Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου θυμισει πως γινεται οταν η οθονηβειναι σβηστη και εχεται sms να φαινεται σε ερισσοτερες γραμμες στην οθονη και οχι σε μια γραμμη ψηλα στην οθονη?ευχαριστω!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το δούλεψα κανα μισαωρο σε κατάστημα σήμερα. Άλλαξα μεχρι τα εφε, τα μειωσα σε 0.5 για ποιο γρήγορα, και το συγκρίνα με το νοτε 8 που ειχα πανω μου. Βασικά η μεγάλη διαφορά είναι η οθονη του που ειναι ποιο μεγάλη. Ερωτευσημο κινητο, οτι ποιο όμορφο βγηκε μέχρι στιγμής.

Πρακτικά ιδιο μηκος με το νοτε 8 (βασικα το νοτε 8 με την ποιο light θήκη που υπάρχει ηταν μεγαλύτερο απο το 10+ χωρις θηκη), και λιγα χιλιοστά μεγαλύτερο πλατος.

Ενα κλικ γρηγορότερο απο το νοτε 8, δεν εντυπωσιαστηκα, ολα τα κινητά εχουν χτυπησει τοίχο εδω και χρόνια στην ταχύτητα.

Επίσης περιμενα να εχουν βελτιώσει έστω ενα κλικ τη φωτεινότητα σε σχεση με νοτε 8, αλλα ειναι ακριβώς η ιδια.

 

Αυτο που μου εκανε εντύπωση είναι που διαπίστωσα αυτο που γραφαν και εδω. Δονηται ολη η συσκευη απο τον ηχο. Κυρίως η πλατη που λέγανε εδω, αλλα πρακτικά ολο. Δεν ξερω γιατι αυτο και τι αποτέλεσμα μπορεί να εχει στη μακροημερευση της συσκευής. Πολυ περίεργο δεν το εχω ξαναδει.

Ουσιαστικά αυτο το κινητο το παίρνεις για τη μεγάλη του οθονη σε μικρο μέγεθος και χωρίς μπεζελ, αυτο ειναι το συγκριτικό του πλεονέκτημα εναντι αλλων. Ολα τα υπολοιπα πανω κατω κοντα είναι ολα τα κινητα.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου θυμισει πως γινεται οταν η οθονηβειναι σβηστη και εχεται sms να φαινεται σε ερισσοτερες γραμμες στην οθονη και οχι σε μια γραμμη ψηλα στην οθονη?ευχαριστω!
Ρυθμίσεις/εμφάνιση/οθόνη edge /φωτισμός οθόνης edge .

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το απενεργοποιησα αλλα παλι τιποτα.επισης μου δειχνει τη φωτο επαφης π μ στελνει το μνμ και οταν παταω επανω,το ανοιγει σε ενα μικρονπαραθυρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οταν ειναι κλειδωμενη η οθονη το βρηκα.ρυθμισεις/κλειδωμα οθονης/ειδοποιησεις.οταν ειναι ενεργη??βγαζει μονο τη φωτο της επαφης

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου εκανε εντύπωση είναι που διαπίστωσα αυτο που γραφαν και εδω. Δονηται ολη η συσκευη απο τον ηχο. Κυρίως η πλατη που λέγανε εδω, αλλα πρακτικά ολο. Δεν ξερω γιατι αυτο και τι αποτέλεσμα μπορεί να εχει στη μακροημερευση της συσκευής. Πολυ περίεργο δεν το εχω ξαναδει.

Ουσιαστικά αυτο το κινητο το παίρνεις για τη μεγάλη του οθονη σε μικρο μέγεθος και χωρίς μπεζελ, αυτο ειναι το συγκριτικό του πλεονέκτημα εναντι αλλων. Ολα τα υπολοιπα πανω κατω κοντα είναι ολα τα κινητα.

 

Αλλοι που εχουν ιδια εμπειρια ? Αυτο σαφως και ειναι ενοχλητικο οπως φαινεται...:mad: Διαβαζω και εξω αναφορες να πληθαίνουν....για να δουμε...

 

Εχεις δικιο για τις ταχυτητες,πλεον οι διαφορές ειναι αμελητεες στην εμπειρια χρησης του μεγαλύτερου ευρους χρηστών,μονο στα παιχνιδια θα δεις -καποια- διαφορά...

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη χαζομάρα αυτό που εγινε με τα κουπόνια. Είναι κρίμα για τα παιδιά που τα πήρανε χτες και σήμερα να χάσουν 100 ευρω έκπτωση.

