Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα φρεσκο φρεσκο πρωινο unboxing ξανα του Aura Glow ανεβηκε.

 

και ακομα ενα απο κατω Note 10 Plus 5G 512GB

 

 

Το λαγωνικό των unboxing του note 10 plus ξαναχτύπησε...:lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Ελλείψει σοβαρού trade in μάλλον θα περιμένω κάποια επόμενη προωθητική ενέργεια ίσως πιο δελεαστική. Τα 430€ που δίνουν για το Note 9 ενσωματώνουν τα 100€ ή είναι επιπλέον;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελλείψει σοβαρού trade in μάλλον θα περιμένω κάποια επόμενη προωθητική ενέργεια ίσως πιο δελεαστική. Τα 430€ που δίνουν για το Note 9 ενσωματώνουν τα 100€ ή είναι επιπλέον;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Τα ενσωματώνουν, το γράφουν ξεκάθαρα στο site.

 

First camera test comparison. Με το πρώτο software build στο Note είναι εξαιρετική η δουλειά που έχουν κάνει οι developers στο software κομμάτι. Χρώματα, dynamic range ακόμη καλύτερο και από το S10+ και το XS Max, night mode ακόμα περισσότερο αναβαθμισμένο.

 

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είναι 430 σύνολο μαζί με τα 100 της Samsung
Για το 8/512 δίνουν άλλη τιμή ή την ίδια;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

α) Πώς προκύπτουν τα 430;;...εγώ για 400ευρώ ξέρω και συγκεκριμένα 397 (297+100 γιά το 128άρι). Μάλιστα τα 100ευρώ στα δίνουν μόνο αν τους πας παλιά συσκευή, αλλιώς δεν δίνουν τίποτα.

Βέβαια πιστεύω ότι αυτό θα αλλάξει μετά τις 23/8 και ίσως δώσουν κανά 100άρικο περισσότερο?

 

β) Είδα χθες live το λευκό στο Public και δεν μπορώ να πώ ότι ενθουσιάστηκα. Το περίμενα καλύτερο, αντίθετα με ψιλοξενέρωσε.

Από την άλλη το Aura Glow εχει ανέβει στην εκτίμησή μου, και έχει φανταστικό χρώμα πενάκι. Είναι ιδιαίτερο χρώμα , έχει μέσα γκρί-χρυσό-ασημί, ειναι όμορφο πολύ. Αρνητικό του οι έντονες δαχτυλιές.

Link to comment
Share on other sites

α) Πώς προκύπτουν τα 430;;...εγώ για 400ευρώ ξέρω και συγκεκριμένα 397 (297+100 γιά το 128άρι). Μάλιστα τα 100ευρώ στα δίνουν μόνο αν τους πας παλιά συσκευή, αλλιώς δεν δίνουν τίποτα.

 

Βέβαια πιστεύω ότι αυτό θα αλλάξει μετά τις 23/8 και ίσως δώσουν κανά 100άρικο περισσότερο?

 

 

 

β) Είδα χθες live το λευκό στο Public και δεν μπορώ να πώ ότι ενθουσιάστηκα. Το περίμενα καλύτερο, αντίθετα με ψιλοξενέρωσε.

 

Από την άλλη το Aura Glow εχει ανέβει στην εκτίμησή μου, και έχει φανταστικό χρώμα πενάκι. Είναι ιδιαίτερο χρώμα , έχει μέσα γκρί-χρυσό-ασημί, ειναι όμορφο πολύ. Αρνητικό του οι έντονες δαχτυλιές.

30 ευρώ παραπάνω δίνουν για το 512.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Σε αυτο το βιντεο δειχνει οτι υπαρχει μερβανη πανω στην οθονη και ο τυπος την αφαιρει.

 

 

 

 

 

 

Καλημερα και καλη παρασκευη παιδια μια εβδομαδα μας εμεινε επιτελους και παραλαμβανουμε και εμεις το αθανατο το καμαρι μας ΝΟΤΕ 10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ. Ας δουμε και αλλα ορισμενα Unboxing video που ανεβηκαν χθες στο youtube να γλυκατσουμε.

 

 

 

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι Κώτσοι δώσουν το Note 9 δηλ. θέλουν να κάνουν trade μπορούν να κρατήσουν και το πενάκι μαζί με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του!

Μάλλον 2η προσφορά θα είναι μαζί με το ρολόι δώρο ΄και η 3η κάτω από 1000 (μόλις κυκλοφορήσει το iphone 11)....κοντός ψαλμός αλληλούια!

P.S. Το καλύτερο χρώμα είναι πάντοτε αυτό της παρουσίασης (Glow)...μελετημένο.

