Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To mobile phones το έχει Ετοιμοπαράδοτο. Εγώ από εκεί το πήρα ευχαριστημένος φουλ κ με τιμολόγιο την επόμενη το είχα στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

20% επιστροφή από την Euribank από το πρωί και ξεμπερδεψαμε με τα σκρουτζομαγαζα και τα τιμολόγια που δεν εκδίδουν. Το ερώτημα είναι μπορούμε να κάνουμε συναλλαγή από τραπεζικό λογμο που δεν είναι επαγγελματικός ; Γιατί εμένα η κάρτα μου της eurobank δεν είναι συνδεδεμένη με επαγγελματικό λογμο. Γνωρίζει κανείς ;

 

Να'σαι καλά φίλε μου! Ήμουν σε δίλημμα εδώ και κανένα δεκαήμερο για το πώς να προχωρήσω στην αγορά. Καλά και άγια τα €650 των σκρουτζομάγαζων, αλλά χωρίς δόσεις και με εγγύηση τρέχα-γύρευε. Απαράδεκτα και τα €940 των αλυσίδων.

Κοιτούσα κάθε μέρα αν θα κάνει κάποια μεγάλη αλυσίδα προσφορά μέσω καρτών, σήμερα ήταν η μόνη ημέρα που δεν έλεγξα και πριν λίγο διάβασα το μήνυμά σου. Αγορά κατευθείαν.

Δόσεις, επιστροφή €180 και επίσημη εγγύηση. Άριστα!

 

ΥΓ. Δεν είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, απλά ενδιαφερόμουν για την επιστροφή και τις δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα. Εχουμε κανενα νεωτερο αν θα πεσει η τιμη και τι γινεται με διαθεσιμοτητα.?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχουμε κανενα νεωτερο αν θα πεσει η τιμη και τι γινεται με διαθεσιμοτητα.?

 

Ποσο πια να πεσει η τιμη του?

 

Ηδη το S10+ απο σκρουτζ εχει πεσει(σε ορισμενα καταστηματα)κοντα 300ευρω και το κινητο ειναι μολις 1.5μηνα στην αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Να πεσει το S10 στα 650 αλλα να ειναι διαθεσιμο! Τωρα βλεπεις 614 αλλα σου λενε διαθεσιμο σε ενα μηνα ή οτι με τον 39Α το παιρνεις 610!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Το public έχει κουπόνι -100ε και 20% επιστροφή ,έχει πάρει κάποιος με τιμολόγιο να μας πεί αν συνδιάζετε χωρις φπα η προσφορά;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το public έχει κουπόνι -100ε και 20% επιστροφή ,έχει πάρει κάποιος με τιμολόγιο να μας πεί αν συνδιάζετε χωρις φπα η προσφορά;

 

Είναι δικαίωμα σου να κοπεί με τιμολόγιο, κανένα κατάστημα δεν μπορεί να αναιρέσει την προσφορά επειδή θες τιμολόγιο. Αλλιώς θα έλεγαν πως η προσφορά ισχύει για αποδείξεις λιανικής που είναι παράνομο. Αλλα έτσι μας έχουν μάθει διάφορα φτηνά καταστήματα που δεν κόβουν τιμολόγιο με το έτσι θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα..Τον επόμενο μήνα θα έρθει από Καναδά ένας οικογενειακός μας φίλος και σκέφτομαι να του ζητήσω να μου φέρει συσκευή από εκεί..Έχω ψηθεί για snapdragon και λέω να το δοκιμάσω παρά την έλλειψη εγγύησης στην Ελλάδα..Είμαι στην σειρά Galaxy S από το S4 και ποτέ, ευτυχώς, δεν είχα κάποιο τεχνικό πρόβλημα για να στείλω συσκευή σε service..Υπάρχει κάποιο site που προτείνετε στις ΗΠΑ που να υπάρχουν ευκαιρίες και να είναι αξιόπιστο; Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που έχεις κάποιον δικό σου εκει,σιγουρα θα ξέρει πολύ καλύτερα απο όλους μας τη παίζει εκει στα καταστήματα προσφορες κτλ,και αν δεν ασχολείτε κάποιος γνωστος θα ξέρει σίγουρα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ναι,είναι μεγάλος σε ηλικία και δεν θα ήθελα να τον βάλω σε τέτοια διαδικασία.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα θέλω να αγοράσω το s10+ από πιο κατάστημα στο skroutz θα μου προτείνατε να το αγοράσω??

από ότι βλέπω δεν το έχει κάνεις διαθέσιμο αλλά δεν με πειράζει δεν το βιάζομαι πρέπει να προσέξω κάτι πριν προχωρήσω στην αγορά??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να αγοράσω το s10+ από πιο κατάστημα στο skroutz θα μου προτείνατε να το αγοράσω??

από ότι βλέπω δεν το έχει κάνεις διαθέσιμο αλλά δεν με πειράζει δεν το βιάζομαι πρέπει να προσέξω κάτι πριν προχωρήσω στην αγορά??

 

Από αυτό που είναι πρώτο με τόσες αξιολογήσεις είναι σούπερ. Όχι δεν χρειάζεται να κοιτάξεις κάτι πέρα απτό να βρεις μια θήκη που να σαρεσει αλλά να το προστατεύει κιόλας αλλά να είσαι κ συ προσεκτικός κ να θες ψάξε κ καμία ασφάλεια γιατί η οθόνη έχει 380 χτυπά ξύλο. Με το καλό να σου έρθει είναι και η τιμή καλή απτά 1039 που ξεκίνησε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Από αυτό που είναι πρώτο με τόσες αξιολογήσεις είναι σούπερ. Όχι δεν χρειάζεται να κοιτάξεις κάτι πέρα απτό να βρεις μια θήκη που να σαρεσει αλλά να το προστατεύει κιόλας αλλά να είσαι κ συ προσεκτικός κ να θες ψάξε κ καμία ασφάλεια γιατί η οθόνη έχει 380 χτυπά ξύλο. Με το καλό να σου έρθει είναι και η τιμή καλή απτά 1039 που ξεκίνησε

 

Καλημέρα δεν χρειάζεται να δω από πια χώρα είναι η συσκευή και αν είναι Branded??

