Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλες οι παραμετροι, πχ γιατι 1η μερα νεας βδομαδας βγαζει σε καποιους ακομη οχι 600αρες πιστες: Γνωστος, αναφερθηκε ο λογος, το level.

Οπως και "αγνωστοι" (οι "γνωστοι-αγνωστοι") λογοι που η συντριπτικη πλειοψηφια % οσων ασχολουνται με ο,ποιο "αθλημα" σε αυτη τη χωρα, εξαιρουμενων ελαχιστοτατων %, πχ πετυχαινουν + 8.500 καθε βδομαδα:

Εχουν το colpo τους, και "γιατι αλλωστε" να το αποκαλυψουν; Απο χρηση συσκευων κινητης σε συνδυασμο με ποντικια και >2 παικτες να παιζουν ο ενας τα Bang τους μαζι, ως και iOS emulators και πασης φυσεως, σε μια χωρα "νομιμοποιοποιημενης" πονηριας που αποκαλειται "μαγκια".

Πισω θα πανε οι εταιριες στο ολο αυτο πλαισιο, οπου ο καθενας και η party του εχουν στησει τα υπο-πλαισια τους, λες και και δε ξερουν πως παιζουν;

Με >95% αναμεταξυ μας "ετσι", καλα μας κανουν να μας παιζουν ακομα χειροτερα οι εταοριες. Λετε να μην καταλαβαινουν "πως" παιζουν, ακομα κι εκεινοι που δε θα κερδισουν τιποτα στο March Madness?

Τα στοιχεια τα εχουν εχουν ολα, και "ο επομενος γυρος" ειναι της Vodafone να μας (>95%) παιξει. Μαζι καμμενοι και οι <5% αναμεταξυ μας: Τι ζητανε τα χλωρα μαζι με τα ξερα;

Αναμεινατε._

Οπως κςι αγνοηστε, λες και δε γραφτηκε η καθε party νομιζει οτι δε κατεει τα colpa της.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

50 minutes ago, Vibraphone said:

Αυτή η οπτική σε βολεύει όμως.. εμείς θεωρούμε ότι επειδή ακριβώς άρχισες να παίζεις εσύ, άρχισε να δίνει λίγα σε κάθε πίστα.. 😉😂😂😂

 Ε όχι ρε μπρο. Εμ κερατάς, εμ δαρμένος; Αφού εσείς 600αρια παίρνετε ακόμα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, nokia3310 said:

Το τζιπ θέλει περισσότερο χρόνο, αλλά υπάρχει ένα κόλπο. Αν κρατήσεις πατημένο το ερωτηματικό κάτω δεξιά σταματάει ο χρόνος, αλλά το αυτοκίνητο συνεχίζει την πορεία του και κατά αυτόν τον τρόπο ολοκληρώνω την πίστα ενώ μου απομένουν πάνω από 80 δευτερόλεπτα.

Ρε μάγκα τι πες τώρα! Μόλις το έκανα και όντως έφτασα κάπου 80 δευτερόλεπτα όλες τις φορές και κάπου 195 πόντους! Δεν είχα φτάσει ποτέ πάνω από 43-44 δευτερόλεπτα! Ευχαριστώ φίλε!!

3 ώρες πριν, nokia3310 said:

Εγώ μαζεύω γύρω στους 8500 κρυστάλλους κάθε εβδομάδα και μάλιστα από το κινητό με τον παραδοσιακό τρόπο (δάχτυλο😛) οπότε το 9000 δεν είναι καθόλου δύσκολο.

Και γω κάπου τα ίδια σε κρυστάλλους, με δάχτυλο. Στους 100 πρώτους ούτε καν οι 10.000 δεν είναι δύσκολοι είδα. Αν οι πίστες τους είναι 600αρες βέβαια..

Link to comment
Share on other sites

Για μπείτε και διαλέξτε κάνα δωράκι με 15.000 και 17.000 που έβγαλαν. Ίσα να λέμε πήραμε κάτι..

Έπαιξα σήμερα, είδα μετά από μηηηηηνες πίστες με 270; 340; Ούτε καν θυμάμαι.. Κάτι πλανήτες πορτοκαλί και κάτι άλλους που μοιάζουν με Tetris, είχα να τους δω από πέρσι; Προπερσι; Άντε γεια..

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενο, ηθελα απο χτες να το γραψω, αλλαδεν εχει και νοημα για το >95% αναμεσα μας που δε καταλαβαινουν τιποτα απο τα παρακατω. Και εκει ειναι η δυναμη των εταιριων: Δωρεαν εκδουλευομαστε και οι εταιριες κατεουν αριστα πως να μας εκμαιευουν, χωρις να καταλαβαινουμε τι καμνουμε.

