Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι level 8 κι έπαιξα έτσι να τσεκάρω πίστες. 240ρες μέχρι 480ρες, ούτε μία 600αρα. Οι πλανήτες πήγαιναν σφαίρα, χανόντουσαν στις γωνίες του κινητού. Ούτε ένα δυναμίτη, ούτε ένα για αργά. Εμπειρία, είχα καναδυο χρόνια να δω τέτοια φάση...

22 minutes ago, konstantinos77 said:

Εγώ αύριο θα μπω στο Play store και η η βαθμολογία που έχω για το Big Bang που είναι 5 αστέρια θα γίνει 1, που αν είχε 0 θα έβαζα 0 και το review που τους έχω αφήσει από τότε που κυκλοφόρησε το Big Bang θα γίνει ένα όσο γίνεται ευγενικό "χέσιμο"... 😊😊

Ακριβώς..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ποιο αύριο;;; Στην βράση κολλάει το σίδερο!!! 😂😂
Δεν πρόλαβα να ανεβάσω το review 46 likes!!! 😉
Περαστικά τους... Ας πρόσεχαν... 😊

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω όλους εσάς που κράζετε τον διαγωνισμό. Προφανώς έγιναν κάποιες παραβλέψεις, όπως το να δίνουν διπλάσιους πόντους στην αρχή ή το να έχει ξεκινήσει Παρασκευή αντί για Δευτέρα που θα ήταν το λογικό. Όμως εγώ ας πούμε κερδίζοντας περίπου 8500 κρυστάλλους την εβδομάδα κατάφερα και εξαργύρωσα τους πόντους στο ρολόι που ήθελε 12000 (πριν το πάνε σε 17000) και όχι δεν είχα προλάβει το x2. Τώρα αν δεν μου το στείλουν είναι άλλο θέμα. Θα ενημερώσω σε κάθε περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nokia3310 said:

Δεν καταλαβαίνω όλους εσάς που κράζετε τον διαγωνισμό. Προφανώς έγιναν κάποιες παραβλέψεις, όπως το να δίνουν διπλάσιους πόντους στην αρχή ή το να έχει ξεκινήσει Παρασκευή αντί για Δευτέρα που θα ήταν το λογικό. Όμως εγώ ας πούμε κερδίζοντας περίπου 8500 κρυστάλλους την εβδομάδα κατάφερα και εξαργύρωσα τους πόντους στο ρολόι που ήθελε 12000 (πριν το πάνε σε 17000) και όχι δεν είχα προλάβει το x2. Τώρα αν δεν μου το στείλουν είναι άλλο θέμα. Θα ενημερώσω σε κάθε περίπτωση.

Οι παραβλεψεις που προανεφερες καθιστουν τον διαγωνισμο αδικο και απατηλο.Μπραβο που προλαβες το δωρο παρολαυτα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nokia3310 said:

Δεν καταλαβαίνω όλους εσάς που κράζετε τον διαγωνισμό. Προφανώς έγιναν κάποιες παραβλέψεις, όπως το να δίνουν διπλάσιους πόντους στην αρχή ή το να έχει ξεκινήσει Παρασκευή αντί για Δευτέρα που θα ήταν το λογικό. Όμως εγώ ας πούμε κερδίζοντας περίπου 8500 κρυστάλλους την εβδομάδα κατάφερα και εξαργύρωσα τους πόντους στο ρολόι που ήθελε 12000 (πριν το πάνε σε 17000) και όχι δεν είχα προλάβει το x2. Τώρα αν δεν μου το στείλουν είναι άλλο θέμα. Θα ενημερώσω σε κάθε περίπτωση.

Τι λες μωρέ...
Τα διάβαζα και εγώ την προηγούμενη Δευτέρα τα σχόλια εδώ μέσα και μου φαινόντουσαν λίγο δυσκολοπίστευτα...
Σύστημα που κολλάει στις 00:01, servers που σέρνονται και δεν ανταποκρίνονται, να εμφανίζει σφάλματα σύνδεσης η εφαρμογή που δεν έχει τέτοια θέματα, μειωμένους κρυστάλλους που δεν ανταποκρίνονται στην ώρα παιξίματος!!
Και όλα αυτά τυχαία;;;
Όταν δεν μπορεί να ανταποκριθεί το σύστημα σου σε έναν τέτοιο διαγωνισμό, απλά δεν τον κάνεις!!!
Είναι τόσο απλό... 😊😉

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nokia3310 said:

Δεν καταλαβαίνω όλους εσάς που κράζετε τον διαγωνισμό. Προφανώς έγιναν κάποιες παραβλέψεις, όπως το να δίνουν διπλάσιους πόντους στην αρχή ή το να έχει ξεκινήσει Παρασκευή αντί για Δευτέρα που θα ήταν το λογικό. Όμως εγώ ας πούμε κερδίζοντας περίπου 8500 κρυστάλλους την εβδομάδα κατάφερα και εξαργύρωσα τους πόντους στο ρολόι που ήθελε 12000 (πριν το πάνε σε 17000) και όχι δεν είχα προλάβει το x2. Τώρα αν δεν μου το στείλουν είναι άλλο θέμα. Θα ενημερώσω σε κάθε περίπτωση.

