Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πληρώσεις όλο το ποσό στην κάρτα πχ 1000 ευρώ και απευθείας θα σου κάνει επιστροφή στην κάρτα 240 ευρώ που είναι ο ΦΠΑ.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Η πιστωτική κάρτα πρέπει να ανήκει στην εταιρεία ή στο νόμιμο εκπρόσωπο της.

Αλλιώς σε έλεγχο θα υπάρχει πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες ένα εγώ και ένα η κοπέλα μου πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί ποια το Τοσο ουαου??? Ταυτόχρονα και το p30pro παιδιά η μέρα με την νύχτα σοβαρά... ποιότητα έχει φυσικά και το note αλλά οκ... χαλαρά... τίποτα τρομερό ποια .... Δεν ξέρω Όχι από το 9 αλλά και από το 8 αν αξίζει να πας στο 10 ...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το να μην εισαι ψηλα στη λιστα και να πηγαινει η δικη σου παραγγελια για την επομενη παρτιδα που θα παραλαβουν δεν παιζει????:X:X:X:X
9 Αυγούστου έκανα την παραγγελία, όχι χθες

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες ένα εγώ και ένα η κοπέλα μου πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί ποια το Τοσο ουαου??? Ταυτόχρονα και το p30pro παιδιά η μέρα με την νύχτα σοβαρά... ποιότητα έχει φυσικά και το note αλλά οκ... χαλαρά... τίποτα τρομερό ποια .... Δεν ξέρω Όχι από το 9 αλλά και από το 8 αν αξίζει να πας στο 10 ...

 

και εσυ πως το εχεις ηδη 3 μερες τωρα στα χερια σου,αρα 5 μερες νωριτερα απο την επισημη κυκλοφορια???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες ένα εγώ και ένα η κοπέλα μου πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί ποια το Τοσο ουαου??? Ταυτόχρονα και το p30pro παιδιά η μέρα με την νύχτα σοβαρά... ποιότητα έχει φυσικά και το note αλλά οκ... χαλαρά... τίποτα τρομερό ποια .... Δεν ξέρω Όχι από το 9 αλλά και από το 8 αν αξίζει να πας στο 10 ...

 

Μήπως υπερβάλλεις σε μεγάλο βαθμό;;:ninja:

Link to comment
Share on other sites

9 Αυγούστου έκανα την παραγγελία, όχι χθες

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

αυτο δεν λεει κατι!!!Ποσοι πιστευεις ηταν πριν απο εσενα????Εγω νομιζω 100αδες

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Θα αξιζει σε μερικους μηνες οταν πεσει η τιμη του....οποιος γουσταρει βεβαια τα σκαει και τη χαιρετε τη συσκευη και μαζι του κι εμεις διαβαζοντας τις εμπειριες τους ! Με το καλο να χαρουν ολοι οι φιλοι τις συσκευες τους απο εμενα.! :)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπερβάλλεις σε μεγάλο βαθμό;;:ninja:

 

μαλλον μας δουλευει ο τυπος...:mad::mad:

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

μαλλον μας δουλευει ο τυπος...:mad::mad:

 

Οι διαφορές είναι μεγάλες σε σχέση με το 8. Οκ με το 9 δεν είναι τεράστιες σε κάποιους τομείς αλλά μην τρελαθούμε ότι ίσως δεν αξίζει από το 8 να πας στο 10... Μόνο η μπαταρία από μόνη της είναι τεράστιο +, βέβαια σε καμία περίπτωση σε 3 μέρες δε βγάζεις ασφαλές συμπέρασμα για τη διάρκεια της . Μια εβδομάδα θέλει περίπου για να είσαι 100% σίγουρος....

Link to comment
Share on other sites

Αφού τόσοι το πήρατε για τσεκάρετε λίγο το Ελληνικό πληκτρολόγιο. Για να γράψεις φωνήεν με τόνο στα προηγούμενα Samsung πατούσες το φωνήεν παρατεταμένα. Τώρα πρέπει πρώτα να πατήσεις τον τόνο δεξιά και μετά το φωνήεν. Διπλάσια κλικ μέσα σε μια πρόταση δηλαδή.

