Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά έχει σπάσει το street date . Από που παρέλαβες φίλε μου ; Στους μισούς τα έχουν δώσει και στους άλλους μισούς όχι. Πώς γίνεται αυτό; Έχω φίλο στα Public και μου είχε πει ότι τηρούν αυστηρά τις ημέρες κυκλοφορίας Γιατί έχουν τεράστιο θέμα με τη Samsung . Μάλιστα σε προ παραγγελίες όπως τώρα τους το τονίζουν..

 

Κωτσοβολος επαρχία,δεν ξέρω τι παίζει και αν ξέρουν εδώ για τέτοια θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Κωτσοβολος επαρχία,δεν ξέρω τι παίζει και αν ξέρουν εδώ για τέτοια θέματα.
Νομιζω δεν ειναι θεμα επαρχιας. Καποιοι που παρελαβαν ειναι Αθηνα αν δεν κανω λαθος .
Link to comment
Share on other sites

Πανε στις ρυθμισεις πληκτρολογιου και μετα εξυπνη πληκτρολογηση. Τερμα κατω θα λεει Καθυστ.παρατετ.αγγιγ.πληκτρ, πατα εκει και βαλε μικρη 0,2.Αν σου το εχει ηδη επιλεγμενο αλλαξε το μπας και εχει κολλησει.
Εαν βγαλεις την προβλεψη λεξεων??μηπως αυτο φταιει διοτι στις προβλεπομενες λεξεις στις εχει ηδη με τονο.για δοκιμασε
Τίποτα από τα δύο, τα άλλαξα αλλά παρέμεινε η ίδια συμπεριφορά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από τα δύο, τα άλλαξα αλλά παρέμεινε η ίδια συμπεριφορά.

 

Δοκιμασε να κατεβασεις το beta neural keyboard απο το samsung store. Ειναι πολυ περιεργο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εδω στην Κυπρο και συγκρεκριμενα απο την Cyta μου ειπαν οτι θα τα δινουν απο τις 24/8 το σαββατο δηλ και πως απαγορευεται αν τα φερουν αυριο στην πολη μου με κουριερ να αρχισουν να τα δινουν απο την ιδια την samsung. Τι στο καλο γινεται ρε οτι θελουν μας πουλανε και το πιστευουμε κιολας ; Δεν μπορουμε ουτε το μαχαιρι στο λαιμο να τους βαλουμε ουτε τιποτα. Απορο ομως πως καποιοι το πηραν ηδη απο χθες και σημερα. Θα κανω υπομονη ως το σαββατο θα περασει πεγκυ το παραλαβω και εγω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κατεβασεις το beta neural keyboard απο το samsung store. Ειναι πολυ περιεργο...
Το δοκίμασα από την πρώτη στιγμή αλλά δεν υπάρχει.

Τι κουλό είναι πάλι και αυτό. dab969354a26aa000d8cb789200eaad0.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα από την πρώτη στιγμή αλλά δεν υπάρχει.

Τι κουλό είναι πάλι και αυτό. dab969354a26aa000d8cb789200eaad0.jpg

 

Δεν εψαξες καλα πιστευω γραψε σκετο samsung στο galaxy store και θα σου το εμφανισει εγω με το s10 μου ετσι το εμφανισα.

Κατεβασε το απο εδω:

Samsung Keyboard Neural Beta 3.3.21.24

Ειναι η τελικη εκδοση.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την προπαραγγελια Παρασκευή πρωί στον κοτσοβολο από εχθές το έχει ο κούριερ έτοιμο αλλά λόγο δουλειάς μου το πήρα μόλις 245271b2f539ab9030349e66b1ee586a.jpg

 

Στάλθηκε από το BBB100-2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εψαξες καλα πιστευω γραψε σκετο samsung στο galaxy store και θα σου το εμφανισει εγω με το s10 μου ετσι το εμφανισα.

 

Κατεβασε το απο εδω:

 

Samsung Keyboard Neural Beta 3.3.21.24

 

Ειναι η τελικη εκδοση.