Φίλε το κράξιμο δεν έχει σχέση με το αν καταφέρεις ή όχι να μαζέψεις πόντους να πάρεις δώρο. Έχει σχέση με τη κοροϊδία. Όταν για ένα χρόνο παίζω 600ρες πίστες και ξαφνικά βλέπω 240ρες, να κάνω ότι δε το βλέπω; Δώρα πρόλαβα φίλε αλλά δε τα εξαργύρωσα ποτέ για το γαμώτο..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sycorpios said:

Είμαι level 8 κι έπαιξα έτσι να τσεκάρω πίστες. 240ρες μέχρι 480ρες, ούτε μία 600αρα

Ακόμα να συνέλθει από το χθεσινοβραδυνό σοκ το σύστημα.. 240άρες τις βγάζει τις πίστες. 😂😂😂😂

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, CamuCamu said:

10 δωρα ολα κ ολα την αλλη βδομαδα το κοβω να φευγουν ολα.. 

Δεν είναι 10, είναι 8.
Όλοι οι υπόλοιποι που πήγαν για τα πολλά θα μείνουν με τους πόντους στο χέρι.
00:05 τη Δευτέρα θα έχει τελειώσει το παιχνίδι. Αυτή τη φορά δε θα έχει κολλήματα γιατί απλά θα είναι λίγοι αυτοί που θα συμμετέχουν.
Δώρο (το φθηνότερο) θα μπορούσα να πάρω κ εγώ αλλά δε μετανιώνω. Δεν το χρειαζόμουν κ κάνει 8€. Όσοι όμως μπορούσαν να πάρουν πχ σκούπα κ τελικά δεν πάρουν τπτ θα τους τσούξει.
Έτσι είναι οι διαγωνισμοί. Έχουν κ το saspens τους. Αρκεί να παίζονται επί ίσοις όροις κ όχι αυτό το φιάσκο που προαναφέρθηκε.
Εξάλλου δε με πειράζει τόσο ότι δεν πήρα τπτ , ούτε ότι έπαιξα με τραγικές συνθήκες. Είναι ότι θα μας κάνει το γνωστό κήρυγμα ο @pppe και θα έχει κ δίκιο. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, balkos said:

Αυτή τη φορά δε θα έχει κολλήματα γιατί απλά θα είναι λίγοι αυτοί που θα συμμετέχουν.

Δεν κατάλαβες.. θα μπούμε όλοι εμείς αυτή τη φορά μόνο και μόνο για να κολλάνε αυτοί που νομίζουν ότι επειδή τα παρατήσαμε θα τους είναι παιχνιδάκι.

😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Vibraphone said:

Ακόμα να συνέλθει από το χθεσινοβραδυνό σοκ το σύστημα.. 240άρες τις βγάζει τις πίστες. 😂😂😂😂

Μάλλον το σύστημα έχει κόφτη ανά ημέρα, στους πόσους πόντους θα μοιράσει.
Αν δει μεγάλη συμμετοχή κατεβάζει ποσά. Γι' αυτό συνήθως τα βράδια δίνει 600ρες.
Οπότε περίμενε να αλλάξει η μέρα για περισσότερα.

Με τα τωρινά μυαλά δεν θα έπρεπε να παίζουμε 00:01 Δευτέρας τις πρώτες εβδομάδες. Καλύτερα να παίζαμε τις άλλες μέρες ώστε να μαζέψουμε γρήγορα madpoints και μόνο όταν θα πλησιάζαμε στο δώρο που θέλαμε να παίζαμε Δευτέρα. Έτσι θα ήμασταν κ πιο χαλαροί.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω η vodafone να λάβει τα feedback από αυτό το forum για να βελτιώσει για το διαγωνισμο που μάλλον θα είναι christmas madness όπως έγινε με το διαγωνισμο καλοκαιριστες όπου υπήρχαν πολλές αδικίες όπως με τα daily bonuses που διορθώθηκαν στο επόμενο διαγωνισμο καλοκαιριστες Xmas

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, balkos said:

Μάλλον το σύστημα έχει κόφτη ανά ημέρα, στους πόσους πόντους θα μοιράσει.
Αν δει μεγάλη συμμετοχή κατεβάζει ποσά. Γι' αυτό συνήθως τα βράδια δίνει 600ρες.
Οπότε περίμενε να αλλάξει η μέρα για περισσότερα.

