Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη δεν εχω παλια συσκευη γινεται να αγορασω ενα κινητο nokia των 20 ευρω και να το δωσω μετα? Θα εχω κερδος 80 ευρω σιγα.
Γίνετε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Jawdropping!!

 

 

 

Όσοι παραλαμβανετε Παρασκευή είναι το 256? Έμαθα το 512 μετά τις 10 Σεπτεμβρίου διαθεσιμότητα.

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήρανε και εμένα από Public τηλέφωνο. Το 512 πάει για 10 Σεπτεμβρίου. Μου έδωσε 2 επιλογές. Η περιμένω το 512 και μου δίνουν δώρο μια θήκη samsung αξίας 14.99 η 15.99 δε θυμάμαι ακριβώς ή παίρνω το 256 και μου κάνουν δώρο κάρτα μνήμης 256gb Samsung . Επέλεξα τη δεύτερη επιλογή και θα παραλάβω κανονικά την Παρασκευή. Τους ρώτησα αν γίνεται να αλλάξουμε την κάρτα με μια θήκη Samsung στα αντίστοιχα χρήματα και μου είπαν ότι δυστυχώς δε γίνεται. Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε γιατί είχα στα σχέδια να αγοράσω κάρτα μνήμης για το tablet .
Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήρανε και εμένα από Public τηλέφωνο. Το 512 πάει για 10 Σεπτεμβρίου. Μου έδωσε 2 επιλογές. Η περιμένω το 512 και μου δίνουν δώρο μια θήκη samsung αξίας 14.99 η 15.99 δε θυμάμαι ακριβώς ή παίρνω το 256 και μου κάνουν δώρο κάρτα μνήμης 256gb Samsung . Επέλεξα τη δεύτερη επιλογή και θα παραλάβω κανονικά την Παρασκευή. Τους ρώτησα αν γίνεται να αλλάξουμε την κάρτα με μια θήκη Samsung στα αντίστοιχα χρήματα και μου είπαν ότι δυστυχώς δε γίνεται. Η αλήθεια είναι ότι με βόλεψε γιατί είχα στα σχέδια να αγοράσω κάρτα μνήμης για το tablet .

Εξαιρετική προσφορά, ειδικά αν είναι η U3 που παίζει 50€+!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Είχα παραγγείλει κι'εγώ από Κωτσόβολο το 512. Σήμερα μου είπαν ότι πάει για 10 Σεπτέμβρη και ακύρωσα (δεν είχα δώσει προκαταβολή). Τελικά, θα παραλάβω από Πλαίσιο Παρασκευή το 256 σε μαύρο. Μήπως γνωρίζει κάποιος, αναφορικά με τον ταχυφορτιστή της Samsung των 45W, ποιο μοντέλο είναι και πού θα μπορούσαμε να τον βρούμε διαθέσιμο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε γιά το πιό όμορφο, "αλήτικο" & λειτουργικό κινητό/ναυαρχίδα πού έχει δει ποτέ ο πλανήτης μέχρι σήμερα!

Ακόμα κ το s10plus μοιάζει άσχημο μπροστά του..

Καλοριζικο και καλοδούλευτο σε όσους το πάρουν!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε γιά το πιό όμορφο, "αλήτικο" & λειτουργικό κινητό/ναυαρχίδα πού έχει δει ποτέ ο πλανήτης μέχρι σήμερα!

Ακόμα κ το s10plus μοιάζει άσχημο μπροστά του..

Καλοριζικο και καλοδούλευτο σε όσους το πάρουν!!

Παρέλαβες κι'όλας?

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική προσφορά, ειδικά αν είναι η U3 που παίζει 50€+!!

 

Σευχαριστω Μπιλ! Η καρτα ειναι η Evo plus . Με πηραν ξανα μολις τωρα και μου ειπαν οτι θα εχω επιπλεον 100 εκπτωση . Στο site μου ηρθε η παραγγελια με το κινητο και την καρτα και πηρε να με ενημερωσει οτι θα ακυρωθει και θα μπει νεα με μειον τα 100 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβες κι'όλας?

 

Το είδα Νέα Υόρκη στο event και έχω κάνει unboxing με φίλο. Τελικά το Glow ειναι μακράν το ωραιότερο χρώμα..!

Link to comment
Share on other sites

Το είδα Νέα Υόρκη στο event και έχω κάνει unboxing με φίλο. Τελικά το Glow ειναι μακράν το ωραιότερο χρώμα..!

Λίγο γυναικείο μου φαίνεται το Glow.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραλαμβανετε Παρασκευή είναι το 256? Έμαθα το 512 μετά τις 10 Σεπτεμβρίου διαθεσιμότητα.

