Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικα και καλοδούλευτα σε όλους τους φίλους.

 

Για πείτε τώρα για το πληκτρολόγιο, τι γίνεται με τις δικές σας συσκευές;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

+1000! Ειλικρινά, αδυνατώ να καταλάβω γιατί και με ποιο κριτήριο τα δίνουν μόνο σε ορισμένους, ενώ άλλους τους κοροϊδεύουν. Ήδη, σε δύο φίλους από δώ μέσα έδωσαν το 512, ενώ σε μένα και σε αρκετούς άλλους, λένε μετά τις 10 Σεπτεμβρίου. Τι γίνεται?

 

Ειχατε δώσει προκαταβολή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλώς σας βρήκα !

 

Από χθες κάτοχος Note 10+ White glow, 256 GB και εννοείται θερίζει.

Φυσικά δεν είναι πλήρως στημένο αλλά μέχρι το βράδυ θα έχω ολοκληρώσει :)

 

Το λευκό χρώμα κρύβει αρκετά τις δακτυλιές (όσο γίνεται) από κει και πέρα είναι πολύ ελαφρυ, όχι όσο μεγάλο το περίμενα και απλά ταχύτατο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφού τόσοι το πήρατε για τσεκάρετε λίγο το Ελληνικό πληκτρολόγιο. Για να γράψεις φωνήεν με τόνο στα προηγούμενα Samsung πατούσες το φωνήεν παρατεταμένα. Τώρα πρέπει πρώτα να πατήσεις τον τόνο δεξιά και μετά το φωνήεν. Διπλάσια κλικ μέσα σε μια πρόταση δηλαδή.

Συν ότι δε μπορώ να βρω πουθενά τα διαλυτικά.

Confirmed. Έτσι ακριβώς παίζει και στο δικό μου.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικα παιδια!!!!Περιμενουμε εντυπωσεις....

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εδώ και 2 χρόνια ήθελα να αλλάξω κινητό ( Xiaomi MI5 ) και σκεφτόμουν να πάρω το note 9 μέχρι να πέσει η τιμή του.

Δεν είχα ποτέ Samsung συσκευή οπότε θα είναι η πρώτη μου, πιστεύετε αξίζει η υπομονή ή τα παραπάνω χρήματα για να πάω στο note 10 plus έστω και σε μεταχειρισμένο ;; Το λέω γιατί και το Note 9 αντί να πέφτει η τιμή του ανεβαίνει κι άλλο , η τελευταία μου επιλογή είναι το mate 20 pro.

Περιμένω τα σχόλια σας και τις συμβουλές σας.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι αξιζει!!!!Αλλα μπορεις να παρεις και το note 9 μεταχειρισμενο,με αρκετα λιγοτερα λεφτα

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ενα τέλειο ολοκληρωμένο κινητό Απο πιάσιμομε το χέρι μέχρι την οθωναρα που δεν την χορταίνεις το εχω και εγω 1/5 μερα και του κάνω όλα τα τεστ που κάνω σε κάθε κινητό που περνάει από τα χέρια μου .

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο φορα που δεν επέλεξα μαυρο 00f05f66d3e17959a9bfa251cbebc3a0.jpgf394d1b3bec07939096958805638a43a.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με γεια το ασπρο πηρες εε ; οχι το glow ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Νοteαρα...Κάθε χρονια προκαλει χαμο στο Myphone...20 σελιδες χωρις την συσκευη και από χθες ξεκινησε η ροη πληροφοριων...

Εγω για την ωρα παιδια σας διαβαζω και χαιρομαι με την χαρα σας αλλα θα παραμείνω πιστος στο πτωχο μου P30 Pro (τουλάχιστον ετσι λεω) μεχρι να δω και το Mate 30 pro ώστε ως τοτε να εχει γινει μια καλη διορθωση στην τιμη (περιπου στα 800€) στα γνωστα σαιτ αγγελιων μιας και δεν υπαρχει δυνατοτητα αγορας με τιμολογιο.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σέταρε κανείς άλλος να μας πει για το πληκτρολόγιο;

 

 

 

21caf3e54a5b80240c01eef47ab302fc.jpg

Σε λίγο εγώ!!!

