Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρωτες εντυπώσεις:

- Το note που ολοι ξερουμε, ένα κλικ ακομα πιο βελτιωμενο. Μαζι με το iPhone 11 pro max θα μονοπωλησουν το ενδιαφερον του κοινου φετος

- Κανενα θεμα με σημα, το "τριξιμο" στην πλατη είναι ουσιαστικα μια μικρη δονηση που παραγεται λογω του υπερλεπτου σχεδιασμου και του πολύ δυνατου (και ποιοτικου ηχείου). Κανενα απολυτως πρόβλημα, μη στελνετε τις συσκευες σας για αντικατασταση παιδια, όλα ετσι είναι. πηρε κανεις χαμπαρι το καταπληκτικο haptic του κινητου (δε διαβασα πιο πισω να δω αν αναφέρεται) αλα iPhone? Ακομα ένα βημα μπροστα για τη samsung

- Ψαχνω καλη θηκη. Παω στο αντιστοιχο νημα για προτασεις.

Πες τα ρε συ γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα..

Έχετε την εντύπωση ότι δεν εμφανίζεται τέτοιου είδους δόνηση και σε άλλες συσκευες; Απλά εδώ είναι πιο αντιληπτό μάλλον γιατί η γριλια για τον ήχο του κινητού στο επάνω μέρος είναι τόσο μικρή που με το ζόρι φαίνεται και αυτό λόγο του πολύ μικρού bezel. Αν αναρωτιέστε τι είναι η μικρή τρύπα στο επάνω μέρος του κινητού (Στο πάχος) είναι για να βγαίνει ο ήχος.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενσ βημα μπροστά είναι όταν βάζεις και που δεβ έχουν οι άλλοι..το haptic που αναφέρεσαι υπήρχε ειδη και είναιαντιγραφή.... και για το τρίξιμο απο το ηχείο ε.. εντάξει δεν το λες και λιγο.... ειναι κάπως.... δεν ειναι η ποιότητα που το κάνουν παντα αλλα το μπάσο του ... τεσπα η συσκευή καλη είναι τα 1000 δεν τα αξίζει ομως

 

 

 

QUOTE=giorgosr1;7889065]Καλησπερα σε ολους και καλοδουλευτο το εργαλειο σε οσους το αποκτησαν!!!

 

Πειτε μου σας παρακαλω γιατι εχω κολλησει πως βαζουμε να φαινεται το ποσοστο στην μπαταρια.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για πιο τρίξιμο από το ηχείο μιλάς φίλε μου, δεν υπάρχει τρίξιμο. Τώρα παίζει μουσική τέρμα και δεν ακούγεται ο παραμικρός τριγμος.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει από το μυαλό σου ότι για άλλον είναι τόσο μη ενοχλητικό που το παρατήρησε αφού αναφέρθηκε εδώ πρωτα; Εγώ ανήκω σε αυτούς...Συνεχίζει να μην με ενοχλεί και τώρα που το ξέρω. Και επιτέλους δεν είναι τρίξιμο αλλά δόνηση στην πλάτη του κινητού που γίνεται αντιληπτό όταν το κρατάς στο χέρι.

 

Υ.Γ. Μάλλον δεν έχεις καν την συσκευή για να ξέρεις για τι πράγμα μιλάμε, για αυτό και η αναφορά για τρίξιμο...

 

Υ.Γ. 2 Για κόψτε το υφάκι μερικοί..

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγραψα ήδη οτι δε μιλαω για ολους, καθως κάποιοι (λιγοι) το ανέφεραν, οπότε προφανώς συμπεριλαμβάνεται σε αυτους τους λιγους αν κατάλαβα καλα οτι το ανέφερες και εσυ, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατι αντίδρας εσυ ετσι. Από κάποιον αλλο θα περίμενα τετοια αντίδραση. Επίσης δεν είπα ότι είναι λόγος μη αγοράς. Προφανώς και κάποιους δεν τους ενδιαφέρει καν. Το μονο που είπα είναι οτι ειναι πολυ έντονο το φαινόμενο που δε γίνεται να μη το παρατηρήσεις οπότε είναι αδικαιολογητο να μη αναφέρεται γιατι καποιους μπορεί να τους ενδιαφέρει να το γνωρίζουν πριν το παρουν. Διαβαζα ολο το thread εδω και το ανέφερε 1 στους 50. Οπότε ουτε που εδωσα σημασια, απλα τους θεωρησα "περίεργους" αυτους που το αναφερανε, ενω δεν είναι ετσι τελικα.