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ το 512 είχα παραγγείλει, οπότε σωστή η ενημέρωση που μου έκανε χθες το Πλαίσιο

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα μου ειπαν πως εχει ερθει η συσκευη στο καταστημα και παρασκευη παραλαμβανω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ από Public Καλαμάτας, χρωματάκι Aura Glow.

Το απογευματάκι έχει στήσιμο μετά τη δουλειά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ από Public Καλαμάτας, χρωματάκι Aura Glow.

Το απογευματάκι έχει στήσιμο μετά τη δουλειά.

 

Εμενα δεν μου το δινουν για να μην εχουν θεμα λεει.αντε με γεια σου!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ από Public Καλαμάτας, χρωματάκι Aura Glow.

Το απογευματάκι έχει στήσιμο μετά τη δουλειά.

 

καλοριζικο!

Περιμενουμε εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ από Public Καλαμάτας, χρωματάκι Aura Glow.

Το απογευματάκι έχει στήσιμο μετά τη δουλειά.

Πώς το κατάφερες να σου το δώσουν? Έχεις γνωστό στο κατάστημα ή τους έβαλες το μαχαίρι στο λαιμό?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εδώ στην επαρχία δε τα γνωρίζουν αυτά τα κόλπα. Στην αρχή πήγε να μου το τιμολογήσει έτσι , όπα της λέω είναι κι ένα κουπονάκι 100€, πήγε σε κάποιο άλλο ταμείο , εκτύπωσε το κουπόνι μ'ένα barcode και μετά ακολουθήθηκε η διαδικασία τιμολόγησης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πώς το κατάφερες να σου το δώσουν? Έχεις γνωστό στο κατάστημα ή τους έβαλες το μαχαίρι στο λαιμό?
Τίποτα από τα 2, μας πήραν τηλέφωνο ότι ήρθαν οι συσκευές και να περάσουμε να τις πάρουμε. 6 συσκευές έδωσαν την ίδια στιγμή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Τίποτα από τα 2, μας πήραν τηλέφωνο ότι ήρθαν οι συσκευές και να περάσουμε να τις πάρουμε. 6 συσκευές έδωσαν την ίδια στιγμή.

Ή αλλιως 6 περιπτώσεις που αυξανουν την πιθανοτητα να μπλεξει ασχημα το κατάστημα να ξερεις… ;)

Περιμενουμε φωτοεντυπωσεις και συγκριτικα με νοτε 9 + σ10+...

Link to comment
Share on other sites

Το μπλε θα έρθει ποτε προς ελλαδα? Η θα μεινουμε με αυτα τα 3 χρωματα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο γυναικείο μου φαίνεται το Glow.

 

Καθόλου γυναικείο το Glow, αν το προσέξεις και το δουλέψεις λίγο είναι **** τα χρώματα.

Το λευκό μου φάνηκε πολύ λίγο, απογοήτευση σκέτη,

λίγο 'φτηνιάρικο'.

Το μαύρο εμένα προσωπικά δεν μ'αρέσει,

το μπλε θα έρθει σε 1-2 μήνες Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου γυναικείο το Glow, αν το προσέξεις και το δουλέψεις λίγο είναι **** τα χρώματα.

Το λευκό μου φάνηκε πολύ λίγο, απογοήτευση σκέτη,

λίγο 'φτηνιάρικο'.

Το μαύρο εμένα προσωπικά δεν μ'αρέσει,

το μπλε θα έρθει σε 1-2 μήνες Ελλάδα.

Εμένα δε μου αρέσει πολύ το Glow, το θεωρώ πολύ extreme για τα δικά μου δεδομένα. Χρυσίζει αρκετά για να είναι αντρικό, άσε που μου θυμίζει το twilight χρώμα, που είχε γνωστή late 2018 ναυαρχίδα άλλης εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε προ λίγο από το Public για ενημέρωση ότι τη Παρασκευή θα είναι προς παράδοση το 256 Aura Glow...

Θα τους πάω το S7 edge που είναι σε εξαιρετική κατάσταση και θα περιμένω τη τελική τιμή..

Καλορίζικο σε όσους παρελαβαν σήμερα αν και μου φαινεται λίγο περίεργο....

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε προ λίγο από το Public για ενημέρωση ότι τη Παρασκευή θα είναι προς παράδοση το 256 Aura Glow...

Θα τους πάω το S7 edge που είναι σε εξαιρετική κατάσταση και θα περιμένω τη τελική τιμή..

Καλορίζικο σε όσους παρελαβαν σήμερα αν και μου φαινεται λίγο περίεργο....

 

190€ θα σου πάρουνε το S7 edge (σύνολο μαζί με το 100άρικο).

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ glow 256/12

Το πρωί unboxing και βίντεο

 

IMG-07806a1d86829f82dfc69df523424b7e-V.jpg

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...