 

 

Νίκος Mate 20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια και εδω με τουσ τονους στο πληκτρολογιο!!!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά το προτιμώ που επιτέλους έβαλε ξεχωριστά τον τόνο και το θεωρώ και πιο γρήγορο.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

500€ μεταχειρισμένο δεν το λες και πάλι καλή τιμή

Edited by NobodyRankXV
Δεν το εμφανίζει
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια δωρεάν συνδρομή για το YouTube premium τελικά;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

500€ μεταχειρισμένο δεν το λες και πάλι καλή τιμή

 

SUPER τιμη ειναι για το note 9!!!!Αν παλι δεν το σηκωνει η τσεπη καποιου τοτε το καταλαβαινω και πας για καποιο αλλο smartphone αλλης κατηγοριας!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

21caf3e54a5b80240c01eef47ab302fc.jpg

Σε λίγο εγώ!!!

 

 

Νίκος Mate 20 pro

 

Καλοριζικο και σε σενα φιλε μου. Τελικα ολοι απ οσο βλεπω το περνεται μια μερα πριν ωραιο ρε. Αν παω αυριο το μεσημερακι ή απογευμα και τους κανω επιθεση γιατι δεν δινουν και το δικο μου αυριο που θα ναι η μερα τους επισημα και οχι το Σαββατο θα φαινομαι εγω το κακο παιδι της υποθεσης ; Ε μα εσεις τα παραλαμβανεται μια χαρα μια δυο μερες 21-22/8 πριν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ προσωπικά το προτιμώ που επιτέλους έβαλε ξεχωριστά τον τόνο και το θεωρώ και πιο γρήγορο.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπερα δεν καταλαβαινω ρε παιδια αυτο που λετε με τον τονο. Ο τονος δεν ηταν παντα οξια πανω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση πριν από λίγο στο Public Συντάγματος για την αυστηρή διαθεσιμότητα στις 23/8(δεν έχω κάνει προπαραγγελία), μου απάντησαν πως από την στιγμή που έχουν καλυφθεί οι προπαραγγελίες και υπάρχει απόθεμα μπορούν να μου το δώσουν άμεσα.....

Το Glow τουλάχιστον που ρώτησα.

Link to comment
Share on other sites

500€ μεταχειρισμένο δεν το λες και πάλι καλή τιμή

 

Κανε λιγη υπομονη μεχρι και τον αλλο μηνα να φτιαξει η κατασταση γιατι τωρα θελουν πολλοι να πανε σε note10 και βαρανε οσο οσο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος που το έχει αν μπορεί να μου πει

1)Εχει καλή ποιότητα κλήσης? Ακούγεται δυνατά ο συνομιλητής?

 

2)Οι ήχοι κλήσης ακούγονται δυνατά?

 

3)Εχει δυνατή φωτεινότητα?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μίλησα με Public και είπαν είναι καθοδόν για Καστοριά. Άντε να δούμε
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος που το έχει αν μπορεί να μου πει

 

1)Εχει καλή ποιότητα κλήσης? Ακούγεται δυνατά ο συνομιλητής?

 

 

 

2)Οι ήχοι κλήσης ακούγονται δυνατά?

 

 

 

3)Εχει δυνατή φωτεινότητα?

 

 

 

Ευχαριστω

Και στα 3 που αναφέρεις τέλεια θα έλεγα τα πάει

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται, έχω την εντύπωση ότι η μπαταρία Θα αποδειχθεί κτήνος, τουλάχιστον με τα δεδομένα που μας είχε συνηθίσει η Samsung. Ελπίζω να μη χρειαστεί να ανακαλέσω.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγώ τελικά, aura glow.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλοριζικο και σε σενα τοτε ανεβασε καμια φωτο αν θες να δουμε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Οσον αφορα το ''στρωσιμο'' της μπαταριας,πρεπει να την αφησω να πεσει μεχρι 10% περιπου και μετα να το φορτισω μεχρι 100%,με κλειστη συσκευη και να το επαναλαβω 2-3 φορες ή οχι;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...