Τα υπολοιπα που γράφεις οτι δεν εχω δοκιμάσει καν τη συσκευή δείχνουν μαλλον δικο σου ιφακι, οταν μάλιστα δεν διαφωνείς σε οτι γραφω. Έχω ηδη γράψει οτι δεν εχω τη συσκευή αλλα τη δοκίμασα μιση ωρα. Και σε αυτη τη μισή ώρα είδα πράγματα που αλλοι που εχουν μερες τη συσκευή δεν ειδαν. Why?

Πόσο μαλλον που ειμαι πολυ παλαιο μελος και δεν γραφω ΠΟΤΈ αρλούμπες ουτε γράφω καθε μερα. Απο εκει και περα καθένας οσο του κοβει. Εχω μεγαλώνει για να προσπαθώ να αποδείξω αν είμαι ελεφαντας, εν προκείμενου αν δοκιμασα οντως τη συσκευή. Όποιος δεν πιστεύει, μη σου πω ποσο με ενδιαφέρει να τον πισω.

Προτείνω όποιον τον ενδιέφερει το κινητο να παει να το δοκιμάσει απο κοντα να δει αν τον ενοχλεί αυτο που περιγράφω ή οχι για να μη απογοητεύει μετα.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Ενσ βημα μπροστά είναι όταν βάζεις και που δεβ έχουν οι άλλοι..το haptic που αναφέρεσαι υπήρχε ειδη και είναιαντιγραφή.... και για το τρίξιμο απο το ηχείο ε.. εντάξει δεν το λες και λιγο.... ειναι κάπως.... δεν ειναι η ποιότητα που το κάνουν παντα αλλα το μπάσο του ... τεσπα η συσκευή καλη είναι τα 1000 δεν τα αξίζει ομως

 

 

 

QUOTE=giorgosr1;7889065]Καλησπερα σε ολους και καλοδουλευτο το εργαλειο σε οσους το αποκτησαν!!!

 

Πειτε μου σας παρακαλω γιατι εχω κολλησει πως βαζουμε να φαινεται το ποσοστο στην μπαταρια.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στο μενού στο device care ενοτητα μπαταρία πανω δεξια υπομένου...

Δεν ειναι εκει που μου ειπες η ρυθμιση αυτη που ζηταω

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλοδουλευτο το εργαλειο σε οσους το αποκτησαν!!!

Πειτε μου σας παρακαλω γιατι εχω κολλησει πως βαζουμε να φαινεται το ποσοστο στην μπαταρια.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβαζεις την μπαρα ειδοποιησεων ολη,πας πανω δεξια στις τρεις τελιτσες/γραμμη καταστασης/εμφανιση ποσοστου μπαταριας

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα ήδη οτι δε μιλαω για ολους, καθως κάποιοι (λιγοι) το ανέφεραν, οπότε προφανώς συμπεριλαμβάνεται σε αυτους τους λιγους οπότε δεν καταλαβαίνω γιατι αντίδρας εσυ ετσι. Από κάποιον αλλο θα περίμενα τετοια αντίδραση. Επίσης δεν είπα ότι είναι λόγος μη αγοράς. Προφανώς και κάποιους δεν τους ενδιαφέρει καν. Το μονο που είπα είναι οτι ειναι πολυ έντονο το φαινόμενο που δε γίνεται να μη το παρατηρήσεις οπότε είναι αδικαιολογητο να μη αναφέρεται γιατι καποιους μπορεί να τους ενδιαφέρει να το γνωρίζουν πριν το παρουν. Διαβαζα ολο το thread εδω και το ανέφερε 1 στους 50. Οπότε ουτε που εδωσα σημασια, απλα τους θεωρησα "περίεργους" αυτους που το αναφερανε, ενω δεν είναι ετσι τελικα.

