Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση: Ανακάλυψα σε ένα συρτάρι ένα αχρησιμοποίητο (μέσα στη ζελατίνα του) πακέτο What's Up, αυτά που μοιάζουν να είναι σε κουτί αναψυκτικού. Προσπάθησα να το ενεργοποιήσω αλλά μου ζητούσε ταυτοποίηση. Το ταυτοποίησα σήμερα αλλά τώρα μου λέει ότι είναι απενεργοποιημένο. Κοιτώντας προσεκτικότερα τη συσκευασία είδα ότι έγραφε "Ενεργοποίηση έως 16/12/09".

 

Υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρω τον αριθμό σε λειτουργία; Αν ναι, πώς; Αν όχι, υπάρχει δυνατότητα να αναιρέσω/καταργήσω την ταυτοποίηση που έκανα μια που δε θέλω να είμαι συσχετισμένος με κάτι που δε χρησιμοποιώ;

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Ανακάλυψα σε ένα συρτάρι ένα αχρησιμοποίητο (μέσα στη ζελατίνα του) πακέτο What's Up, αυτά που μοιάζουν να είναι σε κουτί αναψυκτικού. Προσπάθησα να το ενεργοποιήσω αλλά μου ζητούσε ταυτοποίηση. Το ταυτοποίησα σήμερα αλλά τώρα μου λέει ότι είναι απενεργοποιημένο. Κοιτώντας προσεκτικότερα τη συσκευασία είδα ότι έγραφε "Ενεργοποίηση έως 16/12/09".

 

Υπάρχει δυνατότητα να επαναφέρω τον αριθμό σε λειτουργία; Αν ναι, πώς; Αν όχι, υπάρχει δυνατότητα να αναιρέσω/καταργήσω την ταυτοποίηση που έκανα μια που δε θέλω να είμαι συσχετισμένος με κάτι που δε χρησιμοποιώ;

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

 

ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ 6971001313 ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ 'Η ΤΟ 1313 ΑΠΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΟΣΜΟΤΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΙΡΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ. ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE εβγαλε ενα πακετο προσφορας που σου προσφερει 600 sms προς ολα τα δικτυα κινητα και σταθερα με 5 €. για ενεργοποιηση στέλνεις την λεξη 2010 στο 1313, ισχυει για ενα μηνα και αφορα και την κοσμοκαρτα και το what's up επισης ειναι πακετο που ισχύει εως για ενεργοπιοιησεις εως και 9/1/2010.

 

επισης εαν κανεις νεα συνδεση σε ενα καρτοκινητο κοσμοτε σου δίνει 2000 sms προς ολα τα δίκτυα διάρκειας 60 ημερών.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE εβγαλε ενα πακετο προσφορας που σου προσφερει 600 sms προς ολα τα δικτυα κινητα και σταθερα με 5 €. για ενεργοποιηση στέλνεις την λεξη 2010 στο 1313, ισχυει για ενα μηνα και αφορα και την κοσμοκαρτα και το what's up επισης ειναι πακετο που ισχύει εως για ενεργοπιοιησεις εως και 9/1/2010.

 

επισης εαν κανεις νεα συνδεση σε ενα καρτοκινητο κοσμοτε σου δίνει 2000 sms προς ολα τα δίκτυα διάρκειας 60 ημερών.

 

Έχουμε link για να διαβάσουμε λεπτομέρειες?

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE εβγαλε ενα πακετο προσφορας που σου προσφερει 600 sms προς ολα τα δικτυα κινητα και σταθερα με 5 €. για ενεργοποιηση στέλνεις την λεξη 2010 στο 1313, ισχυει για ενα μηνα και αφορα και την κοσμοκαρτα και το what's up επισης ειναι πακετο που ισχύει εως για ενεργοπιοιησεις εως και 9/1/2010.

 

επισης εαν κανεις νεα συνδεση σε ενα καρτοκινητο κοσμοτε σου δίνει 2000 sms προς ολα τα δίκτυα διάρκειας 60 ημερών.

ισχυει αυτο τελικα ? μονο sms η και λεπτα ομιλιας ?

