Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To plus ειναι 5g?

 

 

 

Όχι.Αργοτερα θα βγει ειδική έκδοση και μάλλον Ελλάδα δεν θα έρθει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποτε εδωσες παραγγελια?το πληρωσες κιολας?
Πάει καμιά εβδομάδα που έβαλα την προπαραγγελία. Σήμερα έβαλα 50€ προκαταβολή μόνο που μου ζήτησαν.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Στο πρόγραμμα ανταλλαγής δεν είναι απαραίτητο να πάτε ακριβή συσκευή. Και ένα 3310 να πάτε θα πάρετε την έκπτωση!
Link to comment
Share on other sites

Πάει καμιά εβδομάδα που έβαλα την προπαραγγελία. Σήμερα έβαλα 50€ προκαταβολή μόνο που μου ζήτησαν.

 

Εγω εκανα την πρωτη μερα αμεσω ς μετα την παρουσιαση,με πηραν τηλ να βαλω κ γβ 50€ αλλα επειδη τους ειπα θα το κοψω τιμολογιο,μην εχουμε λογιστικο θεμα ,διοτι θα το κοψω σε ονομα αλλου,το αφησαμε ετσι.τους ειπα να προχωρησουν ομως κανονικα και πως εχω παρει και αλλα κινητακλπ. Δεν πιστευω να με πανε αργοτερα...αφηστε που πιστευω θα υπαρχει διαθεσιμοτητα γενικα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια.Πρεπει να το κανω οπωσδηποτε προπαραγγελια το κινητο?? Δλδ αν απλα παω απο τις 23 του μηνα και μετα σε ενα καταστημα δεν θα το βρω?Παιζει κατι με την διαθεσιμοτητα του?

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια.Πρεπει να το κανω οπωσδηποτε προπαραγγελια το κινητο?? Δλδ αν απλα παω απο τις 23 του μηνα και μετα σε ενα καταστημα δεν θα το βρω?Παιζει κατι με την διαθεσιμοτητα του?

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστω :)

Εμείς το κάναμε για την έκπτωση η οποία ισχύει σε προπαραγγελία μέχρι 22/8.

Για διαθεσιμότητα δε νομίζω να υπάρχει θέμα. Ίσως σε κάποιο χρώμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εμείς το κάναμε για την έκπτωση η οποία ισχύει σε προπαραγγελία μέχρι 22/8.

Για διαθεσιμότητα δε νομίζω να υπάρχει θέμα. Ίσως σε κάποιο χρώμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ααα καταλαβα.Την εκπτωση την παιρνουμε μονο αν κανουμε προπαραγγελια δλδ??Σκεφτομαι να το παρω απο καταστημα wind και δεν εχω ξεκαθαρισει αν θελει συσκευη πισω η οχι για την εκπτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ααα καταλαβα.Την εκπτωση την παιρνουμε μονο αν κανουμε προπαραγγελια δλδ??Σκεφτομαι να το παρω απο καταστημα wind και δεν εχω ξεκαθαρισει αν θελει συσκευη πισω η οχι για την εκπτωση.
Και γιατί δεν τους πέρνεις ένα τηλέφωνο;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν τους πέρνεις ένα τηλέφωνο;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πριν απο λιγο πηρα τηλ σε καταστημα WIND και μου ειπαν οτι δεν ισχυει καμια εκπτωση στην προπαραγγελια, ουτε ανταλλαγη συσκευης.Την ιδια τιμη θα παρω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την έκπτωση την παίρνετε κανονικά! Πας μια παλιά συσκευή ότι και να είναι και παίρνεις τα 100 ευρώ έκπτωση. Στο αντίστοιχο promo πέρυσι με το Note 9 ο γερμανός μου έδινε μόνο 350 ευρώ για το note 8 και εγώ τους έδειξα την προσφορά για τα άλλα 200. Σε μερικά καταστήματα δεν έχουν απλά ιδέα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρέθηκα σε media markt και το είδα από κοντά to glow έβαλα την μουσική στο τέρμα. .Είναι πιο δυνατός απο το note 9 με καλή ποιότητα, αλλά αν τον βάλεις σε μεγάλη ένταση δονείται η πλατη του κινητού . Edited by villlis
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο πηρα τηλ σε καταστημα WIND και μου ειπαν οτι δεν ισχυει καμια εκπτωση στην προπαραγγελια, ουτε ανταλλαγη συσκευης.Την ιδια τιμη θα παρω.