Για θήκη σκέφτομαι την Samsung Leather Back Cover η αν δεν πάρω αυτή λόγο τιμής τότε την spigen armor

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν χρειάζεται να δω από πια χώρα είναι η συσκευή και αν είναι Branded??

Για θήκη σκέφτομαι την Samsung Leather Back Cover η αν δεν πάρω αυτή λόγο τιμής τότε την spigen armor

 

 

Καταρχάς αυτό το αλλάζεις αν θες... Δεν σε ενοχλεί απτή στιγμή που είναι Ευρώπη από οποία χώρα κ να είναι.. Κ μένα από κατάστημα Γερμανός είναι αγορασμένο οκ παίρνω με κάποιες μέρες καθυστέρηση την αναβάθμιση αλλιώς δεν φαίνεται ότι είναι από Ελλάδα ούτε όταν το ανοίγω δεν υπάρχει το σήμα της κοσμοτε όπως παλιότερα θυμάμαι.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όποιος μπορεί και θέλει, ας μου στείλει μέσω pm ποια είναι τα αξιόπιστα skroutz μαγαζιά στα οποία η αγορά μέσω τιμολογίου είναι απλή και δεν χρειάζεται να περιμένεις 15 μέρες για την ολοκλήρωση της διαδικασίας. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε καποιο κατάστημα που δεν είναι απατεώνες με το τιμολόγιο? Με έχει κουράσει η κατάσταση στο skroutz

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Mobile phones Σέρρες την επόμενη μέρα το είχα στα χέρια μου με τιμολόγιο ή καλύτερη εξυπηρέτηση

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mobile phones Σέρρες την επόμενη μέρα το είχα στα χέρια μου με τιμολόγιο ή καλύτερη εξυπηρέτηση

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους-ες . Ήθελα απο την μέρα που ανακοινώθηκε το s10e . Τώρα που κάηκε η μητρική πλακέτα στο S7 και είναι μη επισκευάσιμο αναγκάζομαι να το πάρω πιο σύντομα χαχαχα.. Θα ήθελα να σας ρωτησω τι θα επιλεγατε αν μπορουσατε να πάρετε το s10e απο Πλαίσιο στα 480 η απο το mobilephones με dual sim αρα εισαγωγής στα 440€ . Θέλω να πω αξίζουν τα 40€ παραπανω να το πάρω απο πλαίσιο ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους-ες . Ήθελα απο την μέρα που ανακοινώθηκε το s10e . Τώρα που κάηκε η μητρική πλακέτα στο S7 και είναι μη επισκευάσιμο αναγκάζομαι να το πάρω πιο σύντομα χαχαχα.. Θα ήθελα να σας ρωτησω τι θα επιλεγατε αν μπορουσατε να πάρετε το s10e απο Πλαίσιο στα 480 η απο το mobilephones με dual sim αρα εισαγωγής στα 440€ . Θέλω να πω αξίζουν τα 40€ παραπανω να το πάρω απο πλαίσιο ?

 

 

Αν είναι καλό μαγαζί αυτό που αναφέρεις παρτο απτό σκρουτζ... 40 ευρώ δεν είναι για πέταμα παίρνεις κ τζάμι κ 2 με 3 θήκες αν δεν πας σε επώνυμες θήκες κτλ. Εφόσον θα έχει ευρωπαϊκή εγγύηση αχρείαστη να είναι παίρνεις από Σκρουτζ γνώμη μου...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα αν το αγοραζα απο σκρουτζ,θα το επαιρνα απο το Citisshop στα 450.

 

Καταστηματα χωρις φυσικη εδρα(αυτα που λενε οτι λειτουργουν μονο ιντερνετικα)δεν τα εμπιστευομαι.

 

https://www.skroutz.gr/s/17447995/Samsung-Galaxy-S10e-Dual-128GB.html?keyphrase=s10e

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους-ες . Ήθελα απο την μέρα που ανακοινώθηκε το s10e . Τώρα που κάηκε η μητρική πλακέτα στο S7 και είναι μη επισκευάσιμο αναγκάζομαι να το πάρω πιο σύντομα χαχαχα.. Θα ήθελα να σας ρωτησω τι θα επιλεγατε αν μπορουσατε να πάρετε το s10e απο Πλαίσιο στα 480 η απο το mobilephones με dual sim αρα εισαγωγής στα 440€ . Θέλω να πω αξίζουν τα 40€ παραπανω να το πάρω απο πλαίσιο ?

 

εαν το συγκεκριμένο κατάστημα εχει φυσική έδρα και προσφέρει doa τότε επέλεξε το, αλλιώς θα προτιμούσα το πλαίσιο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καμια ιδεα για να φερω το S10e 8/256 sd 855 απο το εξωτερικο και ας εχω 1 ετος εγγυηση καταστηματος?

 

https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s10e-g9700-qualcomm-snapdragon-855-6gb-128gb-dual-sim-black.html μονο το 6/128

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

 

Σ ευχαριστω φιλε μου.Το εχω δει αυτο ηδη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...