Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να δείτε που ο Μήτσος πήρε μεταγραφή στην Vodafone.

Ο πιο κακογραμμένος διαγωνισμός από την εποχή που ανακαλύφθηκε το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

14 minutes ago, EllinikoNisi said:

Να δείτε που ο Μήτσος πήρε μεταγραφή στην Vodafone.

Ο πιο κακογραμμένος διαγωνισμός από την εποχή που ανακαλύφθηκε το τηλέφωνο.

Αυτές ως συνεργάτηδες, έχουν τον Μήτσο μαζί.. σαν τους πύργους απ' τις κεραίες.

Στο μεταξύ οι κερατάδες πάλι το οδηγάν στο να κριθεί την επόμενη Δευτέρα 00:00 και μάλιστα ανέβασαν τις τιμές οριακά να μην μπορείς να τις φτάσεις. Ποιος φτάνει 17.000 σε δύο γύρους; Κανείς. Τα ρολόγια λοιπόν και οι κάμερες θα κριθούν τη Δευτέρα και φυσικά θα κολλάει πάλι όπως χθες κλπ

Είναι για τον π..... καβάλα!!

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, EllinikoNisi said:

Να δείτε που ο Μήτσος πήρε μεταγραφή στην Vodafone.

Ο πιο κακογραμμένος διαγωνισμός από την εποχή που ανακαλύφθηκε το τηλέφωνο.

By far και ας πεταχτουν ορισμενοι να αρχισουν τα κοκκινα χερακια ο πιο προχειρος σε ολα τα επιπεδα χωρις την παραμικρη ενημερωση η στοιχειο και ξεκινωντας απο Παρασκευη αντι για Δευτερα που πιθανοτατα ολοι να ειχαν σε ετοιμοτητα ολους τους γυρους της εβδομαδας.

Εγω με 7κ mad points χωρις να εχω παιξει τους 15 αυτης της εβδομαδας μαλλον με βλεπω να μην συνεχισω να δινω σημασια μεχρι το περας του ασχετα που βγαζω 80-95% πανω κατω. 

Μαθηματικα θεωρω οτι δεν προλαβαινω. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CamuCamu said:

By far και ας πεταχτουν ορισμενοι να αρχισουν τα κοκκινα χερακια ο πιο προχειρος σε ολα τα επιπεδα χωρις την παραμικρη ενημερωση η στοιχειο και ξεκινωντας απο Παρασκευη αντι για Δευτερα που πιθανοτατα ολοι να ειχαν σε ετοιμοτητα ολους τους γυρους της εβδομαδας.

Εγω με 7κ mad points χωρις να εχω παιξει τους 15 αυτης της εβδομαδας μαλλον με βλεπω να μην συνεχισω να δινω σημασια μεχρι το περας του ασχετα που βγαζω 80-95% πανω κατω. 

Μαθηματικα θεωρω οτι δεν προλαβαινω. 

Ε ναι δε παίζει το έργο. Όσοι είχαμε ήδη παίξει την Παρασκευή θα είμαστε συνέχεια ένα βήμα πίσω απ'τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Alexandros201285 said:

Ενημερώθηκε η λίστα δώρων.

Αλλαξαν τους κρυστάλλους που θελει για την απόκτηση και αλλαξε ο αριθμός των δώρων. Τόση σταθεροτητα μόνο στον χρόνο download των windows...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ κάτι άλλο περίεργο. Έκανα login στο tablet, και ενώ είμαι επίπεδο 3,που σημαίνει ότι πρέπει να μου βγάζει παιχνίδια με 600 πόντους, όταν ξεκινάω να παίξω, βγάζει παιχνίδια των προηγούμενων επιπέδων δηλαδή 480...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Εγώ παρατηρώ κάτι άλλο περίεργο. Έκανα login στο tablet, και ενώ είμαι επίπεδο 3,που σημαίνει ότι πρέπει να μου βγάζει παιχνίδια με 600 πόντους, όταν ξεκινάω να παίξω, βγάζει παιχνίδια των προηγούμενων επιπέδων δηλαδή 480...