Δεν είναι θέμα ψαξίματος δε το εμφανίζει με κανέναν τρόπο. Μάλλον δεν υποστηρίζεται ακόμη στο Note.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την προπαραγγελια Παρασκευή πρωί στον κοτσοβολο από εχθές το έχει ο κούριερ έτοιμο αλλά λόγο δουλειάς μου το πήρα μόλις 245271b2f539ab9030349e66b1ee586a.jpg

 

Στάλθηκε από το BBB100-2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλοριζικο και σε σενα Αγγελε αφου το παρελαβες πριν απο τις 23-24/8 τυχερακια τυχερακια. Εμεις ακομα περιμενουμε πιστευουμε τα παραμυθια που μας πουλανε οτι απαγορευεται να μας δωσουν την συσκευη πριν απο τις 24/8...

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και σε σενα Αγγελε αφου το παρελαβες πριν απο τις 23-24/8 τυχερακια τυχερακια. Εμεις ακομα περιμενουμε πιστευουμε τα παραμυθια που μας πουλανε οτι απαγορευεται να μας δωσουν την συσκευη πριν απο τις 24/8...

 

Γιατί να είναι παραμύθια φίλε μου ? Το ότι κάποια μαγαζιά το έδωσαν πιο νωρίς παρατυπα δε σημαίνει ότι πουλάνε παραμύθια οι άλλοι. Ας είμαστε λίγο σοβαροί εμείς ακόμα και όταν αυτοί δεν είναι

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να είναι παραμύθια φίλε μου ? Το ότι κάποια μαγαζιά το έδωσαν πιο νωρίς παρατυπα δε σημαίνει ότι πουλάνε παραμύθια οι άλλοι. Ας είμαστε λίγο σοβαροί εμείς ακόμα και όταν αυτοί δεν είναι

Φιλε Νικο αν ολοι τους ακολουθουσαν κατα γραμμα την εντολη της Samsung να τα δινουν ολοι 23-24/8 τοτε δεν θα υπηρχε θεμα ουτε θα υπηρχαν εξερεσεις στους κανονες που οπως βλεπω εδω στο φορουμ καποιοι υπαλληλοι των καταστηματων ή και οι ιδιοι οι διευθυντες τα δινουν πριν απο την προκαθορισμενη ημερομηνια που πρεπει δηλαδη 23-24/8. Εδω το λεει καθαρα:

 

Η πώληση των συσκευών θα ξεκινήσει στις 24 Αυγούστου 2019 και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι πελάτες θα ειδοποιούνται τηλεφωνικώς από το κατάστημα Cyta που έχουν επιλέξει, για την αγορά της συσκευή.

https://www.cyta.com.cy/samsung-galaxy-note-10-preorder

Με λιγα λογια και οχι πολλα κανουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι οτι θελουν εκτος και αν αυτοι που το πηραν τους βαλαν το μαχαιρι στο λαιμο (μεταφορικα) ή τους πιεσαν παρα πολυ για να τους τα δωσουν γρηγορα γιατι απ οσο ξερω δεν ειναι youtuber οι περισσοτεροι απο εδω.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο αν ολοι τους ακολουθουσαν κατα γραμμα την εντολη της Samsung να τα δινουν ολοι 23-24/8 τοτε δεν θα υπηρχε θεμα ουτε θα υπηρχαν εξερεσεις στους κανονες που οπως βλεπω εδω στο φορουμ καποιοι υπαλληλοι των καταστηματων ή και οι ιδιοι οι διευθυντες τα δινουν πριν απο την προκαθορισμενη ημερομηνια που πρεπει δηλαδη 23-24/8. Εδω το λεει καθαρα:

 

 

Με λιγα λογια και οχι πολλα κανουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι οτι θελουν εκτος και αν αυτοι που το πηραν τους βαλαν το μαχαιρι στο λαιμο (μεταφορικα) ή τους πιεσαν παρα πολυ για να τους τα δωσουν γρηγορα γιατι απ οσο ξερω δεν ειναι youtuber οι περισσοτεροι απο εδω.