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Όσοι Κώτσοι δώσουν το Note 9 δηλ. θέλουν να κάνουν trade μπορούν να κρατήσουν και το πενάκι μαζί με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του!

Μάλλον 2η προσφορά θα είναι μαζί με το ρολόι δώρο ΄και η 3η κάτω από 1000 (μόλις κυκλοφορήσει το iphone 11)....κοντός ψαλμός αλληλούια!

P.S. Το καλύτερο χρώμα είναι πάντοτε αυτό της παρουσίασης (Glow)...μελετημένο.

Πότε έγινε 2η και 3η προσφορά?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και ο Flossy ξετρελάθηκε! Υποστηρίζει hands down ότι είναι η καλύτερη και πληρέστερη συσκευή που έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του!

Επίσης για το Aura Glow παρόλο που είχε όλα τα χρώματα αυτό είναι που το έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση!

 

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Όσοι Κώτσοι δώσουν το Note 9 δηλ. θέλουν να κάνουν trade μπορούν να κρατήσουν και το πενάκι μαζί με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του!

Μάλλον 2η προσφορά θα είναι μαζί με το ρολόι δώρο ΄και η 3η κάτω από 1000 (μόλις κυκλοφορήσει το iphone 11)....κοντός ψαλμός αλληλούια!

P.S. Το καλύτερο χρώμα είναι πάντοτε αυτό της παρουσίασης (Glow)...μελετημένο.

 

Δεν θυμαμαι προσωπικα να υπαρχει δευτερη προσφορα με περισσοτερα δωρα απ’οτι στην πρωτη.οσο για την τιμη..,σιγουρα θα πεσει σχετικα γρηγορα οπως εγινε και με τα προηγουμενα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έγινε 2η και 3η προσφορά?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το λέω καθαρά "..θα είναι..." μόλις λήξει η πρώτη λίγες μέρες μετά ή και αμέσως....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν θυμαμαι προσωπικα να υπαρχει δευτερη προσφορα με περισσοτερα δωρα απ’οτι στην πρωτη.οσο για την τιμη..,σιγουρα θα πεσει σχετικα γρηγορα οπως εγινε και με τα προηγουμενα

Έγινε με το Note 9....γιατί όχι και τώρα....

Όταν κυκλοφορήσει το 5G (μαζί με το iphone 11?) το 4G θα αρχίσει να παίρνει την κατιούσα...

Πληροφορία μου λέει ότι και το 5G θα είναι και αυτό δίκαρτο και τότε θα παιχτούν κι άλλα δωράκια..(καθώς θα βγαίνουν στην κυκλοφορία και το Oneplus 5T και το Huawei...σε 5G)

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Το λέω καθαρά "..θα είναι..." μόλις λήξει η πρώτη λίγες μέρες μετά ή και αμέσως....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έγινε με το Note 9....γιατί όχι και τώρα....

Όταν κυκλοφορήσει το 5G (μαζί με το iphone 11?) το 4G θα αρχίσει να παίρνει την κατιούσα...

Πληροφορία μου λέει ότι και το 5G θα είναι και αυτό δίκαρτο και τότε θα παιχτούν κι άλλα δωράκια..(καθώς θα βγαίνουν στην κυκλοφορία και το Oneplus 5T και το Huawei...σε 5G)

Ποια ηταν η δευτερη προσφορα στο note 9?δεν τη θυμαμαι,αληθεια.επισης,η μονη διαφορα στο 4G και 5G ειναι στην συχνοτητα του δικτυου δεδομενων,καμια αλλη.ποσο μαλλον οταν στην ελλαδα θα εχουμε 5G μετα απο κανενα χρονο και τοτε θα εχουμε παει στο note 11 ,για οσους αλλαζουν καθε χρονο συσκευη.επισης,σχετικα με το χρωμα της καθε συσκευης..ποσοι απο εδω μεσα το εχουν γυμνο το κινητο για να απολαμβανουν το χρωμα?αντε στην καλυτερη με clear crystal case να εχουν καποιο αποτελεσμα αλλα και παλι δεν κερω κατα ποσο η θηκη θα επηρεαζει το ιριδιζον χρωμα του aura glow πχ.

Προσωπικα επελεξα το λευκο διοτι ειχα μπλε 9αρι,μαυρο 8 αρι και ηθελα μια αλλαγη.

Επισης,θα μπορουσα να παρω το 5G απο Αγγλια που μενει ο αδερφος μου,αλλα δε βρισκω τον λογο.