 

Τα υπολοιπα που γράφεις οτι δεν εχω δοκιμάσει καν τη συσκευή δείχνουν μαλλον δικο σου ιφακι, οταν μάλιστα δεν διαφωνείς σε οτι γραφω αφου και εσυ το εχεις αναφέρει.

 

Πόσο μαλλον που ειμαι πολυ παλαιο μελος και δεν γραφω ΠΟΤΈ αρλούμπες ουτε γράφω καθε μερα. Απο εκει και περα καθένας οσο του κοβει.

 

Προτείνω όποιον τον ενδιέφερει το κινητο να παει να το δοκιμάσει απο κοντα να δει αν τον ενοχλεί αυτο που περιγράφω ή οχι για να μη απογοητεύει μετα.

Δεν το είχα αναφέρει, τώρα το ανέφερα γιατί ειδα το ποστ σου και το έψαξα. Στο ποστ λες γι αυτούς που δεν το αναφερουν, ήμουν και εγώ μέσα και συγκεκριμένα σου έγραψα εαν εχει περάσει απο το μυαλό σου η μη αναφορα να ειναι γιατί απλά έχει περάσει απαρατήρητο. Αυτο έγινε με εμένα και μπορεί και με άλλους που δεν το έχουν αναφέρει επισης. Και οχι, εσυ μπήκες με υφάκι λέγοντας

" οι υπόλοιποι που το έχουν αγοράσει κιόλας απλά εκθειάζουν και σφυρίζουν κλέφτικα για αυτό" και με αναγκασες να απαντήσω ανάλογα. Εγώ προσωπικά το θεωρώ τελείως άστοχο και με ύφος ποστ.

 

Και ξαναλέω δεν υπάρχει ΤΡΊΞΙΜΟ αλλά ΔΟΝΗΣΗ. Εάν σε κάποιον υπάρχει τρίξιμο αυτό είναι πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα την βρισκω μια που ολοκληρωμενη συσκευη!οσο για την δονηση που νιωθεις στην πλατη,εμενα δε με χαλαει.ισα ισα δειχνει την ενταση του ηχειου και μου αρεσει.ηθελα να ρωτησω..ακυρωση εξωτερικου θορυβου εχει?μετα το note 5 αν θυμαμαι καλα,αφαιρεθηκε απο τα notes

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι! Έχω το εξής θέμα: Όταν εγκατέστησα όλες τις εφαρμογές μου, δημιουργήθηκαν τέσσερις σελίδες στην αρχική οθόνη. Στη συνέχεια, κατήργησα τις εφαρμογές από την αρχική οθόνη, καθώς με βολεύει να χρησιμοποιώ το συρτάρι των εφαρμογών. Παρ'όλα αυτά, μετά τις διαγραφές, παρέμειναν τέσσερις κενές αρχικές οθόνες. Μήπως γνωρίζει κανείς, πώς γίνεται εκκαθάριση σελίδων στην αρχική οθόνη? Στην οθόνη εφαρμογών είναι πολύ εύκολη η ρύθμιση, αλλά στην αρχική οθόνη, δε μπορώ να βρω κάτι παρόμοιο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα αναφέρει, τώρα το ανέφερα γιατί ειδα το ποστ σου και το έψαξα. Στο ποστ λες γι αυτούς που δεν το αναφερουν, ήμουν και εγώ μέσα και συγκεκριμένα σου έγραψα εαν εχει περάσει απο το μυαλό σου η μη αναφορα να ειναι γιατί απλά έχει περάσει απαρατήρητο. Αυτο έγινε με εμένα και μπορεί και με άλλους που δεν το έχουν αναφέρει επισης. Και οχι, εσυ μπήκες με υφάκι λέγοντας

" οι υπόλοιποι που το έχουν αγοράσει κιόλας απλά εκθειάζουν και σφυρίζουν κλέφτικα για αυτό" και με αναγκασες να απαντήσω ανάλογα. Εγώ προσωπικά το θεωρώ τελείως άστοχο και με ύφος ποστ.