Σε καποια μαγαζια οι υπαλληλοι δε γνωριζουν οτι δεν πρεπει να τα δωσουν. Δε σε κοροιδευει κανενας. Καποτε μου ειχε ερθει συσκευη σε αλυσιδα πριν την επισημη κυκλοφορια και ο υπαλληλος ηταν φιλος μου.Με πηρε τηλ να παω να το παρω αλλα δεν το πηρα και του εξηγησα τη παιζει.Ο ανθρωπος 1000 ευχαριστω μου ειπε γιατι ισως εβρισκε το μπελα του. Υπομονη μια μερα ακομη!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο αν ολοι τους ακολουθουσαν κατα γραμμα την εντολη της Samsung να τα δινουν ολοι 23-24/8 τοτε δεν θα υπηρχε θεμα ουτε θα υπηρχαν εξερεσεις στους κανονες που οπως βλεπω εδω στο φορουμ καποιοι υπαλληλοι των καταστηματων ή και οι ιδιοι οι διευθυντες τα δινουν πριν απο την προκαθορισμενη ημερομηνια που πρεπει δηλαδη 23-24/8. Εδω το λεει καθαρα:

 

 

Με λιγα λογια και οχι πολλα κανουν οτι τους κατεβει στο κεφαλι οτι θελουν εκτος και αν αυτοι που το πηραν τους βαλαν το μαχαιρι στο λαιμο (μεταφορικα) ή τους πιεσαν παρα πολυ για να τους τα δωσουν γρηγορα γιατι απ οσο ξερω δεν ειναι youtuber οι περισσοτεροι απο εδω.

Μα εσύ τα βάζεις με αυτούς που δεν τα δίνουν νωρίτερα, επειδβ ακριβώς τηρούν την ημερομηνία που γράφεις. Δεν είπες ότι κακώς τα δίνουν νωρίτερα, είπες ότι σας δουλεύουν εσάς που δεν σας τα δίνουν, και τώρα μου λες ότι έτσι είναι το σωστό.. Αποφάσισε λοιπόν τι σε ενοχλεί, που θα το πάρεις στη σωστή ημερομηνία ή που κάποιοι το πήραν λίγο πιο νωρίς ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σέταρε κανείς άλλος να μας πει για το πληκτρολόγιο;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μα εσύ τα βάζεις με αυτούς που δεν τα δίνουν νωρίτερα, επειδβ ακριβώς τηρούν την ημερομηνία που γράφεις. Δεν είπες ότι κακώς τα δίνουν νωρίτερα, είπες ότι σας δουλεύουν εσάς που δεν σας τα δίνουν, και τώρα μου λες ότι έτσι είναι το σωστό.. Αποφάσισε λοιπόν τι σε ενοχλεί, που θα το πάρεις στη σωστή ημερομηνία ή που κάποιοι το πήραν λίγο πιο νωρίς ?

Που καποιοι το παιρνουν πριν απο την σωστη ημερομηνια κυκλοφοριας τους 24/8 αυτο με ξεπερναει και με ενοχλει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε καποια μαγαζια οι υπαλληλοι δε γνωριζουν οτι δεν πρεπει να τα δωσουν. Δε σε κοροιδευει κανενας. Καποτε μου ειχε ερθει συσκευη σε αλυσιδα πριν την επισημη κυκλοφορια και ο υπαλληλος ηταν φιλος μου.Με πηρε τηλ να παω να το παρω αλλα δεν το πηρα και του εξηγησα τη παιζει.Ο ανθρωπος 1000 ευχαριστω μου ειπε γιατι ισως εβρισκε το μπελα του. Υπομονη μια μερα ακομη!

Αρα φταιουν αυτοι που δεν τους ενημερωνουν σωστα εκει στην Ελλαδα. Παντως σε μας οι οδηγιες ηταν ξεκαθαρες. Ναι θα ρθουν στις 23/8 αλλα θα τα δωσουν 24/8.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Που καποιοι το παιρνουν πριν απο την σωστη ημερομηνια κυκλοφοριας τους 24/8 αυτο με ξεπερναει και με ενοχλει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρα φταιουν αυτοι που δεν τους ενημερωνουν σωστα εκει στην Ελλαδα. Παντως σε μας οι οδηγιες ηταν ξεκαθαρες. Ναι θα ρθουν στις 23/8 αλλα θα τα δωσουν 24/8.

 

Μην είσαι κακός, αντί να χαίρεσαι που κάποιοι το πήραν νωρίτερα..

Αύριο θα το έχεις και εσύ και θα μας πεις εντυπώσεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Που καποιοι το παιρνουν πριν απο την σωστη ημερομηνια κυκλοφοριας τους 24/8 αυτο με ξεπερναει και με ενοχλει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αρα φταιουν αυτοι που δεν τους ενημερωνουν σωστα εκει στην Ελλαδα. Παντως σε μας οι οδηγιες ηταν ξεκαθαρες. Ναι θα ρθουν στις 23/8 αλλα θα τα δωσουν 24/8.