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE εβγαλε ενα πακετο προσφορας που σου προσφερει 600 sms προς ολα τα δικτυα κινητα και σταθερα με 5 €. για ενεργοποιηση στέλνεις την λεξη 2010 στο 1313, ισχυει για ενα μηνα και αφορα και την κοσμοκαρτα και το what's up επισης ειναι πακετο που ισχύει εως για ενεργοπιοιησεις εως και 9/1/2010.

 

επισης εαν κανεις νεα συνδεση σε ενα καρτοκινητο κοσμοτε σου δίνει 2000 sms προς ολα τα δίκτυα διάρκειας 60 ημερών.

 

αυτο με τα 2000 μηνυματα ειναι πολυ ενδιαφερον. σου λεει παιρνεις καινουριο νουμερο παρε και 2000 μηνυματα να ενημερωσεις ολους τους γνωστους σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φήμες οτι θα κυκλοφορήσει το 2010 προσφορά με 1200+1200 με 2 ευρώ το μήνα, δηλαδή με κάθε ανανέωση του χρόνου ομιλίας του προηγούμενου μηνα θα μας αφαιρούνται 2 ευρώ για τον επόμενο. Υπομονή...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φήμες οτι θα κυκλοφορήσει το 2010 προσφορά με 1200+1200 με 2 ευρώ το μήνα, δηλαδή με κάθε ανανέωση του χρόνου ομιλίας του προηγούμενου μηνα θα μας αφαιρούνται 2 ευρώ για τον επόμενο. Υπομονή...
μου ηρθε ενα τετοιο μηνυμα εμενα.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος το έγραψε και το διαδίδει να το στείλουμε σε 15 επαφές κτλ.!!Χαζομάρες!!Mέχρι και το μην.ειναι κακογραμμένο...τo cosmote το έχουν με ο ελληνικό και φαίνεται Ο!Αν δεν ανακοινωθεί από την cosmote κάτι τίποτα δεν ισχύει!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φήμες οτι θα κυκλοφορήσει το 2010 προσφορά με 1200+1200 με 2 ευρώ το μήνα, δηλαδή με κάθε ανανέωση του χρόνου ομιλίας του προηγούμενου μηνα θα μας αφαιρούνται 2 ευρώ για τον επόμενο. Υπομονή...

 

Ναι... Θα το βγάλουν και στη τηλεόραση με τον γνωστό γελωτοποιό να λέει "και ένα λεμονοστίφτη δώρο!!" :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Spamαρουν πολυ τελευταια....

Κυκλοφορει αλλο ενα μηνυμα να στειλεις σε 10 φιλους σου WU το μηνυμα που σου στειλαν ωστε να κερδισεις 10 ευρω....Καραγκιοζιλικια...Μονο της εταιριας δεν ειναι αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε link για να διαβάσουμε λεπτομέρειες?

 

οχι δεν το εχω βρει το λινκ στο σιτε της κοσμοτε εγω πηρα το 1313 να ρωτησω εαν εχουνε βγαλει καμια καινουργια προσφορα και μου ειπανε οτι εχει βγει αυτο με τα 600 sms προσ ολα τα δικτυα με 5 ευρω διαρκειας ενος μηνα για τα καρτοκινητα της κομοστε και οτι για νεες συνδεσεις σε καρτοκινητο κοσμοτε τους δινει 2000 sms δωρο για 60 μερες . εαν εχεις αμφιβολια παρε το 1313 και ρωτα τους.

 

ισχυει αυτο τελικα ? μονο sms η και λεπτα ομιλιας ?

 

ναι ισχυει . κανονικα και ειναι μονο sms και συγκεκριμενα 600 sms με 5 ευρω διαρκειας 30 ημερων προς ολα τα δικτυα. και ισχυει για ενεργοποιήσεις που θα γίνουν εως και 9/1/2010 για περισσοτερες πληροφοριες παρε το 1313 ή το 6971001313 απο το σταθερο.

 

Spamαρουν πολυ τελευταια....

Κυκλοφορει αλλο ενα μηνυμα να στειλεις σε 10 φιλους σου WU το μηνυμα που σου στειλαν ωστε να κερδισεις 10 ευρω....Καραγκιοζιλικια...Μονο της εταιριας δεν ειναι αυτα.....