 

Και ξαναλέω δεν υπάρχει ΤΡΊΞΙΜΟ αλλά ΔΟΝΗΣΗ. Εάν σε κάποιον υπάρχει τρίξιμο αυτό είναι πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ ειχα καταλάβει λανθασμένα οτι το εγραψες και εσυ. Ονόμασε το όπως θες. Δόνηση και οχι τρίξιμο? Δεκτο. Δεν εχουν και μεγάλη διάφορα αυτα, να συμφωνήσω μαζι σου.

Τι σοι λογικη ειναι η δική σου να συμφωνείς ότι έχω δικιο οτι υπαρχει δονηση της πλατης αλλα να αμφιβάλεις οτι εχω χρήσιμοποιησει τη συσκευή θα μου πεις? Είναι νορμάλ το δικο σου υφος?

Επιμένω 100% κατι τετοιο είναι εντελως αδικαιολογητο να μη αναφέρεται γιατι ειναι μη συνηθισμένο και αρκετά εντονο. Ασε οσους διαβάζουν να κρίνουν ποιος εχει δικιο και μη προβαίνεις σε χαρακτηρισμους για υφακια ουτε να κανεις την πυθια οτι λεω ψεματα οτι εχω χρησιμοποιησει τη συσκευή οταν και εσυ παραδέχεται οτι οντως ειναι ετσι.

Τελος η αντιπαράθεση γιατί δεν εχει νοημα πλεον.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Ενσ βημα μπροστά είναι όταν βάζεις και που δεβ έχουν οι άλλοι..το haptic που αναφέρεσαι υπήρχε ειδη και είναιαντιγραφή.... και για το τρίξιμο απο το ηχείο ε.. εντάξει δεν το λες και λιγο.... ειναι κάπως.... δεν ειναι η ποιότητα που το κάνουν παντα αλλα το μπάσο του ... τεσπα η συσκευή καλη είναι τα 1000 δεν τα αξίζει ομως

 

QUOTE=giorgosr1;7889065]Καλησπερα σε ολους και καλοδουλευτο το εργαλειο σε οσους το αποκτησαν!!!

Πειτε μου σας παρακαλω γιατι εχω κολλησει πως βαζουμε να φαινεται το ποσοστο στην μπαταρια.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Τι σημαινει αντιγραφη? Η Samsung το εδωσε σαν νέο feature και σαν τετοιο και καλοδεχουμενο θα το εκλαβουμε.

Οι αλλοι κατασκευαστες δηλαδή δινουν κάθε χρονο νεωτερισμούς?

Το apple pencil που αφοριζε μεχρι πρότινος η apple και θα δωσει φετος στο pro max, θα είναι από παρθενογενεση?

Ο ενας αντιγραφει τον άλλο, μπορούμε να γραφουμε για ωρες για το ποιος πηρε τι από ποιον, που θα καταληξει ολο αυτό? τι είναι αυτά που γραφετε μερικοι?

Το αν αξιζει τα 1000 επισης βαρεθήκαμε να το διαβαζουμε στα νηματα. Το ποσα αξιζει η κάθε συσκευή το ξερει ο κάθε αγοραστης. Αυτοι που δινουν 1700 για xs max 512 ξερουν γιατι τα διαθετουν. Το ιδιο ισχυει και για το note και για τα κινεζικα και για όλα τα καταναλωτικα αγαθα. Κουρασε αυτό το πραγμα με το τι αξιζει και τι δεν αξιζει.

Εχεις πχ αισθηση ποσο κανει μια ταμπλετα της wacom? 2Κ+++ Τι θα πουμε? ότι το κινεζικο των 200 που εχει σουπερ ντουπερ specs είναι ανωτερο???

Για αυτόν που δινει τα 2Κ για αυτό το συγκεκριμενο feature πχ τα αξιζει. Κουβέντες χωρις μεση και τελος, ελεος

Edited by arxif
Link to comment
Share on other sites

Οκ ειχα καταλάβει λανθασμένα οτι το εγραψες και εσυ. Ονόμασε το όπως θες. Δόνηση και οχι τρίξιμο? Δεκτο. Δεν εχουν και μεγάλη διάφορα αυτα, να συμφωνήσω μαζι σου.

Τι σοι λογικη ειναι η δική σου να συμφωνείς ότι έχω δικιο οτι υπαρχει δονηση της πλατης αλλα να αμφιβάλεις οτι εχω χρήσιμοποιησει τη συσκευή θα μου πεις? Είναι νορμάλ το δικο σου υφος?