Η παγκοσμια ημερομηνία κυκλοφορίας είναι στις 23, τώρα γιατί εκεί στην Κύπρο θα το δωσουν 24 δεν γνωρίζω. Τώρα γιατί κάποιοι παρέλαβαν πιο νωρίς είναι κάτι που συμβαίνει και θα συμβαίνει σε παγκόσμιο επίπεδο.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που καποιοι το παιρνουν πριν απο την σωστη ημερομηνια κυκλοφοριας τους 24/8 αυτο με ξεπερναει και με ενοχλει.

 

Καλα σου λεει ο προηγουμενος φιλος,αντι να χαιρεσε που εστω λιγοι το πηραν 1-2 μερες νωριτερα κλαιγεσαι που ισως το παρεις 1-2 μερες αργοτερα.... ε και ?

 

Προσωπικα οταν βλεπω να γραφουν εντυπωσεις απο τις νεες τους συσκευες οι κατοχοι χαιρομαι κι εγω μαζι ,ποσο μαλλον αν ειναι και φιλοι μου εδω μεσα οπως π.χ ο Alextrela...τοτε χαίρομαι διπλά!

 

Καλα τα κινητα και η τεχνολογια και σε ολα ειμαι φανατικος ,αλλα μη χανουμε και τη μπαλα γιατι τοτε πρεπει να ψαχτουν ορισμενοι οτι κατι δε...παει καλα !:(

Να το χαρειτε οσοι το πηρατε και να σχολιαζετε στο τοπικ!:)

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε λίγο πως κάνετε έτσι ένα κινητό είναι ρε... Για τι η αγελάδα του γείτονα είναι καλύτερη να παθαίνει η αγελάδα του... τραγικό έλεος δηλαδή..... Και όπως είπα χθες ... απλά πιστεύω ότι πολύ ακριβή συσκευή για αυτά που προσφέρει τώρα αν θέλει βδομάδα για να την δεις καλύτερα ... Ε έχω κάποια εμπειρία από συσκευές.. σε 3 μέρες είναι καλός χρόνος για να δεις κάτι αν έχεις τρομερές αλλαγές η Όχι.... ποιότητα έχει.. Αλλά μέχρι εκεί η φωτογραφική του επίπεδο νοτε 8.. Δεν πιάνει με τίποτα p30pro ... μπαταρία καλή... Για ταχύτητα είναι αστείο να μιλάμε το πενάκι λίγο τα χαλάει όταν το δουλεύεις με της χειρονομίες.... απογοήτευση το θέμα με τον φορτιστή ...αλλα πολυ γρήγορος δακτυλικός αναγνώστης.. Όταν παίζει χρηματικά θα αξίζει αλλά κάτω από 600 στα 1150 Ούτε με σφαίρες.
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε λίγο πως κάνετε έτσι ένα κινητό είναι ρε... Για τι η αγελάδα του γείτονα είναι καλύτερη να παθαίνει η αγελάδα του... τραγικό έλεος δηλαδή..... Και όπως είπα χθες ... απλά πιστεύω ότι πολύ ακριβή συσκευή για αυτά που προσφέρει τώρα αν θέλει βδομάδα για να την δεις καλύτερα ... Ε έχω κάποια εμπειρία από συσκευές.. σε 3 μέρες είναι καλός χρόνος για να δεις κάτι αν έχεις τρομερές αλλαγές η Όχι.... ποιότητα έχει.. Αλλά μέχρι εκεί η φωτογραφική του επίπεδο νοτε 8.. Δεν πιάνει με τίποτα p30pro ... μπαταρία καλή... Για ταχύτητα είναι αστείο να μιλάμε το πενάκι λίγο τα χαλάει όταν το δουλεύεις με της χειρονομίες.... απογοήτευση το θέμα με τον φορτιστή ...αλλα πολυ γρήγορος δακτυλικός αναγνώστης.. Όταν παίζει χρηματικά θα αξίζει αλλά κάτω από 600 στα 1150 Ούτε με σφαίρες.

 

Καλως το τρολ!!!!Που εχει το κινητο ηδη στα χερια του 4 μερες!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Και που μονιμως το κραζει παρολο που ετρεξε να το παρει πρωτος απο ολους!!!!Ισως να κανω λαθος....η Samsung ετρεξε να του το δωσει!!!!!:lol::lol::lol::lol:

ασε μας ρε φιλε με τα παραμυθια σου!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι κακός, αντί να χαίρεσαι που κάποιοι το πήραν νωρίτερα..