Υ.Γ.στην Αγγλια το 5G αρχιζει να διατιθεται απο 5 Σεπτεμβριου,λογικα τοτε και στην Ελλαδα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης,μπορουμε να γορασουμε με τιμολογιο απο Ευρωπη?για να γλιτωσουμε τον ΦΠΑ.?διαβαζα περυσι πως γινεται με καποια διαδικασια.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν όντως υπάρξει 2η προσφορά με δώρο κάποιο ρολόι θα νιώσω λίγο άσχημα που έτρεξα πρώτη φορά στη ζωή μου να κάνω προπαραγγελια σε κινητό γιατί η αλήθεια είναι ότι ήθελα κάποιο ρολόι απλά δεν ήθελα να ανεβάσω άλλο την τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν όντως υπάρξει 2η προσφορά με δώρο κάποιο ρολόι θα νιώσω λίγο άσχημα που έτρεξα πρώτη φορά στη ζωή μου να κάνω προπαραγγελια σε κινητό γιατί η αλήθεια είναι ότι ήθελα κάποιο ρολόι απλά δεν ήθελα να ανεβάσω άλλο την τιμη.

 

Ολοι θα νιωσουν ηλιθιοι!δεν πιστευω να υπαρξει αλλη προσφορα!ειναιμη ναυαρχιδα τους.με το note 9 παλι trade in επαιζε και εκπτωση samsung.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και ο Flossy ξετρελάθηκε! Υποστηρίζει hands down ότι είναι η καλύτερη και πληρέστερη συσκευή που έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του!

 

Επίσης για το Aura Glow παρόλο που είχε όλα τα χρώματα αυτό είναι που το έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση!

 

 

 

Παρακολουθώ Flossy, θεωρώ πολύ καλά τα reviews του. Όταν το πιάσουμε στα χέρια μας το χρώμα θα τα σπάει ακόμα πιο πολύ από κοντά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και ο Flossy ξετρελάθηκε! Υποστηρίζει hands down ότι είναι η καλύτερη και πληρέστερη συσκευή που έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του!

Επίσης για το Aura Glow παρόλο που είχε όλα τα χρώματα αυτό είναι που το έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση!

 

 

Εδώ και καμιά 4ετια η samsung δίνει τις πληρέστερες συσκευές στο εμπόριο, δε μας είπε κάτι νέο ο flossy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καμιά 4ετια η samsung δίνει τις πληρέστερες συσκευές στο εμπόριο, δε μας είπε κάτι νέο ο flossy :lol:
Σωστό και αυτό!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτό!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το λαθος που κανει το 99% του κοσμου είναι ότι απομονωνει κάθε φορα το feature/πλεονέκτημα/ατου που τον ενδιαφερει, το "αναβαθμιζει" και... βουαλα. Ο καθενας εχει από μια αποψη για το ποιο είναι το καλυτερο (και καλως την εχει, αλλα δεν παυει να είναι απολυτα υποκειμενικη).

Αν, παλι, τα βαλεις κατω με απλα μαθηματικα και ζυγισεις όλα τα υπερ και τα κατά (ΟΛΑ όμως, από software/hardware/οικοσυστημα/after sales support κλπ κλπ κλπ), τοτε, ευκολα θα διαπιστωσει καποιος ότι τα Samsung τα τελευταια χρονια δινουν συνολικα τα περισσοτερα, ανεξαρτήτως πλατφόρμας και κατασκευαστη...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από έρευνα σήμερα οι αρχικές εκτιμήσεις ότι όλες οι μεγάλες αλυσίδες θα το δίνουν με -100€ χωρίς να πας συσκευή επιβεβαιώθηκαν.

Τσέκαρα προσωπικά public, κοτσόβωλο και πλαίσιο.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από έρευνα σήμερα οι αρχικές εκτιμήσεις ότι όλες οι μεγάλες αλυσίδες θα το δίνουν με -100€ χωρίς να πας συσκευή επιβεβαιώθηκαν.

Τσέκαρα προσωπικά public, κοτσόβωλο και πλαίσιο.

 

Ισχύει ναι εγώ το έχω παραγγείλει από Κωτσοβολο με - 100€

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει προπαραγγελια και δεν έχω παλιά συσκευή και θέλω να το παρω με - 100 ευρω. Τι ακριβώς κάνω? Γτ όλα τα site λένε φέρτε πίσω τη παλιά σας συσκευή και κερδίστε 100€
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και ο Flossy ξετρελάθηκε! Υποστηρίζει hands down ότι είναι η καλύτερη και πληρέστερη συσκευή που έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του!

 

Επίσης για το Aura Glow παρόλο που είχε όλα τα χρώματα αυτό είναι που το έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση!

 

 

 

Να θυμίσουμε ότι ο Φλοσι έχει για review συσκευή με Snap 855... Η διαφορά υπάρχει ακόμα μεταξύ του 7mn εξινος και του 855 - τουλάχιστον σε speed test που είδα μεταξύ OnePlus 7 pro και Note 10+ με εξινος.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...