Τα στοιχεια μαζευονται , παντως. Και ο επομενος γυρος θαναι των εταιριων. Ελαχιστοι εχουν ηδη φορεσει τα τσιγκινα τους ρουχα. Οι υπολοιποι >95% αναμεσα μας τα ζηταγε ο........τους και ας προσεχαν.

Λες και δε γραφτηκαν ποτε τα παραπανω. Συνεχιζουμε >95% . Καταλαβαινουμε nichts απολυτως.

Ετσι απο δω και περα που και που στο ξεκαρφωτο με προσθετα "δωρακια" που θα τα χρυσοπλητωσετε. Δς πειραζει. Εκει σας φτασαν. Καλα να παθετε.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Pppe said:

Πολλες οι παραμετροι, πχ γιατι 1η μερα νεας βδομαδας βγαζει σε καποιους ακομη οχι 600αρες πιστες: Γνωστος, αναφερθηκε ο λογος, το level.

Τελικά όμως φίλε να που δεν είναι το level αλλά η κοροϊδία. Είμαι στο 8 και δε μου βγαλε 600ρες, ίσως καναδυο..

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Φυντανίδης ο CUριτσένκο μας δουλεύει για τα καλά. 

Καθόλου περίεργο που κάθε 3 και λίγο έχουν διαγωνισμούς.

Υποθετικά, μοιάζει με την εταιρία dealber που έδινε σε διαγωνισμούς αεροπλάνα και διαστημόπλοια και τελικά ήταν απάτη.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η Vodafonάρααα μου έχει φτιάξει την προίκα μου!!! 😊😊
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς... 😉

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρινω κανεναν να ειμαι ειλικρινης προφανως ο διαγωνισμος απευθυνοταν στους παιχτες που θα διεκδικουσαν κατι υπο ανισους ορους. 

Απο εκει και περα μαλλον ειμαι τυχερος ακομα σε οσες εχω παιξει να παιρνω συνεχως 600 πιστες.

Επισης μονο ΠΣΚ παιζω απο δω κ μπρος. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Εμένα πάντως η Vodafonάρααα μου έχει φτιάξει την προίκα μου!!! 😊😊
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς... 😉

Έβγαλε τίποτα πανωσέντονα, κατωσέντονα, κρασοπότηρα;;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τώρα τα έκανε χάλια...
Τι να λέμε, την αλήθεια δεν θα πούμε!! (Τα κομπλεξικά δεν μπορώ... 😉)
Χάλια τα έκανε...
Πολύ το σκεφτήκανε... Μάλλον δεν το σκεφτήκανε...
Της τελευταίας στιγμής διαγωνισμός ήτανε...
Και για να μην ακούω άλλες χαζομάρες, μέχρι και αυτοκίνητο είχε κερδίσει γνωστή μου από εδώ που βρίσκομαι, πριν καμία δεκαετία, και εγώ τότε δεν είχα πάρει μέρος γιατί τα θεωρούσα "χαζά"... 😊😉

4 minutes ago, sycorpios said:

Έβγαλε τίποτα πανωσέντονα, κατωσέντονα, κρασοπότηρα;;

Την τεχνολογική μου προίκα... Έπρεπε να το διευκρινίσω... 😋😂
Αφού έτοιμος είμαι για Παντριάαα!! 😋😂
Θα έλεγα τι και πόσα... Αλλά δεν λέω, γιατί εδώ μέσα ζηλεύετε πάρα πολύ και θα με ματιάξετε!!! 😂😂😋😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας ξερει τι απο οσα (ελευθερα) δηλωνει (ΟΚ, εστω μαζι με την παρτυ του), οσο κι εαν θα επιμεινει σε οσα απο αυτα ως τελους του (φυσικου).

"Το αποτελεσμα και ΜΟΝΟ δειχνει, ομως" και οι εταιρειες σας (>95%) την εχουν παιψει και ειστε υπευθυνοι για αυτο. Οχι μια εταιρια, για να μην αυτοκαμωνονται καποιοι στα αφηγηματα τους.

Αναμενομενο, λοιπον, να επιμεινετε (>95%) ως ΤΕΛΟΥΣ.

Εεεεερχεται, λοιπον. Μη βγαζετε τα τσιγκινα οταν "κοιμαστε". Αλλα, και παλι, καθεις κι η μοιρα του χιλιετιες τωρα.

Και πετε ο,τι._

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Δεν κατάλαβα τίποτα... 🤔

Εμ, δεν μιλάς ζουράρικα... 🤪

https://youtu.be/xXeDUy6Csyo?si=ksZX6UGzBXBu1rbP

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, johndouk said:

Εμ, δεν μιλάς ζουράρικα... 🤪

https://youtu.be/xXeDUy6Csyo?si=ksZX6UGzBXBu1rbP

Είμαι Νινί ακόμα... 😋😋😂😂

https://youtu.be/ZNevfN7S2_E

 

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Pppe said:

Αναμενομενο, ηθελα απο χτες να το γραψω, αλλαδεν εχει και νοημα για το >95% αναμεσα μας που δε καταλαβαινουν τιποτα απο τα παρακατω. Και εκει ειναι η δυναμη των εταιριων: Δωρεαν εκδουλευομαστε και οι εταιριες κατεουν αριστα πως να μας εκμαιευουν, χωρις να καταλαβαινουμε τι καμνουμε.