Αύριο θα το έχεις και εσύ και θα μας πεις εντυπώσεις.

Μεαυριο θα το εχω εγω δυστοιχως 24/8 το λενε καθαρα οτι θα δωσουν τις συσκευες 24/8 και οχι 23/8 οπως γινεται σε παγκοσμιο επιπεδο. Θυμαμαι και με το Note 8 αλλα και με το Note 9 τα πηρα Σαββατο ημερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλα σου λεει ο προηγουμενος φιλος,αντι να χαιρεσε που εστω λιγοι το πηραν 1-2 μερες νωριτερα κλαιγεσαι που ισως το παρεις 1-2 μερες αργοτερα.... ε και ?

 

Προσωπικα οταν βλεπω να γραφουν εντυπωσεις απο τις νεες τους συσκευες οι κατοχοι χαιρομαι κι εγω μαζι ,ποσο μαλλον αν ειναι και φιλοι μου εδω μεσα οπως π.χ ο Alextrela...τοτε χαίρομαι διπλά!

 

Καλα τα κινητα και η τεχνολογια και σε ολα ειμαι φανατικος ,αλλα μη χανουμε και τη μπαλα γιατι τοτε πρεπει να ψαχτουν ορισμενοι οτι κατι δε...παει καλα !:(

Να το χαρειτε οσοι το πηρατε και να σχολιαζετε στο τοπικ!:)

 

Εχεις δικαιο φιλε μου απλα παραθερτηκα λιγο υπερα του κανονικου απο την αγωνια μου που εχω να το παρω και εγω στα χερια μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο άνοιγμα στησιμο ρύθμιση.

Μπαταρία 60% και πηγε στο 51%Όταν τελείωσα.με το που το άνοιξα ηρθε update.οθονη μεγάλη τέλεια για το πενάκι.μου έκανε εντύπωση ότι δεν ζεσταθηκε καθόλου. Επίσης στο χέρι αν και μεγαλο κάθεται τέλεια και δεν νιώθεις το βάρος του,και τέλος εντύπωση μεγάλη μου έκανε η ποιοτική κατασκευή του.αυτα προς το παρόν. Καλοδουλευτα τα εργαλεία μας να είναι παιδια

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε λίγο πως κάνετε έτσι ένα κινητό είναι ρε... Για τι η αγελάδα του γείτονα είναι καλύτερη να παθαίνει η αγελάδα του... τραγικό έλεος δηλαδή..... Και όπως είπα χθες ... απλά πιστεύω ότι πολύ ακριβή συσκευή για αυτά που προσφέρει τώρα αν θέλει βδομάδα για να την δεις καλύτερα ... Ε έχω κάποια εμπειρία από συσκευές.. σε 3 μέρες είναι καλός χρόνος για να δεις κάτι αν έχεις τρομερές αλλαγές η Όχι.... ποιότητα έχει.. Αλλά μέχρι εκεί η φωτογραφική του επίπεδο νοτε 8.. Δεν πιάνει με τίποτα p30pro ... μπαταρία καλή... Για ταχύτητα είναι αστείο να μιλάμε το πενάκι λίγο τα χαλάει όταν το δουλεύεις με της χειρονομίες.... απογοήτευση το θέμα με τον φορτιστή ...αλλα πολυ γρήγορος δακτυλικός αναγνώστης.. Όταν παίζει χρηματικά θα αξίζει αλλά κάτω από 600 στα 1150 Ούτε με σφαίρες.

Δηλαδή το P30 σε αυτά τα χρήματα το θεωρείς καλύτερο; έχεις εμπειρία και λες ότι σε 3 μέρες μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα; απογοήτευση ο φορτιστής;

 

Μήπως τα παίρνεις από τη Huawei ? Μήπως δε ξέρεις να δοκιμάζεις πχ τις κάμερες;

 

 

Όλα αυτά που γράφεις μου ακούγονται περίεργα φίλε..

 

 

@Kek μπράβο ρε φίλε! Ειλικρινά μπράβο! Κάποιοι βγάζουν μιζέρια όταν σε βλέπουν με καινούργιο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...