Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε παραινεσεις είναι aroutis :lol:

Σε forum αν δεν το έχεις κατάλαβει είμαστε και μοιραζόμαστε εμπειρίες.

Πάρε ένα λεξικό και διάβασε αν κατάθεση εμπειριών και προτάσεις = παραινεση :lol:

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει η πρόταση μου προσπερνας απλά και όχι να κάθεσαι να μου λες θεωρίες και υποθετικό σενάρια απλά για να διαφωνησεις μαζί μου.

 

Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει όπως νομίζει δεν προετρεψα κανέναν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Στο xda ψάχνονται για τις AOD ενδείξεις που εσυ νομίζεις ότι δεν είναι AOD.

Αν κάποιος υποθέτει κλπ, αυτός σίγουρα δεν είμαι εγώ.

 

Δεν έχεις ακόμα καταλάβει. Σεβαστή η πρόταση σου, απαράδεκτο το υφάκι σου.

 

Περαστικά και να σου πω, tap tap !

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Με side load το neural keyboard δουλεύει κανονικά! Επιτέλους !!
Link to comment
Share on other sites

Με side load το neural keyboard δουλεύει κανονικά! Επιτέλους !!

 

Για εξηγα και σε μας αυτο που λες πως το κανουμε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ισχυει και για την πληροφορια του ποσοστου φορτισης (και της εκτιμωμενης ωρας μεχρι την πληρη φορτιση)...
Βαγγελη, το ποσοστο φορτισης εμφανιζεται μονιμως και χωρις ο χρηστης να εχει ενεργη την aod?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη, το ποσοστο φορτισης εμφανιζεται μονιμως και χωρις ο χρηστης να εχει ενεργη την aod?

 

 

Μόνιμα είναι Γιάννη ανεξάρτητα AOD on or off.

Θα το προτιμούσα στυλ Ambient display εμφανιση πχ για κάποια δευτερόλεπτα η μόνο σε lock screen αυτή η λειτουργία που μπορείς να την αφαιρέσεις όπως σε AOSP rom έχει αυτή την επιλογή.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί κολλάει στην εγκατάσταση και στο « αφήστε τηνgoogle να κάνει την δουλειά για εσάς «αφού ούτε το παράβλεψη ούτε το επόμενο λειτουργεί
Link to comment
Share on other sites

Για εξηγα και σε μας αυτο που λες πως το κανουμε.

 

Βρίσκεις το apk Και το κάνεις εγκατάσταση.

 

Αυτό εδώ είναι .

 

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-keyboard-neural-beta/samsung-keyboard-neural-beta-3-0-01-45-release/samsung-keyboard-neural-beta-3-0-01-45-android-apk-download/

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη περιμένουμε τις εντυπώσεις σου από κάμερα. Πότε θα παραλάβεις;
Το πήρα εχθές και το έστησα το βράδυ. Σήμερα είναι με αυτό. Ξέρεις ότι δεν έχω και πολλές απαιτήσεις από τα κινητά όσο αφορά την κάμερα. Αλλά θα το τσεκάρω. Κακή αποκλείεται να είναι. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι σε 25 λεπτά από 100 % η μπαταρία πήγε στο 95%.. Χωρίς καμία σημαντική χρήση. Αρε δε Samsung δεν θα φτιάξεις ποτέ είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα. Το έβαλα σε οικονομία μπαταρίας μιας και παιδιά από εδώ λένε ότι κάνει κάποια εξοικονόμηση χωρίς να κόβει τις ειδοποιήσεις. Θα δούμε. Το κινητό πάντως είναι πολύ ωραίο.512 aurora glow με 4 θήκες το πήρα. Κούκλα. Αλλά ειδωμεν όσο αφορά την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την μεμβρανη αν καποιον δεν τον ενοχλει,εννοειται οτι την κραταει προς το παρον.

 

Τωρα για ασφαλεια κινητου καλυτερα θα ηταν να ρωτουσες αυτη που σε ενδιαφερει γιατι εχουν αλλαξει τα δεδομενα(πχ καποιοι ανεφεραν σε αλλο θεμα για ξηρογιαννοπουλο οτι καλυπτει το 70% περιπου σε περιπτωση φθορας) οχι μονο στην ιδια την χρεωση αλλα και στο ποσο που σου καλυπτει σε περιπτωση πχ σπασιματος.

 

Εγω το ειχα αναφερει..:).εκει εκανα τα τελευταια 2 χρονια.ελεγα μηπως υπαρχει αλλη επιλογη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει καπου να μενει ενεργο το αποτυπωμα?το,ειχα δει νομιζω σε καποιο βιντεο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το αστειο ειναι οτι αυτους τους κωδικους καποια τσακαλια σε διπλα forum τους πουλανε κιολας σε 3ους.

Η για παραδειγμα αλλος αγοραζει το Note10+ με τον κωδικο 1050ευρω και το πουλαει...1080 :lol:

 

Κατα τα αλλα ειπαμε,μονο στο εξωτερικο δωσανε δυστηχως καλα pre order bonus.