 

Αυτο οντως ειναι ατυχια!την πατησαμε..καλα να μαστε!!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να δώσει δωρεάν τα κουπόνια από cosmote και samsung ας μου στείλει pm! Θέλω και τα δυο μαζί....

Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω για δώρο σε τελειόφοιτο φοιτητή...μόνο κάτω από αυτές τις συνθήκες...με τιμολόγιο.

Ευχαριστώ

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υποστηρίζει PPS δεν πρόκειται να δουλέψει στα 45W. Δεν παίζουν μόνο τα watt ρόλο.
Δεν χρησιμοποιεί καθαρό πρότυπο PPS αλλά custom. Ο συγκεκριμένος φορτιστής απο οτι είδα στην φωτογραφία υποστηρίζει PPS αλλά και πάλι δεν νομίζω να μπορεί να δώσει το μέγιστο λόγω των επεμβάσεων που έχει κάνει η Sammy στους φορτιστές της.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με φιλο που ειχε παραγγειλει απο γερμανο,του εστειλε κωδικο η cosmote εκπτωσης 100€ επιπλεον των 100€ της samsung.το εκοψε τιμολογιο,εδωσε και μια συσκευη και πληρωσε 729€
Η έκπτωση που έδινε η Samsung για ανταλλαγή ήταν μέχρι 22/08. Πότε το πήρε ο φίλος σου;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι όσο και να θες να είσαι ευγενικός λίγο μπινελίκι το θέλετε μερικοί ρώτησα 2 πράγματα τόσες μέρες και το μόνο που κάνετε είναι να μιλάτε για το πώς θα ξοδέψετε χιλιάρικα... ωραία συμπεριφορά από πολιτισμένα άτομα...!!!!
Link to comment
Share on other sites

Θυμισε μας τι ρωτησες,εδω χανουμε τη μπαλα,εχει πολυ κοσμο,δε βλεπεις τι γινετε βρε? Αντε πες.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Η έκπτωση που έδινε η Samsung για ανταλλαγή ήταν μέχρι 22/08. Πότε το πήρε ο φίλος σου;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σημερα αλλα ειχε κανει προπαραγγελια.καλα,τα περισσοτερα καταστηματα προκειμενου να πουλησουν,θα δινουν για κανενα μηνα ακομη

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε αυτο με τα sms?καποια λυση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To ιδιο δειχνει και σε ειδοποιηση fb.μονο την εικονα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι όσο και να θες να είσαι ευγενικός λίγο μπινελίκι το θέλετε μερικοί ρώτησα 2 πράγματα τόσες μέρες και το μόνο που κάνετε είναι να μιλάτε για το πώς θα ξοδέψετε χιλιάρικα... ωραία συμπεριφορά από πολιτισμένα άτομα...!!!!

 

τελευταια φορα που εγραψες ηταν οταν ειπες αυτο...

"..Πίνεις ληγμένα? Δεν μένω Ελλάδα.. οπότε Ναι το έχω 4 μέρες είδη και Ναι ξέρω να κρίνω μια συσκευή σε 4 μέρες... χαζός δεν είναι το έχω σπουδάσει το αντικείμενο μικρέ και έχω και δέκα χρόνια σε καταστήματα κινητής όποτε μάλλον ξέρω κάτι παραπάνω, και για φωτογραφίες... δοκίμασε ζουμ και μετά έλα να μιλήσουμε... το κακό είναι ότι νομίζετε ότι είστε ιδιοκτήτες της εταιρίας και φανατιζεστε.. Ένα κινητό είναι απλά... Έχει ποιότητα δεν έχει αλλά πράγματα στην φωτο δεν το έχει ρε φίλε πως να το κάνουμε... το π30 έχεικανονικό φακό πάνω με μέγεθος... Όχι όπως το νοτε ... Μην το παίζετε όλοι ξερόλες..."

 

Αρα η ερωτηση σου ηταν αν περνω ληγμενα????Η απαντηση....ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!

Τωρα οσον αφορα αυτο που εγραψες πιο πανω...

1- αν ησουν ευγενικος ισως να σου απαντουσε καποιος...

2- το τι γραφει ο καθενας ειναι καθαρα δικο του θεμα!!!!Ακομα και αν μιλαει για το πως ξοδευει χιλιαρικα οπως λες εσυ

3-το οτι δεν απανταει καποιος σε καποιον εριστικο οπως εσυ μαλλον δειχνει επιπεδο (που εγω δεν μπορω να κρατησω με κατι τυπους σαν εσενα!!!) και πολιτισμο!!!Αρα σιγουρα ειναι πιο πολιτισμενοι απο εσενα!!!