Επιμένω 100% κατι τετοιο είναι εντελως αδικαιολογητο να μη αναφέρεται γιατι ειναι μη συνηθισμένο και αρκετά εντονο. Ασε οσους διαβάζουν να κρίνουν ποιος εχει δικιο και μη προβαίνεις σε χαρακτηρισμους για υφακια ουτε να κανεις την πυθια οτι λεω ψεματα οτι εχω χρησιμοποιησει τη συσκευή οταν και εσυ παραδέχεται οτι οντως ειναι ετσι.

Τελος η αντιπαράθεση γιατί δεν εχει νοημα πλεον.

Προφανώς τότε έκανες λάθος και αναφέρθηκες σε τρίξιμο, υπάρχει μεγάλη διαφορά με την δόνηση.

Μα είπες ότι δεν την έχεις την συσκευή τελικά, δεν είχα άδικο και φυσικά το ανέφερα γραπτώς κιόλας ότι μάλλον δεν έχεις την συσκευή γιατί αναφέρεις τρίξιμο. Αν δεν θυμάσαι ξαναδιάβασε τι έχω γράψει.

Έχεις καταλάβει ότι εσύ έκανες χαρακτηρισμούς σε όσους δεν το έχουν αναφέρει; Μην ζητάς και τα ρέστα, άστο εντάξει.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε συ γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα..

Έχετε την εντύπωση ότι δεν εμφανίζεται τέτοιου είδους δόνηση και σε άλλες συσκευες; Απλά εδώ είναι πιο αντιληπτό μάλλον γιατί η γριλια για τον ήχο του κινητού στο επάνω μέρος είναι τόσο μικρή που με το ζόρι φαίνεται και αυτό λόγο του πολύ μικρού bezel. Αν αναρωτιέστε τι είναι η μικρή τρύπα στο επάνω μέρος του κινητού (Στο πάχος) είναι για να βγαίνει ο ήχος.

 

Εχεις την εντυπωση ότι είναι πολλοι εδώ στο φορουμ που ξερουν τι γραφουν και γιατι το γραφουν?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τότε έκανες λάθος και αναφέρθηκες σε τρίξιμο, υπάρχει μεγάλη διαφορά με την δόνηση.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν το τρίξιμο ηταν η αιτία να το ξανα διορθώσω, πρόκειται για δονηση όντως. Προφανώς δεν πρόκειται καν για κακοτεχνία. Η ποιότητα της συσκευής είναι υπερ αριστη. Φαντάζομαι οτι το εκανε η σαμσουνγκ για να βγάλει καλο ηχο ( που από ότι διαβαζω σε ρεβιου γιατι στο χωρο ενος πολυκατάστηματος δεν μπορείς να το διαπιστώσεις αυτο) οντως εχει πολυ καλο ηχο.

Πάντως αυτη η δόνηση μόλις ανεβασεις λιγο τον ήχο κατα τη γνώμη μου ειναι ιδιαίτερα έντονη.

Καλό ειναι να το γνωρίζει ο υποψήφιος αγοραστής απο πριν ωστε να αποφασίσει μονος του αν παίζει ρολο γι αυτόν η οχι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν παίρνω φόρα,

φόρα κατηφόρα

ούτε ο Θεός ο ίδιος

δεν το σταματά .... αφιερωμένο στις τιμούλες της Samsung !

500 ευρώ κάτω στην πρώτη μέρα της κυκλοφορίας του....(από 1250 στα 720Ε χωρίς ΦΠΑ) και πούσαι ακόμη τι θα γίνει σε 10-20 μέρες με την κυκλοφορία του 5G και των ανταγωνιστών με Snap 855+! Να δείτε πόσο αργό (ίσως γι αυτό φοράει σε όλα τα 12 GB...θα ξεγελάνε την πραγματική ταχύτητα...) θα γίνει με το Android 10 και το Samsung One UI 2.0 https://techmaniacs.gr/ayto-einai-to-android-10-me-to-samsung-one-ui-2-0-video/