Συν ότι δε μπορώ να βρω πουθενά τα διαλυτικά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αφού τόσοι το πήρατε για τσεκάρετε λίγο το Ελληνικό πληκτρολόγιο. Για να γράψεις φωνήεν με τόνο στα προηγούμενα Samsung πατούσες το φωνήεν παρατεταμένα. Τώρα πρέπει πρώτα να πατήσεις τον τόνο δεξιά και μετά το φωνήεν. Διπλάσια κλικ μέσα σε μια πρόταση δηλαδή.

Συν ότι δε μπορώ να βρω πουθενά τα διαλυτικά.

 

Δες μήπως υπάρχει αναβάθμιση για τη γλώσσα η και για την εφαρμογή. Επίσης πάνε ρυθμίσεις και μετά εφαρμογές και Κάνε μια εκκαθάριση δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες ένα εγώ και ένα η κοπέλα μου πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί ποια το Τοσο ουαου??? Ταυτόχρονα και το p30pro παιδιά η μέρα με την νύχτα σοβαρά... ποιότητα έχει φυσικά και το note αλλά οκ... χαλαρά... τίποτα τρομερό ποια .... Δεν ξέρω Όχι από το 9 αλλά και από το 8 αν αξίζει να πας στο 10 ...
Καλά, δες πρώτα λίγο το συντακτικό σου να μην παλεύουμε να καταλάβουμε και τα ξαναλέμε...

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες ένα εγώ και ένα η κοπέλα μου πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί ποια το Τοσο ουαου??? Ταυτόχρονα και το p30pro παιδιά η μέρα με την νύχτα σοβαρά... ποιότητα έχει φυσικά και το note αλλά οκ... χαλαρά... τίποτα τρομερό ποια .... Δεν ξέρω Όχι από το 9 αλλά και από το 8 αν αξίζει να πας στο 10 ...

 

χαχαχαχα.....Το τρολ της ημέρας!...μάλλον της νύχτας...γέλασα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις αν μπορείς να περάσεις σε demo έκδοση κανονική rom?

 

Μαλλον σε αυτο θα αναφερεται ο συμφορουμιτης που ρωτουσε πριν 3 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως υπάρχει αναβάθμιση για τη γλώσσα η και για την εφαρμογή. Επίσης πάνε ρυθμίσεις και μετά εφαρμογές και Κάνε μια εκκαθάριση δεδομένων.
Όλες οι γλώσσες είναι updated.

Έκανα clear cache & clear data αλλά πάλι το ίδιο συμβαίνει δυστυχώς.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Χρόνοι φόρτισης, απλού note και plus μοντέλου με 25w και 45w φορτιστή. Εντύπωση μου κάνει που ενώ έχουν τον ίδιο φορτιστή, η μεγάλη διαφορά στους χρόνους φόρτισης του απλού note με την έκδοση plus. Οι χρόνοι φόρτισης στα plus μοντέλα εντυπωσιακοί και λύνουν χέρια.3787503fe3620be772a55787d7d4030d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλες οι γλώσσες είναι updated.

Έκανα clear cache & clear data αλλά πάλι το ίδιο συμβαίνει δυστυχώς.

Αν δεν μπορείς να βγάλεις άκρη θα έλεγα να βάλεις ένα google keyboard μέχρι να φτιαχτεί ή να βρεθεί η λύση. Αύριο παραλαμβάνουμε οι περισσότεροι, μήπως βρούμε τι παίζει.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι γλώσσες είναι updated.

Έκανα clear cache & clear data αλλά πάλι το ίδιο συμβαίνει δυστυχώς.