4-μπορει καποιος να μην απανταει γιατι δεν γνωριζει ειτε ακομα γιατι βαριεται να απαντησει!!!

5-γραφεις σε ενα θεμα που ανεβαινουν post σχεδον καθε λεπτο αρα η ερωτηση που εκανες μπορει να "θαφτηκε" στις τοσες σελιδες

6- οσον αφορα το μπινελικι...ριξτα και μετα σου ερχεται ενα περιποιημενο ban που θα ειναι ολο δικο σου

και το οτι δεν σε "στολιζω" χαρακτηρισμους εγω,ειναι απλα γιατι δεν θελω εγω να φαω ban!!!!Αλλιως εχω απειρους χαρακτηρισμους για ατομα σαν εσενα!!!!:mad::mad::mad::mad:

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο έξυνος πάλι φόλα τρώει από τον 855, ποσο μαλλον απο τον 855+. Πιθανόν και συνειδητά να μην έβαλε τον 855+ στα αμερικανικά note10 διότι τότε η διαφορά απόδοσης θα ήταν τραγελαφικά τεράστια.

Έχει κουράσει αυτή η ιστορία με τον υποδεέστερο έξυνος χρόνια τώρα.

Το θεωρώ κοροϊδία κι εμένα προσωπικά με έκανε να κάτσω στα αυγά μου με το note9.

Επόμενη συσκευή με Qualcomm όσο η σαμσουνγκ συνεχίζει αυτή τη κοροϊδία με ίδια τιμολόγηση σε snapdragon κι exynos.

Edited by pittas
Link to comment
Share on other sites

6- οσον αφορα το μπινελικι...ριξτα και μετα σου ερχεται ενα περιποιημενο ban που θα ειναι ολο δικο σου

και το οτι δεν σε "στολιζω" χαρακτηρισμους εγω,ειναι απλα γιατι δεν θελω εγω να φαω ban!!!!Αλλιως εχω απειρους χαρακτηρισμους για ατομα σαν εσενα!!!!:mad::mad::mad::mad:

Άκου να δεις πολιτισμένο άτομο ξεκίνησα και μιλούσα ωραία κάποιοι σαν εσένα άρχισαν της ειρωνείες όχι εγώ επίσης να σου πω κάτι... Φαω δεν φάω Ban καρφάκι δεν μου καίγεται... Ξέρεις έχουμε κ ζωή έξω από εδώ δεν μου κάνεις και την μούρη κρέας... Όταν λέμε την γνώμη μας εδώ δεν σημαίνει ότι πρέπει να λέμε ότι όλα είναι τέλεια για να απαντάτε... Μερικοί.. Εδώ πέρα. Χαλάρωσε γιατί από την οθόνη πίσω όλοι μάγκες είστε

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο έξυνος πάλι φόλα τρώει από τον snapdragon, και θα μεγαλώσει το χάσμα με τον 855+.

Έχει κουράσει αυτή η ιστορία με τον υποδεέστερο έξυνος χρόνια τώρα.

Το θεωρώ κοροϊδία κι εμένα προσωπικά με έκανε να κάτσω στα αυγά μου με το note9.

 

Ο έξυπνος, δεν παίρνει έξινος.

 

Άσε μας ρε φίλε. Λες και θα καταλάβουμε διαφορά. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο έξυπνος, δεν παίρνει έξινος.

 

Άσε μας ρε φίλε. Λες και θα καταλάβουμε διαφορά. :lol:

 

Το θέμα δεν είναι αν θα καταλάβεις εσυ συγκεκριμενα διαφορά.

Το θέμα είναι ότι υπάρχουν 2 προϊόντα με ίδια τιμολόγηση και διαφορετική απόδοση, εμπεριστατωμένα.

Από εκεί και πέρα εμείς σαν καταναλωτές έχουμε τη δύναμη να τιμωρούμε τέτοιες πρακτικές η να λέμε στα κουτουρού "έλα μωρέ δεν θα καταλάβουμε τη διαφορα".

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν θα καταλάβεις εσυ συγκεκριμενα διαφορά.

Το θέμα είναι ότι υπάρχουν 2 προϊόντα με ίδια τιμολόγηση και διαφορετική απόδοση, εμπεριστατωμένα.