Όμως το σοβαρότερο (για να μην το αγοράσει κανείς) είναι αυτό: https://techmaniacs.gr/i-antikatastasi-tis-othonis-toy-samsung-galaxy-note-10-einai-schedon-adynati/

1150 με ΦΠΑ ήταν η αρχική τιμη.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αν το τρίξιμο ηταν η αιτία να το ξανα διορθώσω, πρόκειται για δονηση όντως. Προφανώς δεν πρόκειται καν για κακοτεχνία. Η ποιότητα της συσκευής είναι υπερ αριστη. Φαντάζομαι οτι το εκανε η σαμσουνγκ για να βγάλει καλο ηχο ( που από ότι διαβαζω σε ρεβιου γιατι στο χωρο ενος πολυκατάστηματος δεν μπορείς να το διαπιστώσεις αυτο) οντως εχει πολυ καλο ηχο.

 

Πάντως αυτη η δόνηση μόλις ανεβασεις λιγο τον ήχο κατα τη γνώμη μου ειναι ιδιαίτερα έντονη.

 

Καλό ειναι να το γνωρίζει ο υποψήφιος αγοραστής απο πριν ωστε να αποφασίσει μονος του αν παίζει ρολο γι αυτόν η οχι.

Τώρα συνεννοηθήκαμε. Δεν είναι κακό ο υποψήφιος αγοραστής να έχει όσο το δυνατόν καλύτερη πληροφόρηση για την συσκευή που τον ενδιαφέρει.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν μη αναμενόμενο και πολυ παράξενο. Το σήμα δε βλέπω κάτι ανησυχητικό, συχνα υπάρχουν προβλήματακια που πάντα διορθώνονται με update.

Για τον exynos επίσης είναι γνωστό το θέμα.

 

Προσωπικά με την 1η επαφη με τη συσκευή παρατηρησα το εντονο τριξιμο που εχει μόλις ανεβάσεις κάπως τον ηχο και το ανεφερα.

Οι υπόλοιποι που το εχουν αγοράσει κιόλας απλα εκθιαζουν και σφυριζουν κλέφτικα γι αυτο.

Δε νομιζετε οτι πρεπει να αναφέρετε και τα αρνητικά για να σας παίρνουν στα σοβαρα? Promotion της συσκευής κανετε? Κάποιοι σίγουρα κανετε Promotion, για τους υπόλοιπους μιλαω, γιατι σίγουρα δεν κανουν Promotion όλοι. Εξαιρούνται οι λιγοι που το ανεφεραν.

 

Για μια ακομα φορα αποδυκνιεται ότι μεγαλύτερη βαρυτητα έχει η αποψη ΟΣΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΉ.

Δεν υπάρχει τριξιμο.

Υπάρχει δόνηση η οποία σε ότι με αφορά (το έχω ήδη γράψει) απλά δεν ενοχλεί.

Η άποψη αυτών που ΔΕΝ έχουν τη συσκευή δεν μπορεί να έχει σημασία.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι! Έχω το εξής θέμα: Όταν εγκατέστησα όλες τις εφαρμογές μου, δημιουργήθηκαν τέσσερις σελίδες στην αρχική οθόνη. Στη συνέχεια, κατήργησα τις εφαρμογές από την αρχική οθόνη, καθώς με βολεύει να χρησιμοποιώ το συρτάρι των εφαρμογών. Παρ'όλα αυτά, μετά τις διαγραφές, παρέμειναν τέσσερις κενές αρχικές οθόνες. Μήπως γνωρίζει κανείς, πώς γίνεται εκκαθάριση σελίδων στην αρχική οθόνη? Στην οθόνη εφαρμογών είναι πολύ εύκολη η ρύθμιση, αλλά στην αρχική οθόνη, δε μπορώ να βρω κάτι παρόμοιο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Κρατας πατημενη την αρχικη οθονη,σκρολαρεις δεξια και εκει που βλεπιες κενες σελιδες,επανω εχει εναν καδο,πατας κ τελος

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τριξιμο.

Υπάρχει δόνηση η οποία σε ότι με αφορά (το έχω ήδη γράψει) απλά δεν ενοχλεί.

Η άποψη αυτών που ΔΕΝ έχουν τη συσκευή δεν μπορεί να έχει σημασία.