 

Μολις μιλησα με φιλο που ειχε παραγγειλει απο γερμανο,του εστειλε κωδικο η cosmote εκπτωσης 100€ επιπλεον των 100€ της samsung.το εκοψε τιμολογιο,εδωσε και μια συσκευη και πληρωσε 729€

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με φιλο που ειχε παραγγειλει απο γερμανο,του εστειλε κωδικο η cosmote εκπτωσης 100€ επιπλεον των 100€ της samsung.το εκοψε τιμολογιο,εδωσε και μια συσκευη και πληρωσε 729€
Και σε εμένα έστειλε μήνυμα για επιπλέον 100 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έστειλε μήνυμα για επιπλέον 100 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πως την πατησα ετσι???ξενερωσα!εγω με τιμολογιο μ βγηκε 845€.χασαμε ετσι το 10)αρικο πατριωτες...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία για την ώρα, ΔΕΝ δείχνει τα δόντια της πάντως. Αν και μόλις ένα 24ωρο μετά.
Εγώ αντίθετα βλέπω μεγάλη διαφορά σε σχέση με το note 9 και σε λειτουργία και σε standby και μάλιστα η σύγκριση είναι εις βάρος του 10 γιατί περιλαμβάνει κανα 3ωρο αν οχι παραπανω στήσιμο συσκευης και πλοήγηση 45 λεπτά. Μετά από 19 ώρες, 5ωρες οθόνη στο 31%. Εγώ μέχρι στιγμής βλέπω πολύ καλά δείγματα. Μιλάω για την αρχική φόρτιση.

Μιας και πιάσαμε τα της μπαταρίας πρέπει να αναφερθεί η τεράστια βελτίωση στην ταχύτητα φόρτισης.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με φιλο που ειχε παραγγειλει απο γερμανο,του εστειλε κωδικο η cosmote εκπτωσης 100€ επιπλεον των 100€ της samsung.το εκοψε τιμολογιο,εδωσε και μια συσκευη και πληρωσε 729€

 

Αρα παιζει και επιπλεον εκπτωση 100ευρω,αυτο δεν το γνωριζα,ευχαριστω για την διευκρίνηση.

 

Τωρα για την αυτονομια,το review απο Gsmarena που ειδα και ανεβασανε σε σχεση πχ με το S10+ λεει οτι σε χρονο ομιλιας και video τα πραγματα ειναι βελτιωμενα,αλλα στο Wifi συγκεκριμενα μια απο τα ιδια

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10_plus-review-1972p3.php

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Με το πενάκι και τις καινούριες του ιδιότητες Εχει παιξει κανείς να μας πει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τον είχα πάρει πριν ένα 6μηνο και ακόμα δεν τον είχα δοκιμάσει. Τι λέτε τώρα να τον δοκιμάσω στο Note???

56w από ότι βλέπω είναι. 8761788f99d6aa03e54fe594f7e9e3ab.jpg921239b81f8d0471f0664d5933d528c9.jpg0b2c7954d6a3b4806b1fe0cc96639a6b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη χαζομάρα αυτό που εγινε με τα κουπόνια. Είναι κρίμα για τα παιδιά που τα πήρανε χτες και σήμερα να χάσουν 100 ευρω έκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Τον είχα πάρει πριν ένα 6μηνο και ακόμα δεν τον είχα δοκιμάσει. Τι λέτε τώρα να τον δοκιμάσω στο Note???

56w από ότι βλέπω είναι. 8761788f99d6aa03e54fe594f7e9e3ab.jpg921239b81f8d0471f0664d5933d528c9.jpg0b2c7954d6a3b4806b1fe0cc96639a6b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα ούτε βλέπω τον λόγο, αλλά ούτε νομίζω ότι θα πιάσεις το μέγιστο που μπορεί να φορτίσει το Note, εγώ θα έκανα δοκιμή εννοείται.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογή για το burn in ???

 

Κατέβασε μια λευκή εικόνα και βάλε τη φωτεινότητα τέρμα!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε μια λευκή εικόνα και βάλε τη φωτεινότητα τέρμα!
Το burn in συνήθως φενεται σε γκρι φόντο και όχι σε λευκό.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ossibussoftware.deadpixeltest

 

The Power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τον είχα πάρει πριν ένα 6μηνο και ακόμα δεν τον είχα δοκιμάσει. Τι λέτε τώρα να τον δοκιμάσω στο Note???

56w από ότι βλέπω είναι. 8761788f99d6aa03e54fe594f7e9e3ab.jpg921239b81f8d0471f0664d5933d528c9.jpg0b2c7954d6a3b4806b1fe0cc96639a6b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν υποστηρίζει PPS δεν πρόκειται να δουλέψει στα 45W. Δεν παίζουν μόνο τα watt ρόλο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...