Δεν εχει σχεση το επιπεδο για να δινει 600αρια. Φροντιζε να παιζεις Π/Σ/Κ, όπου σχεδόν παντα δινει 600αρια.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και Δευτέρα που έπαιζα τις περισσότερες φορές δεν είχε ξανά συμβεί αυτό πρώτη φορά γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παίζει ρόλο το επίπεδο. Είμαι στο 8 και δε μου χει βγάλει πίστα λιγότερη από 600 εδώ και μήνες, όποια μέρα κι αν παίξω. Δε ξέρω όμως πότε ξεκίνησε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει σχέση με πόσους έχουν παίξει τις πίστες, οι πρώτοι παίρνουν 600, μετά πέφτει 480 και έχω δει και χαμηλότερα, 360 νομίζω. Στις υψηλές πίστες παίζουν πολύ λιγότεροι σε σχέση με τις πρώτες οπότε δύσκολα πέφτει.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kmpatra said:

Πάντως και Δευτέρα που έπαιζα τις περισσότερες φορές δεν είχε ξανά συμβεί αυτό πρώτη φορά γίνεται...

Και εγώ το παράτησα. Πρώτη φορά εδώ και 2 μήνες μου βγάζει 480 σύνολο.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites

Ένα περίεργο όμως που είδα στις πίστες τζιπ, αεροπλάνα: Σε βίντεο youtube δείχνει ένας παίχτης πως βγαίνουν οι πίστες. Ήταν πολύ πιο αργός από μένα στην πίστα τζιπ, έκανε και περιττές κινήσεις κι όμως πήρε 249 πόντους αν θυμάμαι καλά. Την τελειώνω αυτή περίπου να μένουν 54 δευτερόλεπτα, πάνω από 219 πόντους δεν έχω πάρει ποτέ. Ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sycorpios said:

Ένα περίεργο όμως που είδα στις πίστες τζιπ, αεροπλάνα: Σε βίντεο youtube δείχνει ένας παίχτης πως βγαίνουν οι πίστες. Ήταν πολύ πιο αργός από μένα στην πίστα τζιπ κι όμως πήρε 249 πόντους αν θυμάμαι καλά. Την τελειώνω αυτή περίπου να μένουν 54 δευτερόλεπτα, πάνω από 219 πόντους δεν έχω πάρει ποτέ. Ξέρει κανείς τι παίζει εκεί;

Εδω και καιρο κοπανουσα το κεφαλι μου μονο για το τζιπ αλλα μολις μπηκα youtube τοτε ξεμπλοκαρα τα υπολοιπα μου φαινονται πολυ ευκολα. 😅

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CamuCamu said:

Εδω και καιρο κοπανουσα το κεφαλι μου μονο για το τζιπ αλλα μολις μπηκα youtube τοτε ξεμπλοκαρα τα υπολοιπα μου φαινονται πολυ ευκολα. 😅

Ναι πχ οι 2 πρώτες κινήσεις στο τζιπ είναι κλειδί και γκαράζ να βγει το τζιπ, τέλος. Ο άλλος στο βίντεο εμφάνιζε πασσάλους, έδειχνε το χάρτη κλπ κλπ κι όμως πήρε πιο πολλούς πόντους από μένα! Τι παίζει άραγε; Υπάρχει διαφορά σε φοιτητικά κι εκεί; Δίνει πιο πολλούς πόντους;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sycorpios said:

Ναι πχ οι 2 πρώτες κινήσεις στο τζιπ είναι κλειδί και γκαράζ να βγει το τζιπ, τέλος. Ο άλλος στο βίντεο εμφάνιζε πασσάλους, έδειχνε το χάρτη κλπ κλπ κι όμως πήρε πιο πολλούς πόντους από μένα! Τι παίζει άραγε; Υπάρχει διαφορά σε φοιτητικά κι εκεί; Δίνει πιο πολλούς πόντους;

Θα μπορουσε,διολου απιθανο να ειμαι ειλικρινης.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CamuCamu said:

Θα μπορουσε,διολου απιθανο να ειμαι ειλικρινης.. 