Εσυ εισαι γνωστος. Κανεις απλα promotion της συσκευής. Και να εκραγεί θα το δικαιολογησεις.

Τωρα προφανώς θέλεις να τα ακούσεις. Πες μια φορά που σε ενοχλήσε ποτε κατι.

Η αποψη οποίου δοκιμασε τη συσκευή ΕΧΕΙ σημασια. Η δικια σου απόλυτως καμια.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα και εγω παιδια το πρωι η ωρα 9:00 :)

 

1.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα και εγω παιδια το πρωι η ωρα 9:00 :)

 

 

Καλορίζικο φίλε!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαινει αντιγραφη? Η Samsung το εδωσε σαν νέο feature και σαν τετοιο και καλοδεχουμενο θα το εκλαβουμε.

Οι αλλοι κατασκευαστες δηλαδή δινουν κάθε χρονο νεωτερισμούς?

Το apple pencil που αφοριζε μεχρι πρότινος η apple και θα δωσει φετος στο pro max, θα είναι από παρθενογενεση?

Ο ενας αντιγραφει τον άλλο, μπορούμε να γραφουμε για ωρες για το ποιος πηρε τι από ποιον, που θα καταληξει ολο αυτό? τι είναι αυτά που γραφετε μερικοι?

Το αν αξιζει τα 1000 επισης βαρεθήκαμε να το διαβαζουμε στα νηματα. Το ποσα αξιζει η κάθε συσκευή το ξερει ο κάθε αγοραστης. Αυτοι που δινουν 1700 για xs max 512 ξερουν γιατι τα διαθετουν. Το ιδιο ισχυει και για το note και για τα κινεζικα και για όλα τα καταναλωτικα αγαθα. Κουρασε αυτό το πραγμα με το τι αξιζει και τι δεν αξιζει.

Εχεις πχ αισθηση ποσο κανει μια ταμπλετα της wacom? 2Κ+++ Τι θα πουμε? ότι το κινεζικο των 200 που εχει σουπερ ντουπερ specs είναι ανωτερο???

Για αυτόν που δινει τα 2Κ για αυτό το συγκεκριμενο feature πχ τα αξιζει. Κουβέντες χωρις μεση και τελος, ελεος

Και η Πόρσε έιναι ακριβή αλλά δεν λέει κανείς ότι είναι ακριβή γιατί είναι ότι καλύτερο υπάρχει εδώ παίρνεις μια συσκευή που κοστίζει έτσι... Χωρίς λόγο μην λέμε ότι θέλουμε πεταμένα λεφτά ειναι και τπτ άλλο στυλ και λίγο το χόμπι του καθένα σε 6 μήνες το xs Max δεν θα έχει τα μισά λεφτά όμως φίλε μου... Όπως τα σαμυ.... Η σαμυ που έκραζε για το καρφάκι ακουστικού και πήγε και κατέβασε τα βίντεο από το ίντερνετ αυτός πως θα το εκλάβει κάποιος? Δούλεμα του κόσμου? Ξέρω γω? Απλά μην φανατιζεσται τίποτα άλλο ο ήχος ει αι τέλειος απλά όντως όλη η συσκευή δονητε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την δόνηση της συσκευής σε υψηλή ένταση, σε αυτούς που φοράνε θήκη είναι ακόμα αντιληπτό; Αν και προφανώς είναι σε μεγάλο βαθμό υποκειμενικό το ποσό ενοχλεί τον καθένα.
Link to comment
Share on other sites

4η μέρα με τη συσκευή και νιώθω ότι μάλλον έχω πάρει αυτή που προοριζόταν για τον DJ Koh!!

 

Αν δεν έγραφε κάποιος την παπάτζα του εδώ μέσα ούτε καν που θα είχα ασχοληθεί με τον ήχο. Και αυτό προφανώς γιατί ούτε τρίξιμο έχει η συσκευή, ούτε κάτι ενοχλητικό.

Edited by bill_viper

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Κρατας πατημενη την αρχικη οθονη,σκρολαρεις δεξια και εκει που βλεπιες κενες σελιδες,επανω εχει εναν καδο,πατας κ τελος

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...