Τα στοιχεια μαζευονται , παντως. Και ο επομενος γυρος θαναι των εταιριων. Ελαχιστοι εχουν ηδη φορεσει τα τσιγκινα τους ρουχα. Οι υπολοιποι >95% αναμεσα μας τα ζηταγε ο........τους και ας προσεχαν.

Λες και δε γραφτηκαν ποτε τα παραπανω. Συνεχιζουμε >95% . Καταλαβαινουμε nichts απολυτως.

Ετσι απο δω και περα που και που στο ξεκαρφωτο με προσθετα "δωρακια" που θα τα χρυσοπλητωσετε. Δς πειραζει. Εκει σας φτασαν. Καλα να παθετε.

Δίνω πάνω >95% ότι πρέπει να το κοιτάξεις.
Και κάτι υποτιμητικά του στυλ, "δεν καταλαβαίνετε τίποτα, εκεί σας φτάσαν, καλά να πάθετε" κόψτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζίμης την έχει σπουδάσει την πλύση εγκεφάλου της μάζας (>95% μας) δια της επιμονής και επαναλήψεως. Μην ελπίζεις ότι θα κουραστεί και θα σταματήσει. Άοκνος 6+ χρόνια εδώ μέσα, μηχανάκι, ούτε μπάνιο ούτε κράξιμο τον σταματά. Τι να κάνουμε,το κάθε χωριό έχει και τον "ιδιαίτερο" του.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανα τους υπολογισμούς μου και δεν μπορεί να φτάσει κάνεις τους 45.000 μάλλον πάμε για δεύτερο γύρο τον Αύγουστο στα δώρα που δεν θα εξαργυρωθούν

Screenshot_20240321_185015_Calculator.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, eridion25 said:

Λοιπόν έκανα τους υπολογισμούς μου και δεν μπορεί να φτάσει κάνεις τους 45.000 μάλλον πάμε για δεύτερο γύρο τον Αύγουστο στα δώρα που δεν θα εξαργυρωθούν

Screenshot_20240321_185015_Calculator.jpg

Σπανιοτατατα κανω quote, καθως σχεδον απολυτα δεν αξιζει αφου απολυτως nichts δεν εχει καταλαβει το >95% αναμεταξυ μας. Και για να επαναλαβω οτι "ο επομενος γυρος θα ειναι των εταιριων" αλλα συνεχιστε οπως σας (>95% αναμεταξυ μας) μαθανε καθως και δις παθηματα ουδεν μαθημα: Αναμενομενο.

Και εφοσον δε σβηστει το post μου δαυτο:

Δε θαχει ξημερωσει η εθνικη μας εορτη, σε #3# μερες απο τωρα οταν θα αναρωτιεστε: "Μα πως φτασαν τοσους ποντους να παρουν ΚΑΙ τις κινητουμπες;"

Κουνια που σας κουναγε. Η κουτοπονοπηρια που εχει αναγορευτει σε μαγκια σε δαυτη τη χωρα, ας ελπισουμε να μην αργησει να λετε: "Αντε και σε χειροτερα", μπας και στρωσετε εστω 1% απο το >95%.

Επαναλαμβανω: "Ο επομενος γυρος θαναι των εταιριων". Δεν ειστε τοσο "πονηροι" οσο νομιζετε.

Ως τοτες, οπως νομιζετε: Δεκτον.

"Το αποτελεσμα και ΜΟΝΟ θα δειξει._"

Συνεχιστε (>95% αναμεταξυ μας).

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα 

"

Σου φέρνουμε συναρπαστικά νέα!

To March Madness συνεχίζεται και παίρνει παράταση μέχρι τις 15/04!

Συνέχισε να παίζεις με τρέλα. Μάζεψε madpoints. Διεκδίκησε τα πιο τρελά δώρα.

Αν δεν έχεις λάβει ακόμα μέρος στην τρέλα του Μαρτίου ή θέλεις περισσότερο χρόνο για να διεκδικήσεις κάποιο από τα μεγάλα δώρα, τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή!

Μάζεψε όσα περισσότερα madpoints μπορείς παίζοντας τις Space Origins και CU Around Worlds πίστες και ετοιμάσου να κερδίσεις δώρα που ξεπερνούν κάθε φαντασία.

Συντονίσου μαζί μας στην τρέλα του Μαρτίου έως τις 15/04."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...