυ ??? Ποια σου προσφερει καλυτερες χρεωσεις (Για παντα οχι προσφορες με ημερομηνια ληξης ??? ) .... Βασικα σκευτομαι να αλλαξω παλι και να βαλω την παλια μου Q ...

 

Υ.Γ : Δεμ μιλαω ουτε γραφω πολυ ....

 

Αν δε μιλάς και δε γράφεις πολύ και δε χρησιμοποιείς και πακέτα του τύπου Call Them All κ.λπ., τότε σαφώς και μεταξύ των 2 (What's Up και Cosmoκάρτα), σε συμφέρει περισσότερο η Cosmoκάρτα. Επίσης και το να βάλεις την παλιά σου Q, όπως λες, είναι μια πολύ καλή λύση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος ...!

Τι ειναι καλυτερο ... Η κοσμοταρτα ή το whats up ???

Τωρα εχω γουατσ απ αλλα ετσι και αλλιως δεν βαζω εγω πακετα του τυπου call them all ...

Τι συμφερει πιο πολυ ??? Ποια σου προσφερει καλυτερες χρεωσεις (Για παντα οχι προσφορες με ημερομηνια ληξης ??? ) .... Βασικα σκευτομαι να αλλαξω παλι και να βαλω την παλια μου Q ...

 

Υ.Γ : Δεμ μιλαω ουτε γραφω πολυ ....

 

Για Q ή frog εισαι εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος ...!

Τι ειναι καλυτερο ... Η κοσμοταρτα ή το whats up ???

Τωρα εχω γουατσ απ αλλα ετσι και αλλιως δεν βαζω εγω πακετα του τυπου call them all ...

Τι συμφερει πιο πολυ ??? Ποια σου προσφερει καλυτερες χρεωσεις (Για παντα οχι προσφορες με ημερομηνια ληξης ??? ) .... Βασικα σκευτομαι να αλλαξω παλι και να βαλω την παλια μου Q ...

 

Υ.Γ : Δεμ μιλαω ουτε γραφω πολυ ....

 

οπως λεει και ο φιλος skoulikomirmigot πρεπει μαλλον να ψαχτεις λιγο καλυτερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να έχετε "κοσμοκαρτα" η wha..κοιτάξτε καλύτερα και τα αλλα πακέτα και εταιρίες ,,,σας συμφέρει ,,,μη μου πείτε για το σήμα τις κάθεστε ..λίγο ερευνας αγοράς κάντε ..άλλες προσφέρουν τα ίδια και καλύτερες χρέωσης ...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι πολυ μπερδεμενος ...!

Τι ειναι καλυτερο ... Η κοσμοταρτα ή το whats up ???

Τωρα εχω γουατσ απ αλλα ετσι και αλλιως δεν βαζω εγω πακετα του τυπου call them all ...

Τι συμφερει πιο πολυ ??? Ποια σου προσφερει καλυτερες χρεωσεις (Για παντα οχι προσφορες με ημερομηνια ληξης ??? ) .... Βασικα σκευτομαι να αλλαξω παλι και να βαλω την παλια μου Q ...

 

Υ.Γ : Δεμ μιλαω ουτε γραφω πολυ ....

 

καλο ειναι να δεις που ακριβώς μιλας περισσοτερο . εαν το κινητο το χρησιμοποεις ελαχιστα και στελνεις περισσοτερο μυνηματα θα σου προτεινα ακραδαντα την q ή την frog ή το vodafone international ή το carrefour champion ή την καρτοκινητη αβ. αλλα αμα μιλας με αριθμούς κοσμοτε λιγο και ενα 2 νουμερα τοτε θα σε συμφερε η κοσμοκαρτα με το 0,01€ το λεπτο προς τα 2 νουμερα σου και για να καλυπτες τα μυνηματα θα ενεργοποιουσες το πακετο με τα 100sms προς ολα τα δίκτυα με 4€. και θα ησουνα κερδισμενος. αλλα εαν μιλας περισσοτερο προς vodafone 'h wind καλο ητανε να αλλαξεις εταιρεία ετσι ώστε να καλύψεις τις ανάγκες σου οσο δυνατο ποιο οικονομικά. πες μου με τι νουμερα επικοινωνείς περισσότερο για να σου δώσω λύσεις.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον .... Το αποφασησα .... ! Θα αλλαξω το whats up μου με Q ή wind f2g (Aκομη εξαιταζω τιμες κ.α ) ...