 

μου θυμηζει αυτα τα σπαστικα μαιλ που γραφουνε οτι ταχα μου '' οτι αν δεν το στειλεις σε 10 ατομα θα γινει κατι ..'' απλα για να κανει το γυρο του κοσμου ... εντελως χαζομαρα.. το ιδιο κανει και η frog απο οτι ειδα στελνει σε διαφορους συνδρόμητες της να φερουν φίλους τους στην frog και καθε ενας που θα ερχεται θα του δινει δωρο 5€. εντελώς κουταμάρα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μου θυμηζει αυτα τα σπαστικα μαιλ που γραφουνε οτι ταχα μου '' οτι αν δεν το στειλεις σε 10 ατομα θα γινει κατι ..'' απλα για να κανει το γυρο του κοσμου ... εντελως χαζομαρα.. το ιδιο κανει και η frog απο οτι ειδα στελνει σε διαφορους συνδρόμητες της να φερουν φίλους τους στην frog και καθε ενας που θα ερχεται θα του δινει δωρο 5€. εντελώς κουταμάρα.

 

Οχι η φρογκ θα τα δινει σε σενα που τον εφερες,πελατεια θελει να τραβηξει...

Link to comment
Share on other sites

Οχι η φρογκ θα τα δινει σε σενα που τον εφερες,πελατεια θελει να τραβηξει...

 

ναι σωστα αυτο εννοούσα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εχω βρει το λινκ στο σιτε της κοσμοτε εγω πηρα το 1313 να ρωτησω εαν εχουνε βγαλει καμια καινουργια προσφορα και μου ειπανε οτι εχει βγει αυτο με τα 600 sms προσ ολα τα δικτυα με 5 ευρω διαρκειας ενος μηνα για τα καρτοκινητα της κομοστε και οτι για νεες συνδεσεις σε καρτοκινητο κοσμοτε τους δινει 2000 sms δωρο για 60 μερες . εαν εχεις αμφιβολια παρε το 1313 και ρωτα τους.

 

Ισχύει το επιβεβαιώνω και εγώ. εστειλα το μήνυμα, με χρέωσε 5 ευρω και μου ηρθε μηνυμα ότι εχω 600 sms προς όλα τα δίκτυα (Ελληνικά)

Link to comment
Share on other sites

Spamαρουν πολυ τελευταια....

Κυκλοφορει αλλο ενα μηνυμα να στειλεις σε 10 φιλους σου WU το μηνυμα που σου στειλαν ωστε να κερδισεις 10 ευρω....Καραγκιοζιλικια...Μονο της εταιριας δεν ειναι αυτα.....

 

ναι μου ηρθε και εμενα απο ενα γνωστο μου που μου το πρωωθησε και εγραφε τα εξης :'' Η COSMOTE ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2010 ΜΟΝΟ ΜΕ 2€ ΤΟ ΜΗΝΑ 1200 ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ 1200 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT'S UP ΣΤΕΛΝΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΕ 15 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ 29/12/2009 '' . και πηρα αμεσως το 1313 και τους ειπα οτι δεν ισχύει αυτο 100%; και μου ειπανε ναι δεν μπορει λεει να στο στείλει άλλος αλλα απο αποστολέας θα ειναι η κοσμοτε 'η ενα αλλο 5 ψηφιο νούμερο. και κρατησανε και τον αριθμο του κινητου μου για να ενημερωσουνε .. καλα μεγαλη κουταμαρα χτύπαγε απο 1000 μετρα μακρια οτι ειναι παραπλανητικη ΠΑΓΙΔΑ , και αμα το παρουμε αλλιως πως θα το καταλαβαινε το δικτυο οτι δεν ισχύει ; ελα ντε μην τρελαθούμε τελείως!! ελεος!!! . το λεω για να μην πεσει κανεις στην παγιδα και χρεωθεί τσαμπα 15 μυνηματα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ναι μου ηρθε και εμενα απο ενα γνωστο μου που μου το πρωωθησε και εγραφε τα εξης :'' Η COSMOTE ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2010 ΜΟΝΟ ΜΕ 2€ ΤΟ ΜΗΝΑ 1200 ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ 1200 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT'S UP ΣΤΕΛΝΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΕ 15 ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ 29/12/2009 '' . και πηρα αμεσως το 1313 και τους ειπα οτι δεν ισχύει αυτο; 100% και μου ειπανε ναι. και κρατησανε και τον αριθμο του κινητου μου για να ενημερωσουνε .. καλα μεγαλη κουταμαρα χτύπαγε απο 1000 μετρα μακρια οτι δεν ειναι παραπλανητικη κουταμαρα.και αμα το παρουμε αλλιως πως θα το καταλαβαινε το δικτυο οτι δεν ισχύει ; . το λεω για να μην πεσεο κανεις στην παγιδα και χρεωθεί τσαμπα 15 μυνηματα.