Από εκεί και πέρα εμείς σαν καταναλωτές έχουμε τη δύναμη να τιμωρούμε τέτοιες πρακτικές η να λέμε στα κουτουρού "έλα μωρέ δεν θα καταλάβουμε τη διαφορα".

 

Τι πράγμα; Δηλαδή εγώ πήγα στα ράφια και είχα την επιλογή να διαλέξω Note10+ με snap855+ ή με exynos; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Άκου να δεις πολιτισμένο άτομο ξεκίνησα και μιλούσα ωραία κάποιοι σαν εσένα άρχισαν της ειρωνείες όχι εγώ επίσης να σου πω κάτι... Φαω δεν φάω Ban καρφάκι δεν μου καίγεται... Ξέρεις έχουμε κ ζωή έξω από εδώ δεν μου κάνεις και την μούρη κρέας... Όταν λέμε την γνώμη μας εδώ δεν σημαίνει ότι πρέπει να λέμε ότι όλα είναι τέλεια για να απαντάτε... Μερικοί.. Εδώ πέρα. Χαλάρωσε γιατί από την οθόνη πίσω όλοι μάγκες είστε

 

Μπηκες και ειπες οτι εχεις νωριτερα το κινητο χωρις να γραψεις καπου πχ οτι μενεις στο εξωτερικο.

Στην υπογραφη σου γραφει οτι εισαι Σαλονικα,να μυρισει ο αλλος τα νυχια του οτι μενεις εξωτερικο?

Αρχικα απο εκει αρχισαν να νομιζουν οι αλλοι οτι τους δουλευεις.

 

Και τελος μπηκες στο θεμα πριν καν προλαβουν οι υπολοιποι να το δουλεψουν το κινητο,και απλα εγραψες οτι ειναι overrated,χωρις να μιλησεις με καποια σοβαρα επιχειρηματα ή να ανεβασεις πχ συγκριτικα μεταξυ των μοντελων που εχεις σε φωτογραφιες ή αυτονομια. Πως να καταλαβει ο αλλος αν τα εννοεις αυτα που γραφεις ή αν απλα τα ειδες σε κανενα video στο youtube?

 

Ποτε να προλαβουν οι υπολοιποι να το δουλεψουν για να εχουν μια σιγουρη αποψη για αυτο για να σου απαντησουν?ΕΛεος δηλαδη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι πράγμα; Δηλαδή εγώ πήγα στα ράφια και είχα την επιλογή να διαλέξω Note10+ με snap855+ ή με exynos; :blink:

 

Υπαρχει η δυνατοτητα να αγορασεις το snapdragon μοντελο απο καποιο απο τα site του εξωτερικου(πχ Eglobalcentral). Απλα θα εχεις 1χρονο εγγυηση απο το site που το αγορασες και οχι 2χρονια απο Smartec. Αυτο εν μερη εννοει ο συμφορουμιτης πιο πισω.

Ετσι πχ αγορασαν μερικοι το S10+ snapdragon μοντελο.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Το δούλεψα κανα μισαωρο σε κατάστημα σήμερα. Άλλαξα μεχρι τα εφε, τα μειωσα σε 0.5 για ποιο γρήγορα, και το συγκρίνα με το νοτε 8 που ειχα πανω μου. Βασικά η μεγάλη διαφορά είναι η οθονη του που ειναι ποιο μεγάλη. Ερωτευσημο κινητο, οτι ποιο όμορφο βγηκε μέχρι στιγμής.

Πρακτικά ιδιο μηκος με το νοτε 8 (βασικα το νοτε 8 με την ποιο light θήκη που υπάρχει ηταν μεγαλύτερο απο το 10+ χωρις θηκη), και λιγα χιλιοστά μεγαλύτερο πλατος.

Ενα κλικ γρηγορότερο απο το νοτε 8, δεν εντυπωσιαστηκα, ολα τα κινητά εχουν χτυπησει τοίχο εδω και χρόνια στην ταχύτητα.

Επίσης περιμενα να εχουν βελτιώσει έστω ενα κλικ τη φωτεινότητα σε σχεση με νοτε 8, αλλα ειναι ακριβώς η ιδια.

 

Αυτο που μου εκανε εντύπωση είναι που διαπίστωσα αυτο που γραφαν και εδω. Δονηται ολη η συσκευη απο τον ηχο. Κυρίως η πλατη που λέγανε εδω, αλλα πρακτικά ολο. Δεν ξερω γιατι αυτο και τι αποτέλεσμα μπορεί να εχει στη μακροημερευση της συσκευής. Πολυ περίεργο δεν το εχω ξαναδει.