 

Κυριως γιατι το σημα στην περιοχη μου (Τουμπα θεσσαλονικης) ΣΕΡΝΕΤΑΙ !!!! Πιο ευκολα σπαω τον αλγοριθμο A5/1 παρα βρισκω σημα μεσα στο σπιτι !

Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον .... Το αποφασησα .... ! Θα αλλαξω το whats up μου με Q ή wind f2g (Aκομη εξαιταζω τιμες κ.α ) ...

Οι λογοι που φευγω ......

Το σημα κυριως που στην περιοχη μου (Τουμπα θεσσαλονικης) ΣΕΡΝΕΤΑΙ !!!! Πιο ευκολα σπαω τον αλγοριθμο A5/1 παρα βρισκω σημα μεσα στο σπιτι !

 

οκ πιστέυω η καλύτερη επιλογή εαν έχει καλύτερο σημα στο σπιτι σου επελεξε καλυτερα το wind free to go και με το 1342 κανε αλλαγη στο f2g 2 και μετα γραψου στο wind club που μπορεις να μαζεύεις πόντους με καθε καρτα ανανανεώσης . επισης στο wind free to go θα εχεις την δυνατότητα να αλλαζεις οποτε θελεις πακετο δωρεαν στο 1342 και να πηγαινεις σε τιμες αλλης εταιρείας που ειναι οικονομικοτερες. οπως και να εχει το ιδια σημα θα εχεις διοτι η q χρησιμοποιει το σημα της wind αλλα με την q δεν θα εχεις την δυνατότητα να μαζευεις ποντους με καθε καρτα ανανανεωσης και δεν θα μπορεις να αλλάζεις πακέτα. πιστευω οτι η αλλαγη πακετου οπως και η συλλογη ποντων με καθε καρτα ανανανεωσης ειναι κατι που πρεπει να εχεις διοτι κερδιζεις .. ετσι πιστεύω .. ελπίζω να σε βοήθησα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον .... Το αποφασησα .... ! Θα αλλαξω το whats up μου με Q ή wind f2g (Aκομη εξαιταζω τιμες κ.α ) ...

 

Κυριως γιατι το σημα στην περιοχη μου (Τουμπα θεσσαλονικης) ΣΕΡΝΕΤΑΙ !!!! Πιο ευκολα σπαω τον αλγοριθμο A5/1 παρα βρισκω σημα μεσα στο σπιτι !

 

στην κατω τουμπα που ειμαι εγω η wind ποιανει φουλ σημα. και κοσμοτε που εχω ομως ποιανει φουλ. μηπως φταιει η συσκευη σου?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

είναι ανά δρόμο ...στην τούμπα ο κολλητός δεν είχε με κοσμοτέ ...καλά ανθέων και καλαμαρια δεν το συζητάμε e....αθλία η κατάσταση ...καλά και η wind δεν είναι καλύτερη άστα βραστά ...αλλα καλύτερη από κόσμο ..το έχω τσεκάρει με τα δίκτυα
Link to comment
Share on other sites

είναι ανά δρόμο ...στην τούμπα ο κολλητός δεν είχε με κοσμοτέ ...καλά ανθέων και καλαμαρια δεν το συζητάμε e....αθλία η κατάσταση ...καλά και η wind δεν είναι καλύτερη άστα βραστά ...αλλα καλύτερη από κόσμο ..το έχω τσεκάρει με τα δίκτυα

 

Ε, αφού το έχεις τσεκάρει τότε να σε εμπιστευτούμε! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...