 

Moυ ήρθε και μένα το συγκεκριμένο. Καλά τρελή απάτη. Και αποτι φαίνεται διαδόθηκε αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα. Απορω ομως πως υπαρχουν τοσο ανοητοι ανθρωποι που τα πιστευουν... Ειναι γελοιος ο αριθμος...
Link to comment
Share on other sites

Και μπήκα χτες να δω αν λέτε τίποτα γι' αυτή την περίπτωση, αλλά δεν είχατε γράψει κάτι και λέω, μπα μόνο σε μένα το έστειλαν και θα μου κάνουν καμιά πλάκα. Αλλά σήμερα το βλέπω παντού. Διαδώθηκε πολύ. ****το, έξυπνος τρόπος να ξεκινήσεις αλυσίδα. Έπρεπε να το έχω σκεφτεί εγώ. :p

 

 

εδιτ: σαν σήμερα πριν 6 χρόνια γράφτηκα στο σάητ. Χρόνια μου πολλά.

Link to comment
Share on other sites

αν προσεξετε, σας το στελνουν αλλοι χρηστες. αυτο ειναι τελειως μουφα. αν ο αποστολεας ειναι αλλος αριθμος whats up τοτε ειναι. μονο αν δεχτειτε την εν λογω προσφορα απο αποστολεα whats up τοτε ισχυει. ειχε γινει κατι παρομοιο προ 3-4 μηνων που εστελναν μηνυματα για 1.000.000' ή sms δε θυμαμαι ακριβως. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φήμες οτι θα κυκλοφορήσει το 2010 προσφορά με 1200+1200 με 2 ευρώ το μήνα, δηλαδή με κάθε ανανέωση του χρόνου ομιλίας του προηγούμενου μηνα θα μας αφαιρούνται 2 ευρώ για τον επόμενο. Υπομονή...

Που τις ακουσες τις φημες??

Σε κανενα sms??:lol::p:lol:

 

EINAI ΑΠΑΤΗ TO ΣΜΣ

 

Εβγαλε ανακοινωση και η Cosmote

http://www.whatsup.gr/news/anakoinosi

 

-----------------------------------------

Ανακοίνωση

Αθήνα, 22 Δεκεμβρίου 2009

Αθήνα, 22 Δεκεμβρίου 2009

 

Η COSMOTE, σχετικά με τις αναφορές στα μέσα μαζικής ενημέρωσης αλλά και μετά από ερωτήματα των συνδρομητών της για SMS που ενθαρρύνουν κατόχους καρτοκινητής WHAT’S UP να τα προωθήσουν σε άλλους συνδρομητές, προκειμένου να κερδίσουν δωρεάν λεπτά ομιλίας και SMS, ενημερώνει το κοινό ότι:

• Πρόκειται για παραπλανητικά μηνύματα που δεν έχουν σχέση με εμπορικές προσφορές της εταιρείας

• Καμία προσφορά της εταιρείας δεν σχετίζεται και δεν προϋποθέτει αποστολή SMS σε άλλους συνδρομητές για την ενεργοποίησή της

 

Η COSMOTE προκειμένου να αποφεύγονται ανεπιθύμητες χρεώσεις συμβουλεύει τους πελάτες της:

• Να αποφεύγουν να προωθούν σχετικά μηνύματα και κυρίως από προορισμούς που δεν αναγνωρίζουν.

• Να ενημερώνονται για τις υφιστάμενες προσφορές της εταιρείας και από την επίσημη ιστοσελίδα της COSMOTE, http://www.cosmote.gr

 

Πληροφορίες:

 

Γραφείο Τύπου

Διεύθυνση Εταιρικών Σχέσεων

τηλ. +30 210 6177 566

φαξ: +30 210 6177 771

e-mail: Mediarelations@cosmote.gr

 

http://www.cosmote.gr----------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Που τις ακουσες τις φημες??