Ένα καλό tip σε αυτές τις πίστες είναι ότι η οθόνη δουλεύει πριν ακόμα ξεκινήσει η πίστα. Δηλαδή μπορείς να περιστρέψεις την πίστα ή να ζουμαρεις και να φτάσεις πχ στο φάρο πριν αρχίσει να πέφτει ο χρόνος. Αυτό βοηθάει και στα σύννεφα, να τα κοιτάζεις από λίγο πιο πάνω και με λίγη κλίση, τα πετυχαίνεις σφαίρα μετά όταν αρχίσει ο χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Πώς μάζεψαν 22000 πόντους; 9000 max+1000 από το around =10.000 την εβδομάδα;

Πάντως σήμερα μπορούσα να πάρω τα ακουστικά , αλλά κάνουν 10€ κ είπα να το αφήσω μήπως μπορέσω να χτυπήσω κανένα από τα smart watch. Με 2 πίστες τη Δευτέρα το παίρνω αν κ χλωμό το βλέπω.
Έχουν μείνει 5/50

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται, δε βγαίνουν οι 22.000 ούτε με σφαίρες! Λογικά τους έχουν χακάρει πάλι, όπως τις άλλες φορές που βλέπαμε κάποιους στη κορυφή των xp. Ελπίζω να το πάρουν χαμπάρι. Ε ρε γλέντια αυτός ο διαγωνισμός, θα δούμε να φεύγουν και τα κινητά όπου να ναι...

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, CamuCamu said:

Εδω και καιρο κοπανουσα το κεφαλι μου μονο για το τζιπ αλλα μολις μπηκα youtube τοτε ξεμπλοκαρα τα υπολοιπα μου φαινονται πολυ ευκολα. 😅

Ήμουν τυφλός και είδα! Ευχαριστώ μαν

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sycorpios said:

Αποκλείεται, δε βγαίνουν οι 22.000 ούτε με σφαίρες! Λογικά τους έχουν χακάρει πάλι, όπως τις άλλες φορές που βλέπαμε κάποιους στη κορυφή των xp. Ελπίζω να το πάρουν χαμπάρι. Ε ρε γλέντια αυτός ο διαγωνισμός, θα δούμε να φεύγουν και τα κινητά όπου να ναι...

Βγαίνουν μια χαρα για αυτούς που πρόλαβαν την αναλογία 1:2.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, staurosmar said:

Μα έχουν μαζέψει 22000 πόντους κιόλας; Έχουν φύγει 10 smart κάμερες xiaomi. Προσωπικά εγκαταλείπω, δεν βρίσκω νόημα.

Οσοι ηταν τυχαια σε ετοιμοτητα λογικα θα πιασουν καποιον στοχο οι υπολοιποι μαλλον δεν.. 

Ωραιος διαγωνισμος απο πλευρας Βονταφον δεν λεω αλλα χωρις οργανωση δεν πας πουθενα. 

Μακαρι να τον επαναλαβει σε αλλον μηνα αλλα απο την αρχη της εβδομαδας.(Οι παλιοι διορθωστε με αν εχει ξανακανει κατι τετοιο η εταιρια) 😂

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, sycorpios said:

[...] Λογικά τους έχουν χακάρει πάλι [...]

Όντως τώρα;;; Πιστεύετε ότι τους έχουν χακάρει;;;!

Και μόνο που άλλαξαν "κρυστάλλους" για τον... "διαγωνισμό" έπρεπε να την έχετε ψιλιαστεί!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...