 

Όταν πατάς επάνω στο γράμμα τι σου βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Θα πας προσωποποιημενη πληροφορηση επανω δεξια και μετα αριστερα στην στηλη θα πας στοιχεια επιχειρησης.εκει θα πρεπει να αναφερει υποχρεος φπα.το εκανα σημερα.αν πληρωσεις μεσω καταθεσης σε λογαριασμο,θα πληρωσεις ολο το ποσο και θα σου δωσουν πισω τον φπα στο ταμειο.ετσι θα γινει με μενα που θα τα βαλει ενας φιλος στον ονομα του με επιχειριση.

Δηλαδή αν πληρώσεις με μετρητά, δε θα δώσεις καν ΦΠΑ;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνοι φόρτισης, απλού note και plus μοντέλου με 25w και 45w φορτιστή. Εντύπωση μου κάνει που ενώ έχουν τον ίδιο φορτιστή, η μεγάλη διαφορά στους χρόνους φόρτισης του απλού note με την έκδοση plus. Οι χρόνοι φόρτισης στα plus μοντέλα εντυπωσιακοί και λύνουν χέρια.3787503fe3620be772a55787d7d4030d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεν μπορείς να βγάλεις άκρη θα έλεγα να βάλεις ένα google keyboard μέχρι να φτιαχτεί ή να βρεθεί η λύση. Αύριο παραλαμβάνουμε οι περισσότεροι, μήπως βρούμε τι παίζει.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν πατάς επάνω στο γράμμα τι σου βγάζει;
Παραθέτω ένα screen record να δείτε.

 

https://www.dropbox.com/s/2jhymr84y6dxs5y/Screen_Recording_20190822-101955.mp4?dl=0

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πληρώσεις με μετρητά, δε θα δώσεις καν ΦΠΑ;

 

Μετρητα μπορεις μεχρι 500€ νομιζω να δωσεις.απο κει κ πανω καταθεση ή πιστωτικη.ουσιαστικα πληρωνεις ολο το ποσο κ με το χαρτι απο taxis σου δινουν επιμτοπου τον φπα στο χερι.τουλαχιστον ετσι μου ειπαν.αυριο θα δουμε..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω ένα screen record να δείτε.

 

https://www.dropbox.com/s/2jhymr84y6dxs5y/Screen_Recording_20190822-101955.mp4?dl=0

 

Πανε στις ρυθμισεις πληκτρολογιου και μετα εξυπνη πληκτρολογηση. Τερμα κατω θα λεει Καθυστ.παρατετ.αγγιγ.πληκτρ, πατα εκει και βαλε μικρη 0,2.Αν σου το εχει ηδη επιλεγμενο αλλαξε το μπας και εχει κολλησει.

Link to comment
Share on other sites

Πανε στις ρυθμισεις πληκτρολογιου και μετα εξυπνη πληκτρολογηση. Τερμα κατω θα λεει Καθυστ.παρατετ.αγγιγ.πληκτρ, πατα εκει και βαλε μικρη 0,2.Αν σου το εχει ηδη επιλεγμενο αλλαξε το μπας και εχει κολλησει.

 

Εαν βγαλεις την προβλεψη λεξεων??μηπως αυτο φταιει διοτι στις προβλεπομενες λεξεις στις εχει ηδη με τονο.για δοκιμασε

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πετάει,δεν περίμενα κάτι χειρότερο και είναι η πρώτη μου φορά με ναυαρχίδα Samsung και πενάκι.Απιστευτη εμπειρία
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πετάει,δεν περίμενα κάτι χειρότερο και είναι η πρώτη μου φορά με ναυαρχίδα Samsung και πενάκι.Απιστευτη εμπειρία

Τελικά έχει σπάσει το street date . Από που παρέλαβες φίλε μου ; Στους μισούς τα έχουν δώσει και στους άλλους μισούς όχι. Πώς γίνεται αυτό; Έχω φίλο στα Public και μου είχε πει ότι τηρούν αυστηρά τις ημέρες κυκλοφορίας Γιατί έχουν τεράστιο θέμα με τη Samsung . Μάλιστα σε προ παραγγελίες όπως τώρα τους το τονίζουν..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...