Σε κανενα sms??:lol::p:lol:

 

EINAI ΑΠΑΤΗ TO ΣΜΣ

 

Εβγαλε ανακοινωση και η Cosmote

http://www.whatsup.gr/news/anakoinosi

 

-----------------------------------------

Ανακοίνωση

Αθήνα, 22 Δεκεμβρίου 2009

Αθήνα, 22 Δεκεμβρίου 2009

 

Η COSMOTE, σχετικά με τις αναφορές στα μέσα μαζικής ενημέρωσης αλλά και μετά από ερωτήματα των συνδρομητών της για SMS που ενθαρρύνουν κατόχους καρτοκινητής WHAT’S UP να τα προωθήσουν σε άλλους συνδρομητές, προκειμένου να κερδίσουν δωρεάν λεπτά ομιλίας και SMS, ενημερώνει το κοινό ότι:

• Πρόκειται για παραπλανητικά μηνύματα που δεν έχουν σχέση με εμπορικές προσφορές της εταιρείας

• Καμία προσφορά της εταιρείας δεν σχετίζεται και δεν προϋποθέτει αποστολή SMS σε άλλους συνδρομητές για την ενεργοποίησή της

 

Η COSMOTE προκειμένου να αποφεύγονται ανεπιθύμητες χρεώσεις συμβουλεύει τους πελάτες της:

• Να αποφεύγουν να προωθούν σχετικά μηνύματα και κυρίως από προορισμούς που δεν αναγνωρίζουν.

• Να ενημερώνονται για τις υφιστάμενες προσφορές της εταιρείας και από την επίσημη ιστοσελίδα της COSMOTE, http://www.cosmote.gr

 

Πληροφορίες:

 

Γραφείο Τύπου

Διεύθυνση Εταιρικών Σχέσεων

τηλ. +30 210 6177 566

φαξ: +30 210 6177 771

e-mail: Mediarelations@cosmote.gr

 

http://www.cosmote.gr----------------------------------------------------

 

ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ 1313 ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

επισης εαν κανεις νεα συνδεση σε ενα καρτοκινητο κοσμοτε σου δίνει 2000 sms προς ολα τα δίκτυα διάρκειας 60 ημερών.

 

τελικα ισχυει αυτη η προσφορα?υπαρχει καποιο λινκ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ηθελα να μαθω αν προσφερει η cosmote με καποια καρτα, internet μεσω κινητου.

Αν υπαρχει καποιο πακετο, για ποσα Mb μιλαμε ?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ηθελα να μαθω αν προσφερει η cosmote με καποια καρτα, internet μεσω κινητου.

Αν υπαρχει καποιο πακετο, για ποσα Mb μιλαμε ?

Ευχαριστω

 

υπαρχει το πακετο 40mb με 4€. καλεις το 1313 και ζητα να σου στειλουν τις ρυθμίσεις για ιντερνετ εαν δεν τις εχεις . μετα μπαινεις στο my cosmos view χρησιμοποιώντας τον πλοηγο του κινητου σου και εαν δεν εχεις ξανα μπει στο my cosmos view τοτε σου δινει δωρο το πακετο αυτο (που εκτος απο 40 mb σου δινει και απεριοριστη πλοήγηση στο my cosmos view ) για 15 μερες . μετα την ληξη των 15 ημερων θα πρεπει να μπεις ξανα στο my cosmos view εκει που λεει μηναιο πασο και να το ενεργοποιησεις . να ξερεις οτι η ενεργοποιηση του πακετου γινεται αποκλειστικα μεσω του my cosmos view και με κανενα αλλο τροπο. το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει τροπος να ενημερωνεσαι για τα δωρεαν mb που εχεις στην διαθεση σου μονο με το μετρητη του κινητου σου που δεν εξυπηρετει. ενω εαν ειχες καποιο καρτοκινητο vodafone ή wind θα ειχες την δυνατοτητα να ενημερωθείς για τα διαθεσιμα mb που εχεις στην διάθεση σου με απλο μυνημα. θα σε συμβουλευα καλυτερα να παρεις καποιο καρτοκινητο vodafone ή wind διοτι εαν ξεπερασεις το οριο των 40 mb και δεν το παρεις χαμπαρι θα δεις την καρτα σου να πεφτει ακραδαντα. ενω με την vodafone ή την wind το ελενχεις και δεν υπαρχει τετοιο προβλημα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...