Με τα τωρινά μυαλά δεν θα έπρεπε να παίζουμε 00:01 Δευτέρας τις πρώτες εβδομάδες. Καλύτερα να παίζαμε τις άλλες μέρες ώστε να μαζέψουμε γρήγορα madpoints και μόνο όταν θα πλησιάζαμε στο δώρο που θέλαμε να παίζαμε Δευτέρα. Έτσι θα ήμασταν κ πιο χαλαροί.

Κάθε ΠΣΚ έχει 600αρια πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Κάθε ΠΣΚ έχει 600αρια πάντα. 

Παιδιά μη νομίζετε ισχύει γενικά για όλους επειδή έβγαλε σε εσάς. Μοίρασα μισές πίστες Δευτέρα - Τετάρτη και τις άλλες πουσουκου. Δεν είδα διαφορές, καναδυο 600ρες έβγαλε, οι υπόλοιπες 240-480. Χωρίς δυναμίτες, χωρίς αργά. Πριν το διαγωνισμό μάζευα γύρω 8.500 και μέσα στο διαγωνισμό έπεσα στα 7000+. Μαζί με τα 1000 οκ;

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sycorpios said:

Παιδιά μη νομίζετε ισχύει γενικά για όλους επειδή έβγαλε σε εσάς. Μοίρασα μισές πίστες Δευτέρα - Τετάρτη και τις άλλες πουσουκου. Δεν είδα διαφορές, καναδυο 600ρες έβγαλε, οι υπόλοιπες 240-480. Χωρίς δυναμίτες, χωρίς αργά. Πριν το διαγωνισμό μάζευα γύρω 8.500 και μέσα στο διαγωνισμό έπεσα στα 7000+. Μαζί με τα 1000 οκ;

Κι εγώ τα έπαιξα όλα Παρασκευή και ήταν φουλ 600άρια. Και μάλιστα σε 5 διαφορετικά νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vibraphone said:

Έχεις φοιτητικό. Στα απλά δεν έχει 700άρες.

Ναι αλλά μόνο σε ένα φοιτιτικο νούμερο από τα 2 μου έχει τύχει

Link to comment
Share on other sites

Just now, eridion25 said:

Ναι αλλά μόνο σε ένα φοιτιτικο νούμερο από τα 2 μου έχει τύχει

Οκ.. στο απλό αποκλείεται να σου τύχει! 😉

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσο "ωραια" σε αυτο το Δ(r,t) που θα ζησουμε και πεθανουμε, ωστε:

1. Ως αποδεικνυεται de facto (οση αιτιακη εξηγηση και αναλυσεις να παρατιθενται ανα τις χιλιετιες), κανεις "μεταναστης" (απο αλλο Δr δλδ και να ετυχε να περασει απο αυτο τον ανθρωπο-τοπο) ΑΦΟΜΟΙΩΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ 100%. Δεν υπαρχει τετοιος Δr με "τετοια" (περιεργη; οχι και τοσο!) διαχιλιετιακη Ιδιοτητα.

2. Δε πανα πχ 0,05% να πεθαινουν ΦΥΣΙΚΑ/ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ λογω ΦΑΝΕΡΑ των  εγγενων διοτητων του "σαθρου" πλαισιου (που ολοι αναγνωριζουμε, εστω οι πιο "αδυναμοι" στην σκεψη) μετα την καθε ΠΡΑΞΗ, εμεις (>95% αναμεταξυ μας) θα επιτιθομαστε σε οποιον μας τα λεει,  να τον "εξοντωσουμε" ΠΑΝΤΙΟΤΡΟΠΩΣ, γιατι "λεει την αληθεια τοσο γενικευτικα" λεξη προς λεξη προσεκτικα (ουδεμια λαθος λεξη, καν γραμμα) σα να σταζουν αιμα οι λεξεις του.

3. Τα "υπερλαμογια" τυπου Ppee να λενε λιγοτερα  καθως οπως λεει η διαφημιση:

"Γιατι ετσι μας αρεσει!!!"

Υ.Γ.: Το ολο πλαισιο που "τραβα" τετοιες τακτικες οπως το Madness δε μπορει να κριθει απο κανεναν Ppee υπερλαμογιο.

"Ετσι μας αρεσει μπρεεε" , χιλιετιες τωρα. Γηγενεις και "μεταναστες".