Τώρα σωθηκες

Πάνε σε κανένα πιο σοβαρό κατάστημα αν θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σωθηκες

Πάνε σε κανένα πιο σοβαρό κατάστημα αν θέλεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ !!!!Οκ !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την έκπτωση την παίρνετε κανονικά! Πας μια παλιά συσκευή ότι και να είναι και παίρνεις τα 100 ευρώ έκπτωση. Στο αντίστοιχο promo πέρυσι με το Note 9 ο γερμανός μου έδινε μόνο 350 ευρώ για το note 8 και εγώ τους έδειξα την προσφορά για τα άλλα 200. Σε μερικά καταστήματα δεν έχουν απλά ιδέα.

Εχω ενα samsung j5 του 2016 και ενα NOTE 8.Το note δεν το δινω θα το κρατησω.Οτι πιασει το j5

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ !!!!Οκ !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω ενα samsung j5 του 2016 και ενα NOTE 8.Το note δεν το δινω θα το κρατησω.Οτι πιασει το j5

 

Το j5 2016 εχω και γω και πιανει 133€.100 ζτης samsung και 33€ η συσκευη.θα το κρατησω γιατι το,εχω καβατζα οταν ξεμενω απο κινητα,καλη ωρα οπως τωρα.οποτε τους παω πισω ενα sony mε κουμπια και παιρνω τα 100€

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το j5 2016 εχω και γω και πιανει 133€.100 ζτης samsung και 33€ η συσκευη.θα το κρατησω γιατι το,εχω καβατζα οταν ξεμενω απο κινητα,καλη ωρα οπως τωρα.οποτε τους παω πισω ενα sony mε κουμπια και παιρνω τα 100€

Νακ καταλαβα.Επιπλεον δεν εχω ουτε το κουτι του ,βασικα τιποτα δεν εχει μεινει απο αυτο, μονο η συσκευη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το j5 2016 εχω και γω και πιανει 133€.100 ζτης samsung και 33€ η συσκευη.θα το κρατησω γιατι το,εχω καβατζα οταν ξεμενω απο κινητα,καλη ωρα οπως τωρα.οποτε τους παω πισω ενα sony mε κουμπια και παιρνω τα 100€

 

 

 

Θα πρέπει η συσκευή να είναι λειτουργική;;Τα παρελκόμενα ;;Έχω κάτι συσκευές που δεν ανοίγουν καν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει η συσκευή να είναι λειτουργική;;Τα παρελκόμενα ;;Έχω κάτι συσκευές που δεν ανοίγουν καν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πρέπει να ανοίγει η συσκευή και να είναι λειτουργική. Τα παρελκόμενα δεν χρειάζονται.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ανοίγει η συσκευή και να είναι λειτουργική. Τα παρελκόμενα δεν χρειάζονται.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Είναι ενημερωμένοι οι επίσημοι ή θα πάω εκεί και θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο ;;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι ενημερωμένοι οι επίσημοι ή θα πάω εκεί και θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο ;;;

Επίσης έχει σχέση η μάρκα ;;;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

100+ευρω θα εχει χασει λογικα το Note10+ στον πρωτο περιπου μηνα,μιας και τον αλλο μηνα θα ανακοινωθει και το mate30pro.

 

Γιαυτο η Samsung βιαζεται να κυκλοφορει τις συσκευες της.Για να πεφτουν γρηγορα οι τιμες τους και να ειναι πιο ανταγωνιστικες απεναντι στις αλλες.

 

Αρα μην σκατε τοσο πολυ με το promotion των 100ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ξαναπήγα στον Κωτσόβολο τους είπα για αυτό με τις παλιές συσκευές και μου είπε σε μας δεν ισχύει κατι...τι στο καλό.
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ξαναπήγα στον Κωτσόβολο τους είπα για αυτό με τις παλιές συσκευές και μου είπε σε μας δεν ισχύει κατι...τι στο καλό.
Πάνε σε πλαίσιο, είναι πιο ενημερωμένοι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To 5G ποτέ βγαίνει στην αγορά;;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Πάνε σε πλαίσιο, είναι πιο ενημερωμένοι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πηγα και γω σ ενα καταστημα Π*****, με βλεπει η πωλητρια που το κοιταω μου λεει αν το κανετε προπαραγγελια θα το εχετε στις ταδε του μηνα. Την ρωταω τη προσφορα ή εκπτωση εχει - μου λεει καμια. Της λεω δεν υπαρχει προσφορα 100ε και ανταλλαγη συσκευης; παιρνει κατι τηλ κτλ μετα απο 5 λεπτα μου λεει οχι, τελικη τιμη 999. Ηθελα να ξερα ποιον κάλεσε...

 

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cv19985
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...