Ουσιαστικά αυτο το κινητο το παίρνεις για τη μεγάλη του οθονη σε μικρο μέγεθος και χωρίς μπεζελ, αυτο ειναι το συγκριτικό του πλεονέκτημα εναντι αλλων. Ολα τα υπολοιπα πανω κατω κοντα είναι ολα τα κινητα.

 

Σαν κάτοχος μπορώ και εγώ να επιβεβαιώσω ότι δονείται όλη η πλάτη αν η ένταση ήχου του κινητού είναι πάνω από 50%. Αν κρατάς το κινητό από το περιθώριο δεν το καταλαβαίνεις, αλλά αν το κρατάς από πλάτη τότε ναι.

Galaxy S3, Galaxy S6 Edge, Google Nexus 10, Galaxy Note 3, Galaxy Note 7, Galaxy S7 Edge, iPhone 7 Plus, Galaxy S8, Galaxy S9 Plus, Galaxy S10e, Galaxy Note 10 Plus
Link to comment
Share on other sites

Οντος το μονο μείον που εχω βρει και εγω δυο μέρες τώρα ειναι με τον ήχο..πανω απο 50%ένταση η πλάτη δονειται αρκετα. Κατα τα αλλα απόλαυση η συσκευή σε ολα της.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by aggelos321
Link to comment
Share on other sites

Το έχετε καταλάβει προφανώς ότι μιλάμε για συσκευή με πάχος 7.8mm και ηχεία ακόμη πιο δυνατά από S10+.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μπηκες και ειπες οτι εχεις νωριτερα το κινητο χωρις να γραψεις καπου πχ οτι μενεις στο εξωτερικο.

Στην υπογραφη σου γραφει οτι εισαι Σαλονικα,να μυρισει ο αλλος τα νυχια του οτι μενεις εξωτερικο?

Αρχικα απο εκει αρχισαν να νομιζουν οι αλλοι οτι τους δουλευεις.

 

Και τελος μπηκες στο θεμα πριν καν προλαβουν οι υπολοιποι να το δουλεψουν το κινητο,και απλα εγραψες οτι ειναι overrated,χωρις να μιλησεις με καποια σοβαρα επιχειρηματα ή να ανεβασεις πχ συγκριτικα μεταξυ των μοντελων που εχεις σε φωτογραφιες ή αυτονομια. Πως να καταλαβει ο αλλος αν τα εννοεις αυτα που γραφεις ή αν απλα τα ειδες σε κανενα video στο youtube?

 

Ποτε να προλαβουν οι υπολοιποι να το δουλεψουν για να εχουν μια σιγουρη αποψη για αυτο για να σου απαντησουν?ΕΛεος δηλαδη.

 

[]ρε φίλε γιατί να σας δουλεύω δηλαδή? Τι είμαστε παιδάκια? Έτυχε και ήμουν τυχερός και βρήκα την συσκευή πριν την κυκλοφορία της που σοβαρά δεν ήξερα καν ποτέ ήταν κανονικά γιατί δεν είχα σκοπό να την αποκτήσω λόγο χρήματος αλλά μου έκατσε και από την στιγμή που την έπιασα κάποια δεν μου άρεσαν έχουν περάσει από τα χέρια μου σχεδόν όλα τα νοτε από το πρωτο... Η πλάτη όντως τρίζει αν και στον ήχο δεν παίζεται έχει απίστευτο ήχο στην οικονα ειναι over saturating στην φώτο το ίδιο έβγαλα ηλιοβασίλεμα και με αυτό και το π30 πολύ έντονα χρώματα όμως συνολικά είναι ωραία απλά για 1100 δεν αξίζει.

Αυτό είναι ενα δειγμα στο αυτόματο

 

x32F3bSqMF4BLb

Edited by Dimitris_w
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα προσέξει οτι δονείται η πλάτη (σε συγκεκριμένο σημείο, όχι όλη).

Προσωπικά δε με ενοχλεί και νομίζω ότι αν μπει θήκη μάλλον δεν θα το καταλαβαίνει κάποιος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το έχετε καταλάβει προφανώς ότι μιλάμε για συσκευή με πάχος 7.8mm και ηχεία ακόμη πιο δυνατά από S10+.

 

Ετσι ακριβώς. Δεν νομίζω ότι υπήρχε τρόπος να μην δονείται.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...