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pppe said:

Ειναι τοσο "ωραια" σε αυτο το Δ(r,t) που θα ζησουμε και πεθανουμε, ωστε:

1. Ως αποδεικνυεται de facto (οση αιτιακη εξηγηση και αναλυσεις να παρατιθενται ανα τις χιλιετιες), κανεις "μεταναστης" (απο αλλο Δr δλδ και να ετυχε να περασει απο αυτο τον ανθρωπο-τοπο) ΑΦΟΜΟΙΩΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ 100%. Δεν υπαρχει τετοιος Δr με "τετοια" (περιεργη; οχι και τοσο!) διαχιλιετιακη Ιδιοτητα.

2. Δε πανα πχ 0,05% να πεθαινουν ΦΥΣΙΚΑ/ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ λογω ΦΑΝΕΡΑ των  εγγενων διοτητων του "σαθρου" πλαισιου (που ολοι αναγνωριζουμε, εστω οι πιο "αδυναμοι" στην σκεψη) μετα την καθε ΠΡΑΞΗ, εμεις (>95% αναμεταξυ μας) θα επιτιθομαστε σε οποιον μας τα λεει,  να τον "εξοντωσουμε" ΠΑΝΤΙΟΤΡΟΠΩΣ, γιατι "λεει την αληθεια τοσο γενικευτικα" λεξη προς λεξη προσεκτικα (ουδεμια λαθος λεξη, καν γραμμα) σα να σταζουν αιμα οι λεξεις του.

3. Τα "υπερλαμογια" τυπου Ppee να λενε λιγοτερα  καθως οπως λεει η διαφημιση:

"Γιατι ετσι μας αρεσει!!!"

Υ.Γ.: Το ολο πλαισιο που "τραβα" τετοιες τακτικες οπως το Madness δε μπορει να κριθει απο κανεναν Ppee υπερλαμογιο.

"Ετσι μας αρεσει μπρεεε" , χιλιετιες τωρα. Γηγενεις και "μεταναστες".

Ας μείνουμε στις μπύρες... Γιατί λόγω της ημέρας, άλλη αυτή που έβαζαν στα τσαρούχια κι άλλη αυτή που τη ρολάρεις...😉

1 hour ago, Vibraphone said:

Κι εγώ τα έπαιξα όλα Παρασκευή και ήταν φουλ 600άρια. Και μάλιστα σε 5 διαφορετικά νούμερα.

Άλλοι λένε παίζει ρόλο το level, αν είσαι ψηλά δίνει 600ρες, εγώ είμαι ψηλά, δε δίνει. Εσύ που έχεις και 5 νούμερα λογικά είσαι σε διάφορα levels. Άλλοι λένε όπως και συ ότι 600ρες μόνο πουσουκου, ούτε εκεί είδα διαφορά, έπαιξα σε διάφορες μέρες. Για αυτό λέω λοιπόν, δε παίζει σε όλους το ίδιο και δε ξέρω πώς παίζει...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, balkos said:

Δεν είναι 10, είναι 8.
Όλοι οι υπόλοιποι που πήγαν για τα πολλά θα μείνουν με τους πόντους στο χέρι.
00:05 τη Δευτέρα θα έχει τελειώσει το παιχνίδι. Αυτή τη φορά δε θα έχει κολλήματα γιατί απλά θα είναι λίγοι αυτοί που θα συμμετέχουν.
Δώρο (το φθηνότερο) θα μπορούσα να πάρω κ εγώ αλλά δε μετανιώνω. Δεν το χρειαζόμουν κ κάνει 8€. Όσοι όμως μπορούσαν να πάρουν πχ σκούπα κ τελικά δεν πάρουν τπτ θα τους τσούξει.
Έτσι είναι οι διαγωνισμοί. Έχουν κ το saspens τους. Αρκεί να παίζονται επί ίσοις όροις κ όχι αυτό το φιάσκο που προαναφέρθηκε.
Εξάλλου δε με πειράζει τόσο ότι δεν πήρα τπτ , ούτε ότι έπαιξα με τραγικές συνθήκες. Είναι ότι θα μας κάνει το γνωστό κήρυγμα ο @pppe και θα έχει κ δίκιο. 

Θελεις να ειμαι ειλικρινης ειχα χρονο για να τσιμπησω τα jbl ακουστικα πριν εξαφανιστουν παιζοντας τους γυρους ελπιζοντας οτι θα ειναι 600ρικοι αλλα δεν το επραξα επειδη δεν περιμενα οτι θα εφευγαν ολα μεσα σε μια ωρα...50 κατι ευρω κανουν αλλα προχωραμε. 

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...